Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çalışıyorum Mehmetim yoks aayıp ediyosun tophane havasında çay içerdik ;) Akşamına buralarda olursanız ama içeriz
    Tamamdır saygıdeğer abim. Neyse ilerleyen saatlerde görüşmek üzere
    Ahmanamra bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı kahkahax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SLM. BURSA MT

Ben yazın iş nedeni ile çanakkaleye gitmiştim motorumla kış ayında ankaraya gerı dondum motorum çanakkalede kaldı. :S kısmetse 23 martta çanakkaleden bursaya 1 gece konaklayıp (kısın sag bacagım ön çapraz bagı koptugu ıcın yolu ıkıye bolmek durumunda kaldım uzun sure yol yapamıyorum artık ) 24 undede bursadan ankaraya gececegım bana bursada konaklama ıhtıyacımı gıderecek bır pansıyon , motel, otel vb. ucuz yollu bır tavsıyenız varmı? şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkurler.
    bildiğim bir yer yok, ama aklımda olsun yakalarsam biryer söylerim... ha oldu bulamadık diyelim bence İnegöl yada Karacabey'de konaklamanız daha ekonomik olacaktır ama bu yerlerde de motor güvende olmayacaktır kaldığınız yerin bahçesi olması lazım... merkezde otel bol ama tahmin edersiniz sanayi şehri lüks/fiyatlı ama otoparklı oteller
    DALGIC_800 bunu beğendi.
    Ninja

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    SLM. BURSA MT

Ben yazın iş nedeni ile çanakkaleye gitmiştim motorumla kış ayında ankaraya gerı dondum motorum çanakkalede kaldı. :S kısmetse 23 martta çanakkaleden bursaya 1 gece konaklayıp (kısın sag bacagım ön çapraz bagı koptugu ıcın yolu ıkıye bolmek durumunda kaldım uzun sure yol yapamıyorum artık ) 24 undede bursadan ankaraya gececegım bana bursada konaklama ıhtıyacımı gıderecek bır pansıyon , motel, otel vb. ucuz yollu bır tavsıyenız varmı? şimdiden yardımcı olan herkeze teşekkurler.

Benim bildiğim tahta kalede bir pansiyon vardı ama ne kadar ve hala çalışıyormu bilmiyorum. Baya eski ama idareten iyi bir yerdi. Sedicininde dediği gibi aslında yolu ikiye bölmek istiyorsan bursada konaklama sana pahalıya patlayabilir. İnegöl yahut karacabeyde çok daha uygunkonaklama yerleri bulabilirsin.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vallahamı yandık desene yapacak bişiy yok olann oldu bu ceketi almıstım ama http://http://www.motomaxonlineshop....T-pmu2125.html
    Bende geçtiğimiz pazar motomax a gittim bir tane bering marka 210 liraya yazlık ceket aldım hem düz füme rengi çok alacalı beleceli değil o bakımdan yaşıma uygun ağır bir ceket oldu (yaş 40 bu arada)zaten motoru kışın kullanmayacağım sonbaharda üşürsemde içlik alırım idare ederiz birde 40 liraya 4r dizlik aldım deri eldivenlerimde var zaten bana bu kadar yeter heralde bu yazlık ceket bile yazın giyilirmi bilmem o sıcakta önleri arkaları delikli kumaş ama yinede yakar adamı diğer montları tahmin edemiyorum bile bu arada memdub hocam kullanmadıysan değiştir bence .

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oylattaydım ve 20-25 Motor gidip eğlenceli bir şekilde gezdiğimiz o yerler karla kaplıydı.Attığım bütün stres;Kalabalık ve trafik sorunlu kitap fuarında yeniden üzerime üzerime gelsede inanın değdi,imzalı kitaplar,Sarızeybek paşamla ülke sorunlarını konuşmak,yazarından direk imzalı kitaplar alıp okunmak üzere rafa yerleştirmek...İlk kez motor gezilerinden daha eğlenceli bir hafta sonu geçirdim diyebilirim...Sınava gireceklere şimdiden başarılar diliyorum ve nice motor gezilerinde birlikte olmak dileğiyle dostlar...
    Bizsiz gezin tabii hocam,bu hafta sonuna varmı gezi programı,yükleri hazır edelim.
    search16 ve n_tuncak bunu beğendiler.
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizsiz gezin tabii hocam,bu hafta sonuna varmı gezi programı,yükleri hazır edelim.
    Yine işin çıkacakmış gibi bir hisvar içimde.
    n_tuncak bunu beğendi.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    Syn. Batuhan ve Ercan Bey

İlginiz ve tavsiyeniz için teşekkur ederim.
    inegöl kaplan hotel de 80 tl karşılığnda kalmaya karar verdim.
    otoparkı da mevcut varmış. hemde ankara canakkale yolunun tam ortası.

Tekeriniz düz bassın BURSA MT. Teşekkurler....
    Ahmanamra ve özcan1980 bunu beğendiler.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Bende tam gemlikte paşa otel var otoparkıda var diye biliyorum diyecektim ki neyseki bulmuşsunuz kalacak yer .. hayırlı yolculuklar.
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    XT 125 R 2006

Hayırlı yolculuklar dileriz ozaman.Tekeriniz düz bassın ;)

keşke bi faydamız olabilseydi kazasız sürüşler
    Ninja

poseidon23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VESPA 250 İE
    24.03.2013 pazar günü bursa bulutlu yağış yok yalova güneşli yavış yoktur en son hava durumu budur arkadaşlar içim rahatladı hemde çokk gaz açmak için sabırsızlanıyorum.
    Ahmanamra, mehmet_gemli ve özcan1980 bunu beğendiler.
    İ.OLCAR..........................

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500

Geçiş saatinizi de yazın, en azından bi çayımızı çorbamızı için de öyle gönderelim.
    Ahmanamra, mehmet_gemli ve sedici bunu beğendiler.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende geçtiğimiz pazar motomax a gittim bir tane bering marka 210 liraya yazlık ceket aldım hem düz füme rengi çok alacalı beleceli değil o bakımdan yaşıma uygun ağır bir ceket oldu (yaş 40 bu arada)zaten motoru kışın kullanmayacağım sonbaharda üşürsemde içlik alırım idare ederiz birde 40 liraya 4r dizlik aldım deri eldivenlerimde var zaten bana bu kadar yeter heralde bu yazlık ceket bile yazın giyilirmi bilmem o sıcakta önleri arkaları delikli kumaş ama yinede yakar adamı diğer montları tahmin edemiyorum bile bu arada memdub hocam kullanmadıysan değiştir bence .
    kullandim Hocam olan oldu yeni Mont alacak durumum yok ehliyete yazildim motoru alirkende butceyi aştim
    buarada Benin yaşta 36 :(
    Ahmanamra bunu beğendi.

Felis Leo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HHH
    Alıntı memduhb adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandim Hocam olan oldu yeni Mont alacak durumum yok ehliyete yazildim motoru alirkende butceyi aştim
    buarada Benin yaşta 36 :(
    Hiç sorma bende bütçeyi çoktan aştım battı balık yan gider daha arkaya çanta lazım
    Ahmanamra bunu beğendi.

memduhb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250 (2014 mavi)
    Alıntı Felis Leo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç sorma bende bütçeyi çoktan aştım battı balık yan gider daha arkaya çanta lazım
    Ben çanta taktirmicam gorintusunu bozuyo uzun yola giderken sirt çantasi USDA tekstil yan çanta alicam gunluk kullanimda motorun ustunde bisiy olmucak buarada motoru sifir km aldiniz sanirim lastiklerin degistirmenizi tavsoye ederm

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    SLM. BURSA MT

yazınızı yenı okudum.şimdi bi plan yapılacaksa bursa mt nın karacabey ayagında bensız olmaz bu 1; 2.si bursada kalacak yer konusuda ben yardımcı olurum ve 80 degıl 40 tl ye hemde ankara yolu uzerınde ve otoparklı.benım telefonum 0 532 491 91 70.canakkaleden yola cıkıp bandırma cıvarına geldıgınde alo dıyosun karacabeyde karsılama olduktan karnımızı doyurup cayımızı ıcerken kalma olayını planlıyoruz.karacabeyde kalacam derswen ona gore bı plan yapıyoruz.yok arkadas ben yolu bıraz daha kısaltayım yoluma gıdeyım dersen kı 80 km kadar bu mesafe ankara yolu uzerınde anayol uzerınde benım ayarladıgım ve calısanlarınında benım tanıdıklarım olan otelde konaklayıp sabahında uygun saaatte yola revan oluyorsun.ıste bu kadar.tabıkı bu arada planın bursa ayagında arkadaslarla tanısıp cay faslıda cabası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 03:28 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:51 ----------

Alıntı UMT-TM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Memduh Hocam aynı monttan bende var. 10 üzerinden 7 eder bence

Mutlu abi kuzen alacak benim bi göstereyim motoru eğer olur ise anlaşırız.
    persembe gunude dahıl bursadayım.motoru canlıda gorebılır.yada ustası varsa gosterebılırız nasıl derse.
    Ahmanamra ve özcan1980 bunu beğendiler.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kahkahax - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KAWASAKİ EN500
    [QUOTE=salcano_7946;2969211]yazınızı yenı okudum.şimdi bi plan yapılacaksa bursa mt nın karacabey ayagında bensız olmaz bu 1; 2.si bursada kalacak yer konusuda ben yardımcı olurum ve 80 degıl 40 tl ye hemde ankara yolu uzerınde ve otoparklı.benım telefonum 0 532 491 91 70.canakkaleden yola cıkıp bandırma cıvarına geldıgınde alo dıyosun karacabeyde karsılama olduktan karnımızı doyurup cayımızı ıcerken kalma olayını planlıyoruz.karacabeyde kalacam derswen ona gore bı plan yapıyoruz.yok arkadas ben yolu bıraz daha kısaltayım yoluma gıdeyım dersen kı 80 km kadar bu mesafe ankara yolu uzerınde anayol uzerınde benım ayarladıgım ve calısanlarınında benım tanıdıklarım olan otelde konaklayıp sabahında uygun saaatte yola revan oluyorsun.ıste bu kadar.tabıkı bu arada planın bursa ayagında arkadaslarla tanısıp cay faslıda cabası.[COLOR="Silver"]

Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçiş saatinizi de yazın, en azından bi çayımızı çorbamızı için de öyle gönderelim.
    geçerken yazarım buyuk ıhtımalle çok teşekkurler çay faslıda varmış umarım yagmur fln ındırmez de benım gecıs tarıhım degısmez

hafta sonu gorusmek dılegıyle.
    özcan1980 ve Ahmanamra bunu beğendiler.

Motosikleti
    XT 125 R 2006
    24.03.2012 Yalova Turu Güncel Liste

Saat 10:00 da Yalova yolu Özdilek te toplanma, 10:30 da hareket
    Saat 11:00 da Gemlik İmam Tesislerinde ihtiyaç molası
    Gemlik ten katılacak arkadaşlar buradan katılabilirler.
    Orhangazi üzerinden Yalova ya geçiş ve gelsin köfteler

Dönüş sahil şeridinden aheste aheste olacak

Yemek için eski dostlarımızdan İbrahim in mekanına gidiyoruz. Topçular feribot yolu üzerinde.
    içecek
    tatlı
    porsiyon sucuk veya köfte
    salata
    çaylar,
    15 TL

1. Özcan COŞKUN
    2. Batuhan ULUDAĞ
    3. Haktan KARABULUT
    4. Batuhan GÜRSES
    5. Ercan GÖÇMEN
    6. Sabih TÜZEM
    7. İbrahim OLCAR
    8. Mehmet SARIKAYA
    9. Emre YILDIZ
    10. Orhan S.
    11. Ali Ç.
    12. Tufan S.
    13. Bülent E.
    14. Ersen E.
    15. Davut Emre CİN
    16. Mehmet A.
    17. Timur Ö.
    18. Mehmet ÇELEBİ
    19. Oğuz 600 F
    20. Özlem A.
    21. Orhan + Hafize
    22. Erdem H.
    23. Adnan O.
    24. Orkun YILDIROK
    25. Hasan KArgı ( Belki )
    26. Uğur Elbi
    27. Mesut Karaca

Sınava giren bazı arkadaşlar çıkışta geleceklerini söylediler. Zaten saat 13:00 civarı hala Yalova da oturuyor oluruz.
    DALGIC_800 ve Su Silahı bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı blue_dolunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zekeriya Coşkun'un dediği gibi senin işin çıkarmı bilmem fakat ben bu haftasonu da şehir dışındayım 4 teker,bu yüzden geziyi bir sonraki haftalar düşünelim,iyice kurtlandık yahu,gezmek güzelde motosikletle gezmek bir başka güzel...

Posedion İbrahim söz konusu bu geziye katılamıyoruz sağol çağrın için ancak müsait bir zamanda kendi grubumuzla mekanına illa uğrayacağız...
    search16 bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

28 Mehmet Topoglu :D

Bugun razi ettim
    Ninja

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 9 kullanıcı var. (0 üye ve 9 misafir)

Bu Konudaki Etiketler