Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı Doobly adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum barış kafedemiydiniz?
    özcan abi de saolsun bu akşam gelmicem dedi bana kulaklarını çınlatayım bi mesaj atar insan özcan abicim
    Arkadaş dertlenmiş bizde onla barış kafeye gitmiştik uzak masalardaydık heralde görmedim sizi.
    Dışarı çıkmaya hiç niyetim yoktu ama Murat arayınca bi hasret giderelim dedim.Saat 21:30 civarı buluştuk. O saatte arayıpta kimseyi rahatsız etmeyeyim dedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 ----------

Yaz gelmesi dolayısı ile yeni bir öneri sunuyorum size arkadaşlar.

Cumartesi akşamları düğünler,misafirler,...,vs. gibi sebeplerle buluşmalara büyük çoğunluk sık katılım gösteremeyecektir diye düşünüyorum. Bu sebeple Buluşma günlerini Çarşamba akşamı saat 19:30'a almamız uygun olur mu?

Herkes nasıl olsa her hafta gelemeyecek diye düşünüyorum.Her hafta 3-5 kişi toplanmak yerine 2 haftada bir 10-15 kişi toplansak daha da bir güzel olabilir diye de ayrı bir fikrim var.

Pazar gezmelerini nasıl olsa netten yazışarak anlaşıyoruz.

Bu önerimi onaylayanlar elime beyaz mum diksin. Onaylamayanlar da kırmızı mum diksin.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Tam hatırlamıyorum tam Barış kafeye girerken bikaç motor sesi duymuştum. O saatlerde uğradım ben de... Sen motor mu aldın murat?
    evet kardeşim

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı özcan1980 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dışarı çıkmaya hiç niyetim yoktu ama Murat arayınca bi hasret giderelim dedim.Saat 21:30 civarı buluştuk. O saatte arayıpta kimseyi rahatsız etmeyeyim dedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:54 ----------

Cumartesi akşamları düğünler,misafirler,...,vs. gibi sebeplerle buluşmalara büyük çoğunluk sık katılım gösteremeyecektir diye düşünüyorum. Bu sebeple Buluşma günlerini Çarşamba akşamı saat 19:30'a almamız uygun olur mu?

Herkes nasıl olsa her hafta gelemeyecek diye düşünüyorum.Her hafta 3-5 kişi toplanmak yerine 2 haftada bir 10-15 kişi toplansak daha da bir güzel olabilir diye de ayrı bir fikrim var.

Bu önerimi onaylayanlar elime beyaz mum diksin. Onaylamayanlar da kırmızı mum diksin.
    Ben yeşil mum dikecem.

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R

Herkes ne düşünür bilemem ama bana uyar. Hem de çok güzel olur.
    Dediğin gibi abi cumartesi günleri fırsat olmuyor yaz gelince. Ben bu öneriye "Evet" oyu veriyorum.

Alıntı kara murat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet kardeşim
    Hayırlı olsun Murat geçenlerde lafını ediyodun aldın demek.
    Bakalım en yakın zamanda görmek dileği ile...

__________________________________________________ _________

Bu arada düşük KM'li bir Bisan Roadstar 250 düşünüyorum.
    Tek korkum sürekli masraf çıkarabilir korkusu...
    Ne dersiniz? Hep konuşurduk YRB 125 alayım bi seneliğine falan derdim ama düşündüm de çok 250lik Çin malı cruiserlar da fena değiller açıkçası kalite olarak. Kolay bozulan sarf malzemeleri de zincir, dişli, balata vs. gibi şeyleri de kolayca kendim değiştirebilirim biliyosunuz.
    Bıktım scooterın işçiliğine para vermekten. Gilera Nexus 500 için para denkleştirene kadar 1 - 1,5 sene kullanacağım bi motosiklete ihtiyacım var, hızı severim, çok da yol yaparım biliyosunuz =) ve ben Bisan Roadstar 250 düşünüyorum.

Bu düşünceme katılan arkadaşları görebilirmiyim?
    Bunun yanı sıra şu soruya da cevap bulamadım.
    Keeway'e hep macaristan malı denir, öyle duyar öyle biliriz ama Keeway Super Shadow 250 ile Bisan Roadstar 250 aynı fabrikadan çıkmıyor mu? O kadar araştırdım aralarındaki tek fark; birinde jantlar tubeless diğerinde tel jant. Başka da hiçbir farkı yok. Bu duruma ne diyorsunuz?

Bu arada şu an final haftasındayım pek yokum ya ortalıklarda merak etmeyin

Motosikleti
    KLE 500
    Bisan Roadstar 250 benim de hoşuma gidiyor açıkcası.Uygun fiyatlı bulabilirsen kaçırma derim.

Ayrıca İsrail'in yapmış olduğu kalleşçe saldırıyı kınıyorum.

Herkes ne düşünür bilemem ama bana uyar. Hem de çok güzel olur.
    Dediğin gibi abi cumartesi günleri fırsat olmuyor yaz gelince. Ben bu öneriye "Evet" oyu veriyorum.

Hayırlı olsun Murat geçenlerde lafını ediyodun aldın demek.
    Bakalım en yakın zamanda görmek dileği ile...

__________________________________________________ _________

Bu arada düşük KM'li bir Bisan Roadstar 250 düşünüyorum.
    Tek korkum sürekli masraf çıkarabilir korkusu...
    Ne dersiniz? Hep konuşurduk YRB 125 alayım bi seneliğine falan derdim ama düşündüm de çok 250lik Çin malı cruiserlar da fena değiller açıkçası kalite olarak. Kolay bozulan sarf malzemeleri de zincir, dişli, balata vs. gibi şeyleri de kolayca kendim değiştirebilirim biliyosunuz.
    Bıktım scooterın işçiliğine para vermekten. Gilera Nexus 500 için para denkleştirene kadar 1 - 1,5 sene kullanacağım bi motosiklete ihtiyacım var, hızı severim, çok da yol yaparım biliyosunuz =) ve ben Bisan Roadstar 250 düşünüyorum.

Bu düşünceme katılan arkadaşları görebilirmiyim?
    Bunun yanı sıra şu soruya da cevap bulamadım.
    Keeway'e hep macaristan malı denir, öyle duyar öyle biliriz ama Keeway Super Shadow 250 ile Bisan Roadstar 250 aynı fabrikadan çıkmıyor mu? O kadar araştırdım aralarındaki tek fark; birinde jantlar tubeless diğerinde tel jant. Başka da hiçbir farkı yok. Bu duruma ne diyorsunuz?

Bu arada şu an final haftasındayım pek yokum ya ortalıklarda merak etmeyin

Sons Of Mermi

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    @Doobly:
    bisan yada ledow al. keeway dahil hepsi çin'de lifan tarafından üretiliyor, bu konuda detaylı bilgiyi bisan roadstar topiğinden edinebilirsin.
    yalnız önemli bir ayrıntı var: bildiğin gibi ben bisan aldım 5 hafta oldu. motor duruşuyla/görünüşüyle herkesi kendine çekiyor. o kadar çok kişiyle tanıştım ki, o kadar çok gruba davet edildim ki kendim bile şaşıyorum. amaaa; görsel anlamda müthiş duran bu motorun dışı seni içi beni yakıyor. 3000 TL'ye aldığım motorun adam gibi çalışması için yaptığım masraflar daha ilk aydan 1000 TL'yi geçti, 3 ustaya bıraktım, 1-2 ustayla da ayaküstü görüştüm, sonuç itibarıyle Bursa'da ya usta kalmamış, ya da hepsi yoldan çıkmış.
    motoru gören çoğu kişi benimle konuştuğunda bu senin mi birader, ben şunda gördüm, diğeri ben bunda gördüm diyor, benim sinirler hopluyor! ben motor tamir ediliyor derken adamlar gezip hava atmış var mı böle iş ya????
    ama daha sorsan kimi 1500-2000 daha masrafı var şurası değişcek şu eklencek derken bir başkası herşey yolunda vida sıkmana bile gerek yok diyebiliyor!
    neyse uzun lafın kısası bu motoru alacaksan kardeşim adam gibi araştır, paraya veya süsüne bakma, adam gibi çalışan temiz bir motor bul! hangi ustayıiyi biliyorsan ona götür göster yoksa burnunden gelir benim gibi, neredeyse benzin döküp yakacağım geldi geçen hafta o derece!!!!
    sonra ustalardan fazla anlayan bir arkadaşla uğraşıp toparladık, ayarları yaptık, temziledik, muhteşem göz kamaştırıcı hale geldi. cuamrtesi bol bol yol yaptık, pazar sabahı görecik yaylasına gittik grup halinde. orada yeterince nazar değdirip dönüşte de baraja 6 km kala virajı alamadım ve süper bir kaza daha yaptım, motor şimdi tam tamirlik oldu bu da son haberim olsun! beni sorarsanız sağ el ve sol ayak fena şişti biraz da belfıtığım azdı, ama korumalar sayesinde ucuz atlattım.
    kazanın sebebine gelince: 2 günde yaptığım şehir içi sürüşlerden sonra muhtemel "ikarus sendromu" yaşadım, motoru ayaklıklar/egzos yere değecek kadar yatırarak kullanmaya başladıktan sonra virajlara da hızlı girerek bu olaya zemin hazırladım, neyse bu da bir tecrübe. en azından yıllanmış bazı motor sürücülerinin benim motoru kullanırken nasıl zorlandıklarını görünce bayaa bir özgüven kabarması yaşadım, ama eğitim bitmiyor onu anladım. kazadan sonra daha heyecanlı ve hızlı bir şekilde yaklaşık 50 km yolu kullanarak döndüm ve üstüne de "milli" olmanın kutlamasını yaptık. şimdi e saçma bir olay yaşadığımı düşünerek gülüyorum, en kısa zamanda aynı viraja daha hızlı gireceğimi, olur da yine beceremezsem limitleri yükseltip tekrarlayacağımı söylüyorum kendime (aferin!)

daha önce özgür söylemişti, bir mühendis arkadaşım aynı şeyi söyledi, cuma günü son götürdüğüm yılmaz usta (başaran imaj motor) da tekrarlardı. motorun arkası haddinden fazla alçaltılmış, bu uğurda amortiserler feda edilmiş sadece süs gibi duruyor. gidon fazlaca yüksek ve T tipinde olunca hem manevra kabiliyeti düşüyor hem de ağırlık merkezi iyice arkaya kayıyor, yani ön maşa yeterince ağırlık yapmadığı için ve motor yaylanmadığı için en ufak bir sarsıntı veya ani sağ-sol harekette ve de frenlemede müthiş bir kontrolsüzlük yaşıyorum. bu duruma alıştım diyerek fazlaca hızlı girdiğim onca virajdan sonra nihayet birinde "dersimi aldım".
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Bizde pazar öğlen vakti görecik yaylasından döndük.
    Yollar çok güzelmiş ama.
    Şenliğe karanlıkta gittiğimiz için ürkütücüydü.
    Ama gündüz gözü,sıcak asfalt ve sıcak lastikle kısa sürede eve döndük.
    Dönüş esnasında biri yolda kaza yapmıştı.
    Ambulansa kaldırdılar. Buradan geçmiş olsun diyorum.

Motosikleti
    beklemede
    baklawah kardeşim senınde motor durumun benımkıne döndü sürekli sorun sürekli arıza umarım artık sorun yaşamazsın diyorum.
    gençlik yeni motorumu almıs bulunmaktayım son gaz apaciliğe devam ama önce biraz motora alışmam lazım arora ar250 aldım alet durusu ve gidişiyle oldukça hoşuma gitti biraz büyük oldugu için alışmam biraz vakit alacak sanırım.
    motor 620 km de ufak bir kaza geçirmiş grenajda 1-2 sorunu var onlarıda yaptık gibi araç sıkıstırınca motoru duvara sürtmüş motor yere bile düşmemiş
    çarşamba buluşma banada uyar
    16JBE36

Motosikleti
    GT250R
    Bisan Roadstar 250 benim de hoşuma gidiyor açıkcası.Uygun fiyatlı bulabilirsen kaçırma derim.

Ayrıca İsrail'in yapmış olduğu kalleşçe saldırıyı kınıyorum.
    Abi uygun fiyatlı derken ne kadar kastediyosun ne kadar verilir sence bu motorun temizine?

http://www.sahibinden.com/sok_sok_so...XQQdisplayitem

açıkçası ben gözüme şunu kestirdim çok mu 2500 üzerindeki oynamalar da tam benim istediğim şekilde yapılmış biraz da ona tav oldum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:35 ----------

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @Doobly:
    bisan yada ledow al. keeway dahil hepsi çin'de lifan tarafından üretiliyor, bu konuda detaylı bilgiyi bisan roadstar topiğinden edinebilirsin.
    yalnız önemli bir ayrıntı var: bildiğin gibi ben bisan aldım 5 hafta oldu. motor duruşuyla/görünüşüyle herkesi kendine çekiyor. o kadar çok kişiyle tanıştım ki, o kadar çok gruba davet edildim ki kendim bile şaşıyorum. amaaa; görsel anlamda müthiş duran bu motorun dışı seni içi beni yakıyor. 3000 TL'ye aldığım motorun adam gibi çalışması için yaptığım masraflar daha ilk aydan 1000 TL'yi geçti, 3 ustaya bıraktım, 1-2 ustayla da ayaküstü görüştüm, sonuç itibarıyle Bursa'da ya usta kalmamış, ya da hepsi yoldan çıkmış.
    motoru gören çoğu kişi benimle konuştuğunda bu senin mi birader, ben şunda gördüm, diğeri ben bunda gördüm diyor, benim sinirler hopluyor! ben motor tamir ediliyor derken adamlar gezip hava atmış var mı böle iş ya????
    ama daha sorsan kimi 1500-2000 daha masrafı var şurası değişcek şu eklencek derken bir başkası herşey yolunda vida sıkmana bile gerek yok diyebiliyor!
    neyse uzun lafın kısası bu motoru alacaksan kardeşim adam gibi araştır, paraya veya süsüne bakma, adam gibi çalışan temiz bir motor bul! hangi ustayıiyi biliyorsan ona götür göster yoksa burnunden gelir benim gibi, neredeyse benzin döküp yakacağım geldi geçen hafta o derece!!!!
    sonra ustalardan fazla anlayan bir arkadaşla uğraşıp toparladık, ayarları yaptık, temziledik, muhteşem göz kamaştırıcı hale geldi. cuamrtesi bol bol yol yaptık, pazar sabahı görecik yaylasına gittik grup halinde. orada yeterince nazar değdirip dönüşte de baraja 6 km kala virajı alamadım ve süper bir kaza daha yaptım, motor şimdi tam tamirlik oldu bu da son haberim olsun! beni sorarsanız sağ el ve sol ayak fena şişti biraz da belfıtığım azdı, ama korumalar sayesinde ucuz atlattım.
    kazanın sebebine gelince: 2 günde yaptığım şehir içi sürüşlerden sonra muhtemel "ikarus sendromu" yaşadım, motoru ayaklıklar/egzos yere değecek kadar yatırarak kullanmaya başladıktan sonra virajlara da hızlı girerek bu olaya zemin hazırladım, neyse bu da bir tecrübe. en azından yıllanmış bazı motor sürücülerinin benim motoru kullanırken nasıl zorlandıklarını görünce bayaa bir özgüven kabarması yaşadım, ama eğitim bitmiyor onu anladım. kazadan sonra daha heyecanlı ve hızlı bir şekilde yaklaşık 50 km yolu kullanarak döndüm ve üstüne de "milli" olmanın kutlamasını yaptık. şimdi e saçma bir olay yaşadığımı düşünerek gülüyorum, en kısa zamanda aynı viraja daha hızlı gireceğimi, olur da yine beceremezsem limitleri yükseltip tekrarlayacağımı söylüyorum kendime (aferin!)

daha önce özgür söylemişti, bir mühendis arkadaşım aynı şeyi söyledi, cuma günü son götürdüğüm yılmaz usta (başaran imaj motor) da tekrarlardı. motorun arkası haddinden fazla alçaltılmış, bu uğurda amortiserler feda edilmiş sadece süs gibi duruyor. gidon fazlaca yüksek ve T tipinde olunca hem manevra kabiliyeti düşüyor hem de ağırlık merkezi iyice arkaya kayıyor, yani ön maşa yeterince ağırlık yapmadığı için ve motor yaylanmadığı için en ufak bir sarsıntı veya ani sağ-sol harekette ve de frenlemede müthiş bir kontrolsüzlük yaşıyorum. bu duruma alıştım diyerek fazlaca hızlı girdiğim onca virajdan sonra nihayet birinde "dersimi aldım".
    5 haftada 1000 lira mı?
    Peki bu arızalar neydi ki? Sarf malzemelerinden kaynaklanan arızalar mı, motor aksamında olan problemler mi yoksa hatalı kullanımdan kaynaklanan arızalar mı?

Kaza konusuna geçince geçmiş olsun. sana bişey olmadığı sürece sorun yok hakan abi

Bu arada amortisörlerden kaynaklanan problemlerden bahsesiyorsun ya... Bi motosikletle bu kadar çok oynamak iyi değil gibi geliyor bana zaten. Görsellik (süsleme, egsoz, gidon, ışıklandırma, egsoz vs) okey ama özellikle motosikletin ağırlık merkezini kaydıracak müdahaleler kesinlikle yapılmamalı diye düşünüyorum. Hatta benim düşünmemi bir kenara bırakalım motorlu araçların ağırlık merkezleri o kadar sistematik hesaplanarak projeye geçiriliyor ki... Bence bilerek yere yaklaştırılmış bir motosiklete binmek (proje ve hesaba dayalı olmayan işlemlerden bahsediyorum) kaza yaparak ağırlık merkezi kaymış bi motosiklete binmek gibi geliyor bana.
    Umarım bu yazdıklarım moral bozucu olmamıştır ama bu düşünceye sahibim.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    mesut motorun hayırlı olsun bende cıbırı sattım apaçhi alıcam buyuk ıhtımalle buldum bı tane temız 5000 km de....özcan abi sende apaçhi var yorumlarını beklıom

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    arkadaşlar yarın toplanıyor muyuz?

Yarın nerde,ne zaman,niye,kim kim toplanıyoruz.

Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kara murat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar yarın toplanıyor muyuz?
    Toplanmayı isterim. Ama çok kalamam final haftam çünkü.
    Evet arkadaşlar napıyoruz ilk çarşambamız yrn akşam mı?

Toplanmayı isterim. Ama çok kalamam final haftam çünkü.
    Evet arkadaşlar napıyoruz ilk çarşambamız yrn akşam mı?
    Yarın cuma.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Alıntı kanucan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yarın cuma.
    olum üniversitelerde cumartesi günleri de sınav olıyo
    yarın saat 19.30 da barış kafede buluşalım isterseniz

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    @Doobly: kardeşim senin bu ilanda baktığın motor, mt foruma yeni katılan bursalı bir arkadaşın alacağı motor. cyrex-t nickli arkadaştan bahsediyorum, hatta önceki sayfalarda da bahsi geçti, bazı arkadaşlarla motor ve evraklar hakkında yazıştı. bu hafta almış olması lazımdı derken sen aynı motorun ilanını vermişsin linkte, bak şimdi merak ettim ne oldu, vazgeçti heralde?

bu arada motorun alçaltılması ve ağırlık merkezinin bozulması konusunda her kelimene katılıyorum, bir mühendis arkadaşım ve bir usta bana aynı şeyleri söylediler. bu motor onlarca mekanikerin/mühendisin hesaplamasıyla/çalışmasıyla dizayn edilip üretiliyor. herşey çok ince ve hassas hesaplanmış şekilde dizayna yediriliyor. sonra üstünde yapılan her değişiklik motorun dengesini bozacak sonuçlara sebep oluyor. bu iş yine mühendislik usulüyle hesaplanarak yapıldığında sorun olmayabilir ama nitekim senin motorun hiçbir hesaplama yapılmadan kesilip biçilmiş, iyi görüntü yaratmak adına çok tehlikeli denge sorunları gözardı edilmiş, arkası 9-10 cm alçak, amortisör veya yaylanmayı sağlayacak hiçbirşey yok, en ufak bir sarsıntı motorun arkasını fırlatır dediler. sonra gidonun 15 cm yükseltilip sadece ucundan vidalanmasıyla maşalar ve gidon arasında kolayca yamulma olacak ve zaten ağırlık merkezinin arkaya kaymasıyla iyice bozulan denge gidondan kaynaklanan yönlendirme problemiyle birleşince üstünde oturması acaip keyifli ama sürmesi çok zor ve tehlikeli bir şekil ortaya çıkmış dediler!
    uzun oldu ama aynen bunları duydum işi anlayan birkaç kişiden ve sonuçta ilk ciddi kazamı yaptım. gerçekten motor beni çok zorluyor özellikle trafikte (üstüne hala düzeltilemeyen debriyaj ile çok zor geçen vitesler ve taşlaşmış kabak lastiği ekleyin). ama durmak yok, yola devam!

@mesut yılmaz: arora güzle makine ama temzi olduğundan emin ol, sorun çıardı mı fena uğraştırıyor! diğer konuda kardeşim aynen dediğin gibi keyfinden çok derdi oldu bu işin. kaza yaparak motorculuktan vazgeçmem ama şu bitmeyen, çözülemeyen tamir vs dertleri iyice gerdi valla! tam cumartesi akşamı motorun ince ayarlarını hallettik, bir de temizlik yaptık, geçen hafta ben parmaklarımı yarana kadar temziledim, karteri, silindir kanatçıklarının aralarını, hatta kabloları ucuna kadar, elimin girdiği her yeri pırıl pırıl yaptım. cuamartesi de cilasını çektik, gecenin bir saati çektiğim fotğrafta motor gündüz gibi ışıl ışıl parladı o derece. sonra şenlik alanında millet sıraya girdi motorla hatıra fotoğrafı çektirmeye, inanamadım. sahi artizlik olmasın diye yazmak istemedim şimdiye kadar ama motor dehşet derecede dikkat çekiyor, öyle ağır mottorcu abiler bile gelip bu ne diye sordular kaç defa, çin motoru olduğuna inanamıyorlar. bu işi yapacak birileri varsa iyi para çıkartırlar benden söylemesi, ama çok zor custom olayına girmek onu da işin içinde olan bir arkadaşımın bezmesinden anladım!
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı mesut yılmaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençlik yeni motorumu almıs bulunmaktayım son gaz apaciliğe devam ama önce biraz motora alışmam lazım arora ar250 aldım alet durusu ve gidişiyle oldukça hoşuma gitti biraz büyük oldugu için alışmam biraz vakit alacak sanırım.
    motor 620 km de ufak bir kaza geçirmiş grenajda 1-2 sorunu var onlarıda yaptık gibi araç sıkıstırınca motoru duvara sürtmüş motor yere bile düşmemiş
    çarşamba buluşma banada uyar
    Hayırlı.olsun.Mesut.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:33 ----------

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mesut motorun hayırlı olsun bende cıbırı sattım apaçhi alıcam buyuk ıhtımalle buldum bı tane temız 5000 km de....özcan abi sende apaçhi var yorumlarını beklıom
    sana.da.hayırlı.olsun.Fatih.Apache.kardeşimde.var. onun.dediğine.göre.en.az.yakan.ve.en.seri.olan.ve. en.hızlı.olanıymış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:36 ----------

Alper.motorun.temizine.2500.verilir.

Motosikleti
    KLE 500
    Buluşma önerisine Batuhan,Alper,Mesut ve Murat onay vermiş. Red oyu ise hiç gelmemiş. Öyleyse Buluşma günlerimiz Çarşamba saat 19.30'a alınmıştır. Her ayın 2. ve 4. çarşambası toplanalım. Bu akşam siftahı yapalım,haftaya da buluşur ondan sonra düzene sokarık. Haydi Hayırlı Olsun

Motosikleti
    GT250R
    Buluşma önerisine Batuhan,Alper,Mesut ve Murat onay vermiş. Red oyu ise hiç gelmemiş. Öyleyse Buluşma günlerimiz Çarşamba saat 19.30'a alınmıştır. Her ayın 2. ve 4. çarşambası toplanalım. Bu akşam siftahı yapalım,haftaya da buluşur ondan sonra düzene sokarık. Haydi Hayırlı Olsun
    19:45'te Barış Cafe'deyim. Çok kalamayacağım yarın sınavım var ama 1 saat dururum. Görüşmek üzere

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler