Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    evet arkadaşlar bugün toplanıyoruz domino önü iftardan önce haberiniz olsun sonra aha ben duymadım siteye bakmadım siz yine malı götürmüşsünüz demeyin ve özellikle yeni arkadaşlar sizleri bekliyoruz korkmayın hesaplar bizden

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    ok o zaman çakırım ( Mobyleete bozması ) ve ben damlarız iftardan önce.
    Mustafa cım hesap için çok israrcı davrandığından bu seferlik ööle ossun

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    doktor hesap filan önemsiz şeyler gerci ben yeni gelecek arkadaşlar icin söyledim ama olsun bakalım

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Merak etme mustafa,ben zaten tok gelicem.hemen de bozum oluyon ya.önemli olan gönül birliği.

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    evet arkadaşlar napıyosunuz bakalım nerlerdesiniz sesiniz soluğunuz çıkmıyo ctesi günkü pizza faciasından sonra neyse bakalım doktor amca umarım bizden kaynaklanan bir sorun yoktur o gün göründün kayboldun pek tadın yoktu bizide üzdün yauv varsa bizim yapabileceğimiz bişey söyle dokturcum
    kevgir sımtıfa kevgir sımtıfa..............

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    hayırdır pizzacı da ne oldu bizleri meraklandırdınız

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    yauv yook bişey oolduuu yok merak etmeyin arkideşler buluştuk pizzamızı falan yedik güzel güzel ismail in oraya gidip çayımızıda içtik doktorumun biraz neşesi yoktu erken kaçtı o kadar bi poroblem yok yaniii

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    evet bu arada bi pizza maceramızda oldu ama doğruyu söylemek gerekirse kendi adıma ben o gün mutlu olamadım biraz doktor sana canım sıkıldı neden burakıp gittin hala anlayamadım neyse buda böyle olsun bakalım ve bu pazar günü kütahya nın bütün dağlarını 5 cros motor ve 1 jeep le dolaştık evet arkadaşlar inanın motorun bu zevkinizide yaşamanızı isterim ve akşamda iftarı mangalla yaptık ooooofffff offffff tavsiye ederim

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    len sımtıfa dağda motoru 1.vitese kim geçiriverdi kaç kere düştün kırık çıkık varmı metin abeee napcez bu sımtıfayı yauv...

Slm millet YAHUUU...

Olum motor forumlari felan acmissingiz ne LANG bu bizden habersiz Ne yapacan abi alisacaz boyle her Hollandaya gidis gelisimizde memlekette biseylerin degismesine...IBOCAN..Naber kardesim?? Ulen Zeki...SENG nezaman oldwolf oldung olum Daha biz genc kurtuz gozum elleme OLD" kurtlugu baskalari yapsing yaw

AAAAh ah..memeleketin gozunu seveyim ben be...Olm hepinizi cok pis ozledim varya..Bu arada Motorculuk hakkinda bisey yazamiyorum anca bulabildim nereye saklandiginizi napceng bubaa

Ama OLDWOLFa bi sorum var abicim...yaptimi senin motor 140..bak arkadaslar vallahi sahitsingiz..bu herif bana iskender ismarlayacakti yapmazsa..hepingizing onunde soruyorum gordunguz degilmi..

Sen onumuzdeki yaza hazirla kuzenim iskenderi..bilirsing 1.5 porsiyonla felan doymam ha

Bak beni universite koftesiyle kandirma gene..Ozel SEYFI kebapa gotureceng beni okimi Kardesim benim..ozledim olm sizi kendinize ii bakin yaza insallah sizle ve tum motorcu arkadaslarla gorusmek uzere!!

Selamlar...Yari Gumuslu..yari Eskisehirli...ceyrek Horlandali Huseyin

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    zeki sen bilmen dağda filan nasıl motor bilinilir öyle orada vites filan olmuyor ve düşmeyincede cros cu olunmuyor ve bu işin en zevkli yeri camura sıvanmakta olur huhahaha

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    useeeeeen koşgeldin buba olum sen gel iskender köpeeen olsun ayıp ediyon ısmarlarız yanlız şunu hatırlatiym sana o iddaya girdiğimiz hız 140 dğil 110 du hatta ibraam yanımızdaydı ve benim motorda 110 yapıyo yavrum iskenderleri yiyoruz ama hesabı sen ödüyon neyse kardeş hesap mesap sorun diil yeterki sen gel gerisi kolay tekrar hoşgeldin aramıza....bu arada senin motor çürücek oluuum yata yata samanlıkta
    len sımtıfa sana zaten çamır yakışır hayatın çamır oluum senin pis herif huahahaa ilistir mıstıfa kevgir mıstıfa neyse bi haffta sonu bizide götür bakam dağa bakarsın bizde kroscu oluruz kroscu olamasakda işin mangal kısmına seve seve eşlik ederiz yaani
    doktorcum nerlerdesin yauv gene kayboldun arkadaşlar doktor zaman içersinde kayboldu heralde son rivayetlere göre 4.murat zamanına gitmiş bide orlarda şarap içmeye falan kalktıysa allaaaah gitti doktorun kelle deli murat bu affetmez tiz furun kellesini..........

selam arkadaşlar bugün yine dağa çıktık mustafa ismail ben süperdiiiiii herkese şiddetle taviye ediyorummmm mutlaka deneyin bu arada yarın dağda çektiğimiz fotoları ekleyeceğim bu arada bu hafta sonu toplanıyoruz değilmi ama bu sefer herkesi bekliyoruz ne kadar kalabalık olursak o kadar eğlenceli oluyor kendinize ii bakın görüşmek üzere

msr600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA XL185S-D
    merhaba
    pazar günü için bir program yapıldımı , afyona gidelim mi ?

Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    bu hafta sonuna güzel bir program yapalım gerci bu işlerden koca ibo paşa sorumlu ama onuda gözü sevgilisinden başkasını görmez valla hadi ibo yap bi program isterseniz dağa da cıkarız yoldan ve inanın hayran kalacaksınız

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    evet pazargünü iftarda mangala ne dersiniz acap yaylasında yaparız hem sizin motorlarda oraya kadar çıkar hemde herkez cross yapar nedersiniz
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Ya Doktor nerde arkadaşlar göreniniz oldu mu?
    Alo doktor nerelerdesin bi göster yüzünü bakalım, hadi çık ortaya.
    Bak elma dersen çık, armut dersem çıkma;
    elma, elma, elma, elma, elma...
    eee hadi çık bakalım ortaya.
    bu arada sımtıfa acar bi şekilde ilistire döndü, artık ilistirinde delikleri büyüyo arkadaşlar. Olum ismail adamı bikere dağa götürdün şimdi aşağıya inmiyor.Yakında yerleşecek oraya Manisa Tarzanı gibim giycek şortu mortu oradan oraya uçacak.
    Bakam ara sıra dağdan aşağıya insin de insan yüzü görsün.
    Zeki, İbraaaaam nerledesiniz bakam bi siz yavvv.
    Görükmüyonuz, hele sen ibraaam, akşamları okyanus da oluyoz geçerken bari uğra olmaz mı?
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    sizin keyfiniz yerinde tabi gezersiniz..zeki ve ben iptal ama ben yine de programı yapıyım siz gezersiniz. pazar günü dominnun önünde saat 11:00 da toplanın,sonra afyona gidin geri döüşte dağ yolundan gelin arazi bozuk olsun ki kros yapmış olursunuz.
    saygılarımla
    ibrahim ÇAPUR

HÜSEYİN kardeşim napıyosun yaaa.. özledim seni gelde görüşelim artık duyduğuma göre nişanlanmışsın hayırlı olsun kardeşim çoook sevindim.. görüşürüz kendine dikkat et selametle

madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150

buyrun arkadaşlar dağ gezilerimizde bikaç resim

bu da cross çu mustafa

bunu biz siste bıldırcın sandık peşine düştük musti ile kim çıktı (bu arada özgede yanımda)

işte hayat böyle bişiler sizleride enkısa zamanda bu manzaralar diyarına bekliyorum. HAYATİ abi al şu cross uda katıl aramıza
    [COLOR="Red"][B]Efendi ol ama içindeki serseriyi korumayı bil[/B][/COLOR]

Evet işte yine ben dagda rahat yok onlara

benden kurtuluş yok o kadar pazar dagdayız demi millet kestane kebap acele cevap

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler