Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    prokobi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf250L
    iş yeri neresi ? oturduğum binada işyeri yok fakat benden başka kimsede de görmedim muhtemelen benim ben değilsem de arkadaşın numarasını alda gezecek birileri olsun kimse yok koca kayseri de

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Alıntı SiriusBLACK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşyerimizin olduğu binaya 250lilik Cros Hondayla gelip giden, 2 gündür park eden biri var ama henüz tanışmadım. O kişi sende olabilirsin tabi
    iş yeri neresi ? oturduğum binada işyeri yok fakat benden başka kimsede de görmedim muhtemelen benim ben değilsem de arkadaşın numarasını alda gezecek birileri olsun kimse yok koca kayseri de

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı fatih_ogar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sa ahmettekin96 arkadaşım kayseri yamaha bayiisiyim istersen hem sıfır hemde ikinci el motorda yardımcı olabilirim.internete düşmüş motorlardan değil işyerim düvenönünde gelirsen yardımcı olurum.tramvay durağı karşısında nodan laşmak istersen 0542 780 82 23
    a.selam abi oraları geçenlerde dolaşmıştım zaten biliyorum ara sokakta olması lazım.. parayı flan denkleştirebilirsem uğrarım yanına.. numaranı kaydettim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

Alıntı SiriusBLACK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben bütün güvenlik ekimanlarımı İstanbul Kızıltopraktan almıştım. Sürüş eğitimi için ise Hondanında 1. kur ve 2. kur güvenli sürüş eğitimlerine katıldım (yine istanbulda), benim bildiğim kadarıyla Kayseri'de güvenli sürüş eğitimi veren bir yer yok
    hadi ya bu kötü oldu işte.. kurlar tahminen kaç hafta sürüyo ? eğer kısa sürecekse istanbula gidebilirim eğitim ve malzemeleri almak için...

ahmetsngr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bisan Roadstar 250, Yamaha Fazer600, Yamaha YZF R1
    Arkadaşlar bayramda 15 günlüğüne İstanbul'dan Kayseri'ye geliyorum Fazer 600 ile inş. denk gelirse gezi veya etkinlik katılabilirim.

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Alıntı ahmettekin96 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    a.selam abi oraları geçenlerde dolaşmıştım zaten biliyorum ara sokakta olması lazım.. parayı flan denkleştirebilirsem uğrarım yanına.. numaranı kaydettim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:56 ----------

hadi ya bu kötü oldu işte.. kurlar tahminen kaç hafta sürüyo ? eğer kısa sürecekse istanbula gidebilirim eğitim ve malzemeleri almak için...
    Kurlar 2 gün sürüyor. Her kurun fiyatı 350 tl idi galiba. Gebzede Honda fabrikasının arkasında motosiklet eğitimi için özel bi bölüm yapmışlar orda veriyorlar. Teorik ve pratik eğitim bir arada veriliyor. İstanbuldan Taksim ve Bostancıdan servisle alıp eğitim yerine götürüyolar yaklaşık saat 9 9:30 dan akşam 4-4:30 civarlarına kadar sürüyor. İlk iki kuru Crf150 3. kuruysa CBF1000 ler le veriyorlar. Yaklaşık civarında kişiyle aynı anda ders veriliyo. Kurs kayıt tarihleri ve kontenjanları hondanın web sitesinde mevcut. Özellikle cumartesi pazar olmak üzere kontenjanlar çok hızlı doluyor, istenilen saatte kayıt yapmak için biraz hızlı hareket etmek lazım.

---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

Alıntı prokobi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:10 ----------

Hunat Caminin arkasında 2 katlı yeni bi iş merkezi var. Büyük kare camları var. Altında köşede FotoJenik fotoğraf stüdyosu diğer köşesinde Et ve Balık Kurumu var. O binanın girişinde içinde bir kaç kez park etmiş vaziyette gördüm, ama son zamanlarda rastlamadım. Sahibiyle karşılaşır tanışırsam haberdar ederim, ilgilenirse sana bi şekilde ulaşır.

prokobi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda crf250L
    ---------- Post added at 00:40 ---------- Previous post was at 00:37 ----------

[/COLOR]

Hunat Caminin arkasında 2 katlı yeni bi iş merkezi var. Büyük kare camları var. Altında köşede FotoJenik fotoğraf stüdyosu diğer köşesinde Et ve Balık Kurumu var. O binanın girişinde içinde bir kaç kez park etmiş vaziyette gördüm, ama son zamanlarda rastlamadım. Sahibiyle karşılaşır tanışırsam haberdar ederim, ilgilenirse sana bi şekilde ulaşır.[/QUOTE]

teşekkürler........ yok o ben değilim talas da benim evim hafta sonları çıkıyorum sadece , etkinlik olursa haberdar ederseniz katılırım,

Motosikleti
    Xmax 250
    etkinlik olursa bende katılırım arkadaşlar..
    ahmettekin96 bunu beğendi.

[QUOTE=SiriusBLACK;3098694]Kurlar 2 gün sürüyor. Her kurun fiyatı 350 tl idi galiba. Gebzede Honda fabrikasının arkasında motosiklet eğitimi için özel bi bölüm yapmışlar orda veriyorlar. Teorik ve pratik eğitim bir arada veriliyor. İstanbuldan Taksim ve Bostancıdan servisle alıp eğitim yerine götürüyolar yaklaşık saat 9 9:30 dan akşam 4-4:30 civarlarına kadar sürüyor. İlk iki kuru Crf150 3. kuruysa CBF1000 ler le veriyorlar. Yaklaşık civarında kişiyle aynı anda ders veriliyo. Kurs kayıt tarihleri ve kontenjanları hondanın web sitesinde mevcut. Özellikle cumartesi pazar olmak üzere kontenjanlar çok hızlı doluyor, istenilen saatte kayıt yapmak için biraz hızlı hareket etmek lazım.[COLOR="Silver"]

Çoktan kayıt oldum abi .. 31temmuz-1ağustos takine katılıyorum kur 1.. dönüşte de inşallah bi ybr125 alcam.. ama para bulamazsam maalesef kuba mahkumu ....

Motosikleti
    Yamaha MT07
    Bence çok iyi yapmışsın. Eğitime kaydolma işindede, motor seçimindede.
    ahmettekin96 bunu beğendi.

arkadaslar büyük motorlardan anlayan bakım yaptırabileceğim neresi var ?

xxxaaazzz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    herkese merhaba 2 aydır motorum var sadece haftasonları kullanıyorum.... honda pcx aldım...beyaz renk...şehir içi gezinti grupları varsa katılmak isterim...selamlar... MUSTAFA - https://www.facebook.com/hmgrup.mustafa

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı sentuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EFE motor var Argıncıkta meydanda büyük caminin tam karşısında Oktay usta, tavsiye ederim...
    GT! ...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sentuna adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dovononunde uzun sacli bir eleman vardi. Polis karakolunun o tarafta tukkani, irhan di sanirim ustanin adi.
    Ama yinede firsatin varsa ankaraya gitmeni tavsiye ederim...

Motosikleti
    Alıntı Tundzhay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dovononunde uzun sacli bir eleman vardi. Polis karakolunun o tarafta tukkani, irhan di sanirim ustanin adi.
    Ama yinede firsatin varsa ankaraya gitmeni tavsiye ederim...
    Orhan abi kapatmış dükkanı geçenlerde uğramıştım başkaları devralmış ufak tefek motosikletlere bakıyolardı, dediğin gibi en temizi Kayseride motora ellettirmemek Ben tüm bakımlarını kendim yapıyorum ihtiyaç duyan olursa yardım ederim seve seve
    GT! ...

Motosikleti
    2014 XTZ660 Tenere
    Arkadaşlar merhaba.
    Kayseri de ekipman bakabileceğimiz yer var ise adresini ve mağaza ismini yazabilir misiniz.

Motosikleti
    Osman kavuncu bulvarı Eski Sanayideki Şeker bankın tam karşısı Maranta motor var Regal raptor bayisi yeni açıldı büyük bi mağaza oraya bi bakın isterseniz.

ilginize
    teşekkür ederim

ilka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nasip olursa bu akşam kayserideyim

Motosikleti
    Mondial 125 ZNU
    Arkadaşlar merhaba. Bir adet ikinci el scooter almak için görüşeceğim yarın. Tam olarak neleri incelemem gerek? İlk motosikletim olacak. Yardımlar için şimdiden teşekkürler.

Motosikleti
    Xmax 250
    Altınoluk Mah. Hacılar 'da Mezarlık yanında Melikgazi Eğitim Tesisleri varmış buranın adresini daha net tarif edebilir mi birisi yada yerini Google map den direk resim olarak yüklerse daha makbule geçer.A2 direksiyon sınavının yapılacağı yer.

mustang256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Merhabalar kayseride ögrenciyim yarın ev tutmak için kayseride olucam ev gezmek gerek işleri halletmek için bir motosiklet kiralamak istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum internetten kiralik bulamadım sizin bildiginiz biryer bi firma var mı?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler