Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı stilist16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aramıza hoşgeldin.. toplantılarda görüşmek üzere..

buluşma 17:00 da barış cafede olacak değilmi?
    Evet abi Özcan Abi öyle demiş ben de 17:00 da Barış Cafe'de olacağım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    selam arkadaşlar. bayramınız kutlu olsun. hava iyi olsaydı eğer sizinle barış cafe'de buluşup 30 ağustos'ta olduğu gibi korteje katılırdım ama bu durumda zor görünüyor. diğer taraftan bcc grubu da yapacağı kortej için çağırdı ama onlara da katılacağımdan emin değilim.
    maalesef kendi adıma motosiklet sezonunu bitirdim, sebep belli...
    (yağmurdan benim kadar nefret eden biri daha yoktur - deseler çık yağmurda dolaş ölümsüz olacaksın diye camdan bile bakmam yani)
    yeni arkadaşlara hoşgeldin diyeyim, belki bir gün bir yerlerde karşılaşırız.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

kirlisakal16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv 250
    motoru dükkandan çıkarıp barışa yavaş yavaş gelıyorum

sedici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    beyler naptınız kortej vs nooldu fotoğraf falan var mı ???

merhaba arkadaşlar,bu akşam ben de sizlere katılmış oldum biliyorum böyle yerlerde gençler çoğunlukta ama ne yapalım aşkın yaşı yoktur derler.benim motor aşkım 40 yılı aşkındır.acaba sizlerin aranızda 1950 den biraz erken ve ya biraz daha sonra doğanlar arkadaşlık yapan çıkacak mı özellikle bursa da olanlar ben yalovada yım ama çok sık bursaya giderim.6 yıldır yine motor sevdam depreşti ve onsuz yapamıyorum.bursaya gittiğimde sohbet,olur da gezi arkadaşı olacak arkadaşlar arıyorum.her yaz 10-12 günlüğüne türkiye gezisine çıkıyoruz bursadan bana katılan çok yakın benim gibi o da hasta bir dostum var bazen yanımızda 1-2 arkadaşı arıyoruz - memet77 carnaby-200

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tamam kortej bitti dağılın Bursa MT.

Fotoğrafları çok merak ediyorum biri koysun şuraya.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:29 ----------

Alıntı memet77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba arkadaşlar,bu akşam ben de sizlere katılmış oldum biliyorum böyle yerlerde gençler çoğunlukta ama ne yapalım aşkın yaşı yoktur derler.benim motor aşkım 40 yılı aşkındır.acaba sizlerin aranızda 1950 den biraz erken ve ya biraz daha sonra doğanlar arkadaşlık yapan çıkacak mı özellikle bursa da olanlar ben yalovada yım ama çok sık bursaya giderim.6 yıldır yine motor sevdam depreşti ve onsuz yapamıyorum.bursaya gittiğimde sohbet,olur da gezi arkadaşı olacak arkadaşlar arıyorum.her yaz 10-12 günlüğüne türkiye gezisine çıkıyoruz bursadan bana katılan çok yakın benim gibi o da hasta bir dostum var bazen yanımızda 1-2 arkadaşı arıyoruz - memet77 carnaby-200
    Hoşgeldiniz.

Güzel yol arkadaşlığım vardır.
    İtina ile düşerim.
    Çok güzel dalga geçilirim.

Bu aralar pek bir durgunuz ama eskisi gibi toplaşır geziler düzenleriz umarım.

teşekkür ederim kanucan,ben çok tatlı tatlı dalga geçmelere bayılırım,yolda da kimseyi üzmem,ben gençlerle ayni yaşta olacak kadar alçak gönüllüyüm,motorsuz kalmışın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:53 ----------

Sayın arkadaşlar bursadan benim yaşıma yakın olanlar mesaj atsın.yaşını belirtmek istemeyenler çaktırmadan nokta nokta koysun.herkese saygılar

Motosikleti
    gv 250
    güzel bi kortej oldu süleyman abi ve arda kardeşimizle güzel bi dağ yolu sefası ve şehir turu attık güzel bi geceydi devamını getirmek dileğimle hayırlı geceler mt ailesi

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam kortej bitti dağılın Bursa MT.

Yokluğun hissedildi neden gelmedin.. deli gibi aradım seni telefonunda kapalı..

Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi kortej oldu süleyman abi ve arda kardeşimizle güzel bi dağ yolu sefası ve şehir turu attık güzel bi geceydi devamını getirmek dileğimle hayırlı geceler mt ailesi
    Kaçıranlar çatlasın dağyolu bu havada çoook iyi geldi..

Haktan'ın çektiği resimler.. idare etcen kanu başka yok bende :d

Uploaded with ImageShack.us

16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Özledin demi abi beni.
    Telefonum bozuldu (çok seviniyorum) onun için kimse bana ulaşamıyo.

Motosikleti
    gv 250
    Yokluğun hissedildi neden gelmedin.. deli gibi aradım seni telefonunda kapalı..

Kaçıranlar çatlasın dağyolu bu havada çoook iyi geldi..

Haktan'ın çektiği resimler.. idare etcen kanu başka yok bende :d

güzel bi akşamdı abi

Motosikleti
    Özledin demi abi beni.
    Telefonum bozuldu (çok seviniyorum) onun için kimse bana ulaşamıyo.
    özledim tabi lan ayarsız :d sen daha sevin bakalım telefonuna ulaşailseydim orada olabilirdin :d
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..

özledim tabi lan ayarsız :d sen daha sevin bakalım telefonuna ulaşailseydim orada olabilirdin :d
    Hem seviniyorum hem üzülüyorum.
    Ne saçma bi insan oldum ben ya.
    1 eksik olarak Bursa MT bahaneyle tam kadro toplanmış oldu.

Motosikleti
    Hem seviniyorum hem üzülüyorum.
    Ne saçma bi insan oldum ben ya.
    1 eksik olarak Bursa MT bahaneyle tam kadro toplanmış oldu.
    eksikliğin hissedildi kardeşim emin ol..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:26 ----------

Alıntı kirlisakal16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel bi akşamdı abi
    hemde çokk.. keşke dağa daha kalabalık gitseydik.. bidahaki sefer için umutluyum :d

eksikliğin hissedildi kardeşim emin ol..[COLOR="Silver"]
    Bir daha ki 29 Ekime hep beraber inşallah.

İlla 29 Ekimi beklemeye gerek yok düzenlenicek tüm gezilere hep berabere inşallah abim.

Motosikleti
    Bir daha ki 29 Ekime hep beraber inşallah.

İlla 29 Ekimi beklemeye gerek yok düzenlenicek tüm gezilere hep berabere inşallah abim.

inşallah kardeşim.. ben pazar ve p.tesi günleri hariç hergün akşam çalışıyorum.. o nedenle ancak böyle extra atraksiyonlarda yer bulabiliyorum.. bir gün hepberaber inşallah..

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    ben de bursa choppers club ile birlikte saat 20'de sarayönü çay bahçesinden hareketle heykel-setbaşı-altıparmak-çekirge üzerinden acıbademkavşağına oradan da bulvara geçerek turumuzu tamamladık. 34 motorla katılan bcc dışında yolda katılanlarla birlikte sayı bayaa kalabalık oldu. Zülfü Livaneli konseri başlamadan önce de gruplar dağıldı, biz benzin cafe'ye gittik maçı izledik.
    ortam süperdi, kortej de öyle. bu akşam motosiklet kullanıcısı olduğum için çok sevindim ve bir kez daha gurur duydum.
    inşallah bir dahaki toplu sürüşte hep beraber oluruz. fotoğrafları daha sonra eklerim...
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de bursa choppers club ile birlikte saat 20'de sarayönü çay bahçesinden hareketle heykel-setbaşı-altıparmak-çekirge üzerinden acıbademkavşağına oradan da bulvara geçerek turumuzu tamamladık. 34 motorla katılan bcc dışında yolda katılanlarla birlikte sayı bayaa kalabalık oldu. Zülfü Livaneli konseri başlamadan önce de gruplar dağıldı, biz benzin cafe'ye gittik maçı izledik.
    ortam süperdi, kortej de öyle. bu akşam motosiklet kullanıcısı olduğum için çok sevindim ve bir kez daha gurur duydum.
    inşallah bir dahaki toplu sürüşte hep beraber oluruz. fotoğrafları daha sonra eklerim...
    bursa chooper club'ün bi sitesi yokmu.. eğlenceni orada paylşsaydın.. biz birbirine değer verenler bi aradaydık dostum.. sen değer verdiklerinle kalabilirsin.. fazla açık konuştumsa bağışla.. huyumdur.. aklımdakini dilime getirmek!!

Motosikleti
    gv 250
    bursa chooper club'ün bi sitesi yokmu.. eğlenceni orada paylşsaydın.. biz birbirine değer verenler bi aradaydık dostum.. sen değer verdiklerinle kalabilirsin.. fazla açık konuştumsa bağışla.. huyumdur.. aklımdakini dilime getirmek!!

insipre - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR800
    Bcc'nin naptigina anlam veremıyorki insan bursaenduro direk olarak bulvardaki yürüyüşe kitlenmişti önde motosıkletler arkada insanlar süper bir ortam vardi . Bcc ' de buna katılabılırdı tabi kendi düşünceleri kimi maçı izler kimi coskuyla motosıkletinin tepesindedir. ama bana biraz saçma geldi madem kendilerini chopper olarak ayrı tutcaklar ....?Kendimizi dişardan birinin gözünden bakarak incelediğimizde düşünsenize heykelde yürüyen bir vatandaş once bcc yi görcek 1 saat sonra farklı gurup olan bursa enduro yu

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler