Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    keeway sl150
    Alıntı dishi timsah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm miLLet duydum qi buRda bi duyqu eksikLiği vaRmış bende geLip tamamLıyım dedmm inş. ii yapmışımdıR adımm duyqu yukaRda beLİrtiim gibi daha yaşım 17 buRsa gemLikten ben size göRe biRaz ufakLık oLsamda napıyım bu siteye bayıLıoRmm henüz motoRum yoK ama 1:30 -2 sne sora oda oLuck inş.
    hoş geldin

Alıntı barannet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gemlik mi? neden çelebilhan değil arkadaşım
    bencede buralarda olsun derim. (ehliyet olsa hiç sorun değil ama) neyse madem gemlik olacak deniyor haftayada buralarda buluşulur tanışmış oluruz

bu arada çakabey abicim nasılsın yav. görüşemiyoruz senin çamurluyk olayını biraz araştırdım ince saç olayı en mantıklısı galiba fiber falanda olur diyenler var bilgin olsun. saçı çizer keser senin çamurluha iliştiririz sonrada taşlar macunlar bi güzel boyarız derim ben halen. fiber çabuk kırılır tamiri zor olur

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    engindmn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 500
    Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Korku adama neler yaptırıyor demiyorsun da, bulduğun bahanelere bak, ayıp sana be

Millet ayın 20' si kuvvetle muhtemel yarın M@Mİ nam-ı diğer sitemizin askeri geliyor. Ne yapacağız ???
    sessi atın çiftesi bişey olurmuş orasını hatırlayamadım olm sen o motora o kadar ağırlık yaptın kestşn biçtin falan filan oldumu sana 1 ton hala beni geçmeyi planlıyorsun üzülme diye fazla uzatmıyorum illaki kaşınıyorsun

http://www.meteor.gov.tr/tahmin/il-v...r.aspx?m=BURSA

bu arada meteo pek gemliğe gidebilirsiniz demiyor o yuzden merkezde biyer daha münasip olur sanırım gerçi ben motorla değil arabayla gelirim maksat teker dönsün ehehe

Motosikleti
    oLmadı henüz =(
    hoşßuLdukk aRkadaşLaR çeLebi piRinç soRun oLmaz ßen heRyeRdeyim ama yaya oLaRaq
    uLaşamazsan eL saLLa :king: ::148:: ::138:

reiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu arada 20 bu gün değilmiydi
    yav

picasso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ramzey 200cc
    Alıntı dishi timsah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sLm miLLet duydum qi buRda bi duyqu eksikLiği vaRmış bende geLip tamamLıyım dedmm inş. ii yapmışımdıR adımm duyqu yukaRda beLİrtiim gibi daha yaşım 17 buRsa gemLikten ben size göRe biRaz ufakLık oLsamda napıyım bu siteye bayıLıoRmm henüz motoRum yoK ama 1:30 -2 sne sora oda oLuck inş.
    ojgeldin kardeşş

ya arkadaşlar bu uludag varya, çıktıgımızda yardımcı olabilecek bi fotografçı arkadaş vardı, dağa gidersek ona nasıl ulaşabiliriz?? sanırım bi aksilik olmassa 25 şubatta dağa çıkıp kaymayı düşünüorz bikaç arkadaşla..??

ben orda olsam da çıkarsam motorumu, giysem kıyafetlerimi, şöyle bir gezsem
    şaka bir yana 5haftadır binmiyorum kerataya

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı engindmn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada meteo pek gemliğe gidebilirsiniz demiyor o yuzden merkezde biyer daha münasip olur sanırım gerçi ben motorla değil arabayla gelirim maksat teker dönsün ehehe
    Sabah işe yürüyerek geldim, sahil kenarından ve dilimde Edip Akbayram' ın unutulmaz şarkısı " dalgalar kalkınca şaha, bir sitem yolla Engin' e " Şom ağızlı herif açtın ağzını adam boyu dalga var şimdi burada...

Motosikleti
    er6F ABS 2014

bir gün Temel..

Cemal'le Temel askerde beraber nöbet tutarlarken komutanları bakmış Cemal'in elinde mektup, okuyor.. "Ne yapıyorsunuz?" demiş. Temel cevaplamış: "sözlümden mektup celdi. okuma yazma pilmem, Cemal okuyo pağa." "peki Cemal'in kulaklarındaki pamuk ne? Temel açıklamış: "mektubu tuymasın diye!"

Alıntı ÇakaBey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sabah işe yürüyerek geldim, sahil kenarından ve dilimde Edip Akbayram' ın unutulmaz şarkısı " dalgalar kalkınca şaha, bir sitem yolla Engin' e " Şom ağızlı herif açtın ağzını adam boyu dalga var şimdi burada...
    kardeş senin customun son halini merakettim, bi resim koysan ya.

bende bi resim var ama nasıl koyacağımı bilemedim
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

ÇakaBey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki vn900 / BMW r25/3
    Alıntı adnnakn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu arada çakabey abicim nasılsın yav. görüşemiyoruz senin çamurluyk olayını biraz araştırdım ince saç olayı en mantıklısı galiba fiber falanda olur diyenler var bilgin olsun. saçı çizer keser senin çamurluha iliştiririz sonrada taşlar macunlar bi güzel boyarız derim ben halen. fiber çabuk kırılır tamiri zor olur
    Dediğin doğru sac daha sağlıklı olur da ben daha koltuk bilem yapamadım. Öyle demirin üzerinde gezip duruyorum. Akü ile akraba olduk, havalar kötüleşsin de motoru tamirhaneye alayım diyordum, kötüleşti de ama ben bi türlü yollardan kopamıyorum. Bu gidişle benim çamurluk ve koltuk yaza kalacağa benziyor

Bu arada fıkra güzeldi

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Arkadaşlar,
    Mami arkadaşımız sanırım geldi. Lakin organizatör arkadaşın sesi soluğu çıkmıyor , bu arada organizatör kim yahu?
    Hadi arkadaşlar zaman ve mekan bildirin artık.
    Fizan deyin , ben gelirim... Yoksa hava durumu tüm kelebekleri ürküttü mü?
    Kartallar yalnız uçar...

Motosikleti
    er6F ABS 2014

hayatımız vergi ödemek ile geçiyor

Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş.Karşısına çıkan kaplumbağa
    Tilki kardeş ne bu telaş ?
    - 'Ormana maliyeciler gelmiş' demiş tilki ' Şimdi bir bakarlar bende kürk , hanımda kürk , çocuklarda kürk , dünyanın vergisini yazarlar... !

Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış . Onu telaşlı gören leylek
    - Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş ? diye sormuş
    - 'Maliyeciler ormanda' demiş kaplumbağa 'Bende ev hanımda ev çocuklarda ev ' yakalanırsak dünyanın vergisini alırlar !
    -Leylekte hemen uçuşa geçmiş .Ağaçların üzerinden maymun seslenmiş

-Leylek kardeş ne iş ? Bu ne acele

- Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş , bende yazlık , hanımda yazlık , çocuklarda yazlık ,vergi borcundan batarız ...
    - Maymun bunu duyar duymaz bağırarak ağaçtan ağaca atlamaya başlamış. Biraz ilerledikten sonra durmuş.Kendi kendine ;

-İyide ben niye kaçıyorum ki ? demiş .Benim kıçım açık , hanımın kıçı açık ,çocukların kıçı açık

Alıntı taglis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar,
    Mami arkadaşımız sanırım geldi. Lakin organizatör arkadaşın sesi soluğu çıkmıyor , bu arada organizatör kim yahu?
    Hadi arkadaşlar zaman ve mekan bildirin artık.
    Fizan deyin , ben gelirim... Yoksa hava durumu tüm kelebekleri ürküttü mü?
    aynen katılıyorum..
    Modenas -1999, Agility 125 -2006, CK 125 -2008, Crypton -2010, X-City 250 -2011, er6N 2006, er6F 2014

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    bencede bursada bir yer olsun yada daha yakın olan mudanyaya gidelim son noktayı engin abi koysun bence
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

MerT ÇiftÇi

taglis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Simson + Boxer + CB250R
    Alıntı SALVANO adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tilki ormanda nefes nefese koşuyormuş.Karşısına çıkan kaplumbağa
    Tilki kardeş ne bu telaş ?
    - 'Ormana maliyeciler gelmiş' demiş tilki ' Şimdi bir bakarlar bende kürk , hanımda kürk , çocuklarda kürk , dünyanın vergisini yazarlar... !

Bunu duyan kaplumbağa telaşla yürümeye başlamış . Onu telaşlı gören leylek
    - Hayrola kaplumbağa kardeş ne bu telaş ? diye sormuş
    - 'Maliyeciler ormanda' demiş kaplumbağa 'Bende ev hanımda ev çocuklarda ev ' yakalanırsak dünyanın vergisini alırlar !
    -Leylekte hemen uçuşa geçmiş .Ağaçların üzerinden maymun seslenmiş

-Leylek kardeş ne iş ? Bu ne acele

- Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş , bende yazlık , hanımda yazlık , çocuklarda yazlık ,vergi borcundan batarız ...
    - Maymun bunu duyar duymaz bağırarak ağaçtan ağaca atlamaya başlamış. Biraz ilerledikten sonra durmuş.Kendi kendine ;

-İyide ben niye kaçıyorum ki ? demiş .Benim kıçım açık , hanımın kıçı açık ,çocukların kıçı açık

aynen katılıyorum..
    Hocam , bu fıkranın sonunu günümüze uyarlarsak sanırım şöyle biter:
    - Maymun bunu duyar duymaz bağırarak ağaçtan ağaca atlamaya başlamış. Biraz ilerledikten sonra, papağan maymunu görmüş ve seslenmiş;
    -Maymun kardeş ne iş ? Bu ne acele?
    Maymun cevaplamış
    - Vergi memurları herkese ceza yazıyormuş . Benim kıçım açık , hanımın kıçı açık ,çocukların kıçı açık... Bu zamanda ne yapacakları belli olmaz

Bu arada , ne zaman buluşuyoruz? Bu gün mü , yarın mı?
    Yahu bir Allahın kulu da net bir cevap versin.
    La Mami nettin sen bu millete bu kadar? Yoksa hiç mi sevenin yok bizden başka... (rınnnn rıııın , bi ara gazı , belki işler hızlanır)
    Kartallar yalnız uçar...

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    arkadaşlar ozamn yarın öğlen vakti merkezde biyer olsun herzamnki gittğimiz yer neydi o yeşildeki yerin adı bu havada motorla mudanya falan sakat olur bu gun buluşalım derim ama adam evdekilerle bi hasret gidersin geleni giden misafir etsin yarında buluşalım herkese uyarsa hem yeni arkdaşlar eski arkadaşlar kaynaşmış oluruz ben derim yarın saat 2 de o adını unuttuğum yerde buluşalım varmı başka fikri olan

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet saat 12 de çelebihan diyorum. hepinizi bekliyoruz..

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    2 demi 12 demi
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

MerT ÇiftÇi

Motosikleti
    Kymco CK 125
    şimdi konuştuk kesin olarak saat 13.00te çelebihandayız arkadaşlar. mamiye hala ulaşamıyorum..

Motosikleti
    Honda Cbf 500
    ben ulaştım 13.00 de çelebi handa buluşuyoruz

Motosikleti
    Kymco CK 125
    evet Bursa-MT. 22 şubat pazar yani yarın çelebihanda 13:00da buluşuyoruz. bursa-mt nin askeri Mami geldi

Motosikleti
    honda cbf 150
    bir aksilik olmazsa ben ordayım birbirimizi tanımanın vakti geldi diye düşünüyorum ama ben inegölden gelicem çelebi hanı bilmiyorum semt olarak nerde kalıyo
    ...4 teker bedenini,2 teker ruhunu taşır...

Motosikleti
    Kymco CK 125
    yeşilde arkadaşım. heykelden setbaşına oradan yeşile doğru gelmen gerekiyor. yok bulamam dersen bana msj yolla uygun bir yerde buluşalım ben yardımcı olurum.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler