Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    eshy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o halde oy birliği ile toplantılarımız Cuma akşamları için karara varılmıştır...İlk toplantı tarihimiz 13/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı Çınar kafe,(Haktan bak zaten yağmur var bu hafta,haftaya sen izin mizin ayar yap bişiyleri)

M.Balibey Ahmet Rüştü Beden Eğitimi öğretmenleri tam kadro arkadaşlarım ancak Ben Anadolu İmam Hatip Lisesindeyim,inan yürüyüş kararı bile saydırıyorum Her-Şey-Vatan-İçin,Ne-Mutlu-Trüküm-Diyene,Vatan-sana-Canım-Feda,bazen şaşırıp komutanım dedikleride olmuyor değil yok öyle laylaylom...
    13 ünde nöbetçiyim fakat biryolunu bulup gelmeye çalışıcam inşallah bu arada 13/10/2012 cumartesiye denk gelmiyormu ? ben mi yanlış baktım takvime
    n_tuncak bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam o halde oy birliği ile toplantılarımız Cuma akşamları için karara varılmıştır...İlk toplantı tarihimiz 13/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı Çınar kafe,(Haktan bak zaten yağmur var bu hafta,haftaya sen izin mizin ayar yap bişiyleri)

M.Balibey Ahmet Rüştü Beden Eğitimi öğretmenleri tam kadro arkadaşlarım ancak Ben Anadolu İmam Hatip Lisesindeyim,inan yürüyüş kararı bile saydırıyorum Her-Şey-Vatan-İçin,Ne-Mutlu-Trüküm-Diyene,Vatan-sana-Canım-Feda,bazen şaşırıp komutanım dedikleride olmuyor değil yok öyle laylaylom...
    hocam süpermiş lise yıllarını özlediğimi fark ettim konusu açılınca
    çınarın kapalı yeride var 3 kattı yanlış hatırlamıyorsam bu arada 13 cumartesiye geliyor hocam kelimede mi yanlışlık var tarihte mi
    n_tuncak bunu beğendi.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    arkadaslar cumartesi ve pazar gunu mudanyaya gıdecegım.havanın durumuna gore motosıkletle gıtmek planım ama yagıslı olursa mecburen arabayla gıdıcem.kımler mudanyalıydı?çaylar benden...
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

muyat26 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 R
    MT nin hafta sonu gezi programı varmı ???
    Amaç bir yere gitmek değildir ; Amaç yolda olmaktır. YEĞEN
    muyatakdogan@hotmail.com

MrMaydec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR250r
    Beyler birşey sorucam a2 ile b nin motor ders konuları aynımı ben pazartesi başladım kursa dün motor dersi vardı ama motorsikletle alakalı birşey görmedik sordum ama bana aynı dediler ben inanmıyorum çünkü ben geçen döneme kayıt oldum 20 ekimde sınav var bana haber vermediler derslerin başladığına bir kaybım yok 15 kasımdakilerin derslerini erkene aldıalr benim için ama dediğim gibi a2 ile b nin motor konuları aynımı ?
    Hayat boş gazla çoş

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Valla ben ikisini bir arada aldım ama motor sadece araba üzerineydi Herhalde aynı uygulama devam ediyor. Motor ehliyetinin tek farkı motorlada direksiyon sınavına giriyosun okadar .
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı MrMaydec adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler birşey sorucam a2 ile b nin motor ders konuları aynımı ben pazartesi başladım kursa dün motor dersi vardı ama motorsikletle alakalı birşey görmedik sordum ama bana aynı dediler ben inanmıyorum çünkü ben geçen döneme kayıt oldum 20 ekimde sınav var bana haber vermediler derslerin başladığına bir kaybım yok 15 kasımdakilerin derslerini erkene aldıalr benim için ama dediğim gibi a2 ile b nin motor konuları aynımı ?
    2 zamanlı motorlar var bir tek fazladan

aladag - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 2007
    internette a2 motor soruları diye ara.4 grup motor sorusu vardı. Bu sorulardan dönüşümlü olarak biri çıkıyor. Bazı sürücü kurslarının internette deneme sınavları var. Yaparsan faydası olur.

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Abiler çok sevdiğimiz ablamız için çok yakın bi arkadaşımın annesi için 0 Rh - kana ihtiyaç var 0539 411 87 77
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    selım aladag abım dogru soylemıs.bende ehlıyet sınavı oncesı oncekı donemde cıkmıs soruları cozdum ınternetten.asagı yukarı aynı sorular cıktı sadece yerlerı degısık.bı oncekı donem sınavında 8.soru sonrakınde 12 soru olarak cıkıo hepsı bu. mehmetcan kardesım benım kan grubum b pozıtıf lazım olursa sorunsuz gelırım.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    ben hiç çalışmadan hiç bakmadan girdim az buçuk bildiğim şeylerle 90 aldım kolay sorular o kadar zor soru çıkmıyor. Mehmetcan kardeşim Allah acil sifalar versin malesef benimde uymuyor :(

Hocam 13 14ü başka yere sözüm var ama gelmeye çalışacağım toplantıya iyice sıkıldım iş güçten bi motorla çıkıp stres atasım var inşallah ilk toplantıda oradayım ehliyetsiz de olsam
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    madanydan kımse yokmu grup ta...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Aynen dediğiniz gibi toplantı tarihinde yanlışlık olmuş 12/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı Çınar kafe,şeklinde düzeltiyorum...Gelen arkadaşlar şimdiden yazsın iyi sayıda toplanırsak toplantılarımız sürekli olur bu sebeple arkadaşlardan özelliklede bu ilk toplantıya gelmelerini rica ediyorum.(7 dersten çıkıp gelicem haa )

Salcano kardeş sen saat 12.30 gibi Zekoyu bi ara biz bandanalar hakkında onunla görüşebiliriz.palmiye Kafede,çaylar tabiki bizden...

CanMehmet kan grubum (0+)Allah şifa versin hastana...
    M.balibey motor konuları evet aynı,geçersin her türlü,komik olan ehliyet sınavına herkesin motorlarla gelmesi ve polislerin bu motorları park yeri için yönlendirmesiydi...

12/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı:
    1-Blue Dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    gökhans16cbr bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    cbf 150
    hakıkaten nevın hıocamın dedıgı dogru.dıreksıyon sınavına envayı cesıt 20-25 motorlu gelmıstı.polıs amcalar suraya soyle seklınde yer gostermıstı.ayrıca dun karacabey merkezde heykelde hanımla bırlıkte durdum.amac hanım eczaneden ılac alıp gelecek.polıs memuruyla gozgoze gelıp bakısıyoruz.ınanın en tutkulu asıklar bıle o kadar sure (yaklasık 3 dk kadar) gozlerının ıcıne bakamazdı.1 sonrakı adımı polıs amcamın yanıma gelıp kendısıne nıye baktıgımı sordu.bende cevaben sız baslattınız dedım.bunu (motorumu gostererek)kullanıyon ama belgen varmı dedıgı an hıc bır eksıgının olmamasının vermıs oldugu oz guvenle buyrun dedım.soyle bı kontrol ettı.eksıgın yok dedı.ewet dedım.kontrol etmek ıstedıgınız baska bısey varmı dedım.farları yak dedı.(kendısı baslattı)uzun kısa ,saga sola donus sınyalı fren derken artık fıttırma esnasındayım.motorun ustunde oldugumdan kendısı de motorumun plakasına bakar gıbı duruyodu tam ruhsatı verecekken dedımkı memur bey gerı vıtese takayımda bı bakın yanıyomu.bı an durakladı....basladık gulmeye...sonrası hanımda geldı memur beyın soyledıgı cayları yudumladık tanısmıs olduk.sanırım emnıyet camıasından bı kanka edındım....

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:26 ----------

nevın hocam bugun dıkkaldırımdakı evıne mıneflo dosuyoruz arkadasımın.buradakı ısımız bıttıgınde mudanyaya gelıcezsanırım 16 gıbı.malzemelerı tasırız felan saat 18 gıbı gerı donucem 20 de ıste olmam lazım yarın aynı pazar gunude sabahtan işimi sıkı tutup ogle saatlerınde bıtırıp mudanyayı tavaf edeyım dıyorum.tabı zekerıyayıda ısım bıttıgınde arayacagım.bekletmek ıstemem kımseyı.
    n_tuncak, özcan1980 ve bluesman bunu beğendiler.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Hanımınıda getir Salcano kardeş buluşursanız beni bir arayın ama kesin söz vermiyim,kesin bir planım olmayınca gelen giden pek belli olmuyor hafta sonları...

12/10/2012 Cuma 19.00 FSM Bulvarı,Çınar kafe,Mt Toplantısı:
    1-Blue Dolunay
    2-n_tuncak
    3-Gökhancbr
    4-Kayariki
    gökhans16cbr bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Mert Aksoyla beni de yazin hocam
    Korkarak yaşayamazsın!

Madv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Eskilerden bir resim :p

Kasksız oynamayız hemi kaptan ? :D
    Kirlisakalı :p askere uğurlarken hey gidi be adam askerden geldide Gt aldı. Zamana bak uçup gitmiş...
    Kimse sana özgürlük veremez. Kimse sana eşitlik veya adalet veya başka birşey veremez. Eğer adamsan, sen alırsın.
    http://facebook.com/batuhanuludag

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    abbovvv eski günler he

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Şifa dilekleriniz için çok teşekkür ederim hocam, abilerim kan bulundu. Cuma günü okuldan çıktıktan sonra eve uğradıktan sonra gelmeye çalışıcam umarım yetişebilirim. Yalnız Çınar Kafe'nin yerini bilmiyorum ha birde LS2 kak almayı düşünüyorum artçı(yani ben) im için yeterli olduğunu düşündüm başka uygun önerilerinizi tavsiyelerinizi alabilirim

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Askere gidip gelenler, hala askerde olanlar,okula başlayanlar, okulu bitirenler, evlenenler, çoluk çocuğa karışanlar.... neler oldu neler
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler