Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

[Elazığ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    günaydın Elazığ MT.

4-5-6 Nisanda şehrinizde olacam. Serdar hocam 3 gün değil 1 hafta önceden mesaj atıyorum. inşallah görüşebiliriz. burası biraz sakin oluyor genelde, ceptende ayrıca haber verecem.

buarada fuar ve kömürhan köprüsü geziniz süper olmuş. tebrikler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    30.Mart.2008-Pazar günü yağmur yağacak, bir yere gidelim mi, gitmeyelim mi derken altı motosiklet son anda düştük yola.
    Bir gece önceden yağmur çiselediğinden motosikletim kirlenmiş idi.Yeğenim Elifnur ÖZDEMİR bu meselemi hallediverdi.
    Ellerine sağlık kızımın.

Selçuk ÖZER

Serdar SERTDEMİR

Semih SERTDEMİR

Murat ÇELİK ve artçısı Ercan TOPÇUOĞLU

Umut YÜZGEÇ

Semih SERTDEMİR

Selçuk ÖZER

Muzaffer TÜRKAY

Akın ERGÜR'ün kullandığı otomobil gezimize eşlik ederken, Zafer GENÇ de fotoğraf çekme işini üstlendi.

Akın ERGÜR

Özlem balıkevine geldiğimiz an.

Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Motosikleti
    ah bi izin verse peder 600RR
    merhaba ben elazıgdan akın ergür elazıglıyım özel bilgem kolejinde çalışıyorum bu sezona motorla başlamak niet,imiz vardı ailenin motora bakış açısı yüzünden arabayla takip ediyoruz gezileri allahın izniyle alacam yaw ya motor ya motor

Serdar Hocam gezi 10 numara olmuş resimler için teşekkürler ...

Katılımcı olan bütün arkadaşların ayaklarına sağlık .
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Gültekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650FB
    Az kaldı az...
    Keban kenarında, Harput tepesinde, Silbus eteğinde teker çevirmeye az kaldı...

fotolar için teşekkürler dostlar...
    Ülkemde hiçbir iyilik cezasız kalmaz.

HULK'u KANUNİ TIR'nda Ziyaret Ettim...

Bugün (05/04/2008) saat 14:00 civarlarında Msn'ime gelen bir ileti üzerine durgun bir gün aniden hareketlenmeye başladı.
    İletiyi gönderen HULK yani ALPASLAN APAK idi.Çağlar kardeşim Mersin'deyim Kanuni Eğitim TIR'ı ile geldim yeri tarif etti
    ve hemen yanınagittim.Gitmiş olduğum yer Kanuni'nin Mersin bayisi 4K Otomotivdi.Bir müddet oradaki işlerini halletmesini
    bekledik ve daha sonra yola çıktık ve TIR'a doğru hareket ettik.
    TIR'ın olduğu yere geldik ve eğitim verilmeye başladı.Eğitimi vermiş oldukları motosiklet RACER 200'dü .
    Ne yazık ki Mersin , Adana'ya göre pek fazla ilgi göstermemişti bu Eğitim Tır'ına buda büyük bir eksiklikti...

Her neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok işte kareler...

HULK Küçük Motorculara Motosiklet İle İlgili Bilgiler Veriyor .

4K Otomotiv S&T Kanuni GT 250R'ı da Getirdi Ve Araçtan İndiriyorlar.

4K Otomotiv'in Diğer Motorları.

Satış sorumlusu FATOŞ Hanım.

Murat Bey Bilgilerini Meraklı Arkadaşlarla Paylaşıyor.

Alpaslan Abi'de Bilgilerini Paylaşıyor Ve Çokta Güzel Anlatıyor.

Eğitim CD'si gösterime sunuldu gerçektende çok güzel hazırlanılmıştı.

S&T Kanuni GT 250R-Ben

Kanuni Racer 200-Ben

HULK-caglar23

Tır katlanırken resim çekildik merak edenler görsün diye

Servisler Temsilcisi Zeki Bey ve Ben

Son Resim !

Mersin'e ayrılan gün sona erdi ve Silifke'ye doğru hareket ettiler.
    Yolunuz Açık Olsun...

NOT:10 NİSAN'daki MANAVGAT eğitimi Polis Bayramı Dolayısıyla 9 NİSAN'a alnmıştır...
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Motosikleti
    çaglar güzel olmus gezi gt250R üstündeki çiçekde dikkatimi çekti bayab motoruna dönecekmiş gibi geçti içimden
    [COLOR="Red"][B]Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="black"]/// moto23-motosiklet23[/COLOR][/B]

Hadi hayırlısı Akın abi :D :D :D

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Alıntı viravira26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    günaydın Elazığ MT.

4-5-6 Nisanda şehrinizde olacam. Serdar hocam 3 gün değil 1 hafta önceden mesaj atıyorum. inşallah görüşebiliriz. burası biraz sakin oluyor genelde, ceptende ayrıca haber verecem.

buarada fuar ve kömürhan köprüsü geziniz süper olmuş. tebrikler.
    Bir aksilik oldu da gelemediniz mi ?

Ben telefonumu vermiş idim ama sizinkini bilmediğim için arayamadım.

MOTOSİKLET23/Elazığ MT bu hafta sonu kesin tekeri çevirir diye düşünüyorum

Motosikleti
    Salcano Chopper SM-250
    Alıntı serdar23_Bilgem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bir aksilik oldu da gelemediniz mi ?

Ben telefonumu vermiş idim ama sizinkini bilmediğim için arayamadım.
    hiç sorma serdar hocam. son anda planlar bozuldu. kurada gündüz görevi bana çıktı. cuma,c.tesi,pazar geç saate kadar üniversitede aöf sınav sorularına korumalık yaptım.

pazartesi sabah dönüşte otobüsle geçerken motorsporları kulübünü gördüm yalnız. ancak bu kadar yaklaştım moto23 e.
    inşallah yaz sonuna doğru planladığım motorlu gezimde görüşebilirim moto23 le.
    tüm moto23 ve Elazığ MT ye selamlar.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Motosiklet23/Moto23 Mensupları Ulunay BALCI arkadaşımızın doğum günü münasebetiyle
    Semih SERTDEMİR'in çarşı merkezindeki bürosunda 23.Nisan.2008-Çarşamba günü saat 20.30'da bir araya geldiler.
    Ulunay BALCI kardeşimiz, Davut ÇETİNKAYA ile birlikte teşrif ederken

Arif KABAKLI Ağabeyimiz de geldiler nihayet.

Önder GÜLBENAT arkadaşımızın geldiği an....

Haydaaaa!!! Bu finolar da nereden çıktı ? heç de hoş bakmıyorlar.Allahtan yanlarında değiliz.
    Alt komşumuz ,diş hekimi Mustafa Emrah DÜŞMEZ besliyor olmalı.Hasky türü olan köpeğin sahibi ilaç mümessili Yalçın Bey,
    geçen ay trafik kazasında vefat etti.Fotoğraftaki köpeğin sahibiyle beraber videosunu çekmiştim.Allah rahmet etsin.

İki teker sohbeti sürüp gider böylece...

Derneğimize ait damla çıkartmaları (Sticker) hazır bulunan arkadaşlarımıza verirken.
    Tanesi bir liradan her üyemiz 12 tane alıyor, tabaka halinde.

Doğum günü pastamız alkışlar eşliğinde geldi nihayet.

Ulunay BALCI arkadaşımız ne dilek tuttu acaba ? Devamında toplu halde fotoğraf çektirdik.

Derneğimiz kurucu üyelerinden Yavuz YABAR arkadaşımız biraz geç de olsa katıldılar bizlere.

Derneğimiz yeni üyelerinden Elazığ Sürücü Kursu direksiyon usta öğreticisi Yavuz POLAT Ağabeyimiz ve Semih Bey

Pastaları afiyetle mideye indiren arkadaşlarımızdan bir görüntü

Murat ÇELİK arkadaşımız Ulunay BALCI'ya dernek adına hediyesini takdim ederken.

Zülfü DAL ustamız işlerinin yoğunluğu sebebiyle geç katıldı aramıza. Oktay DAL arkadaşımız da il dışında
    olduğu için bizlerle değildi.Böyle güzel bir ortamı arkadaşlarla paylaşmanın hazzını yaşadık.
    Nice birlikteliklere, nice yıllara Ulunay

Amcacığım doğum günün kutlu olsun maşallah ne kadar çok sevenin varmış.

Bu mutlu gününde yanında olamadım ama her zaman gölnünde olduğumu biliyorum...

Nice mutlu yıllara.

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Cumartesi gününün yağmurlu geçmesinden midir, arkadaşların mazeretlerinin aynı güne denk gelmesinden midir bilinmez, geziye katılım umduğumuz gibi olmadı.Hemen hemen bütün arkadaşları telefonla aramamıza rağmen,4.Mayıs.2008 pazar sabahı saat 09.00'da Motosiklet23 merkezine geldiğimizde, dört motosiklet anca toplanmıştık.
    Moralimiz bozulmadı değil. Böyle olacaksa dernek olmamıza gerek var mı, biz her durumda dört motosiklet olup gezeriz zaten, diye konuşarak dertleştik.Öyle bir dernek hayal ettik ki mensupları kendiliğinden toplanacak, nereye gidiyoruz diyecek, gelmeyenleri yatağından kaldıracak.
    İnşallah, 10.Mayıs.2008-Cumartesi günü toplantımızda bu konuları ele alırız. Hem de bu sezonun gezi planını yapıp ilan ederiz, hem de kendi özel durumlarımızı o programa göre ayarlar gezilere eksiksiz katılırız.
    Mümkün olduğunca gezilerimize bir otomobilin de eşlik etmesine özen gösteriyoruz.Olabilecek olumsuzluklarda yanımızda bulunmasının faydası yanısıra, motosikleti olmayan üyelerimizin katılımını da sağlamış oluyoruz.Bu geziye Elazığ Sürücü Kursu'na ait bir otomobil eşlik etti.Akın ERGÜR,Zafer GENÇ ve Ercan TOPÇUOĞLU arkadaşımız bu otomobil ile katıldı gezimize.
    Benim Honda Shadow ile Semih Bey'in Kanuni Tiger'i Bilgem Koleji'nde olduğundan arkadaşlarla geldik okul önüne.

Benzinlikteki kısa hazırlıktan sonra çıktık yola.

Serdar SERTDEMİR

Semih SERTDEMİR

Murat ÇELİK

Umut YÜZGEÇ

Kömürhan Köprüsü uzaktan görünüyor.

Kavurma yemenin zamanı gelmişti.

Mola bitti,istikamet Malatya.
    Muzaffer TURKAY'ın ehliyet işi henüz hallolmadığından motosikletini mola yerinde bıraktık.
    Yola benim artçım olarak devam etti.

Gençlerin motosiklete ilgisi farklı oluyor.

Ali Ekber Bey'in dükkanına uğramadan geçemezdik.
    Adıyaman taraflarına motosikletle gezmeye gittiğini öğrendik.Başka bir zamana tanışırım inşallah.

Umut YÜZGEÇ Nolan marka kaskı satın alırken, ben de üst fotoğrafta giyinmiş olduğum dizliği satın aldım.

Afra'ya, gezmek için giriş yaptık.

İşin doğrusu bovling oynamak hesapta yoktu.
    Fikir kimden çıktı bilmiyorum ama iyi ki gittik.
    Çok çekişmeli ve eğlenceli oldu

İlk grupta Zafer, ikinci grupta ise Ercan en isabetli atışları yapan arkadaşlarımız oldu.
    Kutluyoruz kendilerini.İyi atıcılardır zaten.

Beylerderesi'ni geçerek, bazı tekstil mağazalarının fabrika satış dükkanlarının olduğu yere doğru gitmeye karar verdik.

Dönüş yolundayız. Ali Ekber Bey'in dükkanını ziyaretten sonra Semih Bey'in Tiger'ini Zafer arkadaşımız kullanmaya başladı.Yeni kullanıcı olduğundan yormak istemedik kendisini.Kömürhan köprüsünden Elazığ'a kadar tekrar Semih Bey kullandı motosikleti.

Biraz hayal kırıklığı ile başlayan gezi, beklediğimizden çok daha zevkli ve eğlenceli geçti.
    Kazasız belasız döndük Elazığ'a çok şükür.Darısı diğer gezilerin başına artık.Daha katılımlı olarak tabi.

Çok güzel bir gün geçirmişsiniz aynı gün bende güzel bir gün geçirdim Urfa'dan gelen dostlar ile.

Valla resimler çok güzeldi akıcı bir eda ile bütün yazıları okudum.
    Paylaşım için teşekkürler Serdar Hocam , katılan bütün arkadaşlarında tekerlerine sağlık.
    İnşallah kısa bir süre sonra beraber gezeriz.

Motosikleti
    baba duy sesimi artık gezilere motorla katılmak istiyorum arabayla degil gel izin ver araba sürmek yerine motor sürmek isityorum rüzgarala beraber gitmek istiyorum rüzgarı hissetmek istiyorummm
    [COLOR="Red"][B]Elazığ Motosiklet ve Motor sporları Kulübü Derneği[/B][/COLOR]
    [B][COLOR="black"]/// moto23-motosiklet23[/COLOR][/B]

Alıntı ReD_GhoST adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    baba duy sesimi artık gezilere motorla katılmak istiyorum arabayla degil gel izin ver araba sürmek yerine motor sürmek isityorum rüzgarala beraber gitmek istiyorum rüzgarı hissetmek istiyorummm
    Emmoğlu derdin anlim senin en kısa zamanda motorla gideceksin inşallah gezilere Ahmet abe duy sesimi

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure

Keban Gezisi-Doğal Alabalık Ziyafeti

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği-Motosiklet23/Moto23'ün üyeleriyle yaptığı
    değerlendirme toplantısı sonucu karara bağlanan planlı gezilerinden ilkini gerçekleştirmek için
    18.Mayıs-2008-Pazar günü saat 12.30'da dernek merkezinde toplanmaya başladık.

Güzel bir rastlantı sonucu Motosiklet23'ün güney kanadından Doğan DEMİR kardeşimiz de Elazığ'daydı.
    Ailesiyle Malatya'ya geçerken bizleri görmeden geçmemiş. Eksik olmasın. Bu arada bakır üzerine derneğimizin
    logosunu yaptırmış. Teşekkür ediyoruz kendisine.

Keban yolundaki bir benzinlikte toplanmak üzere harekete geçiyoruz.

Harekete geçmeden önce ayaküstü bir değerlendirme toplantısı yapıyoruz.Grubun en başında olup da
    yönlendirmeyi yapacak öncü arkadaşları tespit edip, seyir planımızı yapıyoruz.

Oktay DAL

Yavuz POLAT

Atilla ATAR

Nusret ÇELİK ve Arif KABAKLI. Harputlular burada da beraberler maşallah.

Arif KABAKLI

İlhan GÖKCAN

Zeki ÖZKAN

Murat ÇELİK

Umut YÜZGEÇ

Mesut ALİŞER

Ulunay BALCI

Sanat eseri fotoğraf diye ben buna derim işte.Çerçeve içinde portre fotografı gibi olmuş.
    Teşekkürler Akın ERGÜR.

Çırçır Şelalesi Alabalık Tesisleri önünde toplanıyoruz.Doğan DEMİR ve Cengiz ACAY aileleriyle katıldılar bize.

Gökhan DAL arkadaşıyla katıldı gezimize.

Grubumuzu ağırlayacak olan çocukluk arkadaşım Sedat AYDIN ile haberleşip Meslek Yüksek Okuluna doğru hareketleniyoruz

Güzel mekana geliyoruz nihayet.

Sedat AYDIN bizleri çok sıcak karşıladı ve çok güzel ağırladı.Motosiklet23 olarak çok teşekkür ediyoruz.

Doğal alabalığın lezzeti bir başka oluyormuş hani.

Grubumuza biraz gecikmeli katılan Dr.Hakan ÇAKMAK ve Önder GÜLBENAT sohbet ederken.

Bazı arkadaşlarımızın yeni bir dernek oluşumu içinde bulunduğunu öğrendik: Sepetli Motosikletçiler Derneği.

Sedat AYDIN Çırçır'da çay içirecekti ama yağmur bulutları yüzünden vaz geçtik.Dönüşe geçtik hemen.

Bir de baktık ki Cengiz ACAY arkadaşımız Umut YÜZGEÇ'in motosikletine kanun namına el koymuş.

Hakan ÇAKMAK

Grubumuz Yeşilkent sitesi girişinde toplanıp dağılıyor.Arzu edenlerle Akgün'de çay içelim kararını alıyoruz.
    Güzel bir geziyi böylece sonlandırmış olduk.Fotoğrafları işleyip foruma koyulacak duruma getirip bana veren Moderatör arkadaşımız Çağlar BALCI ile gezimize katılan herkese teşekkürler.

Çok güzel bir gün olmuş katılım gösteren herkesin yüreğine , bileğine sağlık...

Doğan abi gez bakalım bu Dünya sana da kalmaz bana da

Akın'ım Ergür'üm en güzel kareleri yakalamışsın ellerine sağlık

Sepetli Motosikletçiler derneği ilk geziyi ne zaman düzenliyoruz

Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Darende/Somuncubaba Gezisi-1

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği Motosiklet23/Moto23'ün 2008 sezonu planlı gezilerinden ikincisi olan Darende/Somuncubaba Gezisi için 8.Haziran.2008-Pazar günü sabah 07.00'de dernek merkezindeydik.

Murat ÇELİK ve Emre YOL arkadaşlarımız motosikletleriyle hazır bulunurken Nusret KÜÇÜK ağabeyimiz otomobilini alıp forum üyemiz Mustafa19 ile gelmişti.Motosiklet ve gezi sevdası bu olsa gerek.Bu yol için motosikletine güvenemese bile otomobiyle katılması çok iyi oldu bizler için.Yolun her türlü hali var.Bir aracın bizimle olması bize ayrı bir güven verdi.

Ercan TOPÇUOĞLU'nu artçım olarak alıp Baskil kavşağındaki benzinliğe doğru harekete geçtik.

Benzinlikte bize Semih SERTDEMİR ile Yavuz POLAT da katıldılar.

Otomobil ve motosikletler için benzin tedariğimizi yaptık.

Ya Allah, bismillah diyerek bizi bekleyen yollara 5 motosiklet ve 1 otomobille uzanıverdik.Sabah saatleri olduğu için Kömürhan'a kadar biraz üşüdük.Kömürhan molasından sonra çok ideal bir havada yolculuk ettik.

Şu yolların güzelliğine baksanıza.
    Fotoğrafa baktığım an, motosikletime atlayıp gidesim geliyor ya.

Genç ve efendi arkadaşımız Emre YOL gruba çok güzel uyum sağladı.Virajları çok güzel alıyor, motorunu güzel kullanıyor.Araçları yakın mesafeden takip etmekten de vaz geçerse çok daha iyi olacak.

Serdar SERTDEMİR ve artçısı Ercan TOPÇUOĞLU.

Murat ÇELİK arkadaşımız "Benim motosikletimin cc'si küçük gelemem" diyenlere inat 125'lik çekirgesiyle zıplarken.

O ne viraj alıştır öyle,uzağ ola !!!

Kömürhan Köprüsü göründü uzaktan.

Sabah kahvaltısı için molamızı veriyoruz.

REKLAM ALANI
19. sayfa BirinciBirinci ... 9171819202129 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler