Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    üçevler tarafındayım gezmek dolaşmak isteyen varsa turlayabiliriz

görüşürüz..
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    alper özcan abi ve soner abiye selamlar
    yeni buluşma yeriniz neresi ve ne zaman ben murat bahadırın arkadaşı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    valla ben bulusmalara katılamıyorum sadece gezı kusuyum bulus kafe papet vıtamın okadar cok yerdegıstırıyolarkı kımse takıp edemıyo

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    biz buluşamama şeklinde takılıyoruz daha çok.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    bugun bıraz gezıntılık yapayım dedım ıste yıktu vurdum kendımı dag yollarına yenı kask aldım hem onu denedım hem hava aldım2100km dekı yadıgar

Uploaded with ImageShack.usbursamızı kus bakısı gormeyı ozleyenler ıcın

Uploaded with ImageShack.ustepeden kusbakısı

Uploaded with ImageShack.us

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:37 ----------

durun daha var loobu polıs amcalar gecerken dıt dıt yaptılar bana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:42 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:45 ----------

buda kucuk motorcum 10 aylık

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Motosikleti
    güzel fotolar, sen hep kendin gez bakalım... ben de öle yapıcam galiba, forumdan biriyle buluşmak hayal gibi.
    gerçi atacanvet sağolsun aradı birkaç kez ama ben gidemedim o zaman da!

arkadaşlar acil yardım/öneri lazım. arka lastik değiştirecem en geç cumartesi yenilemiş olmalıyım. internette bulamıyorum, sadece istenbul güngör moto'da dunlop var hem pahalı hem de başka marka aradım. bu arada çıkma lastik tavsiye edermisiniz?
    orhaneli festivali hakkında birşeyler konuşulmadı, buradan giden yok sanırım; başka bir grupla plan yapıyorduk o halde onlara katılacam demektir. gelmek isteyen bana cepten ulaşabilir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güzel fotolar, sen hep kendin gez bakalım... ben de öle yapıcam galiba, forumdan biriyle buluşmak hayal gibi.
    gerçi atacanvet sağolsun aradı birkaç kez ama ben gidemedim o zaman da!

arkadaşlar acil yardım/öneri lazım. arka lastik değiştirecem en geç cumartesi yenilemiş olmalıyım. internette bulamıyorum, sadece istenbul güngör moto'da dunlop var hem pahalı hem de başka marka aradım. bu arada çıkma lastik tavsiye edermisiniz?
    orhaneli festivali hakkında birşeyler konuşulmadı, buradan giden yok sanırım; başka bir grupla plan yapıyorduk o halde onlara katılacam demektir. gelmek isteyen bana cepten ulaşabilir.
    arka lastıgı ozcan yenı almıstı galıba ona sormak lazım festıvale gelemıyorum cumartesı calısıyorum pazarda cınarcıga yuzmeye gıdıyorum

Motosikleti
    ohş yüzmeye mi??? valla ben 15 dakika motor kullanınca havuza girip çıkmış gibi oluyorum terden! ama bu geçenlerde işyerimde bir arkadaş eşkel tarafına gitsenize dedi; ben de hiç bilmediğim o yeri merak ettim. hani gezi meraklılarına duyurulur...

şimdi çıkıyorumbir tanıdıkla Yalçın ustaya götürecek beni, motorun ani gazlamasına baktıracam orada olmazsa Sadettin ustaya gidecem. yakında Bursa'nın tüm ustaları benim motoru mıncıklamış olacaklar, ama nedense kimse adam edemedi şu aleti!

işim bitince de ya çelebihan'a yada setbaşı simit sarayı'na takılacam. çıkan olursa görüşürüz.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohş yüzmeye mi??? valla ben 15 dakika motor kullanınca havuza girip çıkmış gibi oluyorum terden! ama bu geçenlerde işyerimde bir arkadaş eşkel tarafına gitsenize dedi; ben de hiç bilmediğim o yeri merak ettim. hani gezi meraklılarına duyurulur...

şimdi çıkıyorumbir tanıdıkla Yalçın ustaya götürecek beni, motorun ani gazlamasına baktıracam orada olmazsa Sadettin ustaya gidecem. yakında Bursa'nın tüm ustaları benim motoru mıncıklamış olacaklar, ama nedense kimse adam edemedi şu aleti!

işim bitince de ya çelebihan'a yada setbaşı simit sarayı'na takılacam. çıkan olursa görüşürüz.
    valla benımde canım sıkılıyo gezebilirim yani eşlik edebilirim 05315286655
    ayrıca istersen iyi bi ustaya götürebilirim

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    pazar sabahı cıkayım dıyorum esım falan 4 arkadas daha var onlar arabayla gelıcek belkı bende araba olayı yaparım haftaya ayvalıga gıdıyorum tekne turu ayarladım bu senem gene dolu gececek anlasılan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:34 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:31 ----------

ayvalıkta tekne turlarını arastırıyoduk arkadasla 17.500 kısı bası yemek sınırsız tekne turu aksam 18.30 kadar turluyo bılgınız olsun bı baska bırını daha buldum oda 20.00 lıra dıyo o 4 koyda duruyomus gıtmek ısteyen olursa bana alo desın bılgılerı alsın koru korune gıdılmez dımı ama

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arka lastıgı ozcan yenı almıstı galıba ona sormak lazım festıvale gelemıyorum cumartesı calısıyorum pazarda cınarcıga yuzmeye gıdıyorum
    İRC marka 130-90-15 Tubeless aldım.Tekyıldız motor'dan.
    İlanı : http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...irc-nr30/detay

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:39 ----------

Bugün saat 19:00'da Tophane End.Mes.Lisesi Kapalı Spor Salonu'nda Voleybol maçım var. Canı sıkılan gelebilir. (Şirket içi,Çeyrek Final Maçı)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:53 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:50 ----------

Mesuuut izle bunlarıııı http://www.facebook.com/video/video.php?v=393924879813
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    arkadaşlar geçende de yazdım kimse cevap vermedi cumartesi günleri buluşuyomusunuz buluşmuyomusunuz ? (alper veya özcan abi beni bi aramısınız veya buraya yazar mısınız?)

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı kara murat16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar geçende de yazdım kimse cevap vermedi cumartesi günleri buluşuyomusunuz buluşmuyomusunuz ? (alper veya özcan abi beni bi aramısınız veya buraya yazar mısınız?)
    Murat eskisi gibi dolu dolu olmuyo buluşmalar. Buluşursak saat 18:30 gibi Barış Kafe'de buluşuyoruz.
    Mesela yarın için ne olur ne biter bilemiyorum. Her Cumartesi site üzerinden dönüyor muhabbet.

Motosikleti
    orhaneli diyorum, motosiklet festivali diyorum, giden var mı diyorum, alo diyorum,....

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    peki alper bu akşam napıyosunuz buluşuyomusunuz

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    Arkadaşlar özcan abiyle barış kafede buluşucaz gelmek isteyen gelebilir 15 dk sonra ordayız ☺

Motosikleti
    GT250R
    Arkadaşlar özcan abiyle barış kafede buluşucaz gelmek isteyen gelebilir 15 dk sonra ordayız ☺
    olum barış kafedemiydiniz?
    özcan abi de saolsun bu akşam gelmicem dedi bana kulaklarını çınlatayım bi mesaj atar insan özcan abicim
    Arkadaş dertlenmiş bizde onla barış kafeye gitmiştik uzak masalardaydık heralde görmedim sizi.

Motosikleti
    Kanuni Tiger
    biz oradan çıktığımızda saat 10.15 civarındaydı,bekledik kimse gelmeyince özcan abinin evinin o tarafa gittik.

Motosikleti
    GT250R
    biz oradan çıktığımızda saat 10.15 civarındaydı,bekledik kimse gelmeyince özcan abinin evinin o tarafa gittik.
    Tam hatırlamıyorum tam Barış kafeye girerken bikaç motor sesi duymuştum. O saatlerde uğradım ben de... Sen motor mu aldın murat?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bizde bekoyla birlikte bursa enduro şenliğinden yeni geldik.
    Valla süperdi yav yollar harikaydı.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler