Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

[Elazığ - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    croos
    Bu gezimiz gerçekten güzel olduu çok eğlenceli geçtii buradan Serdar beye böyle bir organizasyonda elinden gelenii yaptığıı içinn teşekkür ediyorumm ..

croos ayrıcalıktır .......
    [B]Hayat race ile hızlı şoper ile anlamlı ama croosla deli doludur a[I][/I]biciğim ya..... :queen:[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kraljames - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar moto23 kulübümüzün olağan cumartesi toplantısına iki hafta katılamayacak olmanın üzüntüsünü yaşıyorum.Malumunuz Haftaya bugün öss sınavı var.Az kaldı stres şimdiden almış zaten hepinizden dua istiyorum.Sağolun varolun...
    [ ELAZIĞ-MT ]

kraljames,EMRE gardaş ALLAH beraberinde olsun.İnşallah güzel bir yeri kazanırsın.Alllah bizlerede nasip eder inşallah.
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

amin amin çağlarcım sağolasın inşl hayırlısıyla...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Elazığ Mt yi ilk açtığım zaman sadece bir yazı vardı.Şimdi 11 sayfa olmuş...İnşl 111 sayfa olacak inşl...İlimizdende memleketimizden de bu işe gönül veren insalnarla birlikte olmak çok güzel...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Motosikleti
    kavasaki 600 1998

ellerinize saglık

arkadaşlar ellerinize ayaklarınıza saglık çok harika geziler ve resimler de harika yiyekim içelim eglenelim valla kilo alacaz be kardeşim ama sonuçta beraberlik de güzel bunu yapamayanlar var kıskananlar çatlasın ....

Motosikleti
    kavasaki 600 1998
    Alıntı alone_atventurer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu gezimiz gerçekten güzel olduu çok eğlenceli geçtii buradan Serdar beye böyle bir organizasyonda elinden gelenii yaptığıı içinn teşekkür ediyorumm ..

croos ayrıcalıktır .......
    kardeş balıkları yakalayıp herzaman yalnız yiyorsun ..böyle olmuyo ama kul hakkı denen bi şey var sen galiba bilmiyorsun ...kılçıkları bogazında kalır dikkat et şaka bi yana afiyet olsun dostum haklısın galiba kros ayrıcalık galiba...

He vallaha CENGİZ abi gidip tek başına yiyor BALIKLARI sonra CROSS'uda ayrıcalık diye gösteriyor.
    Abiciğim afiyet bal şeker olsun.Gerçektende Cross Ayrıcalık.Mümkünmü RACE veya Chopper girermi oralara.
    [COLOR="Red"][B]ELAZIĞ MOTOSİKLET VE MOTOR SPORLARI KULÜBÜ---MOTOSİKLET23/MOTO23[/B][/COLOR]

Motosikleti
    croos
    teşekkür ederim arkadaşlarr birgün hep beraber yer içeriz ..
    croos ayrıcalıktır ama halen bacağım sancıyor valla bazen atıyor deli beygir üzerinden oda gülün dikenii artık
    [B]Hayat race ile hızlı şoper ile anlamlı ama croosla deli doludur a[I][/I]biciğim ya..... :queen:[/B]

alone_atventurerİnşallah HAKAN abi inşallah gezdirirsin bizide bir gün.
    GÜLÜ SEVEN DİKENİNE KATLANIR.....

Motosiklet diyince racingden başka düşünemiyorum.Ama illada cross olacaksa aha bundan başka olmaz:

http://www.motorsports-network.com/h...5/CRF450X4.jpg

Ben bunlardaki sese bayılıyorum valla.

Arkadaşlar yarın öss sınavı var hepinizin dualarını bekliyorum...Saoğolun varolun...
    [ ELAZIĞ-MT ]

Kardeşim Benim ALLAH beraberinde olsun .İnşallah güzel bir yerleri tutturursun bizimde yüzümüzü güldürürsün.
    Sana bir haber daha verem Kardeş LİSE 3'e geçtim........

Alıntı caglar23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim Benim ALLAH beraberinde olsun .İnşallah güzel bir yerleri tutturursun bizimde yüzümüzü güldürürsün.
    Sana bir haber daha verem Kardeş LİSE 3'e geçtim........

Amin amin çağlarcım sağolasın varolasın tşk ederim...İnşl hayırlısıyla bu sene oluacak bitirecem bu işi inşl allahım yrd edecek inşl...

Arkadaşlar bu videoyu çiğköfte yemeye gittiğimiz zaman çekmiştim 3gp formatında avi ye çevirmek istedim;ama hepsini çevirmedi bende youtube.com a verdim buyrun:

[ ELAZIĞ-MT ]

EMRE sağolasın video için kardeşim benim kasklarımızıda çekmişsin.
    Daha nice toplantılara,gezilere.......
    VİDEO İÇİN THANKS.......

Bişi diil çağlarcım

Senin kask mı hangisi ki o?
    [ ELAZIĞ-MT ]

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Moto23-Cumartesi Toplantısı (09.06.2007)

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği-Moto23’ün cumartesi toplantısı, kurucu üyelerimizden Semih SERTDEMİR’in bürosunda gerçekleştirildi.Dernek Yönetim Kurulu'muzun aldığı karar gereği, cumartesi buluşmaları eğitim içerikli olmaya başladı.

Bu haftaki eğitimimiz grup sürüşünde dikkat edilecek konular ve el işaretleri üzerine oldu.Hoş, ertesi günkü İçme beldesi gezisinde ben çoğunu hatırlamakta ve uygulamakta güçlük çektim ama olsun.Bir sonraki gezide bu eksiğimi gideririm.

Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Herşeyin başı eğitim moto23 te buna çok dikkat ediyor bu çok güzel bir gelişme...

Serdar abi paylaşım için teşekkür ederiz...
    [ ELAZIĞ-MT ]

İnşallah önümüzdeki toplantıya ELAZIĞ'da sizlerle beraber olacam.
    Ayrıca toplantıları bu iş için ayırmanız çok güzel olur.
    Hem grup sürüşlerimizde dahada bilinçli davranırız.

serdar23_Bilgem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1200 GS Adventure
    Elazığ MT-10.06.2007- İçme Beldesi Gezisi

Elazığ Motosiklet ve Motor Sporları Kulübü Derneği olarak cumartesi buluşmamızda üyelerimizden Hüsnü ÖZTÜRK’ün arkadaşlarımızı bahçesine daveti üzerine İçme Beldesine gitmeye karar verdik.Dernek merkezinde bazı arkadaşları bekleme süremiz biraz uzun oldu. Kararlaştırdığımız saatten iki saatlik bir gecikme ile ancak hareket edebildik.Dernek başkanımız ve motosiklet yarışçısı olan Oktay DAL kardeşimiz tek teker gösterisi yaptı bizlere.

Bunu gören Davut ÇETİNKAYA arkadaşımız yerinde durur mu, o da harekete geçti.Yalnız onun tek tekeri biraz torpilli oldu galiba.

Nihayetinde mangal malzemelerimizi de alıp yola düzüldük.

Doktor Ömer KAZEZ arkadaşımız oğluyla birlikte katıldı gezimize. Ufaklık tatlı diliyle neşe kaynağımızdı gittiğimiz bahçede.

Ben ve Cengiz ACAY arkadaşım eşi ile katıldı bu geziye. Hüsnu ÖZTÜRK kardeşimizin ailesinin bahçede olması işimizi kolaylaştırdı.

İşte geldik cennetten bir köşe gibi olan bahçeye.

Murat ÇELİK İle Koray PARLAK arkadaşımız mangalın başına geçti.

Arzu edenler havuzda serinledi, arzu edenler bahçeyi dolaşıp meyveyi dalından koparıp yedi.

Grubumuzun yarısı Elazığ’a dönerken yarısı da üyemiz Gürkan GEZER’in. kına gecesine katılmak üzere Sivrice Emniyet Müdürlüğü tesislerine doğru harekete geçti. Arkadaşımızın bu mutlu anında -ben ve Cengiz Bey kısa süreli de olsa orada- olmak istedik.

Gönül ne gezi ister, ne dernek şahane;

Gönül iki kalıcı dost ister, motosiklet bahane.

Serdar Abi resimler 10 numara.
    MOTO 23 Tarzımız farkımız bizim ELAZIĞ'lı olmamız......
    Paylaşımın için teşekkürler.

REKLAM ALANI
11. sayfa BirinciBirinci ... 91011121321 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler