Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mangal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit
    Alıntı seflek adlı üyeden alıntı
    valla yüce insan, tanrının yeryüzündeki gölgesi dr. ilkay bey pazar günü kan ve efor testlerinden geçirdi beni.
    sonuç; genç kız gibiymişim daha. 50-60 sene sonra arada bir asprin kullanmam gerekebilirmiş, o kadar. yaşlandığımda celal bayar'ın son hali torunum gibi görünecekmiş. yani gerisini sen anla. :queen

:
    Tamam o zaman bundan sonra Bursa MT'nin asırlık çınarı sizsiniz Bu arada merak ettim, yazdığınız bu EFOR testinde ne gibi bir efor uyguladınız da genç kız gibi çıktı test sonuçları ?
    ::zencii:: lere laf söyleme, çünkü sende bir ademsin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes128 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr125r
    abiler ben de beşevlerden aranıza katılıyorum bir beat aldım ve motorculuğa adımımı attım!! çok genç sayılırım (yaşım 17) bu yüzden sizden öğreneceğim çok şey var!! artık ben de aranızdayım!!!

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Hoşgeldin Enes.
    BİRAZ KENDİNİ TANITIR MISIN? (SİTENİN EVVELİYATINI OKURSAN BURADAKİLER HAKKINDA EPEY BİLGİ SAHİBİ OLURSUN)

Alıntı Mangal adlı üyeden alıntı
    Tamam o zaman bundan sonra Bursa MT'nin asırlık çınarı sizsiniz Bu arada merak ettim, yazdığınız bu EFOR testinde ne gibi bir efor uyguladınız da genç kız gibi çıktı test sonuçları ?
    ALİ BEY, ZATINIZDAN HİÇ HOŞLAŞMAMIŞTIM. zaten siz de bu duygumu haklı çıkarabilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
    GENCİM VE GÜZELİM DİYE BU HASETLİĞİNİZ BENİ RAHATSIZ EDİYOR. BENDEKİ GENÇLİK VE GÜZELLİK ALLAH VERGİSİ. neden kıskanıyorsunuz?
    üstelik bana inat, tipiniz de bozuk.
    sizinle yüzyüze gelip ağzınızı burnunuzu kırmak, saçınızı başınızı yolmak istiyorum.
    neredeyseniz söyleyin geleyim, dediklerimi yapayım.
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Motosikleti
    honda cbr125r
    Hoşgeldin Enes.
    BİRAZ KENDİNİ TANITIR MISIN? (SİTENİN EVVELİYATINI OKURSAN BURADAKİLER HAKKINDA EPEY BİLGİ SAHİBİ OLURSUN)

Ulubatlı Hasan Anadolu Lisesi'nde lise sona geçtim, 17 yaşındayım, BURSAlıyım ve BURSASPORluyum motosikletlere hayranlığım çocukluktan beri var (çok sevdiğim dedemden kalma heralde).. Ve yeni motoruma yeni kavuştum yalnız trafiğe pek çıkmıyorum yavaş yavaş alışmaya çalışıyorum.. utangaç bir kişiliğim var ve yalandan nefret ederim!!!
    Ayakta tutan bizi aşkındır; TeXaSlılar sana aşıktır!!
    BURSASPORlu olmak ayrıcalıktır, ŞAMPİYONLUK bize yakışır!!!

Motosikleti
    velespit

Andrapoz

Hoşgeldin Enes.

ALİ BEY, ZATINIZDAN HİÇ HOŞLAŞMAMIŞTIM. zaten siz de bu duygumu haklı çıkarabilmek için elinizden geleni yapıyorsunuz.
    GENCİM VE GÜZELİM DİYE BU HASETLİĞİNİZ BENİ RAHATSIZ EDİYOR. BENDEKİ GENÇLİK VE GÜZELLİK ALLAH VERGİSİ. neden kıskanıyorsunuz?
    üstelik bana inat, tipiniz de bozuk.
    sizinle yüzyüze gelip ağzınızı burnunuzu kırmak, saçınızı başınızı yolmak istiyorum.
    neredeyseniz söyleyin geleyim, dediklerimi yapayım.
    Sevgili Şeflek,
    Halbuki ben sizden pek hoşlanmıştım , Suratımı dağıtmak için buraya kadar gelmenize gerek yok, siz istedikten sonra ben duvarlara filan vurup selfservis olarak tipimi daha da bozdururum.
    Allah vergisi olan genç ve güzelliğinizi mapus damlarında yitirmenizi hiç istemem, zaten duyduğumuza göre de mapus ta genç ve güzel insanlara ayrı bir sevkat gösteriliyormuş ( ama yinede arzunuz buysa, tanıdığım, sizi mapusa attırabilecek , oldukça başarılı avukatlar var tabii )
    Tipimi de düzelttirmek için acil olarak estetik cerrahlara danışacağım, hiç merak etmeyin Zat-i alimden başkaca da istediğiniz varsa, lütfen çekinmeden söyleyin, yerine getirmeye çalışayım. Bildiğim kadarıyla zor durumda olanların istediklerini yapmak sevapmış. Andrapoz da zor durum statüsüne girer sanırım. Bu durum hakkında sitemizin hekimlerinden sizin adınıza yardım istiyorum. Haydi beyler sevaptır

Bu arada enes kardeş hoş geldin. Yaş ortalamamızı düşürdüğün için de ayrıca teşekkürler....

freeman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    hoşgeldin enes
    ben de ulubatlı mezunuyum 99 da
    baya eskıymış be.
    bu arada avatarındaki foto daki lerden biri volkan budak a çok benziyo
    o da uhal mezunu almancı kardeşimizdi

Motosikleti
    honda cbr125r
    yok abi soldaki ben; sağdaki de kuzenim.. benim de bu sene son sınıf!! inşallah ii bir üniversiteye girerim!!

gumusarda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    arkadaşlar merhaba..

bugün son.. yarın motorumu satıyorum. bu yaz bir daha motorum olmayacak. içim yanıyor ama satmam gerek çok üzülüyorum.

sizinle de paylaşmak istedim. kısa ama güzeldi.

bu gün son kez mudanya turu yapıcam. sonra da ......
    sonrasını bilmiyorum.. canım sıkılıyo...

Motosikleti
    yok
    abicim önemli olan arkadaşlık
    zaten kimin motoru var ki
    bi ben(çalıştığı günlerde),bi ender bi de emre

Motosikleti
    velespit
    Sağlık olsun Arda
    Motor dediğin nedir ki, alınır da , satılır da.. Yenisine ve daha iyisine sağlık inşallah. Bak, Cem artık bisiklete biniyormuş, O ne yapsın

tyryaky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki burgman 400 BURGMAN 650CC

bursadaki burgman kullanıcılarını

ben bursada yaşiyorum we bursada motorsiklet grubumuzun olmasını istiyorum tüm maxi scooter sahiplerini buraya bekliyorum hafta sonlarını daha keyifli hale getirebilmek için grup gezileri düzenleriz .bursada farklı motorsiklet anlayışı getirelim hepinizi bekliyorum çok keyifli olacağina garanti werebilirim çünkü organizasyon yapmak için çok müsait bursamız gidilecek gezilecek çok yer war inşallah bi maxi grup kurabiliriz.
    »»»»»» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.»»»»»»
    Aynı bölgelere ait birden fazla başlık açılamaz. Bu tarz açılan başlıklar kilitlenerek daha önce açılmış konuya yönlendirilir. Bölgeye ait aktif bir grup var ise başka bir grup oluşturulamaz.
    Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
    Foruma üye olan herkes Forum Kurallarını kabul etmiş sayılır.
    Şikâyetler için... info@motosiklet.net
    ************** Site Yöneticisi: olcan138 **************

f-ender - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung gv 250--haojin as150
    forum içerisinde maxi scooter yok benimde maxi olmaya hiç niyetim yok forum içerisinde olmaya niyeti olan varmı bilemem...hoşgeldiniz demek lazım hoşgeldiniz...yorum yok...

Motosikleti
    yok
    bizim için motosikletlerin türünün bi önemi yok
    önemli olan iki tekerlekli olması
    bisiklette olur
    öyle değil mi?

fuser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DADYW DD 250E-9
    forum içinde modellere göre ayrım yapmak gereksiz.
    Bursa mt her türden motosiklete açıktır.
    scooter cılar ayrı cruser cılar ayrı enduro cular ayrı organizasyon mantığı
    yanlış olur amaç hep birlikte birşeyler paylaşmak.

Böyle ayrım yapmak yerine çeşitlilik ve birliktelik düşünen arkadaş varsa aramıza hoş geldin diyorum.

kanks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaslar size katılıyorum
    asya 150 t1 sahıbıyım gezi org beklıyorum

Motosikleti
    velespit
    Adamı bir taşa tutmadığınız kalmış yahu
    Bırakın o arkadaşımız da öyle bir grup kursun, Scooter denilice tüyleriniz diken diken oluyor değil mi, ne yalan söyleyeyim, bence de biraz TV koltuğuna benziyor bu aletler, farkı tekerleklerinin olması Ama onun da meraklısı var işte...
    Siz gidi cruserciler sizi
    Bu arada Bursa'da eskiden motorlu polis vardı, sizler yüzünden artık motorlu doktorlar da oldu, haydi sizde bir doktorlar grubu kurun arkasından avukatlar grubu, sonra bilmem neler grubu ( Cem bu gruba dahil olacak ama avukatlara değil )

Uşak - Kütahya - Eskişehir - Afyon - Bilecik Toplanalım mı?

Teklifime BURSA da dahildir!

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    Yahu sizi 2 gün başıboş bırakmaya gelmiyor...

Pazar günü müdür, tenekeci, arda ve ben kumyaka'daydık yine. tenekecinin ahşap tekneyle şöyle bir gezip iki lafın belini kırdık. resimler yarın...

Sevgili Şeflek,
    Halbuki ben sizden pek hoşlanmıştım , Suratımı dağıtmak için buraya kadar gelmenize gerek yok, siz istedikten sonra ben duvarlara filan vurup selfservis olarak tipimi daha da bozdururum.
    Allah vergisi olan genç ve güzelliğinizi mapus damlarında yitirmenizi hiç istemem, zaten duyduğumuza göre de mapus ta genç ve güzel insanlara ayrı bir sevkat gösteriliyormuş ( ama yinede arzunuz buysa, tanıdığım, sizi mapusa attırabilecek , oldukça başarılı avukatlar var tabii )
    Tipimi de düzelttirmek için acil olarak estetik cerrahlara danışacağım, hiç merak etmeyin Zat-i alimden başkaca da istediğiniz varsa, lütfen çekinmeden söyleyin, yerine getirmeye çalışayım. Bildiğim kadarıyla zor durumda olanların istediklerini yapmak sevapmış. Andrapoz da zor durum statüsüne girer sanırım. Bu durum hakkında sitemizin hekimlerinden sizin adınıza yardım istiyorum. Haydi beyler sevaptır

Bu arada enes kardeş hoş geldin. Yaş ortalamamızı düşürdüğün için de ayrıca teşekkürler....
    yaa sen ne yılışık adamsın! seni mutlaka dövücem ben. hem de dinlenip dinlenip dövücem seni, ölene kadar mokoko yapıcam.

Alıntı freeman adlı üyeden alıntı
    abicim önemli olan arkadaşlık
    zaten kimin motoru var ki
    bi ben(çalıştığı günlerde),bi ender bi de emre
    ilkay, bana dokandırıyorsun gibime geldi.
    (ayrıca bana "domuz gibisin abi" deyip başkalarına "bunun ciğeri bitmiş, 3 günlük ömrü var, iyi davranın" demen etik değil. gerçi metin artık el üstünde tutuyor beni. ama acıyarak bakan gözlerinden rahatsız oluyorum doğrusu)

Alıntı tyryaky adlı üyeden alıntı
    ben bursada yaşiyorum we bursada motorsiklet grubumuzun olmasını istiyorum tüm maxi scooter sahiplerini buraya bekliyorum hafta sonlarını daha keyifli hale getirebilmek için grup gezileri düzenleriz .bursada farklı motorsiklet anlayışı getirelim hepinizi bekliyorum çok keyifli olacağina garanti werebilirim çünkü organizasyon yapmak için çok müsait bursamız gidilecek gezilecek çok yer war inşallah bi maxi grup kurabiliriz.
    [color=darkblue][b]
    hoşgeldin!
    scooter motorların kralıdır kardeş. bakma sen ender'e. motoru iyi diye beğenmiyo. (ama ender'i tanı, çok seveceksin. efendi, saygılı, heyecanlı, genç bir arkadaşımız.)
    valla motor ayırımı yok burada. hatta motorsuzları bile ayırmıyoruz. ama itiraf etmek gerekirki, gezi ve etkinliklerde motorların müsavi olması mantıklı. scooter, racing, şopar karması bir grup düşün, neye benzer?
    hem motor bahane! bu vesileyle tanışıp görüştüğümüz bu kıymetli insanların dostluğu neye değişilir? mühim olan tanışmak, dost olmak ve dost kalmak. öncelikle yeni bir tanışma tertip ederiz, gerisini sonra düşünürüz. metin dede bu işlerden anlar, söyleriz...
    [U][COLOR="Red"][B]NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE![/B][/COLOR][/U]

Motosikleti
    honda cbr125r
    Sevgili Şeflek,

önemli deil abi (görevimiz)!! cevabım biraz geç oldu kusuruma bakmayın

Motosikleti
    velespit

Pek Muhterem Seflek Beyefendi

Yahu sizi 2 gün başıboş bırakmaya gelmiyor...

Pazar günü müdür, tenekeci, arda ve ben kumyaka'daydık yine. tenekecinin ahşap tekneyle şöyle bir gezip iki lafın belini kırdık. resimler yarın...

yaa sen ne yılışık adamsın! seni mutlaka dövücem ben. hem de dinlenip dinlenip dövücem seni, ölene kadar mokoko yapıcam.

hoşgeldin!
    scooter motorların kralıdır kardeş. bakma sen ender'e. motoru iyi diye beğenmiyo. (ama ender'i tanı, çok seveceksin. efendi, saygılı, heyecanlı, genç bir arkadaşımız.)
    valla motor ayırımı yok burada. hatta motorsuzları bile ayırmıyoruz. ama itiraf etmek gerekirki, gezi ve etkinliklerde motorların müsavi olması mantıklı. scooter, racing, şopar karması bir grup düşün, neye benzer?
    hem motor bahane! bu vesileyle tanışıp görüştüğümüz bu kıymetli insanların dostluğu neye değişilir? mühim olan tanışmak, dost olmak ve dost kalmak. öncelikle yeni bir tanışma tertip ederiz, gerisini sonra düşünürüz. metin dede bu işlerden anlar, söyleriz...
    Yahu senin için adam tutup kendimi dövdürttüm ama yaranamadım
    Baksana ciğerin bile dandikmiş, sen hala dövcem de dövcem diye tutturuyorsun bir de mokoko yapacakmış, hah haaaaa , senin şarj zamanın gelmiş , Zaten İlkay Bey de yaşına hürmeten etik dışı konuşmuştur kesin
    Hah, bu arada lütfen müsavi gibi 4.Murat devrinden kalma kelimeler kullanma, millet senin ne yazdığını anlamak için Osmanlıca-Türkçe sözlük kullanmaktan okuyamaz oldu. Tamam mı genç ve güzel ağbim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler