Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    turbocharge - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı yasirbilgic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen olsan çinlilerden ne alırdın abi? Fiyat/performans olarak bakarsan?
    Çinli alacak olsam naked sevdiğimden mondial z 180 one alırdım. Ya da yine mondial in 150 mr vulture alırdım.
    Onun dışında içime sinen bilmiyorum pek olmazdı heralde. Biraz daha zorlayıp pulsar a kasardım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fero. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Havalar biraz daha ısınsın forum olarak bir buluşma yapar muhabbet ederiz ;)
    buğratuncer bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Havalar biraz daha ısınsın forum olarak bir buluşma yapar muhabbet ederiz ;)
    Motoru olmayanlarda gelebilir mi?

Motorlara dikkat fena rüzgar var

Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Motorun bi önemi yok.Maksat tanışmak.Zaten ben grup gezilerine katılan biri değilim,senede 1 veya 2 uzun yol yaparım o kadar
    buğratuncer bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı fero. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun bi önemi yok.Maksat tanışmak.Zaten ben grup gezilerine katılan biri değilim,senede 1 veya 2 uzun yol yaparım o kadar
    Eyvallah Hocam bugün(pazar günü) forum otoparkındaki pulsar sizin miydi?

Merhaba, Kayseri'deki Yamaha bayisini bileniniz var mı? R25 almayı düşünüyorum ama Kayserideki bayide var mıdır emin değilim.

Motosikleti
    Hero xpulse 200
    Yok ben değildim.
    Benim bildiğim yamaha bayi kayseride yok.honda,bajaj vs var.
    likewhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı likewhat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba, Kayseri'deki Yamaha bayisini bileniniz var mı? R25 almayı düşünüyorum ama Kayserideki bayide var mıdır emin değilim.
    Düvenönünde ünlü motor yamaha da satıyordu. Oraya sorabilirsin.
    likewhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Yakinda
    Kayseri'de Yamaha bayii yok, servis de yok. Her biri 300km uzakta olan Ankara, Adana, Mersin, Konya arasindan tercihinizi yaparsiniz artik. Unlu Motor artik satmiyor Yamaha. Uzucu ama Yamaha'nin da pek umrunda oldugunu sanmiyorum Kayseri'nin.
    likewhat bunu beğendi.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Kayseri kim ki zaten Ben şuna bağlıyorum motosiklet bayiisinin olmamasını(genel olarak motosikletin yaygın olmayışını(bakın kültürün oluşmasını geçtim); Kayserinin şehir düzenine baktığımızda yollar geniş sokaklar ferah düzenli bir şehir nispeten. Araçla bir yerden bir yere ortalama 15 20 dakikada bilemedin yarım saatte ulaşabiliyorsun. Yani trafikte takıldım derdi yok. Gerçi son zamanlarda adım başı mantar gibi trafik lambası dikildiği için ışıklardan geçmek bazen zulüm olabiliyor. Gelelim hava şartlarına. Malum Kayseride kış uzun sürüyor.Yerde kar kalmasa bile ayaz yok mu o ayaz o bitiriyor adamı. Sadece ayaz değil bide bunun yağmuru çamuru rüzgarlı günleri var. Durum böyle olunca insanlar arabayı tercih ediyor.
    Yeni üniversitelerden umutluydum ama gelenlerin çoğu Kayseri bebesi olunca aileleri hemen altlarına arabayı çekiyor. Anlayacağınız özel universiteye giden zengin Kayseri bebelerini aileleri arabayla kandırıyor e çocukta halinden memnun
    Zenginlere gelmişken adam zaten rahatına düskün belli bi yaşa gelmiş niye rezil olacam diyor motorum kışın garajda durur yazın binerim diyor.Eyvallah ne güzel. Bunlarda tatlı su motorcusu grubunda saydığımız kesim. Bunları 3 4 aylık dönemde caddelerde görürüz
    Çok uzattım ama Kayseri için bu meretin yaygınlaşmaması için iki ana sebep var: 1-İklim 2-Arabayla kısa sürede istediğin yere ulaşım.

Sizinde aklınıza gelen varsa ekleyebilirsiniz bunlara ek olarak

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2010 Erciyes Üni mezunuyum. Koskoca üniversitede şaka gibi sadece 5 kişi motorla gelen öğrenci vardı, Bunlardan biri de ben Bir tane de yabancı dillerde bir hocada vardır, o kadar.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    O zaman bir elin parmağını geçmiyormuş. Şimdi de iki elin parmağını geçmez heralde

Motosikleti
    Mondial 125 mh Drift
    Univerisete tas catlasa 7 tane felan var,motosiklet kulturu cidden Kayseride hiic yok ayaz olayi bunda bayagi etkili,e geriye ne kaldi suraya buraya gitmek icin keyfi kullananlar bunlarinda kendi arasinda hicbir bag yok (varsada pek bi ise yaramiyor bence )bazı "buyuk" motosiklet kullananlar haricinde,genelde motosikletli birini gorunce selam veririm karsilik olarak sacma bakislar aliyorum ama olsun alisirlar belki bir gun bu selamlasma işine,kısacası Kayseri de isimiz cook zor

fatih_ogar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet bayisi old. için her model!!!
    Arkadaşlar 11,05,2016 tarihinde Ünlü Motorsiklette Bajaj markasına ait olan otomobilin yani Qute nin test sürüşü var.Hepinizi beklerim.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Alıntı fatih_ogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 11,05,2016 tarihinde Ünlü Motorsiklette Bajaj markasına ait olan otomobilin yani Qute nin test sürüşü var.Hepinizi beklerim.
    Bajaj motosikletleri test gününde deneme imkanımız olacak mı? (pulsar, rs vs.)
    fatih_ogar bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı turbocharge adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pulsar etkinliğini 6. ayın ortasında yapmayı planlıyoruz.Buradan yazarım tarih kesinleşince.
    turbocharge bunu beğendi.
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Motosikleti
    19.05.2016 tarihinde pulsar serisi için test sürüşümüz vardır.Hepiniz davetlisiniz.
    yer:ÜNLÜ MOTORSİKLET
    Düvenönü tramvay durağı karşısı
    İletişim:05427808223
    turbocharge bunu beğendi.
    ÜNLÜ MOTOSİKLET 3S ANA BAYİİ (SATIŞ -SERVİS -SATIŞ SONRASI HİZMET)...''BAJAJ''MONDİAL''KYMCO''FALCON' 0352 320 6791

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    19.05.2016 tarihinde pulsar serisi için test sürüşümüz vardır.Hepiniz davetlisiniz.
    yer:ÜNLÜ MOTORSİKLET
    Düvenönü tramvay durağı karşısı
    İletişim:05427808223

Güzel haber Yalnız ekipmansız test edebilir miyiz?

Motosikleti
    Güzel haber Yalnız ekipmansız test edebilir miyiz?
    Etkinlik maalesef ertelendi.Tarih 26.05.2016 oldu.Ekipmanların hepsi tarafımızdan karşılanacaktır.Ehliyet olması yeterli.

Motosikleti
    Ktm Duke 200 (2014)
    Etkinlik maalesef ertelendi.Tarih 26.05.2016 oldu.Ekipmanların hepsi tarafımızdan karşılanacaktır.Ehliyet olması yeterli.
    Haftasonu yapılsaymış gelebilirdik. Yalnız sizin ora hep dar sokak. Nerede test sürüşü yapılacak?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler