Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Kayseri - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    MCT 250
    tuniiiiiiiiiiiii
    burdayıııımmmmmmmmmmmmm

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    hoş geldin serkan mehmet abi doğru söylemiş.

serkangoksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R.Raptor 250 Chopper

sana depo doldurma feda olsun ismail abi ayıpsın,

Alıntı cityone adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gardaş kanuni bize bulaşmaz sen başka yerlere bak kusura bakma o motoru çok iyi biliyom ben neyse boşver sonra söylerim ayrıca ünlü motor memet e takılan önce allaha sonra bana yanlış yapar tamammmııı katılmak istiyosan bize gruba 25 tl lik benzin alacan adam başıııı haaaaaaa
    sana depo doldurma feda olsun ismail abi ayıpsın, ama bildiklerini sölemezsen ishal ol iyimi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:43 ----------

avşaroğlu ve muratboyar' a teşşekkür ederim .. Allah tekerinize zeval vermesin..
    Tüm Kayseri-MT üyelerine saygılar..

Motosikleti
    Honda Pcx 150
    Merhaba Beyler 4 Mayıs Salı saat 20:30 da Besyo Konferans Salonunda, Yard. Doç Dr. Abdusselam KÖSE önderliğinde bütün motorcular toplanıyoruz. Katılmak isteyen bütün motorcuları ve motorcu adaylarını bekliyoruz.
    Bilgi için; organizatörlerden Kürşat Tüney'e -----0554 800 57 73----- nolu numaradan ulaşabilirsiniz....

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Alıntı Halilaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba Beyler 4 Mayıs Salı saat 20:30 da Besyo Konferans Salonunda, Yard. Doç Dr. Abdusselam KÖSE önderliğinde bütün motorcular toplanıyoruz. Katılmak isteyen bütün motorcuları ve motorcu adaylarını bekliyoruz.
    Bilgi için; organizatörlerden Kürşat Tüney'e -----0554 800 57 73----- nolu numaradan ulaşabilirsiniz....
    Dostum ne için toplanıyoruz? aktivite nedir?

wallace256 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya millet samsunda 2 tane kanuni racer 200 gördüm görünce hyosung zannettim ne ara çıktı 2010 modeli kayseride var mı yada herhangi bir yer var mı satan 4 milyar olduğu için alnabilirliği olan bir motor.

Motosikleti
    R.Raptor 250 Chopper

Motorcu Kardeşlerim toplantıyı kaçırmayın lütfen .....

Alıntı Halilaslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üniversitenin arka girişinde saat 20:00 da toplanılacak .. Kayseri erciyes motor kulubü kurulmak isteniyor bunun için ön görüşme yapılacak konular içerisinde motorsiklet konusunda herşey var.. kayserinin büyük küçük tüm motorsiklet kullanıcılarını bekliyor ve misafirleri olmamızı istiyorlar.. hadi kaçırmayalım bu fırsatı herkes işini halletsin gelsin saat 20:00 da erciyes üniversitesi arka girişinde yıldırım beyazıt tarafında ..buluşmak dileğiyle..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:16 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:02 ----------

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:16 ----------

Alıntı wallace256 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya millet samsunda 2 tane kanuni racer 200 gördüm görünce hyosung zannettim ne ara çıktı 2010 modeli kayseride var mı yada herhangi bir yer var mı satan 4 milyar olduğu için alnabilirliği olan bir motor.
    http://kanuni.com.tr/Pages/Urunler/D...+200s&Id=4&k=1

kendi sitesinde KDV ve ÖTV Dahil Fiyatı: 3.689 TL birazcıkta iskonto yaptırsan alınabilir.. ama bu özelliklere değermi birde yakıtı yüksek görüntüsü için değer dersen.. araştırayım senin için
    Motor Tipi: Tek Silindir 4 Zamanlı
    Motor Hacmi: 193 cm3
    Motor Çapı: 63 x 62 mm
    Motor Sıkıştırma: 9,0:1
    Motor Soğutma: Hava soğutmalı
    Maksimum Güç: 12,44 HP/6750 d/d dev/dk
    Uzunluk: 2060
    Genişlik: 715
    Yükseklik: 1180
    Aks Arası: 1385
    Sele Yüksekliği: 775
    Ağırlık: 143 kg
    Depo: 13 Litre
    Ortalama Yakıt Tüketimi: 3,6 lt

Motosikleti
    R.Raptor 250 Chopper

Besyodaki Konferans Hk.

Besyo (Beden Eğitimi Spor Yüksek okulu) Konferans salonunundaki dünki konferansa katılamayan kardeşlerim, Erciyes üniversitesi besyo olarak, kayseride motor soporları kulübü kurma çalışmaları ve alt yapı hazırlamada kayseride ikamet eden motor tutkunlarının fikrini almak ve şu ana kadar geldikleri aşamayı anlattı lar, mümkün olacakmı bilemiyorum ama pist yaptırmaya çalışıyorlar, bu pistten herkesin yararlanabilceği bir ortam hazırlamaya çalışıyorlar. lisanslı motor cular hazırlayıp onlara avrupa yolunu açmayı hedefliyorlar. aktiviteler hazırlayıp motor kullanıcılarını bir araya getirmeye çalışıyorlar .. vs.

birde ehliyet temin etmek isterseniz.. 100 TL ye A2 ehliyet almanıza yardımcı oluyorlar .. ihtiyacı olan varsa bende numaraları var verebilirim ..

maestro33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R 1200 GS

Tüm Kayseri'yi bekliyoruz...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:38 ----------

iletişim tel:0 542 6238007

Motosikleti
    Alıntı wallace256 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kanuni racer 200 e vereceğim sıfır parasına cbr 125 in ikinci el ini alırım cook daha iyi.
    1-Titresimden insanın eli uyuşuor fazla yol gitmeye gelmiyor
    2-Racer ama racer performansı yok
    3-Kanuni Kayseride alınmaz (daha yeni bayi kim olcak belli değil)

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Alıntı serkangoksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Besyo (Beden Eğitimi Spor Yüksek okulu) Konferans salonunundaki dünki konferansa katılamayan kardeşlerim, Erciyes üniversitesi besyo olarak, kayseride motor soporları kulübü kurma çalışmaları ve alt yapı hazırlamada kayseride ikamet eden motor tutkunlarının fikrini almak ve şu ana kadar geldikleri aşamayı anlattı lar, mümkün olacakmı bilemiyorum ama pist yaptırmaya çalışıyorlar, bu pistten herkesin yararlanabilceği bir ortam hazırlamaya çalışıyorlar. lisanslı motor cular hazırlayıp onlara avrupa yolunu açmayı hedefliyorlar. aktiviteler hazırlayıp motor kullanıcılarını bir araya getirmeye çalışıyorlar .. vs.

birde ehliyet temin etmek isterseniz.. 100 TL ye A2 ehliyet almanıza yardımcı oluyorlar .. ihtiyacı olan varsa bende numaraları var verebilirim ..
    Tel numaralarını alabilirmiyiz zahmet olmazsa ...
    GT! ...

[QUOTE=mahoni38;2049556]Kanuni racer 200 e vereceğim sıfır parasına cbr 125 in ikinci el ini alırım cook daha iyi.
    1-Titresimden insanın eli uyuşuor fazla yol gitmeye gelmiyor
    2-Racer ama racer performansı yok
    3-Kanuni Kayseride alınmaz (daha yeni bayi kim olcak belli değil)[

yok kardeş bu bildiğimiz rcer 200 değil devasa bişey hyosng 250 rr kadar var. çocuklada konuştum 2010 model dedi. acayip bişeydi yani.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:26 ----------

bir de beyler serkan kardeş yazmış 100 liraya ehliyet veriyorlar diye. kayseride ehliyet piyasası ne kadar.?

Motosikleti
    hım sen Hyosung u diyorsun o kanuni ama kanuninin ST si yani Hyosung ile kanunin birleşmesi ile olan firma

o makina harika da hyosung sonrası modellere kanuni kalitesini düşürdü diyorlar ama ben hastayım o makineye sanki 250 cc değilde 600 RR in kankası görünümünde yakında cok fazla değil ama sıfır fıyatı 9.000Tl civarında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Ama su var bi basit sorgu sonucu su çıktı:
    http://www.motordelisi.com/forum/duy...ka-okuyun.html

Motosikleti
    Bisan/Lifan Roadstar 250cc
    bunu bende okumuştum.karburatörlüden şaşmamak lazım

Motosikleti
    R.Raptor 250 Chopper

A2 Ehliyet Almak İsteyenlerin Dikkatine...

Merhaba Kardeşlerim;
    Besyo daki seminerde yardımcı olacaklarını sölediler.. Özel Göçmen Sürücü Kursu Fatih Göçmen 05064278838.... İstasyon cad. Camlı işmerkezi Kat 7 Kurs telefon numarası 0352 2223377
    KAYIT İÇİN İSTENELER
    öğrenim belgesi aslı ve fotokopisi
    nufus cüzdan fotokopisi
    savcılıktadan adli sicil belgesi
    yerleşim yeri belgesi
    5 adet resim
    sağlık raporu
    piyasadan ortalama 50 tl daha az ödüyorsunuz ... ihtiyacı olan için iyi fırsat...
    sağlık raporunuda ben ibnisina hastanesinden yardımcı olurum geriyede sınavı geçip trafikten evrakını almak kalıyor...

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat çok uygun. ben zamanında 150 tl ye almıştım.
    peki sağlık raporunu kaça ayarlarsın?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    Yok daha :(
    Merhaba Kardeşlerim;
    Besyo daki seminerde yardımcı olacaklarını sölediler.. Özel Göçmen Sürücü Kursu Fatih Göçmen 05064278838.... İstasyon cad. Camlı işmerkezi Kat 7 Kurs telefon numarası 0352 2223377
    KAYIT İÇİN İSTENELER
    nufus cüzdan fotokopisi
    yerleşim yeri belgesi
    5 adet resim
    sağlık raporu
    piyasadan ortalama 50 tl daha az ödüyorsunuz ... ihtiyacı olan için iyi fırsat...
    sağlık raporunuda ben ibnisina hastanesinden yardımcı olurum geriyede sınavı geçip trafikten evrakını almak kalıyor...
    Şimdi Fatih bey'in yanından geliyorum. Onda da benim gibi yeni merak başlamış, "artık arabaya binmek istemiyoru canım" diyor

ilgilenenler için belirteyim 14 mayıs 2010 cuma günü motosiklet ehliyeti için kurs başlıyor sınavı 3 temmuz'da imiş. bir dahaki kurs 9 haziran'da başlayacakmış. temmuz bile çok geç yaz bitecek, ehliyet almak isteyenler acele etsinler.

yerleri n&t kitabevinin üstü, 7. kat

106GT! - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16 Fireblade SP Repsol...
    Merhaba Kardeşlerim;
    KAYIT İÇİN İSTENELER
    nufus cüzdan fotokopisi
    yerleşim yeri belgesi
    5 adet resim
    sağlık raporu
    Mrb' lar kardeşim abim kolay gelsin iyi günler dilerim... Ben daha önceden göçmen sürücü kursuna gitmiştim A2 ehliyet için ama sağlık raporunu alırken bir takım problemler yaşadım sebebi ise sol kulakta orta derecede işitme kaybı olması idi, 1 senedir ve şu anda ehliyetsiz motor kullanıyorum Niğde - Kayseri arası ve çok çevirmeden geçtim ama şansa durduran olmadı şu ana kadar, en kısa sürede ehliyet almam şart ve sağlık raporu için yardımlarını bekliyorum saygılar sevgiler kolay gelsin hayırlı cumalar ...
    GT! ...

Alıntı mahoni38 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hım sen Hyosung u diyorsun o kanuni ama kanuninin ST si yani Hyosung ile kanunin birleşmesi ile olan firma

o makina harika da hyosung sonrası modellere kanuni kalitesini düşürdü diyorlar ama ben hastayım o makineye sanki 250 cc değilde 600 RR in kankası görünümünde yakında cok fazla değil ama sıfır fıyatı 9.000Tl civarında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Ama su var bi basit sorgu sonucu su çıktı:
    http://www.motordelisi.com/forum/duy...ka-okuyun.html
    işte bu gözüm sağolasın. nasıl motor bu merakımdan soruyorum kardeşim alabileceğimden değil yani.

Motosikleti
    MCT 250
    arkadaşlar gezi ne oldu yokmu bi şeyler paslandık yaw hadii baiiim ayarlayın bi şeyler

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler