Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    ne kızacam hacı.takıl kafana gore.az makara yapamda alemde grup gorsun.
    çakçiki doldu zaten hertaraf...
    sonra peşin hukumlu olma.yuksege zıplayamam zannetme ayrıntıyı atlıosun
    nasılmı.şimdi oldugum yerden yukarıya dogru 5 mt sıcradım ya dönen tekmeyı iniş esnasında atıcam.
    harekete 3.5 metrede baslaycam ama tepuk 1.65cm lerde hıssedılecek.
    o anı vıdeolayıp youtube ye koymak lazım.
    üst başlıkta uçhandragonun ıntıkamı olsun.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    hava yağmurlu, şimdi yarın gidiyormuyuz ve ben köprü altımı yapıcam

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:04 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:45 ----------

ona göre depoyu doldurmaya gideceğim şimdi

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen 5 metre havaya sıçrayaman.... Zuhahahaha. Ülen kızıyon galiba inceden takılıyoz diye heeee.

---------- Post added at 17:36 ---------- Previous post was at 17:34 ----------

Gel tabiki dostum.
    Özellikle bayan katılımcıların çok olmasını bekliyoruz. Kız arkadaş, bayan tekil kullanıcı, eş olursa katılımcı bizimkilerde sıkılmaz. Bizimkilerden kasıt eşim ve nevin hoca.
    dikkat.:yanlış alıntı.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    saat kaç oldu cevap veren olmamış iptalmi oldu noldu ? ben yine köprü altının yakınında beklerim

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne kızacam hacı.takıl kafana gore.az makara yapamda alemde grup gorsun.
    çakçiki doldu zaten hertaraf...
    sonra peşin hukumlu olma.yuksege zıplayamam zannetme ayrıntıyı atlıosun
    nasılmı.şimdi oldugum yerden yukarıya dogru 5 mt sıcradım ya dönen tekmeyı iniş esnasında atıcam.
    harekete 3.5 metrede baslaycam ama tepuk 1.65cm lerde hıssedılecek.
    o anı vıdeolayıp youtube ye koymak lazım.
    üst başlıkta uçhandragonun ıntıkamı olsun.
    mutlucuğum bize zarar vermek için havaya uçmana uçan tekme felan atmana gerek yok. üstümüze düşşen yeter yaw...... bizi eve teslim ederkende kapının altından atarsın. olur biter h e he he.
    MrMaydec ve search16 bunu beğendiler.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    İptal yok Yunus Emre. Yarın 10:00 da Bursa' dan çıkıp geliyoruz. Arkadaşa sordum oraları daha iyi biliyor, terminal girişini geçince üst geçit varmış, orada müsait biyerde bekle. 05549073383 telefonum. Yalova'dan şimdi geldim. Geç oldu, özür.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İptal yok Yunus Emre. Yarın 10:00 da Bursa' dan çıkıp geliyoruz. Arkadaşa sordum oraları daha iyi biliyor, terminal girişini geçince üst geçit varmış, orada müsait biyerde bekle. 05549073383 telefonum. Yalova'dan şimdi geldim. Geç oldu, özür.
    sorun değil abi tamam beklerim orda 10.30 gibi orda olurum en geç en fazla beklerim kaçırmayayımda
    Hayat boş gazla çoş

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Kortej fotoğraflarının bir kısmı burada

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.213034382192822&type=1
    memduhb bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    mangalstar,köftestar,kokorec te olur ellam.........haydı sabah ola hayrola.8 de yola cıkıcimmm kent meydanında çay ısmarlayan bulurum herhal....

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Bugün katıldığım Eskişehir festivalinden birkaç kare

[COLOR="Silver"]

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:03 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:57 ----------

Tuzaklı köyünde pikniğimiz için saat 10:00 'da Carrefour karşısı Petrol ofisinden hareket edeceğiz.İmkanı olan herkes böreğini, çöreğini,mangalını, semaverini, yiyeceğini bol bol getirsin ki piknik alanında çeşitliliğimiz olsun.Bu arada hamak,tavla ve top getirmeyi de unutmayalım.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kortej fotoğraflarının bir kısmı burada

https://www.facebook.com/media/set/?set=oa.213034382192822&type=1
    usta sayfaya ulaşılamıyo...
    özgürlük ve bağımsızlık benim karakterimdir.

Motosikleti
    cbf 150
    bu sabah uyandıgımda 09:15 tı.yaklasık 1 saatlık yol da benı beklerdı.hazırlanıp yola cıkmam 09:30 u buldu.ulubat yakınlarında guruba telefon edeyım beklemesınler dıye sal ettım aha tel evde kalmıs.bende basıp dıkkaldırıma geldım.yemek fılan yedıkten sonra gezı donusu ıstanbula gıdecektım.programı degıstırıp saat 12 cıvarı ıstanbula gaz cevırdım.şuan dudulluda evdeyım.muhtemelen gezı devam edıyor ve cosgun un bedduası yıne tuttu.ama daha atraksıyonlu bı yolculuk yaptıgıma yemın edebılırım.o ne trafık oyle...makınamda super gıdıyo .bıkez daha test etmenın verdıgı gurur o bıcım.cosgun muhtemelen gelmedım dıye aramıssındır aga.ama durum anlattgım gıbı.bır gezıyı daha kacırmıs olmanın uzuntusu benlıgımı kaplarken sende bır kehanetının tutmus olmasıyla gururlan aga ne dıyım....

Motosikleti
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu sabah uyandıgımda 09:15 tı.yaklasık 1 saatlık yol da benı beklerdı.hazırlanıp yola cıkmam 09:30 u buldu.ulubat yakınlarında guruba telefon edeyım beklemesınler dıye sal ettım aha tel evde kalmıs.bende basıp dıkkaldırıma geldım.yemek fılan yedıkten sonra gezı donusu ıstanbula gıdecektım.programı degıstırıp saat 12 cıvarı ıstanbula gaz cevırdım.şuan dudulluda evdeyım.muhtemelen gezı devam edıyor ve cosgun un bedduası yıne tuttu.ama daha atraksıyonlu bı yolculuk yaptıgıma yemın edebılırım.o ne trafık oyle...makınamda super gıdıyo .bıkez daha test etmenın verdıgı gurur o bıcım.cosgun muhtemelen gelmedım dıye aramıssındır aga.ama durum anlattgım gıbı.bır gezıyı daha kacırmıs olmanın uzuntusu benlıgımı kaplarken sende bır kehanetının tutmus olmasıyla gururlan aga ne dıyım....
    Heeee bizde oyle tahmin ettiydik.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

Motosikleti
    HONDA CBR250r
    fotoğrafarı ne zaman atarsın Çoşkun abi ?

Motosikleti
    Gezi Bitti. Yorumları aralara ekleyemiyecem. Başım dökülüyor her gezi sonrası olduğu gibi.

Gülümseyin çekiyoruuuum

n_tuncak, memduhb ve memo06 bunu beğendiler.

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Mutlu kardeşim, geziyi kaçırdım diye çok üzülme. Hani seninle yaptığımız özel sohbetler vardı ya ! Onları hatırla orada olsan en çok ben üzülürdüm. Senin de böylesi bir rezilliğe ortak olmandan ötürü. Neyse kardeşim sonra konuşuruz.

Rider95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F
    Abi Fotoraf makinenin tarihini güncelle 2012'de kalmışsın.
    n_tuncak ve memo06 bunu beğendiler.

Motosikleti

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Oldukça güzel,doğayla iç içe,milli değerler ve maneviyat,şehitlik içeren ve 3 kıtaya hükmetmiş Koskoca Osmanlı İmparatorluğunun manevi Kurucusu Şeyh Edebali'yide kapsamına alan harika ve kültürel Pazaryeri-Bilecik-Yenişehir-inegöl gezimiz eğlenceli bir şekilde sona ermiştir.Katılan tüm arkadaşlara,kuralları uygulayarak bize eşlik ettikleri için teşekkürlerimi sunuyorum,Kıskananlar çatlamasın
    search16, ÇakaBey ve memo06 bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mutlu kardeşim, geziyi kaçırdım diye çok üzülme. Hani seninle yaptığımız özel sohbetler vardı ya ! Onları hatırla orada olsan en çok ben üzülürdüm. Senin de böylesi bir rezilliğe ortak olmandan ötürü. Neyse kardeşim sonra konuşuruz.
    rezillikten kastın ne anlamadım.özel sohbetten kastınıda anlayamadım.yada ben saf ım yada uykusuzum yada adı herneyse...anlatmak ıstedıgın bısey oldugu aşikar ama onuda anlayamadım.bu geziye katılan şahsen tanıdıgım sohbet ettıgım arkadaslıklarından keyıf duydugum memnun oldugum ınsanlar var.memo dayı,mustafa abi,seçkin,coşkun zaten bizimoglan,nevin hoca.tanıdıklarımı isim olarak yazdım.ve bu isimlerin bir rezillik yapacaklarına ben inanmıyorum arkadaşım.ahada buradan herkese seslenıyorum.bu saydıgım ısımlerın başımın ustundede yerı var.
    geziyi kacırdıgım ıcın uzulmedım çunkı zaten bı yol planım vardı gezı donusu otobandan istanbul a gazlamaktı.rıhtım vergı daıresınde bostancı sanayı sıtesınde sabah 9 da orda olmam lazım bende aksamdan gıderım planlarım vardı.bu planın ıcınden gayrı ıhtıyarı olarak gezıyı cıkarttım hepsı bu.
    nevın hocayla yasanmıs bı gergınlık oldugunu bılıyorum hem senden hem nevın hocadan ustu kapalıda olsa dınledım.ama ben karar mekanızması degılım.senın yerınde ayrı nevın hocanında yerı ayrı.ıkınızınde basımın ustunde yerınız var.
    FAKAT BU YAZDIGINI TASVİP ETMIYORUM.
    genelleme yaparak konusman bence hıc hoş degıl.yaşça bızden buyuk abılerımız var;özür dılemek zorunda kalamamk ıcın ıyı dusunmek lazım dıyorum ben.şahsi dusuncem.
    arada benım bılmedıgım bı durum varsa onu bılmem ama topluma acık bı sıtede adımın boyle bı konuyla anılmasını ben sahsen ıstemıyorum acık ve net.
    özel konu özel kalsa daha şık olur kanaatındeyım.yanlışsam yanlışsın aga de burdan soyle bunuda.
    search16, memduhb, memo06 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 8 kullanıcı var. (0 üye ve 8 misafir)

Bu Konudaki Etiketler