Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Gürcistan - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Merhaba Arkadaşlar;

Yaklaşık 10 aydır Tiflis'te yaşıyorum. Eğer bu taraflarda yaşayan varsa buluşup tanışmak isterim. Şu ana kadar bir tane Türkiye'den sürücü ile karşılaştım onun da burada olduğunu sanmıyorum. Ama yolunuz bu taraflara düşerse; iki muhabbetin belini kırmak, bir çay kahve ısmarlamak ve bölge hakkında elimden gelen yardımı yapmaya hazırım.

- Asfalt kalitesi cidden Türkiye'denkinden kaliteli ama çukur falan ve düzensizlik fazla.
    - Sınırı geçer geçmez drek benzine dalmayın ileride daha ucuzları var. Ben genelde Wissol kullanıyorum. Fiyat yarı yarıya daha ucuz.
    - Arabaların yarısı sağdan direksiyounlu ve soldan direksiyonlulara göre daha tehlikeliler. Soldan direksiyonlular da aynayı pek kullanmıyor.
    - Arabalar cidden güçlü. Özellikle BMW ve Mercedes'ten geçilmiyor. Dalaşa girmemek lazım.
    - Rustavi'de güzel bir yarış pisti var. Tüm günü 30 lari (35 lira) gibi bir şey.
    - Endurocular için çok güzel rotalar mevcut.
    - Servis ciddi anlamda sıkıntı. Parça ucuz ama bulunmuyor. Netten sipariş edebilirsiniz. Gümrük'te sıkıntı yok.
    - Motosiklet fiyatları ucuz ama skala belli. 2000 dolara Honda Hornet bulabilirsiniz. 5000 dolara en kral motosikleti alırsınız. Ben 3500 dolara 2006 ZX6R aldım. 15bin km'nin altında idi.

Aklıma geldikçe ekleyeceğim.

Ayrıca 2 Gürcü arkadaş ile Tbilisi Night Riders diye bir grup kurduk. Arada gece sürüşleri yapıyoruz.
    https://www.youtube.com/channel/UCqdgf_oq5RECSHZlFiYDoAw
    Karalı, Zsrvc, fatih41 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Gürcistan'dan motosiklet alma işine bir ara baya kafa yormuştum 2yil burda kullanma hakkı vs var ama cesaret edemedim
    Gürcistan'a selamlar

Motosikleti
    Gsx-R 1000(gixxer k9)
    Gürcistan'a selamlar..

Gürcüden nasıl motor alırız biraz fikir verin bize.

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gürcistan'dan motor getirme hakkinda aklıma bir sey geldi ama buraya yazarsam suc olur. zaten aklıma gelen şey direkt suç. neyse hayallerde kalmak en iyisi..

Motosikleti
    Kawasaki ZX-6R 636 2006, Ducati Scrambler
    Merhaba;

myauto.ge'den takip edebilirsiniz. Ama iyi motosiklet bulmak çok zor. Genelde insanlar açık arttırmadan alıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)