Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Çanakkale merkezden herkese selamlar. Aksilik olmazsa RKS kullanıcısı olan bir kaç arkadaş ile haftaya tanışmak için toplacağız. Sonrasında diğer arkadaşlarla da benzer etkinlikler ayarlanırsa güzel olur bence.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım ismim serkan 33 yaşındayım 116.Er eğitim alayında görev yapıyorum motor sevdalısı olmama rağmen maalesef motorum yok. Eğer kabul ederseniz aranıza katılmak isterim. Saygılarımla. ..

0 5335126685 m.serkan esen

Motosikleti
    Henüz yok
    Arkadaşlar motor almak için çırpınıyorum ancak içimdeki cesaret sorununu aşmam lazım bu nedenle acaba r125 i olan bir arkadaşımla bir iki tur atabilirmiyiz. yakıtını ben karsilayacam sadece il içerisinde olcak.

Motosikleti
    Honda NX4 falcon
    MOTOÇAN dan slm lar

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:21 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:32 ----------

Motosikleti
    Honda NX4 falcon
    MoToÇaN

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:24 ----------

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:41 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:34 ----------

papazkemal bunu beğendi.

sundowner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 CBF 250+MT09+2010 600rr+CBF 150+2005 CBR 600F
    S.a Çanakkale ekibi linkteki motorla ilgileniyorum da sahibi buralarda mıdır acaba?

Yada tanıyan bilen varmıdır.

Adana dan selamlar...
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...75238869/detay

RS383 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Drift
    125 MH Drift,18,Çanakkale/Gelibolu

C.Kaan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift - 2015
    Yarı memleketim Çanakkale, nasılda özledim, nasılda burnumda tütüyor..
    Balıkesir'den selamlar.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    merhabalar 21 Martta yapilan organizasyonun sehitlikler ve rota duzenlemesini yapan kisiyim. Daha once 2007 yilindada bir organizasyon yapmistk. Bu yuzden once Erhan ( sukulhantir ) a ozel bir mail attim organizasyon icin. Bu gunki valilik toplantisundan sonra guncel durumu gezi planini ve gezilecek noktalaR Hakkinda bilgileri paylasacagim. ayrica zello adindaki programi indirirseniz sehitlerimize gidiyoruz kanalindan guzergah uzerinde aractan gerekli bilgileri anons yoluyla duyabileceksiniz. Aksam gerekli bilgileri iletecegim gorusmek uzere

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:26 ----------

http://imageshack.com/a/img538/3884/dy9nxL.png

İLK GÜN
    Akbaş şehitliğinde yapılan karşılamadan sonra grup gelenlere göre kabaca ve hızlıca grupla bölünüp 30/40 kişilik guruplara bölünüp 15 dakika aralıkla KİLYE koyundan KABATEPE istikametine doğru hareket edilmesi sağlanacak.Tahmini olarak 10 km sonra Kabatepe yoluna dönmemizi müteakip sağa 90 derecelik sağa dönüş ile BİGALI köyü ve ATATÜRK evi tabelalarını izleyerek 4 km sonra BİGALI köyüne ulaşıyoruz.
    -BİGALI KÖYÜNE VARDIĞIMIZDA DERNEĞİMİZİN GÖREVLENDİRDİĞİ ÜYELERİMİZİN DİREKTİFLERİNE LÜTFEN UYUNUZ !!!!. -GEZİ YAPTIĞIMIZ TARİHTE MUHTEMELEN 18 MART’TA YERLİ TURİSTLERİN ALANA ALINMAYACAĞI İÇİN O HAFTA SONU KALABALIK OLACAĞINI TAHMİN EDİYORUZ.
    -KÖYE GİRİŞİMİZ MUTLAKA FERMUAR VEYA TEK SIRA OLARAK OLSUN. BU ŞEKİLDE DAHA RAHAT PARK YERLERINE İNTİKALİMİZ SAĞLANIR.
    -PARK EDERKEN ÖZELLİKLE TEK SIRA SÜRÜŞTE PARANTEZ ///////// ŞEKLİNDE PARK EDERSEK OPTİMUM PARK YERİ SAĞLAMIŞ OLURUZ ÇANAKKALE KÖYLERİ ÇOK BÜYÜK ALANLARA SAHİP DEĞİLLER VE HALA TARİHİ DOKULARINI KORUYORLAR.
    -PARK ETTİKTEN SONRA GÖREVLİMİZ EŞLİĞİNDE ATATÜRK EVİNE İNTİKAL EDECEĞİZ. TAHMİNİ UZAKLIK 100 MT.
    -MÜKERRER OLARAK İLK GURUBU TAKİP EDEN GURUPLAR BİZDEN ÖNCE HEDEF ALANA VARMIŞ GURUPLARIN PARK ETTIKLERİ NOKTALARI KOLAY TERK EDEBİLMESİ İÇİN YETERLİ BOŞLUK BIRAKARAK YİNE PARANTEZ ŞEKLİNDE PARK ETMESİ İNTİKALİMİZİ KOLAYLAŞTIRACAKTIR.
    -BİGALI KÖYÜNDEN ÇAY- SU – SODA YİYECEK ÜCRETİ KARŞILIĞINDA TEMİN EDEBİLİRLER. YOLA ÇIKMADAN ÖNCE GÖREVLİLERİMİZ UYARACAK İHTİYACINIZ VARSA BURADA KOLAYCA GİDEREBİLİRSİNİZ.
    -BİGALI KÖYÜNDE GEZİSİNİ BİTİREN GURUPLAR KOCADERE YOLUNDAN DEVAM EDİP 3 KM SONRA KOCADERE KÖYÜNE ULAŞACAKLARDIR BURADA BEKLEME YAPILMAYACAK YOLA DEVAM EDİLİP KOCADERE HASTANE ŞEHİTLİĞINE ULAŞILACAK BURADAN DA 3 KM KADAR SONRA TEKRAR KABATEPE YOLUNA ÇIKILACAKTIR.-Sapaktan tekrar sağa dönüşle KABATEPE istikametine devam edilecek Kabatepe tanıtım merkezinin gezilmesinden sonrada da ANZAK koyuna devam edilecektir.
    - ANZAK koyu ve ARIBURNU yarlarını ve de yabancılara ait mezarlıkları görmek için gidiş geliş yapılacak.
    ANZAK KOYUNDAN ayrıldıktan sonra 57.ALAY ŞEHİTLİĞİNE devam edilecektir.57.Alay bölgesi rampa bir arazide konuşlandırıldığından düzgün park etmeye ve yol boyunca rastgele durmamaya özen gösterilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde bölge virajlı ve dar olduğundan olumsuz durumlar meydana gelme ihtimali çok yüksektir.
    Günümüzün finali CONKBAYIRI bölgesinde olacaktır. Burada Fevzi ÇAKMAK ‘ın kardeşi Şehit Ütğm. Nazif ÇAKMAK ’ ın anıt mezarını ziyaret edebilirsiniz.
    Ayrıca bölgede ATAMIZIN savaşı yönettiği GÖZETLEME YERİNİ, göğsünde ki saatten vurulduğu bölgeleri gezebilirsiniz.
    CONKBAYIRI’ nı GEZDİKTEN SONRA İLK GÜN GEZİ PROGRAMINI BİTİRMEK KONAKLAMA ALANLARIMIZA ULAŞMAK İÇİN GEMİYE SÜRECEĞİZ.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:45 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:26 ----------

2. gün gezi krokisi

http://imagizer.imageshack.us/v2/640...540/MJbNPN.png

derneğimiz üyesi Sayın Tanju Çeliksoy'un girişimiyle 21.03.2015 tarıhınde Eceabat Çanakkale geçişimiz , 22.03.2015 tarihi Sabahı da Çanakkale 'den Eceabat'a Valilik tarafından ÜCRETSİZ olarak sağlanacaktır.

merhaba arkadaşlar ben de yeni motor kullanmaya başladım ve ikinci el bir kanuni seyhan 125t aldım. Sizlere birkaç sorum olacak. Ben bu motoru cafe racer yapmak istiyorum ancak parçalar hakkında pek bilgim yok. Gidon km saati stop lambası vs. aksesuarları Çanakkalede nerelerde bulabilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    BALCI MOTOR da bulabilirsin dostum eski Garajın bir arka sokağı köşe. Zaten kendisi hem toptancı hemde perakendecidir yardımcı da olur. kolay gele
    ThE LaSt SaMuRaİ

teşekkür ederim

kaanklky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1100GS
    Selam forum ahalisi, motosikletimin deposunu boyatacağım da, Çanakkale'de önerdiğiniz yer var mı? Sanayide 3 yerden fiyat aldım ancak öneriyle bir yere gitmem daha iyi olur.

Motosikleti
    cbr 650f
    merhaba arkadaşlar ben ara sıra çanakkaleye 2-3 günlüğüne gezmeye geliyorum... akşamları motosikletimi bırakabileceğim bildiğiniz önerebileceğiniz bir yer var mıdır. merkezde ki shell'in yanındaki otoparka almamışlardı, otoparklar almıyor sanırım... yardımcı olabilecek biri olursa çok makbule geçer..

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Herkese selamlar saygılar..
    Yılın şu güzel aylarında, Yolunuz açık tekeriniz düz bassın.

İzmir İl Temsilcisi CEM. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer 600 Ve Wr 125 R
    Çanakkale mt selamlar.

3-4 Arkadaş izmirden dolaşa dolaşa çannakaleye gelecegiz. Kamp atabilecegimiz merkeze yakın noktalar biliyormusunuz ?

Ayrıca bayramda gelecegiz. bayramın ilk günü erken saatlerde yola cıkacagız. Ecebat feribotunda trafik ve eceabatta kalabalık yaşanırmı ?

Yani kalabalık olabilir illaki ama adım atıcak yer yoksa gerçekten zorluk yaşıyacagız demektir.

Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    merhaba

İzmir den gelirken Güzelyalı mevkiinde çamlık karavan ve çadır parkı var.orada konaklayabilirsiniz.karsıdan Çanakkale'ye geçiş yoğun olur ama buradan karşıya sorun olacağını sanmıyorum. Ayın 17sinde bayramın bırıncı gunu ızınlıyım yardımcı olmak ısterım. ayrıca 18 Mart motosıklet derneğinden kımı durdursanız yardımcı olur. görüşmek uzere.
    ThE LaSt SaMuRaİ

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    selam 3 senedir ölü olan çanakkale mt grubu motorumu sattım yeni ve değişik bişeyler bakıyorum merkez,lapseki,eceabat,gelibolu civarlarında 3-5 bin liralık süpermoto,naked tarzı satan varsa ilgileniyorum aklıma yatan motor olursa bütçede artışa gidebilirim

burak1990 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Minsk 125 - Bajaj Boxer 150
    Bajaj Boxer 150, 26, Çanakkale/Bayramiç. Ayazma taraflarına yolu düşen arkadaşlara yardımcı olmak isterim.

Motosikleti
    Honda Cbr250R
    arkadaşlar merhaba.

pazartesi günü bir aksilik olmaz ise eskişehirden çanakkaleye gelip 5 gün boyunca oraları altüst etmek istiyorum. sizlerden ricam gerçekten tam anlamı ile bir gezi olması için bana gerekli şeyleri paylaşabilir misiniz? nerelere gidilir mutlaka görülmesi gereken yerler, yeme içme hediyelik alışveriş hiç farketmez. sadece bunları anında bulabileceğim bir site veya dökümana ihtiyacım var.

eğer yardımcı olursanız çok sevinirim. şimdiden çok teşekkürler...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler