Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
91. sayfa BirinciBirinci ... 41818990919293 ... SonuncuSonuncu

[Gaziantep - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    büyük geçmiş olsun
    tekerin düz bassın
    kalender plazanın oralarda yapmışsın galiba kazayı
    Mr.Yldrmdmr bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı benhasan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük geçmiş olsun
    tekerin düz bassın
    kalender plazanın oralarda yapmışsın galiba kazayı
    Hasan abim çok teşekkür ederim iyi dileklerin için
    Hayır abi bu gatem gazikent kavşağı varya onun gazikentten çıkıp ipekyoluna giden güzergah
    benhasan bunu beğendi.

Son yaptığım kazanın yarası iyileşmeden yeni bir kaza yaptım :( bu sefer ki biraz daha kötü oldu. Yine lastik ve frenlerim + Büyük dikkatsizliğimden çıkan sonuç. Dizliğimi takmadığım için dizim sürtünmeden biraz zorlandı. Bir tek bununla kurtardık neyse ki. Allah daha büyük kazalar vermesin

benhasan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Joyride+wolf 250
    amin
    dikkat etmek lazım

ceydamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero pleasure
    Alıntı Mr.Yldrmdmr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba Herkese iyi haftalar dilerim
    Arkadaşlar maalesef motosikletle aramız biraz açıldı şu sıralar Gaziantep'de ve mahallemizde terör olayları filan olduğu için çıkaramıyorum ve buna üzülüyordum. Geçen cumartesi ailemden izin alıp arkadaşların yanına gidicektim tam mahalleden çıkarken aşağıda görmüş olduğunuz kırmızıya boyanmış yerden dönüyordum.
    http://i.hizliresim.com/zVNv0O.png
    Bu sırada tam olay anını anlatayım;
    hızlı gitmeyi sevmediğim için düşük devirde hemen 3.cü vitese aldım sonra tam dönüşü alırken önüme bir araç durdu ve beni bir hayli sinirlendirdi. Zaten evden çıkarken de moralim bozuk iş güç arkadaşlar filan filan neyse. Ben çizginin başladığı yere kadar 3. vitesdeydim çizginin içerisindeyken tam 3'den 2'ye atarken AEA'nın videosunda gördüğüm gibi ve her zaman da yaptığım gibi aragazı dediğimiz o gereksiz şeyi yaptım ve vitesi bırakmamla o benim binmeye kıyamadığım canım cananım motosikletim sağa doğru yattı. Ayağa kalktım Allah'tan her zaman korumasını alıp çıkan biriyim o yüzden bana herhangi bir şey olmadı. Fakat işte motosikleti kenara çektiğimde rüzgarlığın kırıldığını gördüm bu beni bir yerden çok üzerken bir yerden çok sinirlendirdi. Kafamı çevirdim araç sahibi orda uzaktan beni izliyor. Bir anlık düşündüm. Bunun sebebi olan adamı dövsem mi? yoksa kötü olduğu için lastiklerimi mi patlatsam? Yada hepsinin sorumlusu ben başımı nerelere vursam ? Şeytana nalet dedik yolumuza baktık. Maddi durumlar çok elverişli olmadığı için lastikleri bu sene değiştiremiyorum. Ancak seneye toparlarsam kendimi sıfır güzel bir lastik alıcam artık pirelli mi olur metzeler mi olur.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Bir kitapda şöyle okumuştum. Kendi deneyimlerinden ders alan insan Akıllı insandır. Başkalarının deneyimlerinden ders alan insan Mutlu insandır. Ben kötü bir deneyim kazandım sizde beni gözünüzün önüne getirerek sinirli ve gerginken motosiklet kullanmayın.
    Kazasız belasız sürüşler dilerim İyi günler
    Çok geçmiş olsun, ilk fırsata tekerleri halletmeye bakın, başka kazalara da sebebiyet verir... derken ikinci kazanızı okudum... buradan bir abimiz "her kaza bir uyarıdır" demişti, onun sözü hep kulağımda küpedir, zira kendisi motor yüzünden şu anda kötürüm kalmış.

Birde bu motosiklet bende antidepresan etkisi yaratıyor, bindiğim an sinir minir kalmıyor, hoş normalde de pek sinir olduğu söylenemez ya

Kız arkadaşınız motorda aktifleşikten sonra tanışmak isterim. Antepteki bayan sürücüleri bir araya getirmeye çalışıyorum.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Merhabalar arkadaslar selam olsun herkese öncelikle. Aranızda uzun bir aradan sonra tekrardan Cbf 150 modelini alarak katılıyorum. Özlemişim Gaziantep yollarında motosikletle gezmeyi doğrusu. Gercekten motosiklet büyük rahatlık ama cok daha dikkatli olmalıyız şehrimiz aşırı göç aldıgı için ve bu göçlerle birlikte bilinçsiz sürücüler cogaldıgı için. Neyse sozu fazla uzatmayım herkese kazasız belasız sürüşler.... Everytime SAFETY FIRST

montrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba hergün sabah 7:30 saatlerinde otogar önündeki yoldan geçen ful ekipmanlı cbf li arkadaş burdamı

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar arkadaslar selam olsun herkese öncelikle. Aranızda uzun bir aradan sonra tekrardan Cbf 150 modelini alarak katılıyorum. Özlemişim Gaziantep yollarında motosikletle gezmeyi doğrusu. Gercekten motosiklet büyük rahatlık ama cok daha dikkatli olmalıyız şehrimiz aşırı göç aldıgı için ve bu göçlerle birlikte bilinçsiz sürücüler cogaldıgı için. Neyse sozu fazla uzatmayım herkese kazasız belasız sürüşler.... Everytime SAFETY FIRST
    Tekrar Hoşgeldin aramıza Sürekli Gaziantep'de ikamet ediyorsan tanışıp birlikte turlayabiliriz Kazasız belasız sürüşler

Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok geçmiş olsun, ilk fırsata tekerleri halletmeye bakın, başka kazalara da sebebiyet verir... derken ikinci kazanızı okudum... buradan bir abimiz "her kaza bir uyarıdır" demişti, onun sözü hep kulağımda küpedir, zira kendisi motor yüzünden şu anda kötürüm kalmış.

Birde bu motosiklet bende antidepresan etkisi yaratıyor, bindiğim an sinir minir kalmıyor, hoş normalde de pek sinir olduğu söylenemez ya

Kız arkadaşınız motorda aktifleşikten sonra tanışmak isterim. Antepteki bayan sürücüleri bir araya getirmeye çalışıyorum.
    Bir kaza daha var sorun yok :D

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Neden olmasın hocam Bu arada davar çok şehrimizde aman dikkat et...

Neden olmasın hocam Bu arada davar çok şehrimizde aman dikkat et...
    Çok Haklısın çoook Pazar günü müsait olursan eğer havada iyi olursa ben motosikleti çıkarmayı düşünüyorum. Profilde telefonum var ordan ulaşabilirsin bana

Motosikleti
    Honda Cbr 125 R Repsol
    Alıntı ceydamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ceyda heryerde

Sabahları ipekyolundan başpınara giden Kuba Cr1 siyah renk 27 TJ plakali ekipmanli arkadas burada mi ?

muzoooo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Spacy Alpha
    Sabahları ipekyolundan başpınara giden Kuba Cr1 siyah renk 27 TJ plakali ekipmanli arkadas burada mi ?
    ne yapacağını söyle de ona göre cevap versin adam.
    benhasan bunu beğendi.

Alıntı muzoooo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne yapacağını söyle de ona göre cevap versin adam.
    Kötü bir şey yoktur ya sırtında çanta sanırım öğrenciydi arkadaş tanışmak için sormuştum

Motosikleti
    Yamaha R25
    Alıntı montrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba hergün sabah 7:30 saatlerinde otogar önündeki yoldan geçen ful ekipmanlı cbf li arkadaş burdamı
    benden mi bahsediyorsunuz ben o saatlerde gazikentten merveşehire işe gidiyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 11:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:50 ----------

bende de cbf 150 var tanışmak isterim
    Nasıl Yaşarsan Öyle Ölürsün..

Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Maşallah baya aktif Gazaiantep MT

Alıntı AYDEMİR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Maşallah baya aktif Gazaiantep MT
    MaşAllah MaşAllah. Daha da iyilerini bekliyoruz Sayın Temsilcimiz

Motosikleti
    Yamaha R25
    MaşAllah MaşAllah. Daha da iyilerini bekliyoruz Sayın Temsilcimiz
    Kardeşim gazikentte mi oturuyorsun

Alıntı Ebu Tarık adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim gazikentte mi oturuyorsun
    Evet gazikentte ikamet ediyorum

Motosikleti
    Yamaha R25
    Evet gazikentte ikamet ediyorum
    ben de gazikentteyim ne güzel

REKLAM ALANI
91. sayfa BirinciBirinci ... 41818990919293 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler