Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    maalesef bende 16-24 vardıyasına dondum,forumdan takıp edıcem artık
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    şu ehliyeti ve motoru bi alayım kış bitsin inegölde tur başlatıcam azcık burlara gelin
    Hayat boş gazla çoş

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ibo8316 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Degerli Bursa Motor Gurubu Uyeleri.
    Nasilsiniz?
    Bende ise gidip gelmek icin Cup Aldim.
    -Malum Cup lar Genelde Hep cin mali ve plastik malzeme kalitesi dandik.
    -o kadar hizli degil 80 den sonra Titresim oluyor.
    kontrolsuz hiza gerek yok.
    Gelelim Sorularima:
    *Gurupta Etkinlik-Piknik te Cup ile gelenler varmi?
    *Sehirdisi Etkinliklerde ortalama ne kadar hizla gidiyonuz.Gurupca gidilirken ortalama hiz ne kadar?
    *Istanbul-Ankara-Kutahya da 29 Ekim icin Kortej olacak.
    Motor Konvoy gecisi olacak.
    sehitlere Saygi-Terore Lanet adinda.
    Bursa da Fsm de olacakmi?
    Bununla ilgili Belediye nin Organizasyonu varmi.?

*
    hayırlı olsun genelde trafik kurallarına uyarız arkada kalmazsınız merak etmeyin aşağıda hız sınırları yazıyor türlere göre bizimkiler genelde l3 tür öyle tahmin ediyorum

yarın ki program çıara gidip oturmak mı yoksa gezi var mı biri açıklayabilir mi eğer gezi olcakasa ben arabayla gelip diğer arkadaşlarlada tanışıp dönücem

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yarın ki program çıara gidip oturmak mı yoksa gezi var mı biri açıklayabilir mi eğer gezi olcakasa ben arabayla gelip diğer arkadaşlarlada tanışıp dönücem
    Tabiiki gezi de olacak ancak 1 saat tanışma kaynaşma oturma faslı yetmezmi daha ne olsun...Sizi bilmem ama 3 saat bir kafede kalabalık ortamda geçirecek boş vaktim yok benim... Her anımız dolu olmalı bizim ya dünyalık, ya ahiretlik,bunun dışında deşarj olmak köy,doğa,deniz gezmek lazım yoksa elektromanyetik ortamın tavan yaptığı(Her cepte 1 cep telefonu,notebook,pc lerin yaydığı manyetik dar mekanlar) bu tür yerlerde daha çok insanlar stres yükleniyor ve zamanla psikolojik bozukluklar ve cinnet evrelerine davetiye çıkarıyor...(uf ne yazdım ama arada öğrencilerimle karıştırırım çok temiz nutuk atarım pişman değilim eylemlere devam)

Vel hasıl Neyle istiyorsan onunla gel kardeşim...(motorla gel,bizle 1 saat oturduktan sonra biz gezerken sen kafede oturmaya devam et)

Search sen ve hatta eşin bizimle olsanız iyi olurdu.Neyse bir dahaki sefere kaptan. Tüm bandana hakların saklı kalıyor ...

12/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı:
    1-Blue_dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    4-Kayariki
    5-Davut Emre
    6-Espaniole
    7-Mert Aksoy
    8-Çağatay CİHAN
    9-MhmtcmKoral
    10-Cngzmn
    11-Mehmet Kalyoncu
    12-Pınar(çok özledim bayan sürücü arkadaşım benim)
    gökhans16cbr ve DALGIC_800 bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    honda activa
    benım erkekimle eşimde katılacak toplantıya.. masalar bıraz dağılacak erkekım gayet asabı ve kızgındır
    n_tuncak ve gökhans16cbr bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    Alıntı aladag adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İlk uzun yol deneyimimde sıcak ilgilerinden dolayı herkese çok teşekkürler.Motosiklet kardeşliği dostluğu bu olsa gerek . Grubun hızının düşüklüğü sanırım benden kaynaklandı.Bu gezi tecrübelerimi arttırdı.Arkadaşlardan aldığım uyarı ve tecrübe paylaşımları da benim için çok değerli.
    selım abı nerelerdesın .bak pazar gunu bız guzel bı gezı daha yaptık.trılyede kahvecı abımızın sundugu zeytınlerde guzeldı.kacırmamak lazım boyle son zamanlar artık.

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Tabiiki gezi de olacak ancak 1 saat tanışma kaynaşma oturma faslı yetmezmi daha ne olsun...Sizi bilmem ama 3 saat bir kafede kalabalık ortamda geçirecek boş vaktim yok benim... Her anımız dolu olmalı bizim ya dünyalık, ya ahiretlik,bunun dışında deşarj olmak köy,doğa,deniz gezmek lazım yoksa elektromanyetik ortamın tavan yaptığı(Her cepte 1 cep telefonu,notebook,pc lerin yaydığı manyetik dar mekanlar) bu tür yerlerde daha çok insanlar stres yükleniyor ve zamanla psikolojik bozukluklar ve cinnet evrelerine davetiye çıkarıyor...(uf ne yazdım ama arada öğrencilerimle karıştırırım çok temiz nutuk atarım pişman değilim eylemlere devam)

Vel hasıl Neyle istiyorsan onunla gel kardeşim...(motorla gel,bizle 1 saat oturduktan sonra biz gezerken sen kafede oturmaya devam et)

Search sen ve hatta eşin bizimle olsanız iyi olurdu.Neyse bir dahaki sefere kaptan. Tüm bandana hakların saklı kalıyor ...

1-Blue_dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    4-Kayariki
    5-Davut Emre
    6-Espaniole
    7-Mert Aksoy
    8-Çağatay CİHAN
    9-MhmtcmKoral
    10-Cngzmn
    11-Mehmet Kalyoncu
    niye kızdınız ki hocam şimdi geçen yağmurda çıkınca hastalığı kaptık onunla çebelleşiyorum

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    İbo8316 aramıza hoşgeldin öncelikle

iyilik sağlık Allah'a şükür sen nasılsın?
    cup iyidir ya titrer fln ama gider öyle böyle babamda vardı bi ara baya kullandım
    gezilerimizde en düşük hızdaki motoru grup kalkış saatinden 1 biraz daha hızlısını yarım saat önce yola çıkartıyoruz hemen hemene herkes aynı anda varılacak yere varıyor mesela ben 45 dk önce çıkıyorum grupdan
    Şaka abi herkes birbirine ayak uyduracak şekilde gidiliyor yani genel hız da şehirler arası 80 90 bilemedin 100 en fazla 110 daha da gidenler var ama soğutma amaçlı...

Neredeyse her bayram ve arada şehitlerimiz için özel kortejler oluyor güzel şehrimizde de katılımda oldukça iyi oluyor yine olur 29 Ekim günü...

bu ara işler güçler pek bakamadım ancak mutlaka bir organizelik vardır
    n_tuncak bunu beğendi.
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    1-2 haftadır ugruyamıyordum kusura bakmayın, cross almamı tavsiye eden arkadaşlara çok teşekkür ederim...
    dün motor alırsam gideceğim dediğim Samsa Çavuş türbesine gidip dua ettikten sonra şu toprak yolu takip edip kaybolayım dediğim yolda atlam zıplama çamura saplanma toprak yol teçrübesini yaşıyarak yaklaşık 60 km yol yaptım çok güzel bir teçrübe oldu benim için bir baraj gölünün üstünde yol bitti bisikletcilikten gelen huyumla geldiğim yoldan geri dönmiyerek tarlaların içinden geçerek kendi yolumu çizdim biraz ileride balık tutan dedelerle biraz sohbet edip en kısa yolu öğrenip evime sağ salim döndüm...
    Çok hoş güzel bir duygu bu sizlerle paylaşmak istedim bu tarz motorla yol bitmemesi çok güzel, şehirler arası yolda 50kmle giderken rüzgar korkutsada toprak yolda yolunu bilen katıra binmek kadar güvenli geldi bana

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:54 ----------

[/QUOTE]

arkadaşlar bu toplantıya motorumla gelmek isterim ama inegölden geçe dönmek zor olabilir benim için bursayı çok bilmem bu kafenin tam olarak adresini öğrenebilirmiyim motorla en güvenli olarak nasıl gelirim yolu uzatarakta olsa...
    en kötü ihtimalle arabayla gelirim bana msj atarsanız çok sevinirim 50623672doksanaltı
    DALGIC_800, Ahmanamra, MrMaydec ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    16:24 vardiyasından dolayı katılamıyorum bende bu geziye her gezide oldugu gibi :( birde şunu soracaktım 4riders kışlık pantalon soguk ve yağmur geçiyormu kullanan arkadaşlar var mı bizden ?
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster

1-Blue_dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    4-Kayariki
    5-Davut Emre
    6-Espaniole
    7-Mert Aksoy
    8-
    9-MhmtcmKoral
    10-Cngzmn
    11-Mehmet Kalyoncu
    40 derece ateşle yatıyorum bende gelemicem

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    16:24 vardiyasından dolayı katılamıyorum bende bu geziye her gezide oldugu gibi :( birde şunu soracaktım 4riders kışlık pantalon soguk ve yağmur geçiyormu kullanan arkadaşlar var mı bizden ?
    sadece pantolana yada monta güvenmeyin ben nitronun mont pantolon eldiven botunu aldım %100 su geçirmez yazıyor içinde gece yağmurda ıslanmadık yerin kalmadı birde hasta oldum iyi bir yağmurlukta alın derim
    DALGIC_800 bunu beğendi.

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı
    bu adresi nasil bulucam anlatabilirmisiniz lütfen.

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Hamza motorun hayırlı olsun darısı başıma ehliyeti alayım direk motor almaya gideceğim.
    Hayat boş gazla çoş

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Hamza hayırlı uğurlu olsun allah tekerini düz bastırsın kardeşim. Doğru bir seçim yapmışsın nacizane. Hem sınıf hem motor olarak.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    tvs 150rta- x treme max
    çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı diger arkadaşların başına.

Allah aşkını biri FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı yerini kent meynanından nasıl giderim onu bir tarif edebilirmi gercekten bilmiyorum

Motosikleti
    cbf 150
    hamza kardes 787.sayfada harıta var ona bı bak ıstersen cok aydınlatıcı bı harıta.emınım gordugunde hak vereceksın.tekerın duz bassın herdaım.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    bu pazar bi piknik yapsakmı ?

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

beyler bayanlar bu pazar ercan arkaşamızla bi ululdağ bakcakta mangal ziyafeti verelim diyoruz bize eşlik etmek isteyen arkadşalar varsa bi görelim onlarıda
    MhmtcnKoral bunu beğendi.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    aga benim köye gidip düğünde halay çekmem gerekiyor malesef bu hafta da yalan oluyor benim

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu pazar bi piknik yapsakmı ?

---------- Post added at 12:05 ---------- Previous post was at 11:45 ----------

beyler bayanlar bu pazar ercan arkaşamızla bi ululdağ bakcakta mangal ziyafeti verelim diyoruz bize eşlik etmek isteyen arkadşalar varsa bi görelim onlarıda
    Yakın bir yerde olursa benim için iyi olur,mesela kent ormanı
    Korkarak yaşayamazsın!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 5 kullanıcı var. (0 üye ve 5 misafir)

Bu Konudaki Etiketler