Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kütahya - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    bonapart_07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Ben gördüm abi o makinayı üzerinde düğmeleri var ekranı felan....
    [CENTER]İzimiz Yol Olur[/CENTER]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    madiso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadstar lf 250 ve crawn 150
    nedim kurt kardeşim hoşgeldin tavşanlıya bizden de selamlar ,bir organize olup gelirsenbiz seviniriz, Zeki'cim seninle bi görüşelim. dikkat et anahtarını alırım oma göre Hayati abi fotoğrafları ne zaman koyacaksın . Özel olanları koymassan sevinirim . valla ortalık karışır yoksa ben mahvolurum , hıdırlıktan sonra neti de ben yakarım Bu arada iftar çok güzeldi. katılımcı arkadaşlara teşekkürler . gelemeyen arkadaşların yerine başta ibrahim zeki ve metin abim 1 er porisyon fazla yedi.afiyet olsun

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Afiyet olsun valla bizim yerimize birer porsiyon götürdünüz...Biz burlarda aç susuz :(

hayati - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    roadracer
    Başımın etini yediniz resimler diye yeaw.Mantı neyinize yetmedi...
    alın size resimler...

http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=22604

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    evet arkadaşlar nerede kalmıştık valla ben iftar günü cok mutluydum sizinle beraber gezmeyi özlemişim hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim bu arada artık ibo ya taş atmayın zeki ile metin ibo yu gecti valla biz orada mantıya talim ederken arkadaşlar menemen ve kıymalı yumurtayı da götürdüler resmen öküzlük abidesi bunlar kardeşim sizin o yidiğinizle 3 öğün idare edenler var akıllı olun neyse yiyen onlar sıcan onlar (doktor kendine iyi bak )

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    evet mustafa'cım doğru söylüyorsun ben yedim ki? hep o iki komikler götürdü malı. yeter yaa düşün yakamdan aaaaaaaaaaaaaa

oldwolf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    oolum sımtıfa akıllı ol len metin abeeeee ne diyo bu ya bi kadir çek şuna okkalı tarafından aklı başına gelsin
    yauv bu arada kusura bakmazsanız ben bişey sorucam grup içersinde sıkca sorulan bi sorunun cevabını sanırım burda bulucaz soru şu şekilde BONAPART KİM bonapart kusura bakmada herkes bunu soruyo yauv efsane oldun
    metin abee nerdeydin dün gece alın bunu al al al.........
    doktorcum saygılar

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Efsane oldum demekki vay bea artık beni böyle tanıyacaksınız arkadaşlar efsane motorcu şaka bir yana size kendimi tanıtayım diyeceğimde bu iş nette olmaz inşallah bir gün buluşmaya katılırımda tanışırız bütün Kütahya MT ile

Motosikleti
    roadracer
    Canan yeğenim aramıza hoşgeldin.

selam arkadaşlar çok güzel bir buluşmaydı her ne kadar ben biraz gecikmeli katılmış olsamda motorla gezmeyi özlemişiz valla hayati abi resimler çok güzel teşekkürler bu arada canan'cım hoşgeldin savulun millet artçılar ikilendi ehueheuehuee gerçi ben artık kullanıcılığa terfi etmek istiyorum ama arkadaşlar organizasyon önerilerinizi bekliyorum hep benden beklemeyin yaufff yapalım bişiyler

Motosikleti
    roadracer

Organizasyon teklifleri

Alıntı picatchu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar çok güzel bir buluşmaydı her ne kadar ben biraz gecikmeli katılmış olsamda motorla gezmeyi özlemişiz valla hayati abi resimler çok güzel teşekkürler bu arada canan'cım hoşgeldin savulun millet artçılar ikilendi ehueheuehuee gerçi ben artık kullanıcılığa terfi etmek istiyorum ama arkadaşlar organizasyon önerilerinizi bekliyorum hep benden beklemeyin yaufff yapalım bişiyler
    hafta sonu hava durumuna bağlı olmak üzere Aizonai ye gitmeye ne dersiniz?

biker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    regal reptor 250
    hafta sonu iftarını pizzacıda yapalım cumartesi... alın size organizasyom buluşma noktası her zaman ki gibi ... DOMİNO yani O K Y A N U S -2

alplion - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    buell 1125R
    çamlıcada mangal yapalım da hem kışın yapacagımız gezilere çeliklenmiş(soguga alışma) oluruz mustafa (bonapart) hoşgeldin

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    alllaaaaah mangal dedi gene biri bak yaaa bu arada akşam büyük bi hata yaptık iboyu iftara bize çağırdık sonuç: ailecek aç kladık tabiki neyse napalım kardeşimin karnı doysunda ben aç kalsamda olur
    evet hava durumunu ve son tahminleri almak üzere doktura bağlanıyoruz evet doktur havalar ne alemde hafta sonu noolcek deyve bakam bii

Motosikleti
    Kawasaki KLE 500(200.)
    Hojjjbulduk Alpaslan meşhur mangal partilerinden birini gerçekleştir artıkta ağzımızın tadı yerine gelsin bea

Motosikleti
    roadracer
    MT-Kütahya dan bi takım ajanlar sanayiden hiç çıkmadıklarından(orjinal china lar yüzünden )benim kışın ördek avında kullandığım kayığa takacağım lombardini motorun resmini çekip burada yayınlayacaklarmış... ama işkembelerini şişirmekten fırsat bulamıyorlar herhalde...

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Mustafa;
    bugün senin bittiğin gündür, sen ayvayı hatta ekmek ayvasını yemiş bulunmaktasın. Senin ayvayı yediğin anın fotoğraflarını çekip herkese göstereceğim. Böleeee hafif bi ışık yansıması gördün mü? Neyin yansıması olduğunu ben sana yanyana geldiğimizde anlatırız. O gün kendi yemeğinizi yedikten sonra sağa sola saldıran sizdiniz. Olayı yanlış yönlendirmeyelim. Kendiniz yemeklerinizi yedikten sonra zeki ile benim yemeklerimize saldırdınız bize bişey kalmadı. Saldıranların isimlerini açıklıyorum:
    1- Mustafa
    2- İbraaaam
    3- Simayıl
    Bu yukarıda isimleri yazılı şahsiyetlere dikkat edelim. Bu arkadaşlarla yemek yemek isteyenler en baştan aç kalmayı göze almak zorundadırlar.
    Kamuoyuna duyrulur.
    Zeki akşama görüşüp sımtıfa ya şöle uygun bi ekmek ayvası hazırlıyam emi.

Ayrıca MT-Kütahya topiğine ziyarette bulunan herkese çok teşekkürler.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

Motosikleti
    regal raptor dadyw 250
    her zaman metin abeeem gereken neyse yapalım
    bu arada doktorcum ne motoru ne lombardinisi yaaa lombardini nin motoru yok sen iyce yaşlanıyon artık heralde yauv neyse artık idare edicez naapalım bu arada doktorcum keeway sl 150 4000 ytl olmuş supershadowa zamlar yansımamış daha oda 4000 lira ama 10-15 güne kadar oda zamlancak bence hemen git japon işi mobiletini pardon ybr ni sat çinli minli en azından motora benzeyen bişey al

mustafaeser - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suziki GSXF 600
    doktor valla senin motor neymiş öyle yavvv kaloriferli filan eksoz dan kaliferli ha ha hah aha ha yakında doktorun motoru bu sayfada yayınlanacak arkadaşlar yaaa şu organisazyon işine ne diyorsunuz cumartesi akşamı pizzacı pazar günüde aizonai ne diyorsunuz bi cevap yazın arkadaşlar ve bence aizonada iftar yemeği yani mangal olsun cumartesi günü toplanalım konuşalım emiii unutmayın gelmeyen hadi bakalım kendinize iyi bakın metinnnnn KADİRRRR

okyanus43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR1000
    Arkadaşlar,
    Çok güvenli kaynaklardan öğrendim. Bomba haber Doktorun ördek avında kullancem dediği alet motor filan değilmiş, zaman makinasıymış. Hatta en son çok ses çıkarıyo diye çok özel bir egsoz sistemi ilave ettirmiş. Arkadaşlar yakında fotolorını görebileceksiniz bu müthiş aletin.
    Ne yöne dönersen dön, arkan her zaman arkandadır.
    Okyanus43

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler