Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Haftasonu yapılsaymış gelebilirdik. Yalnız sizin ora hep dar sokak. Nerede test sürüşü yapılacak?
    İşyerine yakın yerde boş alan var orada olacak inşallah
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Rawen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba bende motor almayı düşünüyorum 8. ayda 18 olacağım fakat aileyi bir türlü ikna edemedim, araba sürerken olan farkedemediğim hız duygum neredeyse tavan yaptığı için olmuyor. Eğer olur da alırsam başlangıç için Pulsar 150NS düşünüyorum Sabahları Hürriyetten geçen bir pulsar görüyorumda buradan birininse şimdiden söyleyim o pulsarların arka farları beni bitiriyor

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Az önce fuzuli durağı alt geçidinde motorun üstüne yatmış vaziyette hız denemesi yapan pulsarcı burda mı?:D O alttan giderken başka bir pulsarcı üstten gidiyordu fıtı fıtı Çılgın pulsar Kayseriyi costuruyorr:D
    Alıntı Rawen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba bende motor almayı düşünüyorum 8. ayda 18 olacağım fakat aileyi bir türlü ikna edemedim, araba sürerken olan farkedemediğim hız duygum neredeyse tavan yaptığı için olmuyor. Eğer olur da alırsam başlangıç için Pulsar 150NS düşünüyorum Sabahları Hürriyetten geçen bir pulsar görüyorumda buradan birininse şimdiden söyleyim o pulsarların arka farları beni bitiriyor
    Güzel başlangıç olur. Hatalarını tolere eder 150 cc.

Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Az önce fuzuli durağı alt geçidinde motorun üstüne yatmış vaziyette hız denemesi yapan pulsarcı burda mı?:D O alttan giderken başka bir pulsarcı üstten gidiyordu fıtı fıtı Çılgın pulsar Kayseriyi costuruyorr:D

Güzel başlangıç olur. Hatalarını tolere eder 150 cc.
    Çılgın pulsar coşturuyor da bir ben coşamadım, hayırlısıyla motora olan ilgimi anneme aşıladigim gibi babamada aşılarsam herşey rayına oturacak

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Ben değildim kimmiş o yüce şahsiyet bak merak ettim şimdi.
    Direk 200cc al satarken çabuk satarsın.

Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    200CC aldıramam malum fiyati

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseride senden başka hızlı Pulsarcı mı var? Bide plaka da yok ohh misss )
    Rawen ve fatih_ogar bunu beğendiler.
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseride senden başka hızlı Pulsarcı mı var? Bide plaka da yok ohh misss )
    Sanırım benden bahsediyorsunuz.oysa ben kaplumbağa hızında giden bir kullanıcıyım
    En son 3 gün önce geçtim o alt geçitten,eğer okuyorlarsa bu yazıyı dikkat etsinler lastiklere kuru havada bile kayıyo aman deyim.

turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Son iki gündür Benelli tnt motorlu bir arkadaş görüyorum sivas caddesinde. Kafasında kamera takılı geziyor buralarda mı kendisi

Önerdiğiniz A2 ehliyet kursu var mıdır? Sabah hürriyet aytemiz petrol civarında giden siyah pulsarlı abimiz burada mı?

Meraba arkadaşlar, motosiklet yolunda artık ciddi ciddi adımımı attım. A2 için dün bir sürücü kursuna kaydımı yaptım. Ancak verecekleri eğitimden ve eğitmen durumundan şüpheliyim. Direksiyon sınavından kalıp tekrar tekrar para vermek istemiyorum. Zamanı olan bir iyiliksever var mı nezaman nereye derseniz gelirim. Beni motoruyla çalıştırıp bana bu yolda yardimci olmak isteyen birini arıyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:22 ----------

Dün birçok kursu gezdim. A2 vermek istemeyip A1e kaydolmam icin beni ikna etmeye çalışanlar oldu. Eğitim eğitmen durumu bakımından hiçbiri güven vermedi. Fiyatlar standart. Öyle olunca birisine kaydimi yaptım.

hangi ehliyeti alabiliyorsan onu alman mantıklı. A ise A yı al. Yok A yı alamıyom o zaman A2 yi. A2 için yaş falan şartlar el vermiyor o zman seve seve A1 i. Ama yasal olarak hangi ehliyeti alabiliyorsan en büyünü alman mantıklı.

Selamun aleykum arkadaşlar.Uzun zamandır motora başlama hayalimi sonunda gerçekleştirdim,artık bende aranıza katıldım.Başlangıç motoru olarak hem fazla para vermemek için hemde kolay öğrenebileceğimi düşündüğüm motor olan Kanuni'nin 125cc lik motorunu aldım ikinci el olarak.Bunu seçmemdeki diğer bir neden ise motor ünv den sınıftan arkadaşımın motorunun olması ve gayet temiz olmasıydı(kendiside şuan fazer aldı).Kısa süre içindede ehliyet kursuna yazılıp ehliyetimi çıkarmayı düşünüyorum rahat rahat gazlamak içinKayseride olan motor sürücüsü arkadaşlarla tanışmak,muhabbet etmek,tecrübelerinden faydalanmak isterim.Motora yeni başlayacak olan birine verebileceğiniz tavsiyeleriniz varsa yazarsanız sevinirim.Hadi tekeriniz her daim düz bassın;)

Hayırlı olsun.
    Ehliyetin olmadan trafiğe çıkma. Cezayı yersen çok üzülürsün.
    Ben Kayseri parkın oralarda nispeten trafiğin olmadığı yerde, kask falan olmasına rağmen yolda tın tın gidiyordum. Kırmızı ışıkta durdum. Arkadan 2 tane motorize trafik polisi geldi, Sağ çekmemi söylediler ve evraklarımı kontrol ettiler. O yüzden ehliyet almadan heyecanına yenip düşük gezme...

Ve en önemlisi koruma ekipmanlarını maddi gücün el verdiği kadar en kalitelerinin alman. Ayrıca büyük ihtimalle o motorun üzerinde dandik çin malı lastikler vardır. İmkanın varsa motorunun lastik ebatlarına göre iyi kalite (mişlen pireli gibi marka) lastik alman.
    Kazasız belasız
    fero. bunu beğendi.

Motorun bakımları yapılmış durumda,lastik olarak üzerinde metzeller taktırdı arkadaşım,onun kaliteside Nasıl pek bilmiyorum açıkçası.Bayram sonrası ehliyet kursuna yazılacağım dediğiniz gibi 1500 tl ceza yemek istemem )Teşekkür ederim

Merhaba arkadaşlar,
    Kayseri'de Honda CBR250'yi nerden alabilirim?
    Bayiisi nerede?

Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Kayseri'de Honda CBR250'yi nerden alabilirim?
    Bayiisi nerede?
    https://honda.com.tr/motosiklet/bayiler

Motosikleti
    Kayseri'de ben ne satıyorsam onu görürsün unutmuşun Tuncay abim.Yamaha bitti Bajaj başladı.Ferhat abim bile NS200lendi.
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Alıntı fatih_ogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kayseri'de ben ne satıyorsam onu görürsün unutmuşun Tuncay abim.Yamaha bitti Bajaj başladı.Ferhat abim bile NS200lendi.
    Honda satıyor musun?

Motosikleti
    Honda satıyor musun?
    Bajaj satıyorum Tuncay abi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler