Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı beko12345 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tek suçum kafana kask tak dememdi adıma konu açılmış oldu ... Birde şimdi mesaj geldi , bende uyarı almışım :(
    boşver bende bir zamanlar biri için söylemiştim demediklerini bırakmadılar sözde boşverin millete iyilik olsun diye söylüyoruz bizden kötüsü olmuyor ben artık hiç kafa yormuyorum öylelerini

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    start motordan almadım ama almam da ben öyle saçma sapan bir esnaf görmedim,50 bin tl lik motorda alsam ne oraya gidip o parayı o adama veririm nede servisine giderim...Hayırlı olsun şimdiden
    madem böyle diyorsunuz bir yamaha sahibi olarak bildiğiniz vardır diyorum ve start motoru eliyorum. geriye mondial kalıyor. inşallah bursa grubundaki arkadaşların tanıdığı bir bayyi çıkar. teşekkür ederim.
    DALGIC_800 bunu beğendi.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    inegölde kaplan ticaret var yamaha gayet güzel ilgileniyorlar
    engindmn ve rasim_16 bunu beğendiler.

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Yalova yolunda aydin bisiklet var. Mondial bayisi. İyi is yapiyorlar. Start motoru elemen isabet olmus.

---------- Post added at 22:19 ---------- Previous post was at 22:07 ----------

Alıntı caferacer21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba aranıza katılmaktan çok mutluyum
    yalnız bir kaç sorum var
    bilenler cevaplarsa çok sevinirim
    Motosikletimi boyatmak istiyorum bildiğiniz tavsiye edeceğiniz sağlam bir yer var mı?
    jantları ve lastikleri değiştirmek istiyorum yine tavsiyeniz?,
    ve en önemlisi koltuk satan üreten bildiğiniz bir yer var mı? ya da özel yaptırabileceğim.
    çok teşekkürler
    Aramiza hos geldin.
    Motosikletini boyatmak icin nasil bisey olacak fiyat olarak. Bursa da air prash ( dogrumu yazdim bilmiyorum) cok iyi yapan iyi tanidigim biri var. Tofasta boyaciydi daha önce. İsini cok iyi yaptigi icin fiyatida biraz pahali tutar. Koltugun yenisi yerine kaplama yaptirman daha güzel olur. Gencosman postane arasindan ileri giderken solda egsozcu var oradan girince aranin sonunda dosemeci var, endrudaki motosikletlerin cogunu ben kapladim demisti. Yaptigi isleride fotolayip arsivler pc sinde. Jantlarida besyol sevinc motordan temin edebilirsin. Yardimci olabildiysem ne mutlu.
    Ahmanamra ve caferacer21 bunu beğendiler.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

beko12345 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Dl 650 V-Strom K8 , Kuba blackcat
    Yarın öğlen civarı Carrefoura gideceğim . Alt kata güvenliğin oraya motoru koysam birde zincirle bağlasam çalınma ihtimali varmı ? Hiç carrefourda çalınan motor duydunuz mu ? Birde cbr olunca dikkat çekermi diye bir huzursuzluk var ...

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Valla biz Hyosung'la gittiğimizde orda lastikçinin yanına koyduk. Girdik biraz gezip yemek yiyip çıktık çalınmadı ama şimdi ne olur ne olmaz. Biri gelip çalmaya çalışırsa güvenliklerin hop dur sen kimsin falan diyeceğini sanmam kimse sorumluluk üstlenmez bela istemez maalesef. Hem istediğiniz kadar önlem alın adam çalmak istedikten sonra çalıyor. Allah korusun umarım başınıza öyle bişey gelmez. Tekeriniz düz bassın
    SONUNA KADAR İZİNDEYİM ATAM!

Dört teker bedenimi, iki teker ruhumu taşır.

Motosikleti
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla biz Hyosung'la gittiğimizde orda lastikçinin yanına koyduk. Girdik biraz gezip yemek yiyip çıktık çalınmadı ama şimdi ne olur ne olmaz. Biri gelip çalmaya çalışırsa güvenliklerin hop dur sen kimsin falan diyeceğini sanmam kimse sorumluluk üstlenmez bela istemez maalesef. Hem istediğiniz kadar önlem alın adam çalmak istedikten sonra çalıyor. Allah korusun umarım başınıza öyle bişey gelmez. Tekeriniz düz bassın
    Dışarı bırakmak riskli geliyor .

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Dostum, bir savcılık personeli olarak diyebilirim ki şu ana kadar carrefour'dan çalınan motosiklet vakası bize gelmedi. umarım gelmez de
    Ahmanamra bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Mümkün oldugunca kamera olan yere bırakın motosikletinizi , ben bazen acile bırakıyorum bütün kameralar motora bakıyor kapıdaki , taksiciler birde güvenlik kulübesi var daha ne olsun onun dışında garajda zaten

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ben gıdıp gırıs kaısının sagına soluna bırakıyorum.zaten ılla bıkac motor oluyo oralarda.1-2 saat sonundada basıp gıdıyorum daha hıc bırkalayan olamdı carrefour da.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Anladım . Teşekkürler . Zaten disk kilidi ve zincirle bağlayacağım ... Birde gidonu kitleyip , 1. Viteste bırakırım .
    memduhb bunu beğendi.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı caferacer21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herkese merhaba aranıza katılmaktan çok mutluyum
    yalnız bir kaç sorum var
    bilenler cevaplarsa çok sevinirim
    Motosikletimi boyatmak istiyorum bildiğiniz tavsiye edeceğiniz sağlam bir yer var mı?
    jantları ve lastikleri değiştirmek istiyorum yine tavsiyeniz?
    ve en önemlisi koltuk satan üreten bildiğiniz bir yer var mı? ya da özel yaptırabileceğim.
    çok teşekkürler
    hoşgeldin kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

Anladım . Teşekkürler . Zaten disk kilidi ve zincirle bağlayacağım ... Birde gidonu kitleyip , 1. Viteste bırakırım .
    kardeş sen en iyisi alarm taktır search16 nin motorundaki alarm tam sana gore motoru bırı kurcaladıgında hareket ettırmeye çalıştığında kumanda otmeye başlıyo.
    search16 bunu beğendi.
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Motosikleti
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin kardeş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:07 ----------

kardeş sen en iyisi alarm taktır search16 nin motorundaki alarm tam sana gore motoru bırı kurcaladıgında hareket ettırmeye çalıştığında kumanda otmeye başlıyo.
    Alarmlı disk kilitleri var onlarda haraket edince ötüyor . 50 tl falan onlardan düşünüyorum aslında
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alarmlı disk kilitleri var onlarda haraket edince ötüyor . 50 tl falan onlardan düşünüyorum aslında
    alarmlı disk kiliti ötüyor ama mağazanın içinde duyabılecekmısın , benım bahsettıgım şey kapalı alanda 300 m. mesafesi var bırısı motorunu kurcalarsa yanında taşıdıgın kumanda ıkaz verıyo.
    search16 bunu beğendi.

Motosikleti
    YBR 125 ESD 2012 KIRMIZI
    Arkadaslar bu bahsettiginiz kumandaya haber veren alarm nerede bulunur nekadara takilir bunun hakkinda bilgi verebi
    lirmisiniz.

Motosikleti
    Alarmı taktıran benim. İnönü caddesinden adliye caddesine girişte solda atv ve çesitli motor satan bir yer var. Orada taktırdım. Fiyatı montaj dahil 200 tl. Fiyat çok gelebilir ama çok kapsamlı birr alarm.[COLOR="Silver"]

Alarm bu
    http://turkish.alibaba.com/product-g...444690461.html
    rasim_16 bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

zulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR250
    Peki bu Alarmın mesafesi ne kadar , denildiği gibi 300 m mesafede de çalışıyorsa iyiymiş.

Motosikleti
    Açık alanda 250mt den denedim kilitledi açtı. Cep telefon şebeke çekimini gösteren işaret gibi işaret var. 250 mt den sonra kayboldu.
    memduhb bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=S PY+Two+Way+Motorcycle+Alarm+With+Remote+engine+sta rt+%26+Microwave+Sensor%2C+2+LCD+remote+controller &_sacat=0&_from=R40

şunu alırsanız mezili 5 km
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    selam arkadaşlar alınık choper bakıyoruz fiyat aralıuğımız 1000-2000 tl arası cevrenızde satan tanıdıgınız varsa bbenımle ırtıbata gecsin lutfen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:09 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:07 ----------

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.ebay.com/sch/i.html?_trksid=p2047675.m570.l1313.TR0.TRC0&_nkw=S PY+Two+Way+Motorcycle+Alarm+With+Remote+engine+sta rt+%26+Microwave+Sensor%2C+2+LCD+remote+controller &_sacat=0&_from=R40

şunu alırsanız mezili 5 km
    hocam lınkı acamadım

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:15 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:09 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık alanda 250mt den denedim kilitledi açtı. Cep telefon şebeke çekimini gösteren işaret gibi işaret var. 250 mt den sonra kayboldu.
    tatilden döneyim bende taktıracam

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler