Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    onda bunda şundadır , şunda bunda HONDADIR
    suan baris kafeyim . kimse yok . l van minit bi dahada gelmem
    Son celsede boşadım aşkımı , tadilatta kalbimin boş beyaz sarayları !!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    hava çok rüzgarlı yarın da böyle olursa gelemeyebilirim rüzgarlı havada 400km yol motorla eziyet olur gibime giliyo son kararımı sabaha bırakıyorum gelemessem kusura bakmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı atacanvet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    suan baris kafeyim . kimse yok . l van minit bi dahada gelmem
    bulustunuz gelırsın hava durumu ıyıgorunuyo ruzgar yok dıyo bakalım saat 7 de bulusuyoruz

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    bu sefer katılamıyorum, ama hazırlıklar bitince en çok gezen adam ben olucam!

size iyi yolculuklar, bol eğlenceler. güzel fotoğraflarınızız bekliyorum.
    mutlu son yoktur! hakan demirkapı

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ahmet abi yarın hava güzel olcak meraklanma....sabah görüşmek üzere telefonla ulaşmak isteyenler için 05315826655 fatih
    hava durumu için http://www.dmi.gov.tr/tahmin/turkiye.aspx?g=1

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eeee çan yolcuları nasıldı iki bişeyler karalayın bi kaç foto asın yav.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    benı yolda bırakan arkasına bakmadan hareket eden yol arkadaslarıma tesekkurler bukadar karalamak yetermı

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benı yolda bırakan arkasına bakmadan hareket eden yol arkadaslarıma tesekkurler bukadar karalamak yetermı
    Mesut abi neler yaptı onu merak ediyom.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    bursasporu tebrik ediyoruz!
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Bursaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaasampıyooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn bursaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasampıyonnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnbursaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaasampıyooooooooooooooooooooooooooooooooo oooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn nnnn

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı drumtoens adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    soner abi nereye kayboldunuz ya sonda bekledik bekledik gelmediniz
    benzınlıge gırelım dedım bastınız ısaret ettım arkadasın baktı anlamadı dedım oburunde gıreyım tısssssssss kuru bır depo ozcan geldı kurda kusa yem etmedı benı

Motosikleti
    inşallah hyo 250 GTR olacak...
    tebrikler bursamıza

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    Alıntı snrsimsek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzınlıge gırelım dedım bastınız ısaret ettım arkadasın baktı anlamadı dedım oburunde gıreyım tısssssssss kuru bır depo ozcan geldı kurda kusa yem etmedı benı
    Ne demek lafı mı olur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:56 ----------

Şampiyonluk turuna çıktım akşam.Motorum arkasında ışıl ışıl ve yeşi yeşil yanan BURSASPOR yazımla ve eşimle turladık, Altıparmak'ın ortasında sıkıştık zor çıktık aralardan.

Çan'a ve bizim köye gelen arkadaşlara teşekkürler.Harika bir Pazar geçirdik.

Fotoları yüklemeye çalışıyorum şu an ama imageshack sitesi hata veriyor.
    Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    imageshack sorun yapıp duruyor ya başka site bulmak lazım bende yükleyemedim geçen resim
    enes msn e ekle fatihatmaca1986hotmail.com

özcan1980 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLE 500
    http://www.motosiklet.net/forum/etki...ml#post2060489

Fotolar buradaaaaaa. Sizinkileri de buraya yükleyin lütfen

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:14 ----------

Fotoları buradan yükledim.
    http://tinypic.com/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:51 ----------

Resize: Message Board (640x480) i seçip upload now 'a tıklayıp lütfen bekleyin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:54 ----------

Açılan pencerede IMG Code for Forums & Message Boards yazısının altındaki linki kopyalayıp, yazı yazılan yere yapıştırın. Cevapla yı tıkladığınızda foto yükleme işlemi tamamlanmıştır.

Doğduğunda Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu.
    Öyle Bir Hayat Yaşa ki; Öldüğünde Herkes
    Ağlarken Sen Gülüyor Ol !

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    herkese selamlar.. öncelikle yeni kayıt oldum siteye daha motosikletim bile yok ama bir motosiklet beğendim ve bu hafta almayı düşünüyorum 250 lik roadstar.. fakat bu sevdaya daha yeni başladığım için çevrem yok pekte bir bilgim de yok.. motosikleti almadan önce gerçekten işin ehli bir ustaya göstermek gerekir sanırım.. sizin bildiğiniz güvenilir bir ustaya beni yönlendirirseniz sevinirim arkadaşlar.. bir iki gün içinde alıcam çünkü.. bursada osmangazideyim buarada.. merkezde oturuyorum.. ona göre beni yönlendirirseniz sevinirim.. herkese teşekkürler

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese selamlar.. öncelikle yeni kayıt oldum siteye daha motosikletim bile yok ama bir motosiklet beğendim ve bu hafta almayı düşünüyorum 250 lik roadstar.. fakat bu sevdaya daha yeni başladığım için çevrem yok pekte bir bilgim de yok.. motosikleti almadan önce gerçekten işin ehli bir ustaya göstermek gerekir sanırım.. sizin bildiğiniz güvenilir bir ustaya beni yönlendirirseniz sevinirim arkadaşlar.. bir iki gün içinde alıcam çünkü.. bursada osmangazideyim buarada.. merkezde oturuyorum.. ona göre beni yönlendirirseniz sevinirim.. herkese teşekkürler
    0536 610 33 37 adı mesut ıyı bı tamırcıdır garajda alo dersen gelır benım gonderdımı soyle yardımcı olur soner dersın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    soner abi bugün mesut abinin yanındaydım motoru 3 4 saat bıraktım sağolsun herşeyine bakmış çokta iyi bir iş çıkarmış çok ilgilendi çok sevdim ve fiyatı da az tutması cabası herkese tavsiye ederim gözü kapalı gidebilirler...
    mt ye yalnıs yaparsa yolarım bılırsın ıyı adamdır

Motosikleti
    TVS APACHE 150 RTR (satıldı)
    çok teşekkür ederim soner cevap için.. numarayı aldım.. adamla buluşacağım zamanı ustaya söylerim ona göre yanına gideriz ya da o gelir bi şekilde hallederiz teşekkürler iyi geceler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    Alıntı cyrex_t adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşekkür ederim soner cevap için.. numarayı aldım.. adamla buluşacağım zamanı ustaya söylerim ona göre yanına gideriz ya da o gelir bi şekilde hallederiz teşekkürler iyi geceler..
    onemlı deyıl her zaman copper alıcaksın elımde bıtane on cam var vıdalardan bırı kırık ısını gorurse hedıyem olsun sen helebı al hersey kolay burası bursa mt

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler