Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

[Çanakkale - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ünsal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Gts 250
    slm ben ünsal çanakkaleden yeni katıldım aranıza sayfayı yeni gördüğümden :( .... sym gts 250 görüşmek dileğiyle

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yanar17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdilik yok.

hoşgeldin

Alıntı ünsal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm ben ünsal çanakkaleden yeni katıldım aranıza sayfayı yeni gördüğümden :( .... sym gts 250 görüşmek dileğiyle
    hoşgeldin ünsal
    en kısa zamanda listeye ekleneceksin.
    seni daha yakından tanımak isteriz. Büyük bir ihtimalle öğrenci olduğunu tahmin ediyorum.

görüşmek üzere
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

kemal_17_17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni husar yesıl-125
    mraba arkadaslar bende scooter war kanuni 125lik husar bende geldım yanı

gece17 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer/mavi
    slm yaw o fotolardaki yer erkek öğr. yurdu deilmi
    benim orda 122 (nolu oda)de ne günlerim geçti bee bu arada organizasyon için hepinizi tebrik ediyorum geziye katılanların sanırım hemen hepsini görmüşlüğüm var daha öncede söylediğim gibi geliboluluyum çanakkalede m.y.o.da okuyorum perşembe çanakkaledeyim
    herkeze selamlar
    NE MUTLU TÜRK'ÜM DİYENE
    M.K.ATATÜRK

ALPERRR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500 GRİ
    selamlar ben alper istanbulda yasayan bir canakkaleliyim acikcasi bir kac arkadas yakin bir tarihte canakkale seyahati planliyoruz. umarim gorusebiliriz.

kendinize iyi bakin.

not bu arada unsal sanirim seninle canakkalede gorustuk. hani barlar sokaginda motorlarla ilerlerken motorustu muhabbet etmistik.

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı kemal_17_17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mraba arkadaslar bende scooter war kanuni 125lik husar bende geldım yanı
    kemal 17 hoşgeldin arkadaşım senide alalım aramıza.
    Çanakkale gurubu coşuyor. Gelenek oldu sanırım sen de öğrencisin. Tanımak isteriz senide.

Alıntı gece17 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm yaw o fotolardaki yer erkek öğr. yurdu deilmi
    benim orda 122 (nolu oda)de ne günlerim geçti bee bu arada organizasyon için hepinizi tebrik ediyorum geziye katılanların sanırım hemen hepsini görmüşlüğüm var daha öncede söylediğim gibi geliboluluyum çanakkalede m.y.o.da okuyorum perşembe çanakkaledeyim
    herkeze selamlar
    Çanakkale gurubu zaten gençlerle dolu. Hepsi Öğrenci elbet birbirini tanımışlığı vardır. İnsan hayatta iki arkadaşını unutmazmış.
    1- okul arkadaşını
    2- askerlik arkadaşını

Çanakkale ye geldiğinde telefonlarımızı çaldırırsan sana bağlanırız. Görüşmek üzre

Alıntı ALPERRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selamlar ben alper istanbulda yasayan bir canakkaleliyim acikcasi bir kac arkadas yakin bir tarihte canakkale seyahati planliyoruz. umarim gorusebiliriz.

kendinize iyi bakin.

not bu arada unsal sanirim seninle canakkalede gorustuk. hani barlar sokaginda motorlarla ilerlerken motorustu muhabbet etmistik.
    Geldiğinde görüşelim. Telefonla ararsan memnun olurum.
    {[ /***\ ]} Milli Benliğini Bilmeyen Milletler, başka Milletlere yem olurlar.(Mustafa Kemal ATATÜRK)
    {[/=W=\]}

namaste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    senator 150
    hep sonradan gelir aklım başıma :-) katılamadığım için üzüldüm ya ..
    bir daha ki sefere muhakkak diyorum :-))

ve gelen arkadaşlar hoşgediniz sevgiler saygılar
    Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız , ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda , canınızı acıtan tek nokta , yine o düğümdür.

Motosikleti
    şimdilik yok.

Tolga (frosen) in objektifinden gezi

gezide hareket halindeyken frosen in motorundan çekilmiş kareler. Menzilde frost görünüyor. Vizöre çarpan arının neye uğradığına bakıyor.

frost back vision

miralay yanar17 front vision

{[/=W=\]}

EMO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki bandit sa 650 s abs,Yamaha ybr125,Bajaj chetak classic
    sevgili dostlar kısa ama çok güzel bir gezi olmuş!! buna katılamadım ancak ilerde güzel geziler yapacağımıza eminim

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Değerli arkadaşlar RR motorumun ön amortisörlerini 12 cm uzattım
    Resimlerini veriyorum. Tam istediğim gibi oldu.
    Dorutay kardeşimizin sıkıntısı ben de de var. Cüsse iri olunca motor alçak kalıyor. Çekik gözlü kardeşlerimiz motoru imal ederken kendi cüsselerini ölçü almışlar.

Şimdi hemen sorulabilecek soruları duyar gibi oluyorum.
    Maliyeti: Parçaları tornacı arkadaşım crom nikelden imal etti 60 ytl
    Montaj: Kendim yaptım 0 ytl
    Süre: 7 saate yaptık
    Deneme sürüş: İki kişi ile yapıldı mükemmel.
    GÖRÜŞÜM: Ön yüksekliği tam istediğim gibi oldu. Sürücü Duruş pozisyonu güzel oldu.Süspansiyonda değişiklik olmadı. Olumsuz yanı direksiyon çevirmede ağırlaşma oldu. Yani park etmede sağ sol haraketler biraz ağırlaştı. Seyir halinde bir güçlük olumsuzluk yok.

motor yükseldiğinden dolayı dayama ayklık kısa kaldığından parkederken motor daha fazla eğimle yana yatıyor. Gevşek zeminde kayabilir El firen hidrolik borusu 10 - 12 cm uzatmalrda sorun yaratmıyor. Km teli de sorun olmadı. Aslında daha fazla uzatılabilinir. Ama km teli ve hidrolik hortumu uzatılması gerekir.

Amortisorler söküldüğünde üsteki tapa çıkarıldı İçinden yay ve iticisi çıktı. Amortisörün yaylı ve hidrolikli olduğunu gördüm. Çıkan tapanın diş biçiminde uzatma parçalarına aynı şekilde diş açıldı. Amortisör çapında imali torna da yapıldı. Parlatıldı. Vidalanarak monte edildi. Uzun bir amortisör oldu.
    {[/=W=\]}

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Güzel gezmişsiniz,imreniyor insan,Motosikletsiz kalmanın ne kadar acı olduğunu tahmin edersiniz sanırım.Sunun surasında en fazla 2 ay kaldı 2 tekerlenmeye,inşallah motosikletimi aldığımda ilk gideceğim yer memleketim Çanakkale olacak.Çanakkale ye ve Çanakkale MT ye istanbul dan sevgiler,selamlar
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    arkadaşlar güzel gezmişsiniz
    walla yazın son demleri çıkarın tadını
    hasret kaldım havasına kordonuna

Thai - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Deli gibi seviyo. Ne de olsa deli ziya
    Sevgili Çanakkale MT arkadaşlar
    28-29 Ekimde Eceabat'a geliyoruz, abide ve şehitlikleri gezmek için.
    Yani sizlerin burnunuzun dibine, sizleride aramızda görüp, yardımcı olmanızı bekleriz.
    Ayrıntılı bilgi Duyurular Bölümünde
    Saygılar

Human Riders Wanted.!

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Çanakkale den sevgiler saygılar.
    Geziniz şimdiden hayırlı uğrlu olsun.
    Anılan gün sizleri Eceabatta görmekten mutluluk duyarız.
    Sizlere yardımcı olmak tanışmak bizleri mutlu eder.
    Haberleşme için bu sayfayı kullanırsak diğer arkadaşlar da olayı takip eder.
    Telefon numaralarımız ilk sayfalarda mevcut. Yine de yazalım 0,505,5751589
    Sebahattin YANAR
    {[/=W=\]}

namaste - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    senator 150
    Arkadaşlar köfte sponsoru ayran sponsoru hepsi var bizde peynir helvası sponsoru mu olsak ne dersiniz :-))
    Kopan bir ipe, sımsıkı bir düğüm atarsanız , ipin en sağlam yeri artık bu düğümdür. Ama ipe her dokunuşunuzda , canınızı acıtan tek nokta , yine o düğümdür.

çanakkale klr 650

çanakkale li arkadaşlar çanakkale de satılık klr 650 mdemiryay@hotmail.com 05423155555
    http://www.metroliste.com/ListeDetai...r_TR&id=176212

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Tüm ÇANAKKALE MT Ailesinin Ramazan bayramını kutlar,sağlık,mutluluk ve esenlikler dilerim
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    şimdilik yok.
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm ÇANAKKALE MT Ailesinin Ramazan bayramını kutlar,sağlık,mutluluk ve esenlikler dilerim
    Çok teşekkürler Çanakkale MT adına
    Bizde tüm dostlarımızın Mübarek Ramazan Bayramını kutlar Esenlikler dileriz.
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    şimdilik yok.
    29 Ekim Cumhutriyetimizin Kuruluşu Etkinliklerinden
    Çanakkale İkiteker üyelerinin düzenlediği Moto Kros gösteri ve yarışları akabinde Sucuk Ekmek ve Piknik partisi yapıldı.
    Ben kendi adıma çok beğendim ve eğlendim. Birçok arkadaşımızın da Hoşuna giden bir etkinlik oldu.
    Etkinlikte Bu akşam 20:30 da Fener alayı yürüyüşü ve Motorlu kortej oluşturulması
    kararı alındı. Katılımın yüksek olması bekleniyor.

Enduro Motorların gösterisi

kros başlama

kr1

kr2

kr3

Gösteri sonrası Mangalbaşı

mangal başı

ızgara başı
    {[/=W=\]}

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    Herkese merhaba Çanakkaleli motosiklet severler negüzel eğlenmişiniz vallaherkesin bayramıda kutlu olsun bu arada...Bende İstanbulda yaşıyorum ama yarı Çanakkaleli sayılırım ailem Çanakkalede (Ayvacık-sazlı köyü altı) yaşıyor sıksık giderim yanlarına ama daha motosikletle gitmek nasip olmadı motoru bu yaz aldığım için..malum daha acemiliğimi atamamıştım ama artık hazırım montumu ve dizliğimi aldıktan sonrada tam hazır olcam havaların iyi olduğu bigün gitmek istiyorum valla motosikletle..İstanbuldan Çanakkaleye giden varsa benide yol arkadaşı olaraktan yanınaa alsın yaaaa
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler