Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
82. sayfa BirinciBirinci ... 32728081828384 ... SonuncuSonuncu

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı snt1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar selamlar epey bir zamandır bakmamıştım buraya. Havalar ısınınca içgudusel olarak bi bakayım dedim ama pek bir şey değişmemiş. Herkes birşeyler yapmıyoruz şeklinde yakınıyor. Çanakkale motosiklet festivali olacaktı bu yıl Bulent abiler planlıyordu bununla ilgili bir gelişmeden haberi olan var mı??? Onun dışında asis grubu nerelerdesiniz geziler yapılıyor mu bende ufak bi misafir var bu yıl Ağustosa kadar eve kapalıyım. Motor da yatıyor garajda Ama seneye yaz için buyuk planlar var. Buyuk bir Avrupa turu gibi... İtalyaya kadar uzanan 15 - 20 gunluk uzun soluklu bir tur... Gürcistan gezisinin tadı damağımızda kaldı... Para biriktirmeye basladık okullar kapansın karneleri verelim daha da ivme kazancak planlamalar... En yakın zamanda yeni arkadaşlarla tnaışmak eskilerle ozlem gidermek umidiyle... Çan'a yolu duşen olursa beklerim...
    Sonat Hocam görüşemedik uzun süredir. Gerçi motoru da çıkarmıyorsunuz herhalde, hiç göremedim.
    Bende motoru değiştirdim, biraz CC düşürdüm.

Bu arada bu konuya da yazayım, geçen hafta turlamıştım biraz.
    Hyosung Gt250R ile 520 KM - Çan, Bandırma, Susurluk, Balıkesir, Edremit, Çanakkale
    Ducati 1198SP _ RedLove

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Selamlar benim tipini cok beğendiğim bir makina almışsın kazasız belasız kullan inşallah bu arada ne geziler yapmışsın oyle ya tebrikler gercekten raporlarda super... bu ayın sonunda biga festivali olsa gerek var mı gitme planın bana da bgn bir arkadaş soyledi cumadan gider 3 gun kamp yapar doneriz fln diye konuştuk ama net bişey de soyleeyemiyorum yuksek ihtimal gideceğim gibi gorunuyor...

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    arkadaşlar merhaba

sizlere birşey danışacağım..

Çanakkale eceabat kabatepe de kamp yapacaktık. gündüzleri gezip aksamları kampta geçirecektik.
    ama kamp şu an kapalıymış. başka bir alternatif kalacak yer biliyor musunuz

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar merhaba

sizlere birşey danışacağım..

Çanakkale eceabat kabatepe de kamp yapacaktık. gündüzleri gezip aksamları kampta geçirecektik.
    ama kamp şu an kapalıymış. başka bir alternatif kalacak yer biliyor musunuz
    Sadece akşamları çadıra gideceksen camp alanına gerek yok zaten, hoşuna giden bir köşeye at çadırını matını uyu orda Yalnız Eceabat, Kabatepe yarımadasında ateş yakmak yasaktır bilginiz olsun, sonra jandarma ile uğraşırsınız.
    cennetkizi bunu beğendi.
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

Garip - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX 125
    Arkadaşlar ayın 9 U gibi 3 günlüğüne motosiklet kiralamak istiyorum.scooter tercihimdir. Yardımcı olur musunuz. Eceabat da kalacağız

Alıntı Garip adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ayın 9 U gibi 3 günlüğüne motosiklet kiralamak istiyorum.scooter tercihimdir. Yardımcı olur musunuz. Eceabat da kalacağız
    Motosiklet kiralamakmı,garip

Motosikleti
    BMW F650 GS
    Biga'ya katılacak var mı? Bugun bir sınav gorevim var ardından 12 civarında yola cıkıyorum. Gelenlerle orada goruşmek uzere...

buraklee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-25
    bende burdayım

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Ay sonu Kale'deyiim az kaldı
    Motoru gelince satıcam ilgili arkadaşlar varsa ulaşabilir.Windy S 150

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Karşıya her türlü çadır kurmak yasaklandı, bilginiz olsun. Kamping değil, 1 geceliğine bile olsa jandarmalar denetliyormuş artık :(
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

Motosikleti
    Neredesiniz Çanakkaleli motorcular? Yaz sezonu girdi, site uyuyo hala....
    " MoToRsİkLeT TuTkU YaRaTıR " "KAPORTAMIZ BEDENİMİZ, OTO SÜRÜCÜLERİNİ BİZE KARŞI TRAFİKTE DUYARLI OLMAYA DAVET EDİYORUM..."

OnNumero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 250 2015 - PCX 150 2015
    merhaba herkese üniversite tercihimde Çanakkale/ÇAN çıktı yakında bende aranızda olucam fakat bilen varsa ÇAN nasıl bir yer öğrenebilir miyim
    enxdesign bunu beğendi.

hakan_biolog - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Titanic 150
    Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neredesiniz Çanakkaleli motorcular? Yaz sezonu girdi, site uyuyo hala....
    Genelde markaların paylaşım sayfalarındayız sanırım =)

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Çan kapalı bir ilçedir, nüfusu azdır, Yazın iyi olsa da kışın insanı sıkabilir.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    Alıntı OnNumero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba herkese üniversite tercihimde Çanakkale/ÇAN çıktı yakında bende aranızda olucam fakat bilen varsa ÇAN nasıl bir yer öğrenebilir miyim
    Çan'da canın sıkılabilir. Ama motorun varsa pek bir sorun yok. Bir haftasonu çanakkale, bir hafta sonu biga, diğerinde edremit, öbüründe erdek...
    Gelince haber edersin, çan'da oturuyorum bende, yardımcı olmaya çalışırım.
    OnNumero bunu beğendi.
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Motoru koymaya yer bulabilirsem motor ile gelicem bulamazsam motor mecbur evde kalıcak Yakın zamanda gelip ev ayarlamaya çalışıcam o zaman mutlaka ararım sizi

Motosikleti
    Alıntı OnNumero adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoru koymaya yer bulabilirsem motor ile gelicem bulamazsam motor mecbur evde kalıcak Yakın zamanda gelip ev ayarlamaya çalışıcam o zaman mutlaka ararım sizi
    Motoru koyacak yer derken?
    Evde mi kalacaksın yurtta mı?
    Eğer karşıyaka mahallesi taraflarında kalırsan motoru koyacak yeri dert etme. Benim motorun yanına koyabilirsin güvenle.

Faceden de ekle istersen.
    https://www.facebook.com/enes.ayyuz
    Ducati 1198SP _ RedLove

Motosikleti
    Mahalle olarak bilemiyorum.Üniversite'ye yakın bir ev tutmayı düşünüyorum tabi ki arkadaş ve uygun ev bulabilirsem.
    Herkesten hızlı sürmen, yalnız süreceğinin garantisidir.

Motosikleti
    Selam Millet,
    Size hayırlı bir haber vereyim bari ortalık şenlensin
    Biga festivalinden sonra Çanakkale 18 Mart Motosiklet Derneği olarak katılım sağlayacağımız 5. Balıkesir Motosiklet Festivali bu Cuma başlıyor. Yani 15-16-17 Ağustos olmak üzere 3 günlük bir festival ve Susurluk' ta gerçekleştirilecek. Giriş 5 TL. olarak duyuruldu ve festival çekilişine katılmak isteyenler 5 TL' nin üzerine e3xtra 2,5 TL daha verecekler. Büyük ödül: Küba 200 cc Kros Motosiklet. Tabi girişte promosyon hediyeler ve gün boyu çay servisi de bu ücrete dahil. Ayrıca, Vadi Misya tesisinden ve havuzundan faydalanmak da ücretsiz. Dediğim gibi ilk gün 15 Ağustos CUMA. Ben ve eşim Tolga (buradaki ismiyle Frosen), dernek başkanımız SN. Ömer Lütfü GÜNAY ve diğer arkadaşlarla orada olacağız. İşiniz yoksa, yol yapmak, gaz açmak ve motosiklet muhabbeti yapmak istiyorsanız sizleri de bekleriz. Belirtmek isterim ki, festivalin yapılacağı yerdeki civar oteller full dolu. O yüzden çadır ve kamp malzemelerinizi yanınıza almanız hayrınıza olur. Yukarıda Onur MRT kardeşimin dediği gibi biz 100'ün üzerinde üye sayısı ile resmi bir derneğiz fakat Motosiklet.net sayfasından değil de facebooktan Çanakkale 18 Mart Motosiklet derneği grup sayfasından etkinlik ve gezi paylaşımları yapıyoruz. MT çok giren yok sanırım. Hepinizin tekeri düz bassın. Görüşmek üzere )

eXcitinG - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DavidmipAJ
    Bursa dan gelen giden varsa bende gelebilirim

REKLAM ALANI
82. sayfa BirinciBirinci ... 32728081828384 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler