Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar ben isa izmir mt nim tanışmak isterim toplanma yeriniz varsa gelirim bursadayım görüşürüz.........

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Askerlik iyi hoşta helikopterden helikoptere atlarken şarjörü değiştirmek zoruma gidiyordu
    Koptum Burda,patatesin kabuklarını kalın soyuncada komutan kızıyordu değilmi ?

Alıntı dishi timsah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yhaa gsLmiş anLaşıLann çoK KısKandmm ama bnm soRadnn habeRmm oLdu ne yazıK Kyy geLemedmm :( nese aRtq bidaqine =)
    Engin'e katılıyorum mümkünse güzel bir türkçe ile tanıyalım seni emi cici kız,hoşgeldin...

Alıntı gemici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar ben isa izmir mt nim tanışmak isterim toplanma yeriniz varsa gelirim bursadayım görüşürüz.........
    Hoşgeldiniz Yeşil Bursa'mıza Ben katılıamam heralde fakat arkadaşlar resmini attığım yerde olucaklar,Bursa Mt size elinden gelen misaifrperverliği yapacaktır emin olun...

Sym Joyride 200 ,Peugeot satalis 250 ,Ybr125 ,Suzuki Bandit 600, Yzf-r25...

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birde şu türkçeyi katletmesen ne kadar güzel olacak
    ağzımdan aldın lafı
    Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Perşembe Akşamı 8 gibi Çelebihandayız arkadaşlar..
    daha sakin sessiz bi mekan yokmu sesimizi duyabileceğimiz daha iyi muhabbet edebileceğimiz
    SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK...

Motosikleti
    HONDA BEAT
    Arkadaşlar Perşembe Için Gelemicem Sanırım Az Zamanım Kaldı... Görmem Gereken Kişiler, Halletmem Gereken Işler Var... Ama Siz Irtibatı Koparmayın, Yine Buluşun Dedikodumu Yapın

İŞTE ASKERDEN FOTOLAR...

O ŞİMDİ ASKER MT... 12.12.2008
    Muhammet BAŞ kısaca "mami"

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    pirinçhanda olabilir arkadaşlar benim aklıma orası geliyor. yada parkın içinde özgendede olabilir.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    Alıntı dishi timsah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yhaa gsLmiş anLaşıLann çoK KısKandmm ama bnm soRadnn habeRmm oLdu ne yazıK Kyy geLemedmm :( nese aRtq bidaqine =)

Bune ya Kamera şakası falanmı
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Öncelikle M@Mi kardeşim ve katılan bütün mt üyelerinden özür dilerim, salvano kardeş saolsun sabahtan haber verdi katılım yeri ve saatini ancak malum sebeplerden ötürü gelmeye cesaret edemedim ( şehrin göbeğinde ) yani toplanma yapacak tam yerini seçmişsiniz helal olsun sizlere, gerçi enginim dumanımı arıyarak telefon bağlantısı ile aranızda olmaya çalıştım ancak ne kadar kabul gördüyse artık...
    Sizlerden recam bir daha toplanma ayarlarsanız ben ve benim gibi özürlülerin durumunu da göz önünde bulundurun

Motosikleti
    er6F ABS 2014

uygun bir mekan

kardeşim, özdilek avm uyar mı?
    arkadaşlar, sizlerin de fikirlerinizi bekliyoruz..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Arkadaşlar, benim naçizane fikrimi sorarsanız;
    -Motorcu ruhuna mekan gerekmez.
    -Motorcunun mekanı selesidir.
    -Motorcunun buluşması yollardadır.
    -Motorcu sabit durmayı sevmez.
    -Motorcu özgürdür. (Özgürlük kavramı geniştir, bu yüzden de saygılıdır bilgisini ilave etmek isterim)

Bu durumda dostlar; buluşmak istenilen tarihte kim gelemiyorsa, onun kısa bir ziyaretine gidilmeli (5dk motor üstünden inmeden). Hatta yardım edeceğimiz bir durum varsa yardım edilmeli.

Şimdi ;
    -aman hava kötü bu havada gezilir mi diyen kelebek motorcularımızı
    -yok benim evraklarım yok diyen sorumsuz arkadaşlarımızı
    -yok benim karım ve oğlum var diyen kılıbık motorcularımızı (bu arada baya bir gaza getirmişim kendimi)
    -yok benim uykum var diyen tembel motorcularımızı bir görelim bakalım

Arkadaşlar , yahu kimdir şu organizatör. Bir tarih ve saat söylesin yeter...
    Hadiyin artık yaza az kaldı , kondisyon toparlayalım.
    Kartallar yalnız uçar...

Motosikleti
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdi ;
    -aman hava kötü bu havada gezilir mi diyen kelebek motorcularımızı
    -yok benim evraklarım yok diyen sorumsuz arkadaşlarımızı
    -yok benim karım ve oğlum var diyen kılıbık motorcularımızı (bu arada baya bir gaza getirmişim kendimi)
    -yok benim uykum var diyen tembel motorcularımızı bir görelim bakalım
    Nurhanım Taglişim benim bana bu sözleri söyleyecek en son kişi olduğunu düşünürdüm hep, beni tanıdığından beri ben ehliyet yasaklısı bir riderim

Ve senin oğlan askere gidene kadar da öyle kalmayı planlıyorum

Eski site zamanlarından hatırlarsan eğer eğer en deli dolu organizator adayı bendim, artık yoruldum yerime gençler yetişsin o yüzden ben organizasyon yapmıyorum. Eğer beni gaza getirip org. yaptırırsan emin ol ki senin katılamıyacağın birşeyler planlarım ve bunu zevkle yaparım, sen ne oğlandan ne de hanımdan izin alamazken ben yollardaydım, sadece mavi kıyafetli amcaların burnunun dibine girmek istemedim.

Yanlız Mamiye gerçekten ayıp oldu, salvano dediğin yer güzele benziyor oraya kadar ortalık sakin ben elimden geldiğince katılmak isterim...

Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nurhanım Taglişim benim bana bu sözleri söyleyecek en son kişi olduğunu düşünürdüm hep, beni tanıdığından beri ben ehliyet yasaklısı bir riderim

Ve senin oğlan askere gidene kadar da öyle kalmayı planlıyorum

Eski site zamanlarından hatırlarsan eğer eğer en deli dolu organizator adayı bendim, artık yoruldum yerime gençler yetişsin o yüzden ben organizasyon yapmıyorum. Eğer beni gaza getirip org. yaptırırsan emin ol ki senin katılamıyacağın birşeyler planlarım ve bunu zevkle yaparım, sen ne oğlandan ne de hanımdan izin alamazken ben yollardaydım, sadece mavi kıyafetli amcaların burnunun dibine girmek istemedim.

Yanlız Mamiye gerçekten ayıp oldu, salvano dediğin yer güzele benziyor oraya kadar ortalık sakin ben elimden geldiğince katılmak isterim...
    vay polemikçi kardeşim gelmişşşşş
    kardeşim neden alınıyon ki
    bu arada, hadi , katılamayacağım organizasyonunu görmek isterim
    Kartallar yalnız uçar...

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    Özdilek Avmde olabilir. Yani topluluğun fikri önemli.. Diğerlerinden ses gelmiyor

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı M@M! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Perşembe Için Gelemicem Sanırım Az Zamanım Kaldı... Görmem Gereken Kişiler, Halletmem Gereken Işler Var... Ama Siz Irtibatı Koparmayın, Yine Buluşun Dedikodumu Yapın
    Tamam buluşalımda mami için olcaktı zaten bu buluşma gelmeciğine göre hafta sonuna doğru daha sessiz bir mekana ertelesek her kez için daha uygun olmazmı sizce ??

Yada nurhan abi ve haldun abinin memnun olcağı bişi yapalım gemliğe gidelim
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

MerT ÇiftÇi

Motosikleti
    Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay polemikçi kardeşim gelmişşşşş
    kardeşim neden alınıyon ki
    bu arada, hadi , katılamayacağım organizasyonunu görmek isterim
    polemik savaşı başlatalım mı kardiş

hatırlatırım ki gezi yapalım gezelim dediğimiz zamanlarda gözlerin dolar ve yenge izin versin diye süt dökmüş kedi moduna bağlardın kendini... Ne iş şimdi ybr aldın diye yengeye yalanda hazır motorun rodajını yapıyorum ayağına gezip duruyorsun. Sanki yedim ben bu ayakları

Hadi mt M@Mİ ninde katılacağı bir tarihte bir org. hazırlayın söz gelicem hemi valla hemi billa, yada kalkın gelin Gemlik EEEEEEEEEEEE Ben burada yolunuzu gözlüyorum, hadi ayarlıyalım bi buluşma !!!!!

Taglişim bir de demişsinki motorcunun mekanı selesidir diye ancak hemen belirteyim benim motorda sele de yok

a.banus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf150
    mami özür diliyorum gelemedim ancak giderken yapılacak seninde katılacağın organizasyona gelmeye çalışıcam pazar olmasın benim için yeter

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çakabey sen çok konuşuyosun elimde seni yalacak bilgiler var akıllı olmanı tavsiye ediyorum garanti

Motosikleti
    keeway sl150
    mami kardeşim gelemdim tanışamadık ama tekrar yapılırsa gelmeye çalışacağım perşembe yapılıyormu toplantı arkadaşlar yapılırsa bende geleceğim ( terslik olmazsa)

Zakokkk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM FY250/PL
    özdilek uygun bence Haldunnlarınında gelmesi açısından iyi olur. Bu arada gecen geziye katılamadım çok üzgünüm mami.
    ZAKOKKK//ZAMANI DURDURABİLİRSİNİZ AMA BENİ ASLA

Motosikleti
    Honda CBF 250
    Bizim buluşmalar gezi için olmuyorki hani şu kadınların çay günü,altın gününe daha çok benziyor her buluşmada böle pinekliyeceksek ohoooo
    SATMADIK DAVAYI,SATMADIK DOSTLARI,BU ÖMRÜ HELAL YAŞADIK...

Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    polemik savaşı başlatalım mı kardiş

Taglişim bir de demişsinki motorcunun mekanı selesidir diye ancak hemen belirteyim benim motorda sele de yok
    Canım kardeşim , bırak polemik başlatmayı , sen bir gezi falan başlat daha iyi olur.
    Seleye gelince; bir an önce yap(tır) , yoksa eksik olan sadece sele olmaz

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamam buluşalımda mami için olcaktı zaten bu buluşma gelmeciğine göre hafta sonuna doğru daha sessiz bir mekana ertelesek her kez için daha uygun olmazmı sizce ??

Yada nurhan abi ve haldun abinin memnun olcağı bişi yapalım gemliğe gidelim
    Benim için farketmez arkadaşlar , Fizan deyin yeter demiştim baştan. Maksat teker harekette kalsın...

Alıntı REİS! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim buluşmalar gezi için olmuyorki hani şu kadınların çay günü,altın gününe daha çok benziyor her buluşmada böle pinekliyeceksek ohoooo
    Katılıyorum dostum sana. +100000000........

Yahu arkadaşlar , bu kadar gazdan sonra hala ses yok mu? Anlaşılan yolları tek başıma, fotograflarını hep birlikte paylaşacağız.
    Haydiin siz sağlıcakla klavye başında kalın...
    Kartallar yalnız uçar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 6 kullanıcı var. (0 üye ve 6 misafir)

Bu Konudaki Etiketler