Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    TOPLANTI
    Kütahya Motosiklet Kulübü - KÜMOK üyelerine
    Hakan Tunç 03 Haziran, 22:58 Yanıtla
    04.06.2010 saat 21.00 21.30 arasında HİSAR ÇAY BAHÇESİNDE toplanılacak herkezin iştirak etmesini rica ediyoruz
    Saat 20:45ten şu saat itibariyle(22:30) hisar çay bahçesindeydim ne gelen var ne giden ama bana ve artiste ii geldi artistin ayakları açıldı çalışmış oldu 1 haftadaır yatıyodu banada ii oldu nefis türk sanat müziği ve 3 bardak çay eşliğinde kafamı dinledim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i

Yanınıza Geliyorum :)

Sevgili KÜTAHYA MT;
    Allah kısmet ederse 07 Temmuz 2010 tarihinde vatani görevimi yapmak üzere Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığına katılacağım.
    Birliğe katılmadan önce sizlerle tanışıp bi yerde bi çayınızı içmek isterim.
    Eğer usta birliği için de orada kalırsam çarşı izinlerinde sizlerle vakit geçirmek isterim.
    Hepinizi en içten duygularımla selamlıyorum Temmuzda inşallah görüşmek üzere !

Hava Er Eğitim Tugayı / Kütahya
    Eyüp DEĞER
    90/2 - 2.Celp 08-07-2010
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili KÜTAHYA MT;
    Allah kısmet ederse 07 Temmuz 2010 tarihinde vatani görevimi yapmak üzere Kütahya Hava Er Eğitim Tugay Komutanlığına katılacağım.
    Eğer usta birliği için de orada kalırsam çarşı izinlerinde sizlerle vakit geçirmek isterim.

Eyüp DEĞER
    90/2 - 2.Celp 08-07-2010
    Özendirmek gibi olacak belki ama nasipse söylediğin tarihlerde senelik izinde ve motorumla muhtemelen çeşmeye doğru gaz açıyo olacağım ama çarşı izinlerine çıkarsan tren garına(güvenliğe) yada dükkana (yakamozun karşısı doydoy burger) beklerim
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı CBR-125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sevgili KÜTAHYA MT;

Eyüp DEĞER
    90/2 - 2.Celp 08-07-2010
    dostum merhaba ben tugayda personelim, zaman yaklaşınca iletişime geçelim motorcunun halinden motorcu anlar...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    [Y]amaha [B]rillant [R]iding
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    TOPLANTI
    04.06.2010 saat 21.00 21.30 arasında HİSAR ÇAY BAHÇESİNDE toplanılacak herkezin iştirak etmesini rica ediyoruz
    Saat 20:45ten şu saat itibariyle(22:30) hisar çay bahçesindeydim ne gelen var ne giden ama bana ve artiste ii geldi artistin ayakları açıldı çalışmış oldu 1 haftadaır yatıyodu banada ii oldu nefis türk sanat müziği ve 3 bardak çay eşliğinde kafamı dinledim
    Keşke etkinliği biraz daha erken haber verebilseydin Ahmet abi,etkinliği öğrendiğimde maalesef etkinlik çoktan bitmişti.Ama sonraki etkinliğe inşallah katılmaya çalışacağım..
    Ve;
    http://kumok.org/ siteyi yeni farkettim.Buradanda bilgi alabilirim..

CBR-125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 F4i
    Özendirmek gibi olacak belki ama nasipse söylediğin tarihlerde senelik izinde ve motorumla muhtemelen çeşmeye doğru gaz açıyo olacağım ama çarşı izinlerine çıkarsan tren garına(güvenliğe) yada dükkana (yakamozun karşısı doydoy burger) beklerim
    İnşallah görüşürüz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 ----------

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum merhaba ben tugayda personelim, zaman yaklaşınca iletişime geçelim motorcunun halinden motorcu anlar...
    Vay be işte budur... Allah razı olsun çok teşekkür ederim tugayda bir motorcu bulmak çöl ortasında şelale bulmak gibi olacak benim için 1 temmuz da işten ayrılıyorum o zaman yakın irtibata geçelim... Bu arada isim ve msn adresini PM olarak atarsan eklerim.
    CBR-125 CBR-250-R CBR-600-F

Motosikleti
    Alıntı fuemgi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke etkinliği biraz daha erken haber verebilseydin Ahmet abi,etkinliği öğrendiğimde maalesef etkinlik çoktan bitmişti.Ama sonraki etkinliğe inşallah katılmaya çalışacağım..
    Ve;
    http://kumok.org/ siteyi yeni farkettim.Buradanda bilgi alabilirim..
    ETKİNLİK OLMADIKİ

Motosikleti
    Honda XL 185 s
    TOPLANTI
    abi tarih hatası var. hakan abi tarihi yanlış yazmış, yeni gönderdiği mesajı göremeyenler var senin gibi birkaç kişi toplantıyı kaçırdılar.. yoksa toplantı olmadı değil

kümok.org henüz tam anlamıyla faaliyete geçmiş değil! bu yüzden facebook'taki kümok gurubuna ve sayfasına üye olmanız, kümok hakkındaki canlı haberlere oradan ulaşmanız açısından önemli..

toplantıda genel olarak kulüp kurma faaliyeti üzerinde duruldu. kümok için özel bastırılan t-shırt'ler dağıtıldı (bunlardan almak isteyenler hakan tunç'a ulaşsınlar). diğer bir madde de emok bilindiği üzere kütahyada yapılacak. simavdaki bu etkinliğe katılınması tavsiye edildi. malum ev sahibi gibi oluyoruz. emokta da dağıtılan kümok t-shirt ve şapkalarını kullanılması tavsiye edildi.
    [COLOR="Silver"]Hayat bir motordan diğerine geçip gidiyor.. sonu yok mu yoksa?[/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı mtk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi tarih hatası var. hakan abi tarihi yanlış yazmış, yeni gönderdiği mesajı göremeyenler var senin gibi birkaç kişi toplantıyı kaçırdılar.. yoksa toplantı olmadı değil

kümok.org henüz tam anlamıyla faaliyete geçmiş değil! bu yüzden facebook'taki kümok gurubuna ve sayfasına üye olmanız, kümok hakkındaki canlı haberlere oradan ulaşmanız açısından önemli..

toplantıda genel olarak kulüp kurma faaliyeti üzerinde duruldu. kümok için özel bastırılan t-shırt'ler dağıtıldı (bunlardan almak isteyenler hakan tunç'a ulaşsınlar). diğer bir madde de emok bilindiği üzere kütahyada yapılacak. simavdaki bu etkinliğe katılınması tavsiye edildi. malum ev sahibi gibi oluyoruz. emokta da dağıtılan kümok t-shirt ve şapkalarını kullanılması tavsiye edildi.
    tarih hatasını farkettim ben 2009 yazmış hakan sonra düzeltmiş 2010 yazmış o gün söylenen yere gitmeden öncede kendisiyle görüştüm sanayide sen git hisar çay bahçesine eve uğrayıp bizde gelecez dedi sonrada ne gelen var ne giden her neyse önemli değil sonuçta yapılmış toplantı görüşeyim bakayım hakanla ne var ne yok ok sağol

Motosikleti
    TÜM KÜTAHYA MT nin KANDİLİNİ KUTLAR HAYIRLARA VESİLE OLMASINI DİLERİM

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    trenci bul artık bi motor bana ya satınca motoru yürümek zor geliyor hadi bi ilgilen artık şu işle

Motosikleti
    Kıyamammmmmmmm zormuymuş motorsuzluk

kopyaci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda BEAT
    Selam Hemşehrilerim...
    Ben de Kütahya da esnaflık yapıyorum inşallah bundan sonr aktivitelere katılmaya çalışacam. HErkese iyi sürüşler ve kazasız belasız yolculuklar...
    Görüşürüz.
    Necati Aşkar Güneş Ozalit Kopyalama MErkezi
    BElediye arkası nO: 19/A KÜTAHYA
    :43 BEAT CI

Motosikleti

Artık veda zamanı

motorum satılıktır ilgilenen olursa 5354567123 yada 5375869256 yada özel mesaj yoluyla bana ulaşabilirler...

Arkadaşlar Motorla İlgili Olmasada Kütahya'yla İlgili Bişey Sorucam
    Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda Yada Ona Yakın Bir Yerlerde (Anadolu Hastanesi ) Ev Kiraları Nekadar Acaba ?
    Yarın Görüşmede Ona Göre Maaş İstiycem
    Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkürler.
    [B]4o4[COLOR="Black"][/COLOR] NoT FounD..[/B]

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı .OzaN. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar Motorla İlgili Olmasada Kütahya'yla İlgili Bişey Sorucam
    Fatih Sultan Mehmet Bulvarı'nda Yada Ona Yakın Bir Yerlerde (Anadolu Hastanesi ) Ev Kiraları Nekadar Acaba ?
    Yarın Görüşmede Ona Göre Maaş İstiycem
    Cevaplar İçin Şimdiden Teşekkürler.
    400-550 arası dostum genelde
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Alıntı mrock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400-550 arası dostum genelde
    Hastanenin Lojmanı Varmış Orda Kalıcam Allah'tan.Pahalıymış Bana Göre
    [B]4o4[COLOR="Black"][/COLOR] NoT FounD..[/B]

Motosikleti
    BİSAN ROADSTAR 250

Ay 380 deseing by kazaam

merhaba arkadaslar trenci motoru devretti kütahyada toplantılar tanışmalar yapmak lazım diyorum ben hadi bakalım gorelim neredesiniz kubilaytandogan@gmail.com msn kaydedin haberleselim kazasız sürüşler herkeze http://img690.imageshack.us/img690/6598/dsci0218j.jpg

Motosikleti
    Hayırlı uğurlu olsun kardeşim güle güle kullan kazasız belasız inş.

uthec - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 700 Youtube: /yolavcisi
    HV. K. ER EĞT. TUG. K.LIĞI KÜTAHYA
    Trabzondan geliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler