Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

[Gaziantep - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cycle27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KINALI KUZU
    aydemir abi dediğim gibi ben varım. buhafta nöbet yok gibi belli olmaz ama forumu takip edeceğim muhtemelen pazar günü değil mi?
    [B][I][COLOR="Red"]GAZİANTEP [COLOR="Black"]MT[/COLOR][/COLOR][/I][/B]
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]
    [COLOR="Black"]YUMRUKLARIM MEMLEKET KADAR BÜYÜK. [/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gaziantep İl Temsilcisi AYDEMİR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    O Bir Goldwing 1800 cc Birde Yamaha 250 cc
    Alıntı cycle27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aydemir abi dediğim gibi ben varım. buhafta nöbet yok gibi belli olmaz ama forumu takip edeceğim muhtemelen pazar günü değil mi?
    evet pazar günü olacak biraz erken cıkacagız sana özel mesaj attım bana ulaş

Motosikleti
    KINALI KUZU
    merhba hastanede nöbetim yok ama çağırabilirler yerime adam ayarlayacağım mutlaka gelmeye çalışacağım.

yavuzeli rumkalemi daha önce hiç gitmemiştim güzel olur yerime adam ayarlayabilirsem gelirim yemek olarak bir şeyler getirelimmi yoksa ordan mı ayarlarız.
    [COLOR="Red"]ŞAHİNEM, ANTEPLİYEM AĞAM[/COLOR][COLOR="Black"]OMUZUMDA MAVZER BİR YÜK[/COLOR][COLOR="Red"]DÜŞMANLA, YUMRUKLARIMLA SAVAŞACAĞIM[/COLOR]

Motosikleti
    merhba hastanede nöbetim yok ama çağırabilirler yerime adam ayarlayacağım mutlaka gelmeye çalışacağım.

yavuzeli rumkalemi daha önce hiç gitmemiştim güzel olur yerime adam ayarlayabilirsem gelirim yemek olarak bir şeyler getirelimmi yoksa ordan mı ayarlarız.
    yemek olarak sen birsey getirme ben ayarlarim hepsini

SaLToN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Evet Arkadaşlar cycle27 den aldığım bilgiye göre Gaziantep'e son yerleştirilen tabelaların kaldırılma kararı alınmış sadece şehir merkezinde yasak devam edecekmiş. İşallah orasıda bir an önce kalkarda merkez trafiği biraz rahatlar. Detaylı bilgileri cycle27 bekliyoruz.
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Millet nerdesiniz yav herkes kayıp...
    LAWLESS GH:bounce: ST

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    aga bende antepliyim bende geldim :D yanlız bi sorunum var motorum yok oda ufak bi sorun :D yaz geliyo inşallah alacam bi tane bu arada antepte satılık ikinci el hyosung gtr 250 olan varsa bana haber ederse sevinirim herkese kolay gelsin .

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı Apower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Millet nerdesiniz yav herkes kayıp...
    Bizler buradayızda sen neredesin. Motosikletini almışsın hayırlı uğurlu olsun.

Alıntı mamudo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aga bende antepliyim bende geldim :D yanlız bi sorunum var motorum yok oda ufak bi sorun :D yaz geliyo inşallah alacam bi tane bu arada antepte satılık ikinci el hyosung gtr 250 olan varsa bana haber ederse sevinirim herkese kolay gelsin .
    Hoşgeldin mamudo sizleri aramızda görmek ve Gaziantep MT nin büyüdüğünü izlemek gerçekten çok güzel. Mamudo işalah yaz gelmeden motosikletini alırsın. alamasanda artçımız olursun. ;)
    27 B 3793 Sürücü Hataları için HATA yaz 3793 yolla Hatasız Kul olmaz Melodisi Cebine Gelsin

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2
    Sagol Salton...
    Mamudo ben alana kadar akla karayı sectim hic bir bilgim yok ben derimki aramaya devam, karıştır interneti, pazarı bir yerlerden cıkar

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    Eyvallah arkadaşlar esasen ben eski üye sayılırım ama iş nedeniyle fazla internette dolaşamıyorum.Herkeste olduğu gibi tabiki bendede aile sorunu var halletmeye çalışıyorum bakalım ne olacak :D.Acayip taktım ben bu motor meselesine esasen niyetin var ama kredi faizlerinin acayip olması nedeniyle daha bişey yapamadım babamı ikna edemezsem artık ben çaresine bakacam hayırlısı olsun bakalım ileriki günler neler gösterecek bize herkese keyifli sürüşler arkadaşlar ...

Motosikleti
    KINALI KUZU
    Eyvallah arkadaşlar esasen ben eski üye sayılırım ama iş nedeniyle fazla internette dolaşamıyorum.Herkeste olduğu gibi tabiki bendede aile sorunu var halletmeye çalışıyorum bakalım ne olacak :D.Acayip taktım ben bu motor meselesine esasen niyetin var ama kredi faizlerinin acayip olması nedeniyle daha bişey yapamadım babamı ikna edemezsem artık ben çaresine bakacam hayırlısı olsun bakalım ileriki günler neler gösterecek bize herkese keyifli sürüşler arkadaşlar ...
    mamudo kardeş merhaba. niyet ettiysen motor almaya allah yardım ediyor merak etme. evlenene, ev alana, araba (eskiden atlar için deniyordu)alana kurban olduğum yardım ediyor gerçekten.
    ama alacaksan kardeş adi bir şey olmasın hiç değilse beş vitesi olan sağlam bir motor al. kemal sunalın kibar feyzoda diyor ya : ben aldım ama sen yapma.
    geçen rumkaleye gittik arkadaşların burnundan geldi gezi benim motorum sayesinde ha sağlamlığına diyecek yok motordan memnunum ama 4 vites yahu 90 geçmiyo melet fitil oldular beni beklemekten garipler. kaza yaptım dönüş yolunda yine de çalıştı maşallah allah nazardan saklasın.hemde bir marşla. yani memnunum ama sadece şehir içinde şehir dışında illet ediyo insanı 4 vites motorlar yani tavsiyem 5 vitesten şaşma motoru kredi ilede alma paranı biriktir öyle al. en yakın zamanda kavuşman dileğiyle küheylanına

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    sevgili motorseven arkadaşlar, değişen dünya ikliminin ve gittikçe belirgenleşen kuraklığın hepimiz farkındayız. Betonarme binaların hızlı artışı, çoğalan egsoz ve baca dumanı, orman arazilerinin yağmalanması derken pikniklere veya gezilere gittiğimizde şehir yakınlarında başlayan cılız ağaçlıkların farkına varmışızdır hepimiz.
    İşte bu yüzden Mersin MT'deki arkadaşlarıma bu konuyu açtım ve destek sözlerini aldım. Ardından tanıdığım Mersin Orman Bölge Müdürlü yetkilileri, Mersin Orman İşletme Şefi, Mersin Orman İşletme Ve Orman Müdürlüğü'ndeki Orman Mühendisi arkadaşlarım ve abilerimle görüştüm ve onlardan da tam destek sözünü alınca onlarla da konuştuğum gibi konuyu buraya taşıdım.
    Sağlacacak yardımlar =
    1- Tüm fidanlar ( sayısı ve türü isteğimize göre olacak ama ben tercihi mühendislere bıraktım )
    2 - Ağaçlandırılacak yer ve bölge ( tercih bize bırakıldı ama en uygun zemin tercihlerini onlar söyleyecek ve biz birini seçeceğiz)
    3 - Fidanlar için su arazözleri getirilecek ve sürekli bakımı sağlanacak.
    4 - Fidanların nakliyesi için araba tahsis edilecek

ve daha akla mantığa uygun ne istenirse yapılacak.

Eğer sizce de uygunsa YER ve ZAMAN için önerilerinizi bekliyoruz

Bu etkinliğimiz için motosikletli olunması, grup ya da birey olunması şartı aramıyoruz. bir dikili ağacım olsun diyen herkesi davet ediyoruz. özellikle yakın il ve ilçelerden gelecek destekleri bekliyor ve eğer istenirse bir başka ilde ağaçlandırma organizasyonu için de destek vermeye hazırız.

Özellikle de;

Mersin Motor Klübü - Adana Mt - ÇMSK (Çukurova Motor Sporları Klübü)'nün de katılımlarını bekliyoruz

destek verecek tüm arkadaşlara şimdiden teşekkür ederiz.

Mersin MT
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    mamudo kardeş merhaba. niyet ettiysen motor almaya allah yardım ediyor merak etme. evlenene, ev alana, araba (eskiden atlar için deniyordu)alana kurban olduğum yardım ediyor gerçekten.
    ama alacaksan kardeş adi bir şey olmasın hiç değilse beş vitesi olan sağlam bir motor al. kemal sunalın kibar feyzoda diyor ya : ben aldım ama sen yapma.
    geçen rumkaleye gittik arkadaşların burnundan geldi gezi benim motorum sayesinde ha sağlamlığına diyecek yok motordan memnunum ama 4 vites yahu 90 geçmiyo melet fitil oldular beni beklemekten garipler. kaza yaptım dönüş yolunda yine de çalıştı maşallah allah nazardan saklasın.hemde bir marşla. yani memnunum ama sadece şehir içinde şehir dışında illet ediyo insanı 4 vites motorlar yani tavsiyem 5 vitesten şaşma motoru kredi ilede alma paranı biriktir öyle al. en yakın zamanda kavuşman dileğiyle küheylanına
    eyvallah hocam sağol bende öyle düşünüyorum ama bu motor sevdası beni yedi bitirdi resmen inat ettim açıkcası :D bende öyle düşünüyorum 5 vitesli motor alacam kafamda hyosung 250gtr var forumada bakarsanız motorun özelliklerini görürsünüz.Bu arada kaza yaptığın için çok geçmiş olsun inşallah motorunda ve sende bişey yoktur Allah bir daha göstermesin. Herkese keyifli sürüşler.

yusufhalfeti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Better 125 Cup
    Arkadaşlar merhaba;

Bende bu forumun eski takipçilerindenim. Ama son 6 aydır fazla girmiyorum. Bende motrumu değiştirebilirsem bu yaz sizlerle beraber gezilere katılmak isterim. Mehmet'le (feragol) tanışıyoruz zaten. Bu arada 27.03.2007 de motor yasağı ile ilgili mehmet'in mahkemesi vardı. Msn si cevap vermiyor, mahkeme nasıl geçti acaba, merak ettim.

Hepinizle tanıştığıma sevindim. İnşaallah yüz yüzede tanışırız ve nice gezilere ve organizasyonlar beraber imza atarız.

Motosikleti
    merhaba arkadaşlar mahmudo hoş geldın aramıza inşallah alırsın istedıgın motoru hayırlisı olsun acelede etme fazla geziler devam edecek havalar düzelsin gidecegiz güzel yerlere

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    Alıntı yusufhalfeti adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba;

Bende bu forumun eski takipçilerindenim. Ama son 6 aydır fazla girmiyorum. Bende motrumu değiştirebilirsem bu yaz sizlerle beraber gezilere katılmak isterim. Mehmet'le (feragol) tanışıyoruz zaten. Bu arada 27.03.2007 de motor yasağı ile ilgili mehmet'in mahkemesi vardı. Msn si cevap vermiyor, mahkeme nasıl geçti acaba, merak ettim.

Hepinizle tanıştığıma sevindim. İnşaallah yüz yüzede tanışırız ve nice gezilere ve organizasyonlar beraber imza atarız.
    Üyelik tarihinden belli eski üye olduğun Gezilerde senide aramızda görmek isteriz. Mahkeme hakkında bizede bilgi vermedi şu anda şehir dışında. ondan cevap veremiyordur.

http://www.motosiklet.net/forum/gezi...ne-gezisi.html

Motosikleti
    siyah hyosung250gtr
    arkadaşlar Allahın izniyle bu ay sonu yfz r6 almayı düşünüyorum peder beyle anlaştık sadece hafta sonları binmeye alacam inşallah.internetten araştırma yapıyorum şöle 9-11 milyar arası bişey bulursam ii durumda gidip bakacam hayırlısı olsun.bende gezilere katılmak istiyorum artık yaww... :D
    [COLOR="Navy"][/COLOR]:queen:[COLOR="Red"][B][I]........antepliyik tama[U][MEDIA][/MEDIA][/U] yorum ........:queen:[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Beyaz MELEK
    arkadaşlar Allahın izniyle bu ay sonu yfz r6 almayı düşünüyorum peder beyle anlaştık sadece hafta sonları binmeye alacam inşallah.internetten araştırma yapıyorum şöle 9-11 milyar arası bişey bulursam ii durumda gidip bakacam hayırlısı olsun.bende gezilere katılmak istiyorum artık yaww... :D
    İşallah r6 nı alırsın benden önce. Gezilerdede aramızda olursun

Motosikleti
    Skygo > SG200GY-2

Buluşma Noktasi Nerde???

Öncelikle bütün arkadaslara selamlar, daha önceki yazımı okudumda selamsız sayılabilecek bir giriş yapmısım....

Başlıgı bayadır takip ediyorum ama yazan yok... yoksa yanlış yerimi takip ediyorum acaba MT Gaziantep başlıgı diye acılmış ama sadece 5 kişi yazıyor ve sık bir yazısma yok...
    Arkadslar eger motor sayımız Türkiye genellemesinde 1ci geliyorsa bu sayımızı burdada göstermemiz gerektigini düsünüyorum, size sormak istedigim bir konu olacak gaziantepte motorcuların buluşup güzel bir ortamda sohbet edip, bişeyler icip, gezi yerlerini belirleyip veya gördügümüz gibi bazı yasaklı yolların acılmasında ortak kararlara varabilecegimizi saglayacak herhangi bir buluşma yeri varmı acaba? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...

TŞK ederim...

Motosikleti
    Alıntı Apower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Öncelikle bütün arkadaslara selamlar, daha önceki yazımı okudumda selamsız sayılabilecek bir giriş yapmısım....

Başlıgı bayadır takip ediyorum ama yazan yok... yoksa yanlış yerimi takip ediyorum acaba MT Gaziantep başlıgı diye acılmış ama sadece 5 kişi yazıyor ve sık bir yazısma yok...
    Arkadslar eger motor sayımız Türkiye genellemesinde 1ci geliyorsa bu sayımızı burdada göstermemiz gerektigini düsünüyorum, size sormak istedigim bir konu olacak gaziantepte motorcuların buluşup güzel bir ortamda sohbet edip, bişeyler icip, gezi yerlerini belirleyip veya gördügümüz gibi bazı yasaklı yolların acılmasında ortak kararlara varabilecegimizi saglayacak herhangi bir buluşma yeri varmı acaba? Bu konuda beni aydınlatırsanız sevinirim...

TŞK ederim...
    evet opower dediklerine katılıyorum havalar biraz ısınırsa sanırım gaziantep MT ye katılım cogalır

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123451353 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler