Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    SlowDriver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 151RS(Rahmetli) Mondial 125 Drift (Yeni)
    Alıntı sedici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oyle bisey yok birimiz neysek hepimiz oyuz, birimiz hepimiz hepimiz birimiz icin ayrica gurubun en arkasinda ben varim hizimiz surus kurallarimiz belli, harekete gecmeden konusuruz
    Yolda kalacağımı sandığım için öyle yazmadım Mutlu abi ben motosikletim ile en fazla 80 yaptım daha da basabilirim ama malum rodaj da motor Arkadaşlar konusuna gelince şüphesiz herkes en az 24 ayar adam gibi adamlar olduğuna eminim Batuhan sen koruma mı olacaksın en arkadan gelerek?

Ve samet 2006 YBR almak için iyi düşündün mü ? İlle de yaşlı olsun YBR olsun çamurdan olsun mu diyorsun? Sürpriz çıkarsa üzülürsün maliyetli olur toparlaması ama yine de senin bileceğin iş bence daha yeni birşeyler bakmalısın yada o fiyata 0 motosikletler var ve çin malı denilen motosikletler 2000 li yıllara nazaran çok daha iyiler çinli diye küçümseme.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Kask, Mont, Pantolon veya Dizlik Bir de eldiven var ise Motosiklet keyfi bitmez. Eğer Yok ise o çile çekilmez....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bordo990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    aksilik çıkmazsa kesinlikle geleceğim
    Ahmanamra bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yolda kalacağımı sandığım için öyle yazmadım Mutlu abi ben motosikletim ile en fazla 80 yaptım daha da basabilirim ama malum rodaj da motor Arkadaşlar konusuna gelince şüphesiz herkes en az 24 ayar adam gibi adamlar olduğuna eminim Batuhan sen koruma mı olacaksın en arkadan gelerek?

Ve samet 2006 YBR almak için iyi düşündün mü ? İlle de yaşlı olsun YBR olsun çamurdan olsun mu diyorsun? Sürpriz çıkarsa üzülürsün maliyetli olur toparlaması ama yine de senin bileceğin iş bence daha yeni birşeyler bakmalısın yada o fiyata 0 motosikletler var ve çin malı denilen motosikletler 2000 li yıllara nazaran çok daha iyiler çinli diye küçümseme.
    Karar verdim Kenan abi alcam Ybr'e merağım var alayım bari dedim ilk vitesli motosiklet deneyimim olcak.Motorun dış görünüşü iyi birkaç motor aksanında sorun çıktı onu karşı taraf ücretten düşecek anlaştık abi Bey Moto'ya gittim bir arkadaşın tavsiyesi üzere memnun kaldım acıkcası beğendim baya ilgilerinden felan iyice baktılar açık açık söylediler masrafı var gider gitmesine ama ilerdeyine çıkar birkaç takviyeye ihtiyaç birkaç parçaya ihtiyaç var dedi onayladım bende abi hallettik motosiklet yatıyor suan.Cumartesi yada pazartesi hazır olur dedi.
    Ahmanamra bunu beğendi.
    Kaza Anında Seni Korur !

Motosikleti
    Karar verdiysen hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez Samet umarım seni üzmez ve gül gibi geçinirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/alpaslan-kuzucan/
    http://www.motosiklet.net/forum/surus-teknikleri/
    Bu konularda ki konuları fırsat buldukça okumanı öneririm çok faydalı bilgiler var Vitesli motosiklet acemiler için bir sürü yeni farklılıklar içeriyor Oku ve fırsat buldukça pratik yap. Unutma motosiklette kaporta biziz o yüzden ne kadar pratik o kadar güvenli ve keyifli sürüş demek ;)
    Kask, Mont, Pantolon veya Dizlik Bir de eldiven var ise Motosiklet keyfi bitmez. Eğer Yok ise o çile çekilmez....

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Koruma derken surus esnasinda kopmalar olmasin diye toparlamaya calisacz dagilmadan risksiz surelim diye surudem ayrilani kurt kapar misali hep birarada olalim, aslinda kural olarak herkes arkasindakini kollar ama pratikte oyle olmuyo bi anlik dalginlikla arkada kimse kalmadigini farkedebiliyo gurup o yuzden biz birkac kisi hareket halinde oluyoruz ki mesela kopma oldu mu on tarafa haber verelim yada arkadaki gruba onculuk edelim kimse kaybolmasin herkes herrotayi bilmiyo falan filan yani.

Millet takip mesafesini iyi ayarlayalim, ne kopalim ne araya yabanci arac girip grubu bolsun riske atsin. Ki zaten ocan abi kisaca kurallardan bahseder her zamanki gibi ozcan abi demek istedim
    Madv ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Ninja

DuHast - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İyi akşamlar cümleten..

Bu akşam Bursa'ya geldim. Havası bile bambaşka güzel şehrimin.. Accayip özlemişim
    Ahmanamra ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Designer & Economist

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Murat gilin damından atlayamadım arkadaşlar . Liralarım döküldü toplayamadım. Bu konuyu gezide tartışalım. Murat gilin damından nasıl atlanır,lira nasıl toplanır.. Önemli konular
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Alıntı SlowDriver adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Karar verdiysen hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez Samet umarım seni üzmez ve gül gibi geçinirsiniz

http://www.motosiklet.net/forum/alpaslan-kuzucan/
    http://www.motosiklet.net/forum/surus-teknikleri/
    Bu konularda ki konuları fırsat buldukça okumanı öneririm çok faydalı bilgiler var Vitesli motosiklet acemiler için bir sürü yeni farklılıklar içeriyor Oku ve fırsat buldukça pratik yap. Unutma motosiklette kaporta biziz o yüzden ne kadar pratik o kadar güvenli ve keyifli sürüş demek ;)
    Eyvallah Kenan abi sağolasın hemen bakıyorum linklere ve okumaya başlıyorum daha sonrasında. Geçenlerde elime bir kitap geldi oda iyidi Motosiklet Teorisi Reşat Arbaş (Reşat DD Arbaş) bir o kadar heyecanla ve zevkle okudugum kitap oldu kontra tekniği felan anlatıyordu hosuma gitti eğer forumdada ellerinde farklı bir motosiklet kitapları varsa paylasarak değiş tokuş yaparak okuyabilirz aslında
    Kaza Anında Seni Korur !

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Arkadaşlar elimde güzel bir motosiklet sürüş teknikleri kitabı var. Özel mesajla mail adresinizi atarsanız sizlere yollayabilirim. baya detaylı bir kitap . Bu arada sayı giderek artıyor . Seviyorum MT BURSA yı ya Yeni yüzlerin giderek artan bir hızla aramıza katılması çok güzel. Tek rar hoş geldiniz diyorum size arkadaşlar

1-Özcan kaptan (ekip lideri) kawasaki kle 500
    2-kirlisakal16 gtr 250
    3-ümit tm ybr
    4-mehmet gençtürk ybr
    5-berk filibe ybr
    6-sedici ninja250r
    7- mehmet sarıkaya ybr
    8- Ahmanamra KAWASAKİ KLR 650
    9-SlowDriver + 1 Drift 125
    10-Salcano Mutlu Abi
    11-Mehmet Cankoral
    12-M.Balibey
    13-caner kalmaz gt250
    14-murat cbr 125
    15-MadV Gt250R
    16- Umutrr240 CIBIR 250
    17- Orkunn
    18-oguz1327 MT-01
    19- DuHast
    20- Hasan
    21-Arap Belki
    22- SAdo Belki
    23- Cengiz Aşçı başı
    DuHast, SlowDriver ve özcan1980 bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    oj bulduk Ercan kitabı istiyorum
    liste pazar a kadar 50 kişi olacak sanırım Maaşallah Bursa MT gerçekten güzel.. ve Pazar günü olacak olan geziden alacağım keyfe bağlı olarak daha sonraki tüm buluşmalara katılmam %100,5 Polisler eylem mi yapıyonuz la siz diye çevirmese iyi bari
    Ahmanamra, M.balibey ve özcan1980 bunu beğendiler.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Balibeyim istediğin motoru alçaltıp kullanabilirsin paraya bakıyor olay :D Adamlar ktmmi bile ybre kadar alçaltabiliyor karısı kızı binsin diye :D
    motomaxtaki Sinan abi olmaz demişti benimde aklım almadı ama benim motorda alcalmıyor o yüzden fazla kurcalamadım cbf 600 abs arıyordum ama uygun düşüremedim bir türlü

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    asil önemlı olan biz o iskeleye nasil sigcaz :-) adam helıkopter koncak kadar genislik yapmıs insan biraz dusunur ya yıkmayak bari adamin iskelesini yunan askeri gibi patir patir dokuluruz valla denize :-) :-)

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    tuncer hosgeldın.gezıde şu benım motorun kafalıgındakı turk bayragı yırtılmaya basladı.degısık fıkrım var bı bakta yardımcı ol bakalım abıne.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    dalgıc doğru söylüyon sığamıcaz gibime gelıyo o iskeleye
    özcan1980 ve Ahmanamra bunu beğendiler.
    KÖPEĞİN SOYTARILIĞI KURT AYAĞA KALKANA KADARDIR ;)

ticotorres - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RAMZEY QM 200
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah allah kim araklamış abi kapıdan bide üstüne paramı vermişler HAyır madem araklıyon parayı neden bırakıyon . Yok hani madem parayı bırakcan neden araklıyon. garip bu insanlar valla ya Üzülme abi sende yenisini alırsın beya ;) HAyırlı olsun diyelim abi artık ;)
    Alper kiralık motor var hafta sonu istersen [siyah ramzey cross] :D
    Ahmanamra ve alphertunga bunu beğendiler.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    İnşallah helikopter denk gelmez bi de orda

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:38 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:24 ----------

Arkadaşlar, yine kalabalık toplanıcaz maşallah. Fakat şehiriçi trafiği- lambalar felan sıkıntı olacağını düşünüyorum.

Bu yüzden YKM önünden 10 ar dk. ara ile 3 veya 4 grup halinde yola çıkacağız. Kurtul köyü girişinde toplanıp, oradan Kurşunluya kadar TEK SIRA - BİRBİRİMİZİ SOLLAMADAN sürüşümüzü tamamlayacağız. Fotoğrafçı ve güvenlikler sollama yapabilir,dikkat edin.

Motor ve kullanıcı durumlarına göre grupları YKM önünde ayırırız.

Kurtul a kadar herkes viraj çalışsın

Kasksız,ruhsatsız,ehliyetsiz,sigortasız,muayenesiz gelmeyi düşünen varsa gelmesin. Denetlemeye denk gelirsek kimse yolda kalmasın.
    sedici bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    sabah bızım asçı başını bı zıyaret edeyım bakayım.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şuan 1 kullanici var: sedici... Bursa uyuyor mu
    Ninja

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    YEni aldığım lastiklerimi motoruma taktırabileceğim bir yer arıyorum. Geziye yetişmesi gerekiyor. Kim yardımcı olabilir ,Yer tavsiye eden biri var mı?
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    1-Özcan kaptan (ekip lideri) kawasaki kle 500
    2-kirlisakal16 gtr 250
    3-ümit tm ybr
    4-mehmet gençtürk ybr
    5-berk filibe ybr
    6-sedici ninja250r
    7- mehmet sarıkaya ybr
    8- Ahmanamra DRZ 400 S
    9-SlowDriver + 1 Drift 125
    10-Salcano Mutlu Abi
    11-Mehmet Cankoral
    12-M.Balibey
    13-caner kalmaz gt250
    14-murat cbr 125
    15-MadV Gt250R
    16- Umutrr240 CIBIR 250
    17- Orkunn
    18-oguz1327 MT-01
    19- DuHast
    20- Hasan
    21-Arap Belki
    22- SAdo Belki
    23- Cengiz Aşçı başı
    24- Bordo990

Dalgıç güldürdün beni ha :D ALyımızda çıkmasın canım iskeleye valla dönüş alanı bile kalmaz orda geri geri gideriz :D
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler