Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Yalova - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    POYRAZ14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 RS
    arkadaşlar en kısa zamanda toplanıp geziler düzenleyecez gelmek isteyenler bana mesaj atsın...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TEK TEKER AGİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayabusa,zx10R
    eywahkı ne eywah bende 1300cc var ama haklılar gezıde alcak cc motorlar kullanılıyorsa buyuk cc motorlar onlarla ılerlemekte zorluk cekerler

kanks - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostlar ne zaman toplanıyoruz hadi arrrrtıııkk

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkİteker Grubu Olarak 9 Temmuz Pazar GÜnÜ Ç.kale (07:00 Hareket) Üzerİnden Ezİne Tavakli İskelesİ GÜlpinar Aklİman Asos KÜÇÜkkuyu Altinoluk AkÇay Ören (09:00) (sabah Kahvaltisi) Ve Ayvalik , Balikesİr Üzerİnden Örende BuluŞulacak Şekİlde (09:00) , İzmİr Üzerİnden Ayvalikta (11:00) BuluŞulacak Şekİlde Ayvaliktan Tekne Gezİsİ DÜzenlenecektİr. 8 Temmuzda Çikacak İkİteker Sevdalilarindan Konaklamak İsteyen Ç.kale İzmİr Ve Balikesİr Grubu İÇİn Asos A 25 Km Uzaklikta Aklİman BÖlgesİnde Campİng Yada Otel Ayarlanacaktir. Gezİ EŞlİ Yada EŞsİz Olarak Motorsİkletlİ Olarak (marka Yada Model Ayrimi Yapilmaksizin) DÜzenlenecektİr. Katilmak İsteyenler Şahsima Maİl Yada Cep Telefonumdan Bana UlaŞabİlİrler. Kazasiz SÜrÜŞler...

0543 3683231 Emre Uzesen

POYRAZ14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 RS

çok Yalinda

Tüm Bursalilar Gemlikliler çok Yakinda Ilk Gezimizi Düzenleyeceğiz...

EMREUZESEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İkİteker Grubu Olarak 9 Temmuz Pazar GÜnÜ Ç.kale (07:00 Hareket) Üzerİnden Ezİne Tavakli İskelesİ GÜlpinar Aklİman Asos KÜÇÜkkuyu Altinoluk AkÇay Ören (09:00) (sabah Kahvaltisi) Ve Ayvalik , Balikesİr Üzerİnden Örende BuluŞulacak Şekİlde (09:00) , İzmİr Üzerİnden Ayvalikta (11:00) BuluŞulacak Şekİlde Ayvaliktan Tekne Gezİsİ DÜzenlenecektİr. 8 Temmuzda Çikacak İkİteker Sevdalilarindan Konaklamak İsteyen Ç.kale İzmİr Ve Balikesİr Grubu İÇİn Asos A 25 Km Uzaklikta Aklİman BÖlgesİnde Campİng Yada Otel Ayarlanacaktir. Gezİ EŞlİ Yada EŞsİz Olarak Motorsİkletlİ Olarak (marka Yada Model Ayrimi Yapilmaksizin) DÜzenlenecektİr. Katilmak İsteyenler Şahsima Maİl Yada Cep Telefonumdan Bana UlaŞabİlİrler. Kazasiz SÜrÜŞler...

0543 3683231 Emre Uzesen

cgl125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben gemlikliyim arkadaşlar biraz anlatın bakalım nedir bu motogti olayı gemlikli başka yok zannediyodum bende bursalılar hiç dememiş var gemlikli sitede diye
    her şey mümkün değil
    hiç bir şey de imkansız

McA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Vitello Life 80
    Selamlar Gemlik..
    Gecen sene Gemlikte bir ev aldık. Suan Bursa Merkezdeyim ama yazın Gemlik'te olacağım tabii ki bir donem.
    Celal Bayar A.L. 'nin orada Konut 5'te evim yakın olan vardır belki
    -McA-

gugukk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 Beyaz Gt250r - Fiat 500L Living
    Krsital patatescisinin hemen yanı yada daha kolay tarfile sinemanın hemen arkası.
    2011 Hyosung GT250R EFI Beyaz

richy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tam 15 gün sonra birisi cevap yazmıs
    cok ilgilisiniz bakıyorum.
    ==============================
    ==============================

Motosikleti
    Bakın duyun eyyy YALOVA MT niye dağıldınız bi toplaşın bakalım şuraya arkadaşımız çok haklı niye bu ilgisizlik anlamadım.

icetoo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DADYW DD250-9 ve HONDA CIVIC 1.4
    gugukk(sevgili guguk isteresen bir arar görün de derneğe üye ol ve yaptığımız hazırlıkları bir gör belki yardımcı olursun) ve rıchy (teşekkürler hayırlı olur inşaalah)kimse bir yere kaybolmuyor fakat Yalova da yapılcak çok iş var buradan konuşmak,yazmak yerine yapıcı işler yapmaya uğraşıyoruz ilginiz için teşekkürler diyorum yargısız infaz larda bulunmayalım....

Motosikleti
    @icetoo zaten üyeyim ben oraya arasıra işten vakit kalırsa uğramaya çalışıyorum. Ehliyet olmadığı için motorla fazla dolaşamıyorum en son yalovada bir festival verilecekti bunun için hazırlıklar sürüyordu umarım bir terslik yoktur dediğim gibi işlerden yoğun olduğumdan hiç uğrayamıyorum ama bende elimden geleni tabiki yapmak isterim.
    Bu arada yargısız infaz olayı yok şakayla karışık iğneleme var okadar diğer mt gruplarına bir bak istersen özenmemek elde değil.

seflek - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VOLVO S40 CLASSIC
    gemlikliler,
    biz bursa topicindeki arkadaşlarla pazar günü (02/07/2006) Bursa - Yenişehir - İznik - Gemlik - Bursa güzergahında bir gezi düzenliyoruz.
    sizlerle iznik'te buluşup tanışsak hoş olmaz mı? ....
    NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    MT yalova bizler istanbuldan gemlik e geziye gidiyoruz hemde yalova üzerinden sizleride bekleriz
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
    MT Yalovaya selamlar
    KAMP ADAMLARI

dostdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL 151 Racing Scooter +HONDA CBF 150 Karakız
    arkadaşlar istanbul MT
    iznik e kamp a geliyoruz sizleride bekleriz
    http://www.motosiklet.net/forum/showthread.php?t=16060
    gemlik e selamlar
    KAMP ADAMLARI

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bugun saat 18:00'da YAMODER oLarak cinecafe'den hareket ederek TİGEM'e piknik duzenLenmi$tir.. Doyum Lokantasi'nin da i$tirak edecegi piknikte 5 YTL kar$iLigi ac kaLmayabiLirsiniz :) Tum dostLara duyruLur..

PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Yalova'ya slmlar...
    CBR 600F Honda,

TRADER - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL 650 VSTROM
    Bu aksam YALOVA MT nın duzenledıgı mangal partısıne katılma ımkanım oldu. Yalova Bld. Baskanı da oradaydı. Yalova MT dekı arkadaslar gercekten cok duzenlı calısıyorlar kendılerını tebrık etmek ıstıyorum..

Ayrıca her gorusmemızde benı cok ıyı agırlıyorlar. Mahcup edıyorlar.. Goksel Muhsın Adem Serkan Oguzhan Zafer Metın Neslihan ve aklıma gecenın bu vaktı ısımlerı gelmeyen dıger arkadaslar. Hepınız cok candan dostlarsınız . Sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten mutlu ve gururluyum..;

Hersey ıcın tekrar tesekkurler..

Selamlar
    GITMEDIGIN YER SENIN DEGILDIR...SUZUKI DL 650 V-STROM..
    Ve ZAMAN usulca göz kırpıp telaşına HOMURDANARAK çekip gitmiştir.....Yani bu Aşağılık bir DRAMdır artık...Uzatın ellerinizi diyorum Uzatın Tanışalım HELALLAŞALIM

ataper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS - Honda AfricaTwin Adv
    Alıntı TRADER adlı üyeden alıntı
    Bu aksam YALOVA MT nın duzenledıgı mangal partısıne katılma ımkanım oldu. Yalova Bld. Baskanı da oradaydı. Yalova MT dekı arkadaslar gercekten cok duzenlı calısıyorlar kendılerını tebrık etmek ıstıyorum..

Ayrıca her gorusmemızde benı cok ıyı agırlıyorlar. Mahcup edıyorlar.. Goksel Muhsın Adem Serkan Oguzhan Zafer Metın Neslihan ve aklıma gecenın bu vaktı ısımlerı gelmeyen dıger arkadaslar. Hepınız cok candan dostlarsınız . Sızlerı tanıdıgım ıcın gercekten mutlu ve gururluyum..;

Hersey ıcın tekrar tesekkurler..

Selamlar
    Bizden de sevgiler saygılar Yalova'lı dostlarımıza,
    15 Temmuzda bi çayınızı içmeye gelip ellerinizi sıkacak, Murat arkadaşımıza gösterdiğiniz misafirperverlik için ayrıca teşekkür edeceğiz.
    Aydın ATAGÜL
    Maltepe-İstanbul
    BMW R1150GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler