Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

[Uşak - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar geçen sene birincisini düzenlediğimiz yatağan motosiklet festivalinin bu yıl ikincisini kısmetse 6-7-8-9 eylül tarihleri arasında düzenleyeceğiz...bu yıl en büyük sürprizimiz firmalarımız...harley davidson,yamaha,suzuki ve ktm firmaları özel tırlarıyla tanıtıma gelecek...birde aksesuar firmamız olacak...mutlaka bekliyoruz....program ve ayrıntılar için https://www.facebook.com/events/355164477891530/

son gün belediye başkanımızın kendi elleriyle yapacağı mangal ve keşkek ikramımız olacak...

Yemyeşil bir doğada Antik Kent gezileri, halkla iç içe konserleri, ulaşımı kolay, kusursuz kamp alanı, eğlence ve adrenalinin en üst seviyede yaşandığı etkinlikleriyle halkın motorcu, motorcunun da festival anlayışını değiştirmek için sizleri II. Stratonikeia Yatağan Motofest'te aramızda görmekten onur duyarız.

Festival Programı:

6 Eylül Perşembe:
    - festival alanında yol yorgunluğunuzu üzerinizden atacak SICAK bir karşılama, kayıt işlemleri, ikramlar ve katılımcılar için hazırlanmış olan hediyelerin verilmesi
    - Kamp alanında çadırların kurulması, dinlenme ve akşam kamp alanında canlı müzik

7 Eylül Cuma :
    - Saat 10,30 da Baba Ocağı Dizisinin çekimlerinin yapıldığı Tarihi Bozüyük Beldesine hareket,
    - Bozüyük Beldesinde gezi, asırlık çınar ağacı altında buz gibi suyun içinde mola ve ikramlar
    - Pagan kenti olan Lagina Antik Kentine hareket, rehber eşliğinde gezi, Kaplumbağa Terbiyecisi isimli eserin ressamı tarihi Osman Hamdi Bey konağı ziyareti, ikramlar
    - Kamp alanına dönüş, dinlenme
    - Akşam Halkla birlikte KONSER

8 Eylül Cumartesi :
    - Saat 10.30 da festivalimize ismini veren Stratonikeia Antik Kentine hareket
    - Rehber eşliğinde antik kentin gezilmesi
    - Kamp alanına dönüş
    - Şehir Korteji, Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ve Aziz Şehitlerimize Saygı Duruşu
    - Kamp alanında Belediyemiz tarafından yapılacak ve Belediye Başkanımız Sayın Hasan Haşmet IŞIK tarafından bizzat ikram edilecek olan Mangal Partisi ve yöremizin vazgeçilmez tadı KEŞKEK ikramı
    - Halkla birlikte KONSER

9 Eylül Pazar :
    Vedalaşma ve Kamp alanından ayrılış

Kamp alanında duş-tuvalet, ihtiyaçları karşılayacak tesis ve aklınızın motorlarda kalmayacağı kapalı ve kilitli Motor Park alanımız mevcuttur. Kamp alanı doğal çim olup, çam ağaçlarının içinde etrafı duvarlarla çevrili güvenli bir alandır.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    hortlatlaım biraz...)

**ymh** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apachi RTR 150 2013
    Uşak ta hiç motor sevdalısı yol galiba... :(

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı **ymh** adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Uşak ta hiç motor sevdalısı yol galiba... :(
    olmaz mı 19u, 20si yada 21i gezi yapabiliriz, katılım olacağını pek sanmıyorum ama vizesi doldu motosikletimin 19 u vize var
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olmaz mı 19u, 20si yada 21i gez

i yapabiliriz, katılım olacağını pek sanmıyorum ama vizesi doldu motosikletimin 19 u vize var
    Yazın gidelim bende orda olurum

ayın 15'i sabah istanbula gidiyorum. kütahya-eskişehir-bursa-istanbul güzergahından. tamamında yada bir kısmında eşlik edecek var mı eşmeden çıkıyorum sabah ezanıyla. gün doğduğunda uşakta olurum.

Motosikleti
    Café Racer
    Kimse yok mu burda Memleketimin insanını göremez oldum şu forumda.

Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayın 15'i sabah istanbula gidiyorum. kütahya-eskişehir-bursa-istanbul güzergahından. tamamında yada bir kısmında eşlik edecek var mı eşmeden çıkıyorum sabah ezanıyla. gün doğduğunda uşakta olurum.
    herşey planladığım gibi oldu çok şükür ama yandaş bulamadım güney illeri gezim 1 ay önceydi, hepsini tek solukta yapmadım

motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

Saspunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250
    Uşak'tan selamlar herkese. Yeni katıldım. Umarım bir gün buluşur, bir gün birşeyler içeriz.
    MustafaErdur bunu beğendi.

selam arkadaşlar pek aktif değiliz galiba

Motosikleti
    Bisan Tornado FKT150
    BULUŞABİLECEĞİMİZ BİR PLATFORM VAR VE BİZ KULLANAMIYORUZ

rifatyontar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RX3İ EVO
    Arkadaşlar yok bir organizasyon başlatıcak bi tanışsaydık

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:24 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:11 ----------

Arkadaşlar bende uşak merkezdeyim öyle bikaç arkadaş turluyoruz gönlümüzden geçen herhangi bir yere.ve bunları ölümsüzleştirmek için kask kamerasına kayda alıyoruz falan öle maksat muhabbet ve rüzgarı hissetmek diyelim.hatta size birkaç video atayım izleyin.Ve katılmak isteyenler olursa bana ulaşşsın burdan yada faceden(rifat yontar).Menuniyetle bekleriz tüm hemşerilerimizi.

Saspunas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Roadstar 250
    Biraz geç oldu ama, var mı Uşak'ta 29 Ekim konvoyu?

bora64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 100 MG SuperBoy
    grubu daha yeni gördüm ara ara turlar yapılıyor mu merkezden ulubey,eşme , karahallı ,banaz şeklinde başlayıp daha sonrasında diğer illere filan yapabiliriz

Merhaba Uşaklılar
    Uşak'ta işçiliğine güvenilir, alanında uzman, motoru söküp takabilecek, her parçasına bakımı ve iyileştirmeleri yapabilecek bir usta var mı? Gözüm kapalı güvenebileceğim bir usta arıyorum.

Quantrell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    En son mesajların 1-2 hatta 3-4 yıl önce geldiğine mi üzüleyim.. Uşakta artık motosikletçi almadığına mı üzüleyim..

Khaneqi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    Selamün Aleyküm

REKLAM ALANI
12. sayfa BirinciBirinci ... 2101112

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler