Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    GV-250
    arkadaşlar herksese merhaba..Foruma yen üye oldum..Kayseriliyim vede kayseride ikamet ediyorum...Hemşerilerime bir kaç sorum olacak!!!

Daha önceleri scooter kullandım ve vitesli olarak bir honda sürmüşlüğüm var antalya konya altında 20km felan yapmışımdır. Ayrıca arkadaşımda vitesli bir atv var onu baya kullandım halada arada bir kullanırım...Vitesli bir motorsiklet tecrubem hiç yok dolasıyla acemiyim yani....Uzun zamandır aklımda olan motor tutkusunu ortaya çıkartmak istiyorum..Racing tarzı motorlar hiç mi hiç ilgimi çekmiyor.Ama chooperları gördüğüm an eriyorum.Daha çok sakin şehir içinde sırf gezmek ve arasıra uzun yol yapmak için almayı düşünüyorum.Motorsiklet benim için ölü bir yatırım olacak haftada 1-2 gün binebileceğimi tahmin ediyorum..
    Ehliyetimde yok.Sadece B var..Ama sürücü kursu akrabamızı ayarladım..Muhtemelen bu hafta kayıt olacağım.Anlayacağınız kesin alıyorum....

Eğer motoru alırsam bana motor eğitimi verebilecek bir yardım sever hemşerim var mı?

Motorunu satan bir arkadaş varmı? Söylemeyi unuttum!!Forumda yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum..Gerek gösteriş gerekse sağlamlık açısından forumda beğenilen GV 250 modelini almayı düşünüyorum..Kayseride GV250 si olan bir arkadaş varsa yakından görmek isterim..Sıfır almaı düşünmüyorum....

Bir el atın hemşerilerim!!!!!!!!!!!!!!!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih383838 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hero puch :D
    kardeş ben öğrenciyim şimdi şehir dışındayım ama yaza doğru sende motoru alırsan akşamları 3 4 saat dolaşırız. ama tavsiyem acemiliği çin malı chooper da çıkarmaya kalkma sakın

---------- Post added at 23:52 ---------- Previous post was at 23:37 ----------

Alıntı adrenalin876 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar herksese merhaba..Foruma yen üye oldum..Kayseriliyim vede kayseride ikamet ediyorum...Hemşerilerime bir kaç sorum olacak!!!

Daha önceleri scooter kullandım ve vitesli olarak bir honda sürmüşlüğüm var antalya konya altında 20km felan yapmışımdır. Ayrıca arkadaşımda vitesli bir atv var onu baya kullandım halada arada bir kullanırım...Vitesli bir motorsiklet tecrubem hiç yok dolasıyla acemiyim yani....Uzun zamandır aklımda olan motor tutkusunu ortaya çıkartmak istiyorum..Racing tarzı motorlar hiç mi hiç ilgimi çekmiyor.Ama chooperları gördüğüm an eriyorum.Daha çok sakin şehir içinde sırf gezmek ve arasıra uzun yol yapmak için almayı düşünüyorum.Motorsiklet benim için ölü bir yatırım olacak haftada 1-2 gün binebileceğimi tahmin ediyorum..
    Ehliyetimde yok.Sadece B var..Ama sürücü kursu akrabamızı ayarladım..Muhtemelen bu hafta kayıt olacağım.Anlayacağınız kesin alıyorum....

Eğer motoru alırsam bana motor eğitimi verebilecek bir yardım sever hemşerim var mı?

Motorunu satan bir arkadaş varmı? Söylemeyi unuttum!!Forumda yaklaşık 2 haftadır araştırıyorum..Gerek gösteriş gerekse sağlamlık açısından forumda beğenilen GV 250 modelini almayı düşünüyorum..Kayseride GV250 si olan bir arkadaş varsa yakından görmek isterim..Sıfır almaı düşünmüyorum....

Bir el atın hemşerilerim!!!!!!!!!!!!!!!!!
    bence bide regali düşün nerdeyse aynı para regal raptor dd 350 e-6
    http://www.google.com.tr/imgres?q=re...t:429,r:14,s:0

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Mutlu yıllar Kayseri MT...
    GT! ...

EnDuRoCu_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Şu yeni yılda iki tekerimizden mahrum kalmamak dileğiyle.Nice yıllara arkadaşlar...
    altı''AT''mış

M.yildizli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 PWK
    S.a Kayseri'den ben. Aranıza Alırsınız Artık bizi'de ) Tanışma Bölümün'de Tanıttım azda olsa kendimi

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ferhat abi bana yeni yıl hediyesi olarak bir tane motosiklet hediye etsene...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Hoş geldin kardeşim aramıza yaz gelsinde tanışırız inş.

Motosikleti
    kayseri mt yavaş yavaş kıpırtılar görüyorum.. ferhat abi face deki resimlerde o bmw resimlerini sen mi çektin abi??

Evet fatih ben çektim nasıl beğendinmi

Tuni sen beni sabancının torunu felan sanıyon galiba,3000 lira maaş alıyorsun yuhhh ben asgari ücret alan sıradan bir vatandaşım

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.Bu yaz güzel geziler düzenliyelim diyorum ilk fikir benden olsun.
    altı''AT''mış

Motosikleti
    Inş güzel gezilere imza atarız havalar soğuk bunalıma girdim zaten :\

3000 tl maaş almıyorum Ferhat abi. nerde o günler ah?
    Dün Uludağ gititim bir günde 150 tl gitti. O kadar Kayseri'de yaşadık Kayseriler'gibi tutumlu olamadık bea

Motosikleti
    CBR 125 R
    sa hemserılerım bende kayserıden motor hastsıyım cok motor kullandım ama sahsıa aıt motr alacaktım su ara honda fıyatları artırıca beklemek zorunda kaldım. keske herkes ısmını yazsada tanıdıkalrımı gormus olsam yada tanıssam :D cunku bu yaz allah ızın verırıse takılmak ıstyorum sıze. tanıdığım motrcular var ama burada bulamdım onları.

Motosikleti
    Alıntı EnDuRoCu_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet fatih ben çektim nasıl beğendinmi

Tuni sen beni sabancının torunu felan sanıyon galiba,3000 lira maaş alıyorsun yuhhh ben asgari ücret alan sıradan bir vatandaşım

Yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.Bu yaz güzel geziler düzenliyelim diyorum ilk fikir benden olsun.
    Abi onlar nası bişey oyle yav. Sahipleri satmaz mı yazık onlara. ama abi efek falan süper olmuş on numara

Endurocu gardaş. Benim facem yok. O fotoları burdan paylaşırmısın

Motosikleti
    sattı :(
    herkeze merabalar arkadaşlar. aranıza yeni katıldım...
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

Motosikleti
    ferhat abi malum benim okul var haziran 14 anca ordayım hazirandan önceki gezilere gelemem muhtemelen

Motosikleti
    YBR 125
    Yazın geliyorum bekle memleketim

Motosikleti
    Hoş geldiniz arkadaşlar havalar ısınsada turlasak artık kurtlandım ben iyice duramıyorum...
    GT! ...

Hoşgeldiniz.
    Arkadaslar ortak fikirler uretebilirsek sık geziler değil ama ayda bir güzel gezi yapabiliriz. kaç senedir gezi yapamıyoruz diğer yapılan gezilerede ben katılmıyorum. Sayımız az olsun önemli değil hacim cc takintimizda yok yaz gelsin oturur biryerlerde tanisip konuşuk ederik

Tuni sana geliyo,

Göremede bu motorlar Fatih terkedilmiş gibime geldi.
    altı''AT''mış

Motosikleti
    sattı :(
    gerçekten çok güzel olur ben varım
    tarzımı kopyala... Hayatına yapıştır...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler