Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
75. sayfa BirinciBirinci ... 25657374757677 ... SonuncuSonuncu

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Çanakkale'de bir hareket yok mu? birşeyler yapmalı.
    "artmazsa yetmez."

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

hareket olursa katılmak isterim

bayramda Çanakkalede olacağım nasipse, Çanakkale MT naapar bayramda gazlarmısnız, bir mekanda mı takılırsınız?

ysn17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motoranTorro 100 - Mtr 125
    Grubumuzda kimse gezi düzenlemiyor anlaşılan Ben ve arkadaşlarım 04.09.2011 pazar günü bayramiç kaz dağlarına gezi düzenleyeceğiz.
    GEzimiz sadece kendi aramızda olup katılımcı düşülmemektedir, Gezi ile ilgili fotoğraflar paylaşılacaktır.
    Bir ağaçtan binlerce kibrit çöpü olur, ama unutmayalım ki bir kibrit çöpünden de binlerce ağaç kül olur...

Motosikleti
    yamaha ybr 125esd
    Çanakkaleden satılık motor arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim...

gokayugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joyride 200
    Selamlar arkadaşlar.
    Ben devlet memuruyum ve nasip olursa kısa bir süre sonra Çanakkale' ye tayinim çıkacak. Şehir ile ilgili uzaktan yakından hiç bilgim yok. 5-6 gün içinde evrak v.s. işler için uğrayacağım kısmetse. Eşimle kiralık ev falan bakacağız, kızıma kreş falan. Kısmetse 2-3 yılımız Çanakkale' de geçecek. Sizlerden malumat bekliyorum. Kiralar ne kadardır. Hangi semtlerin nasıl özellikleri var yaşam nasıl v.s. Bu arada otomatikman Çanakkale - MT üyesi olacağım değil mi?

Bu arada sayfanın ilk mesajında belirtilen bilgilerimi vereyim
    Motorsiklet marka: SYM Joyride 200 - 2008
    Kullanıcı yaş, cinsiyet: 31 yaş / Erkek
    Meslek: Tıbbi Laboratuvar Teknikeri

rainmans - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MAJESTJ 400
    Çanakkale Lapseki liyim,
    30 yıllık motorsiklet kullanıcısı ve son 6 yıldır scooter kullanıyorum.

Motorsiklet marka: Yamaha Majesty 400 / 2005
    Kullanıcı yaş, cinsiyet: 43 yaş / Erkek
    Meslek: Kamuda Memur
    ZORU BAŞARIRIM; İMKANSIZA BİRAZ ZAMAN GEREKİR

Motosikleti
    mondial mct 250 (goldwing)
    hey gidi günler hey... neydik bir zamanlar...
    yanar17 bunu beğendi.

cennetkizi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZC, TVS Apache 150 RTR, LF100-C PONY
    Motorcu arkadaşlara selamlar. Artık burada ben de varım. Sebahattin Abiiiii, frosen Tolga'nın eşi Huri. Dün Mondial 150 zc-kırmızı bir motorum oldu. Çok mutluyum. Kursa devam, inşallah ehliyetim de yakında elimde olacak...Kazasız sürüşler diliyorum...
    yanar17 bunu beğendi.

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    sevgili eşim hoşgeldin demek istiyorummmm
    yanar17 bunu beğendi.
    ThE LaSt SaMuRaİ

tncbzkrt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax 250i
    herkese merhabalar arkadaşlar, havalar ısınsa da toplanıp biyerlere gitsek..

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    havaların ısınmasını 4gözle bekliyoruz tabii ama kar yağsada şöyle güzel bi off road yapsak :D

Motosikleti
    honda cbf 150
    bende güneş ,arnıza çan dan katılıyorum..herkese selamlar..

yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı cennetkizi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcu arkadaşlara selamlar. Artık burada ben de varım. Sebahattin Abiiiii, frosen Tolga'nın eşi Huri. Dün Mondial 150 zc-kırmızı bir motorum oldu. Çok mutluyum. Kursa devam, inşallah ehliyetim de yakında elimde olacak...Kazasız sürüşler diliyorum...
    Merhaba Huri hanım. (Tolga beyin değerli eşi) Motosiklet tutkunlarının arasına hoş geldiniz. Artık ÖZGENÇ ailesi olarak tam tekmil aramızdasınız. Onur duyarız.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:48 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:43 ----------

Alıntı frosen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sevgili eşim hoşgeldin demek istiyorummmm
    Özgenç ailesi olarak tam tekmil katılım var. Huri hanım ve sizi tebrik ediyorum. Zaten Aile olarak bu tutkuyu paylaşan arkadaşlar arasında bir kaç kişi var. Sıkıntılar bittiğinde bir araya gelinebilir. Nasip kısmet diyelim.
    Bu tutkuyu paylaşan herkese gönül dolusu sevgiler saygılar.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

inci1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy S 150 - 12
    Bıktım istanbulun stresinden sıkıntısından.Ya göz açıp kapayıncaya kadar mevsim sürekli yazı göstericek,ben oraya gelicem yada temelli olarak yerleşicem.
    Çanakkale Aşığı..

Motosikleti
    yamaha ybr 125esd
    3 Bin TL civarı genelde artçıyla binebileceğim temiz bir motor arıyorum.Yardımcı olursanız sevinirim.Tvs,cbf 150 veya chopper tarzı olabilir.

kocaolgun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba havalar ıyı olursa nısanın basında ıstanbuldan yola cıkıyorum gelıboluya gelıyorum ve buyuk ıhtımalle ısler yolunda gıderse de donmeyecegım gerıye gelıboluya yerlesecegım umarım gelıbolu mt ıle tanısırım yas 36 meslek zıraatcı kara kızım honda cbf 150 2012

1.NCİ ÇANAKKALE MOTOSİKLET FESTİVALi

17.03.2012-18.03.2012 TARİHLERİNDE ÇANAKKALE MOTOR KULÜBÜ TARAFINDAN TARİHİ YARIMADASI GELİBOLU'DA DOĞA GÜZELLİKLERİNİN ARASINDA FESTİVALİMİZDE SİZLERİDE GÖRMEKTEN KIVANÇ DUYARIZ... FESTİVALİMİZE KATILACAK KULÜBLERİMİZLE VE ŞAHISLARLA BERABER FESTİVAL ALANINDA EĞLENCELİ VAKİT GEÇİRMEK İÇİN ÇEŞİTLİ KONSERLERİMİZ YARIŞMALARIMIZ OLUCAKTIR. FESTİVALİMİZ ÇANAKKALE'DE İLK OLDUĞU İÇİN TAMAMEN ÜCRETSİZ OLUCAKTIR. YEŞİLLİKLERİN ARASINDA VE DENİZİN İÇİNDE GECE KONSERLERİMİZİ VE GÜNDÜZ YARIŞMALARIMIZI SİZ SAYGI DEĞER MOTOSİKLET SÜRÜCÜLERİ İLE EĞLENCELİ VAKİTLER GEÇİRECEĞİMİZE İNANIYORUZ...

KONAKLAMAMIZDA TAMAMİ İLE ÇADIR CAMPİNG ALANINDA GECE ATEŞİNDE EĞLENCELİ SOHBETLERLE KONSERLERLE SİZLERE HİZMET VERECEĞİZ

FESTİVALİMİZ 17.03.2012 CUMARTESİ GÜNÜ SABAH SAAT 09.00 DA BAŞLIYCAKTIR. FESTİVALİMİZDE 17.03.2012 TARİHİNDE YANİ İLK GÜN TARİHİ YARIMADA GEZİMİZ OLUCAKTIR. (BAYRAKLI BABA-FENER MANZARASI-ÇİLEHANE-HAMZAKOY-RUS ANITI-FRANSIZ MEZARLIĞI) VE MOTOCROSS SHOW OLUCAKTIR.MOTOCROSS SHOW ALANINA DOĞRU GİDİYORUZ VE SAAT 16.00 DA SHOWUMUZ BAŞLIYOR. MOTOCROSS SHOWUNDAN SONRADA AKŞAM YEMEĞİ VE DAHA SONRA GELİBOLU'NUN MEŞHUR GİTARCILARI ARAMIZDA OLUCAKTIR...18.03.2011 PAZAR GÜNÜ SABAH SAAT 08.00 İLE 09.00 ARASI OCAKBAŞI RESTAURANTTA SABAH KAHVALTIMIZ OLUCAKTIR. AÇIK BÜFE KAHVALTI ÜCRETİ KİŞİ BAŞI: 7 TL DİR.

FESTİVALİMİZE KATILAN TÜM DOSTLARIMIZA ÜCRETSİZDİR...

18 MART 2012 PAZAR GÜNÜ SABAH SAAT:08.00 DA FESTİVAL ALANINDA SON HAZIRLIKLARIMIZI YAPIP 10.00 DA FESTİVAL ALANINDAN HAREKET EDİYORUZ VE 18 MART ÇANAKKALE DENİZ ZAFERİ TÖREN ALANINA DOĞRU HAREKET EDİYORUZ. SIRASIYLA(ATATÜRK EVİ-KÜÇÜK ANAFARTALAR-BÜYÜK ANAFARTALAR-ARIBURNU-57.ALAY-VE DÖRT AYAK) TARİHİ YERLERİ ZİYARET EDİP TÖREN ALANI OLAN DÖRT AYAĞA HAREKET EDECEĞİZ. (TÖREN ALANINA 1 KM KALA TARİK ARAÇLARININ GİRMESİ YASAK OLDUĞU İÇİN YÜRÜYEREK DEVAM EDECEĞİZ) TÖREN ALANI ÇIKIŞI KİLİTBAHİR BÖLGESİ ZİYARETİ VE KİLİTBAHİR KALESİ ZİYARETİ YAPTIKTAN SONRA DA KİLİTBAHİRDE DENİZ KENARINDA ÇAYIMIZI KAHVEMİZİ İÇTİKTEN SONRA İZMİR BÖLGESİNDEN GELEN ARKADAŞLARIMIZI YOLCU EDİYORUZ VE İSTANBUL ANKARA BÖLGESİNDEN GELEN DOSTLARIMIZI GELİBOLU ÇIKIŞINDA UGURLUYORUZ...

FESTİVALİMİZE YARDIMCI OLAN TÜM DOSTLARIMIZI SONSUZ TEŞEKKÜRLERİMİZİ SUNARIZ...

AYRICA ŞEHİTLİK GEZİSİ SIRASINDA ŞEHİTLİĞİN REHBERLİĞİNİ VE TANITIMINI ÇANAKKALE MOTOR KULÜBÜ BAŞKANI TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLCEKTİR.

FESTİVALİMİZ GELİBOLU HAMZAKOY MEVKİİ MOTEL EVLERİ BÖLGESİNDEDİR...
    SEVGİLİ DOSTLARIMIZ FESTİVAL ALANIMIZI BULAMAYAN DOSTLARIMIZ 05416399116 NOLU TELEFONDAN İRTİBATA GEÇMELERİ RİCA OLUNUR...

Alıntı "Çanakkale Motor Kulübü"
    Bilgilerinize..

Motosikleti
    Mondial 150 MR Vulture
    Arkadaşlar herkese merhabalar. Güneşi görebildiğimiz şu günler de artık sanırım görüşüp, gezebilmek için iyi fırsatlar yakalayabileceğimizi düşünüyorum. Aranıza yeni katılacağım. Eminim ki keyifli organizasyonlar olacaktır. Camiada yeniyim, umarım daha keyifli sürüşler olacaktır.
    Herkese saygılar,

frosen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    daelım s3 + yamaha mt 25
    Arkadaşlar yaz geliooo hele ben bi motörlaniim direk şaaak yapıcam organizasyonu siz merak etmeyin beyaw sayın başkanımız yanar 17 ufaktan başlayalım artık nisan yada mayıs gibi şööle küçük bi organizasyona herkese iyi akşamlar tekeriniz düz bassın...
    yanar17 bunu beğendi.
    ThE LaSt SaMuRaİ

REKLAM ALANI
75. sayfa BirinciBirinci ... 25657374757677 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler