Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tuncay memnun oldum inş. seni de motor sahibi yaparız.
    saol bende memnun oldum..
    inşallah alacam moturu. bu gün ehliyet için sınava girdim. iyi geçti. 3 hafta sonra da direksiyon sınavı var. şimdi B yi alacam. sonra b yi aldıktan sonra aralıkta A2 için motor sınavına girip ocakta da uygulamaya girtecem. ocak şubat arasında ehliyet sahibi olcam.
    ondan sonra motor alacam inşallah..
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    muratboyar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rs200
    kamu merhaba.aramıza hosgeldin. yaza kadar bir grup olusturacağız gibi geliyor bana. mt şehir grupları arasında zannedersem en az katılım bizde.kayseri kış memleketi ancak son yıllarda iklim değişikliği nedeniyle kasım ayına kadar motoru kullanabiliyoruz.
    tuncay sen b ehliyetini aldıktan sonra motor yerine 4 tekere heveslenmeyesin

Herseyin yeri ayri. Tabiki araba da meragi var ama para olmayinca ne yapalim
    Simdi a2 yi alsam ileride b yi alirken daha fazla para vermis olcam o yuzden almisken ikisini de bir alayim dedim
    Evet abi son yillarda kayseri de motosiklete muthis bi patlama oldu hadi hayirlisi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı kamu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar artık kış geldi insallah yaza bende motorumu alıp aranıza katılırım
    bu arada yukarda resimleri olan yamula barajı mı?
    evet yamula barajı...bu ara yeni gelen arkadaşlara hoş geldiniz diyorum...yavaş yavaş çoğalıyoruz..

Motosikleti
    Rs200
    selam.ferhat en iyi balık nerden çıkıyor yamuladan?.erkilet üzeri mi gidiyorsun?sazan dan baska balık var mı?bu üç sorumun cevabını bekliyorum.ben genelde pınarbası tarafına giderim.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hoşbuldum arkadaşlar
    yamula barajının yolu erkilet uzerinden giderken iyi degildi hatırladığım kadarıyla...
    Tundzhay ehliyet fiyatları ne alemde bilgi verir misin bende B var A2yi yaza kadar almayı dusunuyorum yazında motosiklet insallah
    kayseride fiyatlar nasıl birde kurslarda bulunan motosikletler hakkında bilgin var mı manuel vitesli motosiklete sahip bir kurs düşünüyorumda :D

Motosikleti
    Rs200
    kamu özeldem msj attım kurslarla ilgili bakabilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Alıntı muratboyar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam.ferhat en iyi balık nerden çıkıyor yamuladan?.erkilet üzeri mi gidiyorsun?sazan dan baska balık var mı?bu üç sorumun cevabını bekliyorum.ben genelde pınarbası tarafına giderim.
    erkilet yoluna çıkıyorsunuz..huzur evi'nin tam karşısından sağa dönüyorsunuz zaten orada levha var kuşçu barajı'diye yazar!!yaklaşık oradan 25'km...tavsiye ederim gitmenizi..
    arkadaşlar bu aralar havalar iyice soğudu!!ben motoru garaja kapatmış vaziyetteyim nisan ayına kadar motoruma elveda dedim..

slm kamu
    A2 kurs ucret 150 ytl verdim. Kurs motoru bi tane scoter. Kayseridi manuel vitesli kurs gormedim bi arkadasim bunyanda bi kursa yazildi ordaki manuel vitesli. Kac para bilmiyom, hadi hatirlisi

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    hmm anlaşılan emniyetteki masraflar filan 300 ytl civarında tutacak tşk ederim

25 aralikta yazili sinav ocakta da uygulama var. Sen hangi tarihlerde dusunuyon almayi?

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    haziranda elimde olacak şekilde bir kursa yazılmayı planlıyorum. B alırken 3 ayda bir donem yapılıyordu yine oylemi acaba yani ocakta varsa bir daha ki sefere mart nisan gibi olur herhalde bu ikisinden birinde alırım insallah

haziran geç değil mi yaw.? nisan ayında motora binmeye başlarsın hafiften hafiften kayseride..

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    nisanda istediğim motoru alabilecek maddi durumum olmaz sanırım (hyo gt250r )
    hazirana filan ancak artık erken alırsam da ehliyeti belki duramam idareten bir motosiklet alırım

Motosikleti
    Rs200
    motorlarınızı yaza hazırlayın gezecek cok yer var. tuncay senin aklında hangi motor var. tarz olarak s.s naked cruiser cup vs ne düşünüyorsun

ben öğrenci adamım. o yüzden param neye yeterse onu alcam kısmetse
    ama gönlümden cruiser bi motor geçiyor. öyle büyük cc felan da istemiyom. sadece uzun yolda gezintilerde sıkıntı çıkarmasın yeter..
    sen ne önerirsin?
    bu arada hiç msn de göremiyoz seni..

ahmetsngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250, Yamaha Fazer600, Yamaha YZF R1
    bende kayseridenim şimdilik motosikletim yok ama yakında bu sitedekilerinde görüşünü alarak alıcam
    b sınıfı ehliyetin sınavını geçtim a2 yi bekliyorum inş yaza hem ehliyet hemde motorum oolacak

Motosikleti
    Rs200
    ahmetsngr hoşgeldin. Allah en güzelinden gönlünüze göre motorlar nasip atsin.

Motosikleti
    Honda CBR 250R
    arkadaşlar neden bu kadar pasif kalıyor grup :O

bari ben birşeyler sorayım Kayseride motosiklet satan bayiler teknik servis vs. gibi konularda biraz bilgi verebilir misiniz?
    adres varsa websitesi bildiğiniz kadarıyla hangi marka için teknik servis desteği var
    mesela ben hyo gt250 r almayı planlıyorum teknik servisi var mıdır kayseride bunun gibi bilgilerinizi paylaşabilir misiniz?
    teşekkürler :D

Motosikleti
    Rs200
    kamu ben sadece yamaha ve mondial servislerini biliyorum. düvenönü beğendikten önceki 2. cadde.motor alırken bence servisi gözden gecirmeden alma seni yarı yolda bırakmasınlar.hatta alacağın motor hakkında verecekleri bilgileri buradaki bilgilerle karşılaştır.hatta hazırlıklı git problemlerle ilgili sorular sor. çoğu motor servisi bisikletçiden beter oluyor.

REKLAM ALANI
8. sayfa BirinciBirinci ... 6789101858108 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler