Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Bunlara takılacak olsak günde 10 defa kavga ederiz Kayseri'de.

Vlog'a malzeme bulamamış da vatmana sataşmış.
    Quad87 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendini motorcu zanneden ergeni tanıyan var mı acaba aranızda?

http://www.hurriyet.com.tr/motosikle...muyum-40408661
    Takipçi sayısı artsın diye yapmış olabilir ama çok salakça bir hareket.Zaten tranvay uyarı kornasını çalar dalgın olan bir insan varsa görsün diye,altında kalıp ölen çok insan oldu kayseride.Öğrenecek zamanla yaşı küçük sanırım.

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    2 sorum olacak...

Kayseri'de Mondial 125 ZNU bilyelerini nerede değiştirtmeli?

Gidona kaynakla rüzgarlık tutturulmuştu, çıkarttırıp zımparalattım, aynı şekilde boyatmam gerekiyor, nereye götüreyim?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    evet beyler tekerinize taş deymesin yok mu kimseler

Ekarademir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 640 Adventure
    Aksaray Kayseri nakliye işi yapıyorum. Bende burdan sayılırım

Herkese selamlar;
    Forumda ve Motosiklet camiasında yeniyim
    Ehliyet kursuna kaydımızı yaptırdık eğitim ve sınavları bekliyoruz.
    Ben ekstra olarak güvenli sürüş eğitimi de almak istiyorum. Sanırım bunu kayseride sağlayabilecek bir kurum veya kişi yok değil mi? bilginiz var mı bu konuda.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Kayseri değil ama en yakın ankara da bir kaç firma var. Sertifikalı eğitmenlerde var. Google ile bulup telefonla ulaşabilirsin. Kayıt teyiti için 100 tl veya civarı bir meblağa yatırman gerekiyor. Ben bunları bulabildim...

Alıntı Quad87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseri değil ama en yakın ankara da bir kaç firma var. Sertifikalı eğitmenlerde var. Google ile bulup telefonla ulaşabilirsin. Kayıt teyiti için 100 tl veya civarı bir meblağa yatırman gerekiyor. Ben bunları bulabildim...
    Aynen herhalde Ankarada çözebileceğim ancak :/
    Peki Kayseride motosiklet bayilerinden güvenebileceğimiz tavsiye edebileceğiniz bi yer var mı

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Motosiklet bayileri ile hiç bir alış verişim olmadı. Motorumu da tanıdıktan aldım. Ekipman ve motor satışı yapan bir yer var ama ismini anımsayamıyorum. Düven önünde, tranvay durağının hemen arkasındaki sokağın köşesinde yeri. Fiyat olarak internetten baktığım fiyatı direk söylüyordum ve sitelerden daha uygun fiyata alış veriş yaptım. Sorun da çıkmadı şükür.

Motosiklet bayileri ile hiç bir alış verişim olmadı. Motorumu da tanıdıktan aldım. Ekipman ve motor satışı yapan bir yer var ama ismini anımsayamıyorum. Düven önünde, tranvay durağının hemen arkasındaki sokağın köşesinde yeri. Fiyat olarak internetten baktığım fiyatı direk söylüyordum ve sitelerden daha uygun fiyata alış veriş yaptım. Sorun da çıkmadı şükür.
    Oraya bi uğrayacağım aklımda benim de. Sizin motorunuz nedir bende karar aşamasındayım herkesten fikir almaya çabalıyorum

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı osmancrea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oraya bi uğrayacağım aklımda benim de. Sizin motorunuz nedir bende karar aşamasındayım herkesten fikir almaya çabalıyorum
    Regal Raptor dd 150-E2 model küçük cruiser =) İlk motorum olur kendisi. Öğrenmek maksatlı uygun ve kullanımı kolay. Biraz sıkıntı yaşattı fakat hallettik gibi, şimdi barıştık tekrar yollardayız
    Hak edene hak ettiğini vereceksin!

Regal Raptor dd 150-E2 model küçük cruiser =) İlk motorum olur kendisi. Öğrenmek maksatlı uygun ve kullanımı kolay. Biraz sıkıntı yaşattı fakat hallettik gibi, şimdi barıştık tekrar yollardayız
    Benim şansımdan sanırım motosiklet kararı verdiğim günden beri piyasa inanılmaz yüksek fiyatlarda geziyor

Ne taraflardasınız muhtemelen denk geliyorumdur aktif kullanıyorsanız

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı osmancrea adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim şansımdan sanırım motosiklet kararı verdiğim günden beri piyasa inanılmaz yüksek fiyatlarda geziyor

Ne taraflardasınız muhtemelen denk geliyorumdur aktif kullanıyorsanız
    Kocasinan Belediyede görevliyim. Her sabah işe gidip geliyorum. Beyaz cruiser üzerinde alakasız bir giyimi olan vatandaş benim

Almaya karar verdiyseniz eğer modelinizi de belirleyip bir an önce alın zira fiyatların hiç şakası yok.. En kısa zamanda istediğiniz motora kavuşmanız dileğiyle

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ünlü motor mu?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Bir türlü karar veremedim ama önceliği ekipman ve eğitime vereceğim bu kesin

Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ünlü motor mu?
    İsmini pek hatırlamıyorum ama olabilir malesef yer,konum,isim hafızam berbattır

muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    Birbirinden farklı etkinlik, festival ve spor müsabakalarına ev sahipliği yapan Erciyes, bu kez Türkiye’nin dört bir yanından gelen motor meraklılarını ağırlayacak. Motosikletçiler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 2 bin 200 metre rakımdaki Tekir Yaylası’nda festival için kurulan Çadır Kamp alanında konaklayarak 4 günlük ‘Erciyes Moto Fest’ ile kutlayacak.
    Sadece kar ve kış sporlarıyla değil yaz boyunca da birbirinden renkli pek çok etkinlikle adını duyuran Erciyes’in 30 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasındaki misafirleri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen motor tutkunları olacak.
    Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes AŞ ve Kayseri’deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından düzenlenecek olan etkinlik bin motosikletçi ve 2 bin 500 katılımcıyı ağırlayacak. Erciyes Tekir Yaylası’nda festival için kurulan çadır kamp alanında gerçekleşecek olan etkinlik nefes kesen akrobasi gösterilerine, moto kross yarışlarına, konserlere, DJ performanslarına ve ateş başı eğlencelerine sahne olacak. 30 Ağustos Zafer Bayram’ında başlayacak ve 4 gün boyunca devam edecek Erciyes Moto Fest’e katılanlar Talas, Kapuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı gibi Kayseri’nin tarihi ve doğal güzelliklerini de iki tekerle keşfetme imkânı bulacak.
    Türkiye motosiklet akrobasi şampiyonu ve ünlü motor şovmeni Birkan Polat, Cuma ve Cumartesi günleri Erciyes’te 17:00 - 18:00 saatleri arasında motosikletiyle unutulmaz bir gösteri sergileyecek. Festivalin üçüncü günü de yüzlerce motosikletlinin katılımı ile şehir korteji gerçekleştirilecek. Erciyes’te başlayacak olan tur şehir merkezinden Talas’a uzanıp tekrar Erciyes’te son bulacak. Ayrıca festival boyunca düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara bir birinden güzel hediyeler dağıtılacak.

qrar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 A K07
    Merhabalar.
    "'Erciyes Moto Fest' 29 Ağustos'ta başlıyor DHA (DHA)"
    Bunun dışında bir bilgiye ulaşamadım.
    Festival programı, gerçekleşip gerçekleşmeyeceği konusunda detaylı bilgisi olan varsa paylaşsın lütfen.
    zira dağın başında kabak gibi kalmayalım

Motosikleti
    Pocketbike
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birbirinden farklı etkinlik, festival ve spor müsabakalarına ev sahipliği yapan Erciyes, bu kez Türkiye’nin dört bir yanından gelen motor meraklılarını ağırlayacak. Motosikletçiler 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı 2 bin 200 metre rakımdaki Tekir Yaylası’nda festival için kurulan Çadır Kamp alanında konaklayarak 4 günlük ‘Erciyes Moto Fest’ ile kutlayacak.
    Sadece kar ve kış sporlarıyla değil yaz boyunca da birbirinden renkli pek çok etkinlikle adını duyuran Erciyes’in 30 Ağustos - 2 Eylül tarihleri arasındaki misafirleri, Türkiye’nin dört bir yanından gelen motor tutkunları olacak.
    Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Erciyes AŞ ve Kayseri’deki gönüllü motosiklet kulüpleri tarafından düzenlenecek olan etkinlik bin motosikletçi ve 2 bin 500 katılımcıyı ağırlayacak. Erciyes Tekir Yaylası’nda festival için kurulan çadır kamp alanında gerçekleşecek olan etkinlik nefes kesen akrobasi gösterilerine, moto kross yarışlarına, konserlere, DJ performanslarına ve ateş başı eğlencelerine sahne olacak. 30 Ağustos Zafer Bayram’ında başlayacak ve 4 gün boyunca devam edecek Erciyes Moto Fest’e katılanlar Talas, Kapuzbaşı Şelaleleri, Sultan Sazlığı gibi Kayseri’nin tarihi ve doğal güzelliklerini de iki tekerle keşfetme imkânı bulacak.
    Türkiye motosiklet akrobasi şampiyonu ve ünlü motor şovmeni Birkan Polat, Cuma ve Cumartesi günleri Erciyes’te 17:00 - 18:00 saatleri arasında motosikletiyle unutulmaz bir gösteri sergileyecek. Festivalin üçüncü günü de yüzlerce motosikletlinin katılımı ile şehir korteji gerçekleştirilecek. Erciyes’te başlayacak olan tur şehir merkezinden Talas’a uzanıp tekrar Erciyes’te son bulacak. Ayrıca festival boyunca düzenlenecek çekilişlerle katılımcılara bir birinden güzel hediyeler dağıtılacak.
    Daha önce bu organizasyona katılan birisi bu sene hayatta gelmez. Organizasyonda tam olan hiç bir şey yoktu çünkü. Hele o toprak zeminde motosikletle yavaş gitme yarışması vardı ki dillere destan. Tozun toprağın içinde perişan oldu herkes. Akrobasi gösterisi için milleti yayladan otel önündeki otoparka götürdüklerini kimse unutmadı. Birbirinden güzel hediyeler dedikleride zincir yağı vermekti. Gece eğlence bitince nerede konaklayacağız diye millet aptal aptal birbirinin suratına bakmak zorunda kaldı. Etkinlik için gelen insanları kendi paraları ile rezil kepaze ettiler. Kayserili olarak ben bile gitmeyeceğim, şehir dışından beni arayıp gelmeyi düşünen arkadaşlara bile gelmeyin dedim. Bu kadar rezillik olamazdı gerçekten.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler