Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

[Çorum - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr
    eyv hemşom bende çorum da büyümedim ama orda doğdum bende oranın mayası var bu yeter has çorumlu olmak için gerisi önemli diil. neyse yok mu yaw resimleriniz atınsöle çorum da olanlar tanıtın güzel memleketimizi hemde kendinizi

haziran ın ilk haftası çorm da olacam inşallah motor um yok ama olsun

[B][COLOR="Sienna"]Rekabet etmem, takip edilirim.[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Memleket Çorum, ikametgah; Gediz /Kütahya
    Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    yoğun iş temposundan kendimi alıkoyarda çoruma pek yakında gidersem burayı resimlerle donatıcam. bak görürsün

Motosikleti
    ybr
    Alıntı bestamik19 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoğun iş temposundan kendimi alıkoyarda çoruma pek yakında gidersem burayı resimlerle donatıcam. bak görürsün
    abicim motor un çok güzelmiş Allah kaza bela vermesin güle güle sür

benim de düşüncem varda motor la gitmek bakalım gerçekleşebilecek mi...

Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    teşekkürler, sen de gidersin inşallah, düşüncende var ise fiiliyatında da olur.

Motosikleti
    croos
    [/IMG]merhaba arkadaşlar burada hemşerilerimii bulmak inanın beniçok heyecanlandırdı bende çorumluyum hemde iskilip ilçesinden ama elazığda görev yapmaktayımişlerimden dolayıı pekk memleketii göremiyorum memleket hasretinii sizlerle gidereceğime inanıyorumm buradan çorumlu ve özellikle iskilipli has topraklarıma sesleniyorumm s. aleyküm arkadaşlarr

işte bu benimm arkadaşlarr belkii iskilipten tanıyan çıkar benii

By üNaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA TİTAN(sınıfında tek)
    alone_atventurer
    abi ben tanıyorum sni bende iskilipten.belki tanırsın bni
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

badmad - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gsxr 600
    slm arkadaşlar ben mersin mt den eren benim bir konuda yardımlarınıza ihtiyacım var ben sizin ordan osmancık ilçesinden bir suziki intruder 600 buldum sahibiyle görüştüm oraya gelip motora bakacagım ama tanıdıgım hiç motorcu yok kime gösterebilirim bu motoru bileniniz varmı uzak yerden gelecegim için bana bu konuda yardım ederseniz çok sevinirim tel numaram 0535 9412024 mersin mt den sevgiler
    otomobili sevmiyorum çünki fazla güvenli

Motosikleti
    selam bad mad osmancık tarafında arkadas yyok heralde bnm bi tanıdıgım olsaydı ılgılenırdım.bu arada twistirin mi var satılık mı msn mi ekle konusalım bi_sn_baksana@hotmail.com
    sosyetenin en gözde mekanlarında takılmaskra her yolda lastik izimiz her ışıklarda tektekerimiz vardır.!

Motosikleti
    YAMAHA SUPER TENERE
    sık aralıklarla girip bakıyorum ama çorumda pek fazla mt li yok galiba. bol miktarda sticker getirip motor arkalarına yapıştırmak lazım. allahın izni ile inşallah 13 ağustosta orada olacağım. yola çıkmadan önce yine yazarım bişeyler.

Motosikleti
    hussar
    slm arkadaşlar bende antalya mt den muharrem.Ama çorumluyum arif a ilede komşuyuz.bende bi hussarcıyım.çorumu özlediiiim HERİİİİİİ.
    [COLOR="Magenta"]motosiklet [B]araç[/B] değil [B]amaçtır[/B] kullanın, kullanmazsanız kendinizden kıllanın...[/COLOR]

Motosikleti
    ybr
    Alıntı mhrm07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar bende antalya mt den muharrem.Ama çorumluyum arif a ilede komşuyuz.bende bi hussarcıyım.çorumu özlediiiim HERİİİİİİ.
    slm arkadaşlar bu topic i biraz bi üstlere taşıyalım bizler ant dayız ama bi

ayağımızda orda. ekonomik bağımsızlığım olsa motor la oraya gelmek isterdim

ne güzel olurdu, kim bilir belki olur bir gün....

yurtdas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joymax 250i
    selam hemşehrilerim hepinize izmirden selamlar..
    Hayat 3,5 ile 4 arasındadır
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    Joymax 250i
    merhaba arkadaşlar. mesaj atalı hayli zaman oldu bir bakayım dedim o ne..!! forumda kimseler yok. nerdesiniz arkadaşlar.. insan bir selam yollar hemşehrisine.. ilk fırsat antalya (460 km) icinki fırsat çorum (850 km) bekle beni.. hepinize iyi günler..
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    ybr
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar. mesaj atalı hayli zaman oldu bir bakayım dedim o ne..!! forumda kimseler yok. nerdesiniz arkadaşlar.. insan bir selam yollar hemşehrisine.. ilk fırsat antalya (460 km) icinki fırsat çorum (850 km) bekle beni.. hepinize iyi günler..
    hşg dayıoğlu as burdayız bizler....

gezmelerden fırsat bulup yazamıyoruz ki gidecez bak çabuk gelmeye bak...

Motosikleti
    Joymax 250i
    İnşallah dayı oğlu var bir iki planımız bakalım. aman bi yere kıpırdamayın bak. bir gece ansızın gelebilirim.. ekonomi bozuk izin yok bakalım yapacaz yine bir çılgınlık..
    Ya 3,5 Atarsın
    Ya 4 dörtlük yaşarsın...

Motosikleti
    hussar
    slm arkadaşlar da çorum da motor kullanan yokmu yoksa nete mi takılmıolar.biz antalyadan bile buradayız dioz en azından herii
    [COLOR="Magenta"]motosiklet [B]araç[/B] değil [B]amaçtır[/B] kullanın, kullanmazsanız kendinizden kıllanın...[/COLOR]

Motosikleti
    ybr
    Alıntı yurtdas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah dayı oğlu var bir iki planımız bakalım. aman bi yere kıpırdamayın bak. bir gece ansızın gelebilirim.. ekonomi bozuk izin yok bakalım yapacaz yine bir çılgınlık..
    aman dayıoğlu dur beraber çıkalım bak kendimi atacak yer arıyorum zaten..

Alıntı mhrm07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar da çorum da motor kullanan yokmu yoksa nete mi takılmıolar.biz antalyadan bile buradayız dioz en azından herii
    muhocum yok kimse işte ya arasıra biz gireriz yada birileri kazayla girerse...öyle

Motosikleti
    ya hemserılerım en sonunda motorumu sattım ne alayım bi yardım edin kanuni racer 200 mü yoksa yamaha ybr 125 mi alayım????helpp

Motosikleti
    croos

selam

tabiki yamaha al kanuniye felan yaklaşma derim o makinede viprasyon çokk ama ybr ömürlük bir makine onunla yüzbini deviren kurye arkadaşlar varr veya sana ona vereceğin paranın değerinde yenii piyasada olan honda cbf 150 yide tavsiye edebilirimm bu iki makinede harika makineler ..
    [B]Hayat race ile hızlı şoper ile anlamlı ama croosla deli doludur a[I][/I]biciğim ya..... :queen:[/B]

headhunter251 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer
    29 Ekim'de İstanbul'da düzenlenecek olan kortej çok anlamlı olucaktır diye düşünüyorum.orada yazılmış "haydi İzmir size yakışmıyo" falan çok yanlış.Haydi Türkiye tüm MT il grupları aynı gün tek kalp olalım
    Bence her şehrimizde aynı gün tüm motosiklet tutkunlarını kortej içinde bulundurmak en güzeli olacaktır.Bu olay sadece İstanbul ve İzmir'de tıkanıp kalmamalı.Her fırsatta yakınmasını biliyoruz:
    -Bizleri farkedin artık!" diye.
    Eğer ki bu kortej olayını tüm şehirlerimizde aynı gün içerisinde yaparsak; artık bizlerin serseri motorcular olmadığımızı da anlarlar...
    ..:: Nerde O Eski Günler? ::..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler