Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    HanzoLife - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elimde kullanmadığım LS2 Kırmızı-Siyah ve Nolan N-85 Mat Siyah var ikiside S beden ihtiyacınız varsa gayet uygun fiyata verebilirim...
    Kardeş teşekkür ederim beden uyarmı bilemiyorum ama öncelikli tercihim sıfırdan yana.

Bugün düvenönündeki motorcuları gezdim erciyes bisikletin bitişiğinde bulunan dükkanda LS2 351 buldum lakin fiyat konusunda sert bir tavır alınca vazgeçtim arkadaş pek hoşgörülü değildi 125 fiyat çekti 5 kurş aşağısı olmaz dedi ben 110 teklif etmiştim. diğer yandan ünlü motora gittim oda elinde ls2 olmadığı için heralde farklı markaya
    yöneltmeye uğraştı(ls2 pek tutulmuyor falan gibi) ürünün birtakım malzeme reklamını yapıp durdu. Kayseri esnaf kültürünü yıllardır çözemedim gitti... biz aptalız onlar akıllı...
    Sonra erciyes bisiklete gittim 80 tl ye bir kask gösterdiler güzel gibiydi (XL) yanlardan kafama biraz fazla baskı yapınca ondanda vazgeçtim. Bu arada arkadaşla kask üretim tarihleri ile ufak bir polemik yaşadık ben yeni tarihli olması önemli uzmanlar öyle diyor araştır desemde hayır dedi kaç yıldır motor sürererim şimdi benim kask çöpmü dedi neyse dedim oradanda çıktım. Başka nereye bakarım bilemiyorum.

9

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Hocam hiç bir yere bakmayacaksın kendini strese sokmaktan başka bi işe yaramıyo yorulduğunda yanına kar, beden ölçünü biliyorsan netten araştır hoşuna gideni al derim hatta benim ls2 incelemem var bi bak istersen...

http://www.motosiklet.net/forum/test...-buyursun.html

Muktedirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Herkese merhabalar yıllardır beklediğim şeyi bu pazar inş. gerçekleştireceğim ve bir tane motor alacağım, başlangıç olarak aklımda mr 150 var. Kayseri de uygun fiyatlı kaliteli ekipmanı nereden alabilirim yardımcı olursanız sevinirim

Motosikleti
    Hayırlı olsun şimdiden, Kayseri uygun fiyatlı ürün bulursunuz ama hiçbirisinde kalite aramayın "ucuz etin yahnisi???"

Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Alıntı 106GT! adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun şimdiden, Kayseri uygun fiyatlı ürün bulursunuz ama hiçbirisinde kalite aramayın "ucuz etin yahnisi???"
    Teşekkürler dostum.. evet haklısın sanırım çokta birşey beklememek gerek

Motosikleti
    Xmax 250
    hayırlı olsun. ekipman konusu çok sıkıntılı maalesef kayseri'de.Netten sipariş etmek tek çözüm.

Motosikleti
    Mr 150 vulture
    Arkadaşlar 0 motor alınacağı zaman ruhsat, sigorta, plaka işleriyle biz mi uğraşıyoruz yoksa aldığımız yer mi? Bir de bunların masrafı kime ait oluyor?

Motosikleti
    Xmax 250
    istersen sen yaparsın istersen aldığın yer. motoruna göre değişmekle birlikte 50-100 lira daha pahalıya mâl olur bayiye yaptırırsan.

initial-D - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FJR 1300
    arkadaşlar merhaba

bu motoru tanıyan,bilen var mı?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...48966770/detay

Motorsever arkadaşlar. Baharın yaklaşması ile bir gezi düzenlemeyi düşünüyoruz. Güzergah olarak Avanos, Göreme, Uçhisar, Nevşehir ve dönüş. Yaklaşık 140 km lik bir gezi olacak. Ana hatları ise Avanos' ta konaklama veçay molası, Göreme ve Uçhisar' dan direk geçerek Nevşehir Forum' da yemek molası ( Nevşehir Forum' da ısrarcı değiliz teklifleri değerlendiririz) ardından direk Kayseri' ye dönüş. Motor cc si olarak herhangi bir ayırım olmamasını ve kaskların zorunlu olmasını planlıyoruz. Nisan ayının yağmursuz bir pazarı uygun olacaktır. Ana hatlar bu şekilde. Ayrıntıları sizlerle şekillendireceğiz arkadaşlar.

Motosikleti
    Xmax 250
    Alıntı ersoza adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorsever arkadaşlar. Baharın yaklaşması ile bir gezi düzenlemeyi düşünüyoruz. Güzergah olarak Avanos, Göreme, Uçhisar, Nevşehir ve dönüş. Yaklaşık 140 km lik bir gezi olacak. Ana hatları ise Avanos' ta konaklama veçay molası, Göreme ve Uçhisar' dan direk geçerek Nevşehir Forum' da yemek molası ( Nevşehir Forum' da ısrarcı değiliz teklifleri değerlendiririz) ardından direk Kayseri' ye dönüş. Motor cc si olarak herhangi bir ayırım olmamasını ve kaskların zorunlu olmasını planlıyoruz. Nisan ayının yağmursuz bir pazarı uygun olacaktır. Ana hatlar bu şekilde. Ayrıntıları sizlerle şekillendireceğiz arkadaşlar.
    Ben katilirim, nisandan once de ayarlanabilir..

Olabilir tabi. Hava sıcaklığı uygun olursa daha erken bir tarihe çekilebilir. Ayrıca yüksek sayıda katılım sağlanabilirse Nevşehir Forumda ya da çarşıda güzel bir restorantta indirim sağlayabileceğimiz yerler araştırılacaktır.

Motosikleti
    Nisan şart değil havaların güzel olduğu bi gün toplanalım inşallah...

Olur tabiki hemde çok güzel olur. Önce ufak bir tanışma gezisi de ayarlanabilir. Ben hergün bu forumu takip edeceğim. Biraz daha organize olduktan sonra katılımcı arkadaşların telefon numaralarıyla bir rehber oluşturarak yapacağımız gezi ve etkinlikleri mesaj yoluyla haber verebiliriz.Bu sezonu dolu dolu geçireceğiz inşallah.

Motosikleti
    Hayırlısı olsun Forum aslında çok zayıf kalıyo bu tür etkinlikler için siz isterseniz geziler ve tanışma için facebook tan Metin Tek isimli abimize arkadaşlık gönderin, genelde güzel gezi ve organizasyonlar düzenliyorlar bende müsait oldukça katılmaya çalışıyorum. Burdanda devam edelim gerçi burasıda renkli kalsın sağlıcakla...

Metin bey ile baglantı kurarım, forumdan da daha çok kişiye ulaşalım.

Motorsever arkadaşlar. Baharın yaklaşması ile bir gezi düzenlemeyi düşünüyoruz. Güzergah olarak Avanos, Göreme, Uçhisar, Nevşehir ve dönüş. Yaklaşık 140 km lik bir gezi olacak. Ana hatları ise Avanos' ta konaklama veçay molası, Göreme ve Uçhisar' dan direk geçerek Nevşehir Forum' da yemek molası ( Nevşehir Forum' da ısrarcı değiliz teklifleri değerlendiririz) ardından direk Kayseri' ye dönüş. Motor cc si olarak herhangi bir ayırım olmamasını ve kaskların zorunlu olmasını planlıyoruz. Nisan ayının yağmursuz bir pazarı uygun olacaktır. Ana hatlar bu şekilde. Ayrıntıları sizlerle şekillendireceğiz arkadaşlar. Daha fazla arkadaşlara ulaşmaya çalışıyoruz. İlgilenen arkadaşların mesajlarını bekliyoruz...

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Metin abi 10 numara abidir ama grup sayısı arttıkça işin suyu çıkıyo
    Eğer öncesinde tanışma faslı yaparsanız seve seve katılırım.

Motosikleti
    İmkan buldukça bende katılmak isterim vardiyalı çalıştığım için problem oluyor bazen...

Motosikleti
    cbf 150
    arkadaşlar her türlü motorsiklet etkinliğine bende katılmak isterim. facebook ta kayserili motorseverlerin sayfalarında satılık ilanlarından baska birşey yok..ne bir gezi ne bir etkinlik...tanışmak isterim.sevgilerle.
    kordinaryus bunu beğendi.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler