Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Bursa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    İyi akşamlar. Havalar mağlum buz kesiyor. Motosiklet pantolonu alacağım. Uygun fiyata tavsiye edebileceğiniz bir marka model var mıdır ? Bütçem maximum 300 TL. Yağmurda mümkün olduğunca çıkmıyorum. Sadece kuru havalarda sürüş gerçekleştiriyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    4riders toscana beklentilerimin cok uzerinde bir pantolon cikti. Motomax kampanyasindan 120 tlye almistim.
    Samet Özkan bunu beğendi.

ogzcngdk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kuba Dragon 50 - Hero X Pulse 200
    4riders 4 mevsim pantolon var, sanırım toscana diye geçiyor. fiyatı çok uygun ve ben 2 sezondur kullanıyorum. 10.000 km kullanmışımdır yağmur-kar her türlü havayı gördü. şu sıralar yarım saat yağmur görse hafif su geçirmeye başladı ama hakkını vermem lazım geçen sezon çok işimi gördü. şimdiki görevi bacaklarımı soğuktan koruma. bu konuda başarısını sürdürüyor.

az önce baktım internetten şu anda satan bir yer malesef yok, stoklar tükenmiş... onun yerine 4 riders dublin pantolon var, 2 katı daha pahalı heralde daha kaliteli birşeydir deneyemediğim için birşey diyemiyorum
    Samet Özkan bunu beğendi.

Samet Özkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM - JOYMAX 250İ
    Mont olarak da 4Riders ürünü kullanıyorum gayet memnunum. Toscana malesef stoklarda kalmamış. Zamanında uygun fiyata almadım şimdi nasıl pişmanım

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı Apices adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gelen arkadaşlar hoş gelmişler.
    Soğuk havalarda fazla gezen olmuyor ama, nisan, mayıs aylarına doğru etraf kalabalık olmaya başlar.

Bu hafta sonu gezi amaçlı olarak Mudanya, Kumyaka, Trilye taraflarına gittim. Hava gerçekten çok soğuktu. Kışlık eldivenlerin içinde bile ellerim buz gibi oldu. Aynı güzergahta yaklaşık 10 motorluk bir grupta geziyordu. Hepside ful korumalı tabi. Havanın soğuk olmasına rağmen yollarda bırak korumayı, kask bilen takmayan apaçilerde vardı.
    Birisi trilye de iki yeni yetme genç, diğeri ise Mudanya'da 600 veya 1000 cc. ss hondaya binmiş, yaşını başını almış zatı muhteremler. Vatandaşın suratı soğuktan kıpkırmızı olmuş, yine de hava atmak adına kask bile takmadan, üstelik ardında artçıyla birlikte gazlıyordu. Kendi kendime 'Pes' dedim. Sıcakta takmıyorsunuz da, soğuklarda bari şu kaskınızı takın yahu. Kask takarsa tabi ki de sürücünün kim olduğu görülemeyecek. Tüm mesele bu olsa gerek.

Trilye taraflarındaki virajlarda, özellikle saat 15'den sonra yol üzerinde ıslaklıklar çok fazlaydı. Bu taraflara giden arkadaşlar çok dikkat etsinler.

Tekeriniz düz bassın, kalın sağlıcakla.
    Abi ben mudanyadayım bahsettiğin kişiyi yakınen tanırım
    Mudanya içinde asla kask takmaz evli barklı bi abimizdir hava civasından değil ama takmıyor,işin garibi burnu bile akmıyor öyle dolaşmaya bugun dahi kasksız devam evden işe kullanıyor

Apices - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi ben mudanyadayım bahsettiğin kişiyi yakınen tanırım
    Mudanya içinde asla kask takmaz evli barklı bi abimizdir hava civasından değil ama takmıyor,işin garibi burnu bile akmıyor öyle dolaşmaya bugun dahi kasksız devam evden işe kullanıyor
    Gençlikte genelde üşüme olayı fazla olmuyor. Yaş ilerledikçe insan daha fazla üşüyor. Çoğu kişiden duymuşsunuzdur
    'İleride romatizma olursunuz, acısını çekersiniz' gibi kelimeler. Hepside gerçek tespitlerdir. Sadece bu günü değil, ileri ki yaşları da düşünmek gerek. Buna göre tedbiri şimdiden almakta fayda var.
    Başınızı dik tutmak, okumak için eğmenize bağlıdır...

search16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GTS Evo 250 - Hero Hunk 150
    Gençlikte genelde üşüme olayı fazla olmuyor. Yaş ilerledikçe insan daha fazla üşüyor. Çoğu kişiden duymuşsunuzdur
    'İleride romatizma olursunuz, acısını çekersiniz' gibi kelimeler. Hepside gerçek tespitlerdir. Sadece bu günü değil, ileri ki yaşları da düşünmek gerek. Buna göre tedbiri şimdiden almakta fayda var.
    Kesinlikle katılıyorum. Sinüzitimin tek nedeni bu benimde. 16- 20 li yaşlar arasında bende çok gezdim kasksız. Şimdi çekiyorum.
    Önemli olan beygir değil, beygirin nekar yediği.

ahmetpeker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 300 Special Edition (2015)
    Hoşbulduk. Gezilere katılmak isterim tabiki. Güzel havalarda görüşmek üzere.

delibursali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR125R (1) / DUKE 200 (2) / XMAX 250 ABS (3)
    Hayırlı satışlar olsun.

Kask ve motor yabancı gelmedi. Geçen sene Bursa enduro festivalinin son gününde Keles tarafına beraber gitmiş miydik
    acaba?
    hocam valla baktım da çok uzun zaman olmuş foruma girmeyeli. kusura bakmayın cevabınızı da yeni gördüm bu sebeple. evet bursa enduro festivaline gitmiştik hatta bir tane daha duke 200 vardı. Memduh ile beraber gelmiştiniz diye hatırlıyorum duke'ü sattım, 2015 model xmax 250 abs aldım onu kullanıyorum şimdilik memnunum çok şükür.
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı delibursali adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam valla baktım da çok uzun zaman olmuş foruma girmeyeli. kusura bakmayın cevabınızı da yeni gördüm bu sebeple. evet bursa enduro festivaline gitmiştik hatta bir tane daha duke 200 vardı. Memduh ile beraber gelmiştiniz diye hatırlıyorum duke'ü sattım, 2015 model xmax 250 abs aldım onu kullanıyorum şimdilik memnunum çok şükür.
    Evet doğru, Memduh ile birlikte gelmiştik.

Yeni motorunuzda hayırlı olsun.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    2015 honda cbr 250 repsol duran kardeslerle 14350 tlye anlastim arkadaslar sizce nasil fiyat?

dovahhkin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xmax 250 ABS
    Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2015 honda cbr 250 repsol duran kardeslerle 14350 tlye anlastim arkadaslar sizce nasil fiyat?
    Abi yapma etme gözünü seveyim bağlama o parayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Alıntı linkinpark20 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gel sen sahibinden de ki bu ilan nolu motora bak hem abs li hondaya bağlama o parayı derim

İlan no; 253081469
    Suzuki AN125 47000Km,Sym Gts 250ievo 4000km,CBR 125 6500Km, ,Kawasaki Ninja 250R 14000km
    Yamaha Xmax250 ABS 7000km, KTM Duke 200 ABS 3100km Yamaha Xmax250 8000km, Xj6n 18000km Xmax 250 Yollarda..

Motosikleti
    Arkadaşlar yarın gölyazı turlaması yapacağız. Gelmek isteyen olursa buradan yazsınlar. Şuan 4 kişiyiz. Toplanma yerimiz saat12:00 kent meydanı kafkas önü. İzmir yolu köfteci yusuf ikinci toplanma alanı. Kısa gezi olsun keyifli olsun. Hava bulutlu 15 derece.
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yarın gölyazı turlaması yapacağız. Gelmek isteyen olursa buradan yazsınlar. Şuan 4 kişiyiz. Toplanma yerimiz saat12:00 kent meydanı kafkas önü. İzmir yolu köfteci yusuf ikinci toplanma alanı. Kısa gezi olsun keyifli olsun. Hava bulutlu 15 derece.
    Sağlık yönünden biraz dertliyim ama yinede gelmeyi çok istiyorum.Fikir babası ben olduğum için katılmak ayrı bir anlam taşıyor benim için.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:55 ----------

Alıntı Alper Karademir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi yapma etme gözünü seveyim bağlama o parayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:16 ----------

Gel sen sahibinden de ki bu ilan nolu motora bak hem abs li hondaya bağlama o parayı derim

İlan no; 253081469
    İkiside güzel motorlar. Honda biraz daha kalıplı sadece.

Motosikleti
    CBF 150 - CBR 125 - YZF R25
    Merhaba 2014-2015 model (max 10bin km de) cbr 125 arıyorum.

2015model 5600km.de ki cbf150 mi satıyorum. Üzerinde metzeller me22 lastik, çanta ve full koruma demiri vardır. İlgilenenlere duyurulur. Fiyat olarak 5750 TL düşünüyorum.

Herkese kazasız belasız sürüşler.

Merhaba herkese
    Bugün hava Bursa'da süperdi, sanki eylül ayının son günleri gibi ..
    Trafikte beklerken motosikletle yanımdan geçenlere özenerek baktım maalesef
    Uzun zamandır almak istediğim motosikletim sürekli aile baskısı yüzünden askıya alınıyordu ama 2016'da fiili olarak kolları sıvadım ve kenara 3-5 atmaya başladım. Malum TL değerini sürekli kaybediyor ve distribütörler de bunu sebep gösterip fiyatları şişiriyor. Bu sebepten ötürü döviz, altın olarak biriktiriyorum ve arada al-sat yaparak birikimime katkıda bulunuyorum Abilerimden Ablalarımdan varsa tüyo alabilirim bu konuda

Herneyse malum öğrenciyim, hesaplarıma göre Ağustos ayı gibi iki tekerli demir atıma kavuşacağım inş. Bu yazımda burada dursun, 8-9 ay sonra alıntılayıp altına birkaç fotoğraf koyabilirsem hayırlı olsunlar sizden, çaylar benden

Bu güzel havayı kaçırmayın, tekeriniz düz bassın

Motosikleti
    Sym Wolf 250/Tvs Apache
    Alıntı sopotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese
    Uzun zamandır almak istediğim motosikletim sürekli aile baskısı yüzünden askıya alınıyordu ama 2016'da fiili olarak kolları sıvadım ve kenara 3-5 atmaya başladım. Malum TL değerini sürekli kaybediyor ve distribütörler de bunu sebep gösterip fiyatları şişiriyor. Bu sebepten ötürü döviz, altın olarak biriktiriyorum ve arada al-sat yaparak birikimime katkıda bulunuyorum Abilerimden Ablalarımdan varsa tüyo alabilirim bu konuda

Herneyse malum öğrenciyim, hesaplarıma göre Ağustos ayı gibi iki tekerli demir atıma kavuşacağım inş. Bu yazımda burada dursun, 8-9 ay sonra alıntılayıp altına birkaç fotoğraf koyabilirsem hayırlı olsunlar sizden, çaylar benden

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman.

Çayları da bekliyor olacağız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Alıntı search16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Coşkun, bir kaç tane resim yükleseydin buralara da, şenlenseydi birazcık.

n_tuncak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1000 Multistrada
    Motosikletime uygun debriyaj ve fren maneti aynı zamanda artçı pegi lazım çıkma olabilir bilginize...

Motosikleti
    Alıntı sopotlu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba herkese

İçindeki tutkun daim kalsın. İnşallah en kısa zamanda kavuşursun motosikletine.

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:53 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:51 ----------

Şimdiden hayırlı olsun diyelim o zaman.

Çayları da bekliyor olacağız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:15 ----------

Coşkun, bir kaç tane resim yükleseydin buralara da, şenlenseydi birazcık.
    Resim atıcam abi. Seçemiyorum içinden hepsi çok güzel
    Apices bunu beğendi.

Motosikleti
    motor yok kanka :D
    arkadaşlar bende bursa gemlikteyim armutluda okuyorum gemlik armutlu arası 45 km o yola dayancak motor önerirmisiniz terübem var 1000 km fln 150 lik almayı düşünüyorum
    search16 bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 7 kullanıcı var. (0 üye ve 7 misafir)

Bu Konudaki Etiketler