Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Salcano iyi dileklerin ve övgülerin için hepimiz adına teşekkür ediyorum...Gezelim,görelim,eğlenelim,duyarlı olalım,ara sıra mangala oturalım gezilerimize her zaman bekliyoruz...

Cengizmen ya güldürdün karnımı tuta tuta,tamam kabul ediyorum ben değil sen seçilmiş kişşisin,bitmek bilmeyen hoburluğun yüzünden tüm Mt yamyamlıktan yırtıp patlayana kadar ete doydu,seni yeni bandanalı grup oluşumumuzun yemeklerden sorumlu müdürü atadım,hadi hayırlısı olsun...

Dalgıç;çay yüklü adamlara dalmadan ilerle aman kardeşim,Allah beterinden korusun,toplantı tarihi muhtemelen 10-10-2012 akşam 19:00 gibi olacak...Bekleriz her türlü...

Bu arada Bandanalı grup oluşumunun diğer üyeleri;

Zekeriya(blue dolunay)Resim ve yollardan ve bandanalardan sorumlu kurucu üyesi zeko...
    Gökhancbr:İletişimden ve mesajlaşmadan sorumlu kurucu üye...
    (Cumalara başla,ceza ödemeyi kes,iki yakanı bir araya getir;önce Allaha sonra vatana,bi sonra anana ve nişanlına,son olarakta bize hayırlı insan olabilirsen tabi yoksa ebediyen gözüme gözükme hasta etme olum lan adamı...)
    Davut Emre.Atılan çöplerin toplatılmasısndan sorumlu,sorunlu üye...
    Cengzmn:Yeme içme,işlerinden her türlü mangaldan sorumlu üye...
    Nevin Hoca:Uyarı,ikaz,fırça,ceza ve toparlayıcı Yönlendirici Kurucu üye...
    Search:Sabırlı ve dirayetli olabilip bize katlanabilmeye devam edebilirse yol kaptanı
    salcano_7946 ve blue_dolunay bunu beğendiler.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Espaniole - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmuş arkadaşlar tekerinize sağlık Allah herzaman daim etsin inş. Az önce de ilk kazamı yapmış oldum ben de ve motorda birşey yok sadece sol ayağım ve bileğim motorun altında kaldı ama Allaha şükür hiç birşey olmadı çaycıda da birşey yok ama elindeki çaylar için birşey diyemem bi tepsi çay fırladı gitti Önüme birden atladı sağ şeride odaklanarak frene bile dokunamadım paldır kürdür girdik adamcağıza ... Allah birdaha ne küçüğünü ne de büyüğünü kimseye yaşatmasın ..

Bu arada toplantı ne zaman ?
    Geçmiş olsun hocam.

Nevin hoca onumuzdekı hafta yaparız demişti,şehir turu falan olacakmış.İnşallah bu sefer bütün ekip gelir,bu gezide kent meydanı ekibinden sadece 3 kişinin gelmesi kötü oldu
    n_tuncak bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı n_tuncak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben yardımcı olabilirim AlperTunga hemen motoru elektrikçiye götürüyorsun,işi bilene bırakıyorsun o yaparken başında dikilip her türlü soru soruyorsun,işi öğreniyor bir dahakine beleşe getiriyorsun...

Espanilola Zeko şu an işte muhtemelen yarın atacak yorgunluktan işe gidene kadar uyumuş(görende motor kullandı sanacak)zavallıcık..

Search,herkes yazsın bence ne yaktığını ama benim dünkü hesap yol yorgunu karışık olmuş ben bu gezide bir daha eşimle hesapladım 30 tl yakmışım(matematik pert)

Bu arada geziye gelemeyen bandana takamayan arkadaşlara şimdiden duyuralım,bu hafta değil bir sonraki hafta akşam toplantısı gezmesi düşünüyoruz kısa mesafe şehir turlu,muhtemelen Bulvarda çınar kafede buluşulacak sizce çarşambamı cumamı olmalı ya da pazar akşamı görüşlere göre şekillenebilir...

Dün barajlar,çaylar,kaplıcalar, görmüşüm yurdumda,dolunay ışığında gezmişim vatan toprağında,Bu akşam netten Sakarya Fıratın yeni sezonunu seyrederken gözlerim yaşardı bölmek,parçalamak isteyen bu cenneti çekemeyen birleşik leş kargalarına,Allahım vatanımı muhafaza etsin tuzak kuranların tuzaklarını kendilerine çevirsin,şehit ailelerimize sabırlar versin.Vermeyiz Alamazlar bizden bir avuç parça...
    hocam toplantıyı cuma yapabiliriz belki cumartesi tatil olanlarda varsa daha rahat olmaz mı çarşamba olursa tam hafta içi ertesi gün iş okul var biraz zor olur gibi
    n_tuncak bunu beğendi.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    Alıntı Ahmanamra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun . Allah beterinden saklasın. İyi ikinizede bişi olmamış en azından. Otrurup üstüne birda çey içseydiniz elemanla :D
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun, en büyük kazan bu olur inşallah. Sizde bişey olmaması sevindirici ama çaylara gerçekten çok üzüldüm.
    Alıntı bluesman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Mehmet..
    Alıntı mehmet_gemli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gezi süper olmuş tekerinize sağlık keşke bende katılabilseydim.

Mehmet Kardeşim geçmiş olsun. Dikkat et kardeşim bide sen benden de dikkatlisin. Tabi çayı seven adam belli oluyo çaycıyamı dalıyon kardeşim. Neyse geçmiş olsun

Alıntı M.balibey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kimseye bişey olamaması sevindirici adamada ders olmuştu bu olay

Dalgıç;çay yüklü adamlara dalmadan ilerle aman kardeşim,Allah beterinden korusun,toplantı tarihi muhtemelen 10-10-2012 akşam 19:00 gibi olacak...Bekleriz her türlü...

[COLOR="#FF0000"]
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun hocam.

Teşekkürler arkadaşlar ilk ve son olur inş. hadi ya ayın 10'unda mı malesef 4-12 yim haftaya yine katılamıyorum :(
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Motosikleti
    Kymco CK125 / honda cbf 150
    Alıntı ;DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce de ilk kazamı yapmış oldum ben de ve motorda birşey yok sadece sol ayağım ve bileğim motorun altında kaldı ama Allaha şükür hiç birşey olmadı çaycıda da birşey yok ama elindeki çaylar için birşey diyemem bi tepsi çay fırladı gitti Önüme birden atladı sağ şeride odaklanarak frene bile dokunamadım paldır kürdür girdik adamcağıza ... Allah birdaha ne küçüğünü ne de büyüğünü kimseye yaşatmasın ..
    kardeşim Allah korusun dikkatli olmak lazım, yayalar bazen hakikaten çok dikkatsiz olabiliyor. bende geçen topkapının orda bir mağazadan çıkan kıza çarptım. trafik çok yoğundu ama benm geçebileceğim tünel vardı, bayan duran otobüsün önünden birden atladı ve ben çarpana kadar hiç yola bakmadı bile. Ama ben zaten biri çıkabilir diye tetikte olarak büyük bir gayretle kurtardım sadece yan çantalar hafif dokundu. hemen çektim kenara girdim onun peşinden mağazaya "geçmiş olsun dedim" kız benden bir kaç kez özür diledi, "çok tedbirsiz çıktım, size de kaza yaptırıyordum " falan diye ama ben hakikaten korkmuştum birşey oldumu diye.

Alıntı ;Gökhancbr16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eshy 16 hoşgeldin aramıza bursada eğitim veren yerler var ben tam olarak bilemiyorum ama arkadaşlar detaylı bilgi verirler... Bugün sabah itibariyle 953 lira ceza ödediğimden dolayı daha kendime gelemedim
    gökhan kardeşim bu ceza halen kazanın cezası mı yoksa yeni sadakalar mı edindin kendine... (gerçi devlete sadaka geçer mi bilmem :D)

memo06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125. KAWASAKİ.ZX6R
    baya fire vermesine rağmen kazasız belasız güzel bir gezi olmuş
    hee birde hocam bandana almak isteyenler evraklarınızı hazırlayın demiştiniz
    neler gerekli ikametgah ilmühaberi nufuskagıdı fotokobisi motor ruhsatı felan
    bilgimiz olsun da tedarikli olalım. bandana ugruna mal varlığımızdan olmayız inşallah...
    adaşım mehmet küçükte olsa kazan geçmiş olsun... küçük kazalar daha büyüklerini bertaraf edermiş...
    n_tuncak ve bluesman bunu beğendiler.
    ''hayat heyecan olduğu sürece güzeldir''...

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    M.Balibey sizlerin yorum ve istekleri doğrultusunda gün değişebilir (cuma 7 saat derse girip birde tören yapıp pert olduktan sonra aranızda zombi gibi dolaşmam gerekecek,duymaz,anlamaz saftirik saftirik bakınırız )...
    Espanolla Kent toplantısı yapıyoruz bizi seven gelir merak etme,seveninde,sevmeyeninde canı sağolsun...Cansınız dostlar...
    Memoo dayı 10 tl yi geçmez bandanalar,tüm evraklar paranın içinde merak ertmeyin...
    memo06 bunu beğendi.
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Nevin hocam benim nicki hep yanlış söylüyosunuz
    Korkarak yaşayamazsın!

MhmtcnKoral - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Şimdi toplantıya geldiğimde bu sefer kim artçı alıcak ki çok yük oluyorum çok koyuyo bu durum bana

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Alıntı MhmtcnKoral adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi toplantıya geldiğimde bu sefer kim artçı alıcak ki çok yük oluyorum çok koyuyo bu durum bana
    Kimseye yük olmuyorsun dostum illaki alan biri çıkar.Hiçmi çıkmadı,gel bana
    MhmtcnKoral bunu beğendi.
    Korkarak yaşayamazsın!

Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    talha kardesım teklıfım herzaman gecerlı.cengız sen bızım mıhenk tasımız ol buda sana teklıfım.dedıgım gıbı sadece eksık kalan yanı bu gezının zaman darlıgı.yaklasık 7 saat bırlıkte kaldıgım bu sıcak kanlı arkadaslarıma tesekkuru borc bılıyorum.ılerleyen zamanlardakı gezılerde dahada hosca vakıt gecırecegımıze ınanı yorum.coskun kpasaya gelırsen haftasonu gezmelerıne haber ette ngs de tatlı ısmarlayayım.selım abı erman bızım koylumuz ve komsumuz arada gel hafta sonları mangal bızım dereboyunda harıka oluyo.karayikinın temennısı bızmde temennımızdır bılıne..
    ilk etkinlikte aranızdayım inşallah teşekkür ederim bu arada facebooktan ekledim seni abim
    salcano_7946 bunu beğendi.

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Ahaha yürüü bee adamsın abi sen yeni değil miydin yahu

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    M.Balibey sizlerin yorum ve istekleri doğrultusunda gün değişebilir (cuma 7 saat derse girip birde tören yapıp pert olduktan sonra aranızda zombi gibi dolaşmam gerekecek,duymaz,anlamaz saftirik saftirik bakınırız )...
    Espanolla Kent toplantısı yapıyoruz bizi seven gelir merak etme,seveninde,sevmeyeninde canı sağolsun...Cansınız dostlar...
    Memoo dayı 10 tl yi geçmez bandanalar,tüm evraklar paranın içinde merak ertmeyin...
    hocam bizim hocalar topu verirlerdi kendileri odalarına geçerlerdi bir daha dersin sonunda görürdük

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Ahaha yürüü bee adamsın abi sen yeni değil miydin yahu
    Evet kafkastaydım bende.En soldaki,beyaz cb.
    Korkarak yaşayamazsın!

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    inşallah hocam 5vakit namaza başladım zaten kaza yaradı herhalde
    n_tuncak, memo06 ve mstfdogru bunu beğendiler.

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    allah kabul etsın ne dıyelım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:12 ----------

yanlız dıkkatımı ceken grup gezılerınde ortalıgı yıkan cengız, neden burda sessız....(kafiye,,matemtik, astronomi,dilbilgisi hepsi bende toplanmış yahu...)
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

Motosikleti
    Hyosung GT250R 2011
    Alıntı Espaniole adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet kafkastaydım bende.En soldaki,beyaz cb.
    Hayır yanı demek ıstedıgım motora yenı basladın dıye bılıyorum ben hocam yanlıs mıyım :D

Motosikleti
    Honda cb650F - cb125E
    Hayır yanı demek ıstedıgım motora yenı basladın dıye bılıyorum ben hocam yanlıs mıyım :D
    tecrübe 5 bin civarı,sıkıntı yok alırım bea
    Korkarak yaşayamazsın!

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Toplantı olayı gerçekten güzel ve ben de aranızda olmak istiyorum, tarih saat netleştiğinde katılmak için elimden geleni yapacağım.
    Mehmet Can kardeş bunu sakın kendine dert etme, kimseye yük felan olduğun yok.

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    bu cumartesi akşamı aslıdna toplanılsa birer çay içsek sonra belki pazar günü için planlar yapılırr ne dıyorsunuz ha dostlar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler