Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Ben yardımcı olabilirim AlperTunga hemen motoru elektrikçiye götürüyorsun,işi bilene bırakıyorsun o yaparken başında dikilip her türlü soru soruyorsun,işi öğreniyor bir dahakine beleşe getiriyorsun...

Espanilola Zeko şu an işte muhtemelen yarın atacak yorgunluktan işe gidene kadar uyumuş(görende motor kullandı sanacak)zavallıcık..

Search,herkes yazsın bence ne yaktığını ama benim dünkü hesap yol yorgunu karışık olmuş ben bu gezide bir daha eşimle hesapladım 30 tl yakmışım(matematik pert)

Bu arada geziye gelemeyen bandana takamayan arkadaşlara şimdiden duyuralım,bu hafta değil bir sonraki hafta akşam toplantısı gezmesi düşünüyoruz kısa mesafe şehir turlu,muhtemelen Bulvarda çınar kafede buluşulacak sizce çarşambamı cumamı olmalı ya da pazar akşamı görüşlere göre şekillenebilir...

Dün barajlar,çaylar,kaplıcalar, görmüşüm yurdumda,dolunay ışığında gezmişim vatan toprağında,Bu akşam netten Sakarya Fıratın yeni sezonunu seyrederken gözlerim yaşardı bölmek,parçalamak isteyen bu cenneti çekemeyen birleşik leş kargalarına,Allahım vatanımı muhafaza etsin tuzak kuranların tuzaklarını kendilerine çevirsin,şehit ailelerimize sabırlar versin.Vermeyiz Alamazlar bizden bir avuç parça...
    Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    gökhans16cbr n.tuncak ın yorumunu beğendi

---------- Post added at 05:48 ---------- Previous post was at 04:06 ----------

bu gezi ne yalan söyliyim koydu ya siz gezdiniz ben çalıştım :( ama geziler bitmiyor ya bir dahaki sefere diyerek avuttum kendimi

Alphertunga sen daha çok ağlayacaksın çoook ben demedim mi satma şu motoru bağdat gibi diyar cbr gibi yar olmaz diye
    n_tuncak ve alphertunga bunu beğendiler.

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı alphertunga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun sigortası atıp duruyor tüm kablosunu yenilemiştim halbuki bir türlü bulamadım kısa devreyi kafayı yicem yardım edebilecek fikri olan var mı
    Ampullerini kontrol et, ampulun içindeki tel ara sıra şaseye değiyor olabilir. ( Gsr 600 de başa gelmiş bir durum )
    alphertunga bunu beğendi.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

blue_dolunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bursa - Muğla - Çanakkale / Biga / Karabiga
    Motosikleti
    Suzuki VS 800 İntruder ve Yakında Yamaha R1 & R6
    29.09.2012 M.Kemal Paşa - Suuçtu Gezisi

Not : Arkadaşlar Toplam 89 adet fotograf vardı bende minimum 30 tane Secebildim Digerlerine Face Adresimden Bakabilirsiniz... :http://www.facebook.com/bluedolunay

Gezinin Başlangıç Noktası Kent Meydanı - Ardından Mintexs & Yola Çıkıyoruz

Evet Karacabeyli Arkadaşlarla Buluşup Sohbet Edebilecegimiz & Hafif Kahvaltı Yapabilecegimiz Diyorum Fotograflar Farklı Anlatıyor Görün...

İşte Görün Açççç Dolu Aççççç .....
    Ardından Memleketimizin Güzel Yöreleri Kaplıcalara Dogru Cıktık Yola
    Saolsun Bizi Hoş Karşılayan M.Kemalpaşa Belediye Başkanı Sadi Kurtulan'a Çok Teşekkürler Ederiz
    Bizi Çocuklar Gibi Sevindirdigi İçin

Cezalı Arkadaşımız Cöpü Yere Atınca Cöp Kovası Nobetine Diktik Cevreci Arkadaşımız....

Evet Suuçtuya Vardık Ama Şansa Balık Yigemedik - Bana Bakmayın Ben Mangalcıyım Hele Cengiz Pişiriyorsa
    Suuctunun Dogal Güzellikleri ....

Acız Biz Acız Nerde Kaldı Etler Cengiz.....

Suuçtu Gezimiz Bitti Dönüşe Gectik Tabiki M.Kemalpaşaya Gidipte Tatlı Yemeden Dönmek Olmazdı Değilmi ? ...

Yol Kaptanımız & Sögütalan Köyü Sakinlerine Teşekkürler

Dönüş Yoluna Geçtik MT Bursa Manzarası Eşliginde Her Zaman Yoldayız....

Gezide Yol Kaptanımız Olmak Üzere Karacabey Ekibine & Gelen Herkeze Çok Teşekkürler Tekerinize Sağlık......
    search16, n_tuncak, aladag ve 1 diğerleri bunu beğendiler..
    Motosiklet Sürmekle Motorcu Olunmaz ....... ÖNCE SAYGI
    Zekeriya 09 BB 192 - 16 JV 250 (0544 909 35 83)

Yollarda VE Gönüllerde Görüşmek Dileğiyle....

salcano_7946 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf 150
    hakikaten cok guzel bı gezi oldu.yeni arkadaslar tanısmak hosca vakıt gecırmek guzeldı.fakat surenın azlıgı bu şahane gunun tek eksık kalan yanıydı.bır dahakı gezı cın acele program yapılması talebımı yınelıyorum karacabeyden katılımları arttırma adına calısacagımızıda buradan bıldırıyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 02:27 ---------- bir önceki mesaj zamanı 02:24 ----------

unutmadan soylemelıyım grup uyesı olan gezıye katılan,katılamayan arkadaslara buralara yolu işi dusen dusecek olan arkadaslar için telefon numaram 0 532 491 91 70 aradakı mesafeyı minumuma ındırmıs oluyoruz boylece.hepınıze ıyı gunler dılıyorum.gezı ve organızasyonların haberını beklıyor olacagım.
    n_tuncak bunu beğendi.
    KISMETTE NE VARSA;KAŞIKTA O ÇIKAR

eshy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    merhaba arkadaşlar forumu takip ediyordum fakat yeni kayıt oldum. yarın a2 ehliyet kursuna yazılıcam ve a2 yi alır almaz öncelikle ilk 2. el honda cbr125 alıcam . yalnız benim birkaç sorum olacak özellikle bursadaki arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. daha önce motor kullanmamış biri olarak birçok araştırma yaptım fakat bursada gidebileceğim eğitim alabileceğim yerler varmı yada bu işi nasıl nerden kaparım bildiğim kadarıyla istanbulda honda sürüş teknikleri eğitimi var ama bursada böyle kapsamlı bir eğitim yok sanırım. yol gösterirseniz sevinirim arkadaşlar

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    eshy 16 hoşgeldin aramıza bursada eğitim veren yerler var ben tam olarak bilemiyorum ama arkadaşlar detaylı bilgi verirler... Bugün sabah itibariyle 953 lira ceza ödediğimden dolayı daha kendime gelemedim

---------- Post added at 05:14 ---------- Previous post was at 05:09 ----------

resimlerden de anlaşıldığı gibi yine muhteşem bir geziye daha imza atmış en aktif il grubu Bursa Mt tebrikler arkadaşlar yalnız bir eksik var oda ben :( resimlerde hep kendimi aradım yaa :(
    eshy16 bunu beğendi.

Motosikleti
    cbf 150
    eshy16 oncelıkle bu gruba fiilen katılmanı tavsıye edıyorum.fakat enaz bı 3 ay daha zamanın var onunde.kurs egıtımı,sonrasında sınav ve tekrrdan dıreksıyon sınavı ve motor alımı.3-4 ay daha forum takıp et.fakat oncesınde grupla tanısmak gezılere katılmak ıstersen ben artcı alabılırım.boylelıkle yol tecruben artar.benımde bu gruba katılmam 1haftalık mesele.fakat ne iyi etmısım.ılk grup gezımde mukemmel dıyebılırım.yaklasık 2 saattır grubun oncekı gezılerıne bakıyorum aslında tamda benım aklımdn gecen gezelım gorelım tarzı ve grup uyelerındekı arkadaslık canayakınlık tanıdıgım kadarıyla cengız,zekerıya selım abı apache sı olan kardesımız davut,uyarı ve mudahalerıyle nevın hocamız ve dıger grup arkadaslarımız.bu gezının tek eksık kalan yanı zaman azlıgıydı. ( ben bu grupla hımalayaya gıder donuste sıngapurdan gecer afrıkada cay ıcıp moskovada turku soylerım be.)
    eshy16, özcan1980 ve n_tuncak bunu beğendiler.

eshy16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı salcano_7946 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eshy16 oncelıkle bu gruba fiilen katılmanı tavsıye edıyorum.fakat enaz bı 3 ay daha zamanın var onunde.kurs egıtımı,sonrasında sınav ve tekrrdan dıreksıyon sınavı ve motor alımı.3-4 ay daha forum takıp et.fakat oncesınde grupla tanısmak gezılere katılmak ıstersen ben artcı alabılırım.boylelıkle yol tecruben artar.benımde bu gruba katılmam 1haftalık mesele.fakat ne iyi etmısım.ılk grup gezımde mukemmel dıyebılırım.yaklasık 2 saattır grubun oncekı gezılerıne bakıyorum aslında tamda benım aklımdn gecen gezelım gorelım tarzı ve grup uyelerındekı arkadaslık canayakınlık tanıdıgım kadarıyla cengız,zekerıya selım abı apache sı olan kardesımız davut,uyarı ve mudahalerıyle nevın hocamız ve dıger grup arkadaslarımız.bu gezının tek eksık kalan yanı zaman azlıgıydı. ( ben bu grupla hımalayaya gıder donuste sıngapurdan gecer afrıkada cay ıcıp moskovada turku soylerım be.)
    acıkcası benim içinde harika olur bu zaten sürekli takip ediyorum siteyi calısma saatlerim de cok uygun eger ek bir iş yapmazsam tabi.hemen hemen her etkinliğe katılabileceğimi düşünüyorum tek sorun ehliyetimin ve motorumun olmaması su an

Motosikleti
    honda activa
    bu gezıde en buyuk tecrubem şu olduki nevın hocanın bıldığı butun lokanta ve restoranların kapanmış olduğu ))) ömur lokantası facıasından sonra su uçtudakı balık yeme fıkrıne kapılmadığım ıçın kendıme tşk edıyorum yoksa açlıkdan butun mt uyelerını hakıkaten kaybedecektık zeko senı allah doyursun kuzum.. başka ne dıyım yenı arkadaşlarımız gayet guzel uyum gosterdıler ekıbımıze. sıcak ve samımı bır gezı oldu herkese tşkler. karacabey ekıbıne selamlar. bu arada gezıyı tekerım patlak tamamladım. o yuzden sızı gerıde bırakıp basmak zorunda kaldım..
    n_tuncak bunu beğendi.

kayariki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN900 Classic
    Benim içinde gerçekten güzel ve eğlenceli bir gezi oldu, katılan herkese teşekkür etmek istiyorum. Gezilerimiz daim olsun
    n_tuncak bunu beğendi.

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı eshy16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar forumu takip ediyordum fakat yeni kayıt oldum. yarın a2 ehliyet kursuna yazılıcam ve a2 yi alır almaz öncelikle ilk 2. el honda cbr125 alıcam . yalnız benim birkaç sorum olacak özellikle bursadaki arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. daha önce motor kullanmamış biri olarak birçok araştırma yaptım fakat bursada gidebileceğim eğitim alabileceğim yerler varmı yada bu işi nasıl nerden kaparım bildiğim kadarıyla istanbulda honda sürüş teknikleri eğitimi var ama bursada böyle kapsamlı bir eğitim yok sanırım. yol gösterirseniz sevinirim arkadaşlar
    Ehliyeti ve motoru al gerekli ilk eğitimi sağlayabiliriz. Eğer ihtiyaç duyarsan özel eğitim veren tanıdığım ART ve GİS eğitmenleri var. Ehliyeti alana kadar eğitim forumlarını oku ve toplantılara gelerek anlattığımız sürüş tecrübelerinden faydalan. Hoşgeldin
    sedici ve mstfdogru bunu beğendiler.

Motosikleti
    cbf 150
    talha kardesım teklıfım herzaman gecerlı.cengız sen bızım mıhenk tasımız ol buda sana teklıfım.dedıgım gıbı sadece eksık kalan yanı bu gezının zaman darlıgı.yaklasık 7 saat bırlıkte kaldıgım bu sıcak kanlı arkadaslarıma tesekkuru borc bılıyorum.ılerleyen zamanlardakı gezılerde dahada hosca vakıt gecırecegımıze ınanı yorum.coskun kpasaya gelırsen haftasonu gezmelerıne haber ette ngs de tatlı ısmarlayayım.selım abı erman bızım koylumuz ve komsumuz arada gel hafta sonları mangal bızım dereboyunda harıka oluyo.karayikinın temennısı bızmde temennımızdır bılıne..
    n_tuncak, eshy16 ve kayariki bunu beğendiler.

alphertunga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R25
    Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gökhans16cbr n.tuncak ın yorumunu beğendi

---------- Post added at 05:48 ---------- Previous post was at 04:06 ----------

bu gezi ne yalan söyliyim koydu ya siz gezdiniz ben çalıştım :( ama geziler bitmiyor ya bir dahaki sefere diyerek avuttum kendimi

Alphertunga sen daha çok ağlayacaksın çoook ben demedim mi satma şu motoru bağdat gibi diyar cbr gibi yar olmaz diye
    hehehehehe haklısın ama olsun ben bu motorumuda cok sevdim garip be abisi şimdi bir kısa devre için sokağamı atalım yani

komple söktüm taktım elektrik tesisatını haloldu galiba.Teşekkürler galiba direksiyonda sağa sola çevirdikçe sürtünmeden bir aşınma olmuş ondan kaynaklanıyor diye düşünüyorum o kadar çok yerini söktüm temizledim bantladım ki tam bilemiyorum arkadaşlara teşekkürler yardım için.
    Gezi güzel olmuş giden arkadaşlara yarasın.

DALGIC_800 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha
    süper bir gezi olmuş arkadaşlar tekerinize sağlık Allah herzaman daim etsin inş. Az önce de ilk kazamı yapmış oldum ben de ve motorda birşey yok sadece sol ayağım ve bileğim motorun altında kaldı ama Allaha şükür hiç birşey olmadı çaycıda da birşey yok ama elindeki çaylar için birşey diyemem bi tepsi çay fırladı gitti Önüme birden atladı sağ şeride odaklanarak frene bile dokunamadım paldır kürdür girdik adamcağıza ... Allah birdaha ne küçüğünü ne de büyüğünü kimseye yaşatmasın ..

Bu arada toplantı ne zaman ?
    Aşk tutkuyu ortaya çıkarmasaydı.O 2 tekerin üzerinde gitmezdim !!!!

Ahmanamra - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT 125 R 2006
    Geçmiş olsun . Allah beterinden saklasın. İyi ikinizede bişi olmamış en azından. Otrurup üstüne birda çey içseydiniz elemanla :D
    özcan1980 ve mstfdogru bunu beğendiler.
    Etme cahille sohbet küstürürsün. Silme çıkını cam kırığıyla kestirirsin. ;)

http://www.facebook.com/amraercan

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı DALGIC_800 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    süper bir gezi olmuş arkadaşlar tekerinize sağlık Allah herzaman daim etsin inş. Az önce de ilk kazamı yapmış oldum ben de ve motorda birşey yok sadece sol ayağım ve bileğim motorun altında kaldı ama Allaha şükür hiç birşey olmadı çaycıda da birşey yok ama elindeki çaylar için birşey diyemem bi tepsi çay fırladı gitti Önüme birden atladı sağ şeride odaklanarak frene bile dokunamadım paldır kürdür girdik adamcağıza ... Allah birdaha ne küçüğünü ne de büyüğünü kimseye yaşatmasın ..

Geçmiş olsun, en büyük kazan bu olur inşallah. Sizde bişey olmaması sevindirici ama çaylara gerçekten çok üzüldüm.
    n_tuncak bunu beğendi.

bluesman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    99 Modenas Kriss I
    Geçmiş olsun Mehmet..

mehmet_gemli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apach - SYM Wolf - Bajaj Dominar 400 (2023)
    Arkadaşlar gezi süper olmuş tekerinize sağlık keşke bende katılabilseydim.

Mehmet Kardeşim geçmiş olsun. Dikkat et kardeşim bide sen benden de dikkatlisin. Tabi çayı seven adam belli oluyo çaycıyamı dalıyon kardeşim. Neyse geçmiş olsun

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

geçmiş olsun kimseye bişey olamaması sevindirici adamada ders olmuştu bu olay

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler