Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    banada haber verin bende geleyim sizin kadar iyi viraj yapamam ama başınızda bi büyük olsun.:
    beko12345 ve Apices bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    Alıntı ogzcngdk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    LİNK

arkadaşlar linkteki rotayı çıkardım kendime, havalar güzel olduğunda gidicem. ama bir sorum var bursa balıkesir yolunun durumu nasıl? geri kalan heryeri biliyorum ama oraya hiç gitmedim viraj yaparmıyız
    beklemedeyiz uygun olursam bende gelirim
    İnsanlar motosiklet gibidir,her birinin farklı tarzı ve özelliği vardır.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Birileri tokatlamak falan mı diyor
    memduhb bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    valla giderizde ben kendi çapımda viraj yapıyorum ona göre siz geride bırakırsınız beni
    memduhb bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı sweetheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir sonraki etkinlik ne zaman Yok mu plan
    Önümüzdeki pazar eğitim var ama bir sonraki pazar gezi düşünülebilir.Değişik rota tekliflerine açığız...

Bu arada bence motosikletin en güzel ve keyifli kısmı kontra verip yatarak viraj almak,özendirdiniz şimdik...
    sweetheart bunu beğendi.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Önümüzdeki pazar eğitim var ama bir sonraki pazar gezi düşünülebilir.Değişik rota tekliflerine açığız...

Bu arada bence motosikletin en güzel ve keyifli kısmı kontra verip yatarak viraj almak,özendirdiniz şimdik...
    ben domaniç diyorum :D
    n_tuncak ve memduhb bunu beğendiler.

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    [QUson=ogzcngdk;3330470]LİNK

arkadaşlar linkteki rotayı çıkardım kendime, havalar güzel olduğunda gidicem. ama bir sorum var bursa balıkesir yolunun durumu nasıl? geri kalan heryeri biliyorum ama oraya hiç gitmedim viraj yaparmıyız [/QUOTE]

En son geçen eylül ayında 2 defa İzmire giderken arabayla geçtim o yollardan.Yanlış
    hatırlamıyorsam Bursa Balıkesir arasında
    Çok fazla viraj yok.Susuzluktan sonra biraz viraj var.Yollarda genelde iyi durumdaydı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [QUson=ogzcngdk;3330470]LİNK

arkadaşlar linkteki rotayı çıkardım kendime, havalar güzel olduğunda gidicem. ama bir sorum var bursa balıkesir yolunun durumu nasıl? geri kalan heryeri biliyorum ama oraya hiç gitmedim viraj yaparmıyız
    En son geçen eylül ayında 2 defa İzmire giderken arabayla geçtim o yollardan.Yanlış
    hatırlamıyorsam Bursa Balıkesir arasında
    Çok fazla viraj yok.Susuzluktan sonra biraz viraj var.Yollarda genelde iyi durumdaydı.[/QUOTE]

Mobil olarak baglandığım için verdiğiniz linki ilk başta açamadan yorum yapmıştım.
    Yorumumu geri alıyorum.
    ogzcngdk bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    benim yılan hikayesine dönen jetler gelirse bende hava güzel olduğunda viraja gelirim adresinde bursa mudanya yazan bir postayı istanbul bursa iznik arasında dolaştırıp duruyorlar
    n_tuncak ve memduhb bunu beğendiler.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    bugün ne yağdı be. tam da meteorolojiye küfredecektim 2 gündür yağmurlu gösteriyor diye.
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)

benim favori rotalarım bunlar bu rotaları sık sık donuyorum tavsıye ederım

https://goo.gl/maps/Dq2n5
    https://goo.gl/maps/Sg8EO
    Apices, sweetheart, ake ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim favori rotalarım bunlar bu rotaları sık sık donuyorum tavsıye ederım

https://goo.gl/maps/Dq2n5
    https://goo.gl/maps/Sg8EO
    armutlu rotasıda güzel olur bence.
    sweetheart, 16 brs ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    Sym Gts Evo 250i
    Alıntı __redandblac adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    armutlu rotasıda güzel olur bence.
    Armutlu rotası bence de iyi manzaraya karşı )
    Atatepede bir de kahvaltı faslı oldu mu harika
    16 brs ve n_tuncak bunu beğendiler.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r

Peki Nevin hocam perşembe günü birşeyler düşünebilirmiyiz 1 Mayıs resmi tatilya, botuda aldım eksiğim kalmadı sırada bir çift lastik ve montu yenilemek kaldı
    n_tuncak bunu beğendi.
    Hayat boş gazla çoş

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Peki Nevin hocam perşembe günü birşeyler düşünebilirmiyiz 1 Mayıs resmi tatilya, botuda aldım eksiğim kalmadı sırada bir çift lastik ve montu yenilemek kaldı
    2 den sonra ben katılabilirim :S
    n_tuncak bunu beğendi.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Memduh rotalar iyiye benziyor.Detaylarıda konuşup karar verdikten sonra Coşkun'un bayrağıyla hızlı kaptanımız olarak gezilere devam ederiz...Numaran bende varmı emin değilim özelden atarsan sevinirim...

Yunus Emre perşembe kandil dolayısıyla beniim aile büyükleri ile farklı programım var ama siz Rend blank vs.gezerseniz benim içinde fink atın...

İsa dediğin gibi armutulu rotası fena değil,hatta ordan dönüşü Yalova Termalden yapabiliriz...

Yinede tam uyarlanmak istenen rota için.Kesin gidilip görülmüş yol konusunda bizi sıkıntıya düşürmeyecek şekilde ki bilgi ve tecrübelerinize amadeyiz arkadaşlar...
    MrMaydec ve memduhb bunu beğendiler.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Memduh rotalar iyiye benziyor.Detaylarıda konuşup karar verdikten sonra Coşkun'un bayrağıyla hızlı kaptanımız olarak gezilere devam ederiz...Numaran bende varmı emin değilim özelden atarsan sevinirim...

Yunus Emre perşembe kandil dolayısıyla beniim aile büyükleri ile farklı programım var ama siz Rend blank vs.gezerseniz benim içinde fink atın...

İsa dediğin gibi armutulu rotası fena değil,hatta ordan dönüşü Yalova Termalden yapabiliriz...

Yinede tam uyarlanmak istenen rota için.Kesin gidilip görülmüş yol konusunda bizi sıkıntıya düşürmeyecek şekilde ki bilgi ve tecrübelerinize amadeyiz arkadaşlar...
    Ben okeyim, sorun yok. Yanlız bu hafta pazar günü tofaş sosyal tesislerinde oğlumun sünnet düğün org. olduğundan ben yokum. Ama rotayı bana yönlendirirseniz aç kalmazsınız. Beleş ızgara köfte var ona göre. iki yada dört teker farketmez gelin yanlız.
    TÜM DOSTLARIM DAVETLİMDİR. BEKLERİM.19:00 da düğün başlıyor. gece bizim. Oynamayı bilene döktürene para yapıştırıcam(benzin parası)
    MrMaydec, n_tuncak, memduhb ve 4 diğerleri bunu beğendiler..
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben okeyim, sorun yok. Yanlız bu hafta pazar günü tofaş sosyal tesislerinde oğlumun sünnet düğün org. olduğundan ben yokum. Ama rotayı bana yönlendirirseniz aç kalmazsınız. Beleş ızgara köfte var ona göre. iki yada dört teker farketmez gelin yanlız.
    TÜM DOSTLARIM DAVETLİMDİR. BEKLERİM.19:00 da düğün başlıyor. gece bizim. Oynamayı bilene döktürene para yapıştırıcam(benzin parası)
    bi konvoy mu yapsak ne yapsak
    memduhb, search16 ve n_tuncak bunu beğendiler.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    arkadaşlar 1 mayısta bende calışmıyorum öğleden sonra musaitim yakın yerlere gidersenız haberım olsun bende gelırım. mudanya, tırılye, gemlık, hiç farketmez.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:10 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:55 ----------

nevin hocam benim içinm sorun yok heryere gıderım yeterkı gezmek olsun. ben yanlız başıma ege yi dolaşmış adamım. tel nomu özelden atıyorum.
    n_tuncak bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Perşembe günü hava güzel gözüküyor deniz gorecegimiz bir yere gidelim, perşembe günü olmazsa bile hafta sonu gidelim yeterki gidelim kafayı yiyeceğim burda
    16 brs bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler