Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

[Bartın - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Bozkurt74 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Zonguldak ve Karabük mtr cular yazmışlar ama Bartın'dan ses soluk yok?Bari konuyu ben açayım dedim.Zealsun ZS 125-6 kullanıyorum.Kozcağız'da yaşıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    nuwamda - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    Bozkurt74 İstersen seni de MT Zonguldak üyesi yapalım Senin topic de ne ses var ne seda.... Herkeze açığız biz.
    Lastiklerini yak Ruhunu AsLa...
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı nuwamda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bozkurt74 İstersen seni de MT Zonguldak üyesi yapalım Senin topic de ne ses var ne seda.... Herkeze açığız biz.
    Sağol nuwamda;ben biraz daha bekleyeyim.Belki bir cevap çıkar.

harved - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Bartın mt selamlar,Bartınlılardan ses yok galiba ama ben sana bir şeyler danışmak istiyorum,MT çanakkale üyesiyim fakat istanbulda yaşıyorum.İstanbuldan bir karadeniz gezisi planlıyorum 2 arkadaşız sizleride ziyaret etmekten mutluluk duyarız,bana gerekli oln zongulak ve bartını ziyaret ettikten sonra zonguldak üzerinden ankara,afyon uşak manisa,izmir,çanakkale,tekirdağ ve istanbul güzergahı istanbul zonguldak bartın arasını sahil üzerinden katetmek istiyoruz tavsiye edebileceğiniz bir rota varmı bunu öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkürler
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    harved arkadaşım Zonguldak üzerinden bartına gitmek istiyorsan eyer istanbuldan Zonguldak'a kadar gelip Zonguldak merkezden Kilimli istikametine sapıp Beni buluyosun Adım Canku Kime sorsan gösterir ) Nesse Kilimli ye gelince çatalağzı - muslu- göbü köy - türkali köy - filyos belediyesi - Çaycuma yol ayrımından sonra soLa döndüğün zaman bartın dasın hayırlı olsun Not : Filyos dan çıkınca çaycumaya giriyosun soldan dümdüz sapağa kadar devam zaten yol tabelalar size yardımcı olur. Bu arada filyosa kadar tabela yohk He.... havalar yakında bozar karadeniz havasına ve denizine alışık değilsen acele et .....
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Nuwamda saolasın verdiğin bilgiler için,foruma birkaç gündür giremediğimden cevap yazamadım kusura bakmayın.geldiğimizde muhakkak arayacağız söz.Ya birde karadeniz havasını bilirim zordur ama bizde tatlusu motorcusu deili
    z hani ne yapalım iş güç bi fırsat kolluyoruz.görüşmek üzere Bartın a selamlar sevgiler
    LÜTFEN SOKAKLARA TÜKÜRMEYİN , ETRAFIMIZDA SURATINA TÜKÜRÜLECEK OKADAR ÇOK YÜZSÜZ VARKİ

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    o zaman Şimdi den yolunuz açık olsun kazasız belasız bir yolculuk diLerim....
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı harved adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nuwamda saolasın verdiğin bilgiler için,foruma birkaç gündür giremediğimden cevap yazamadım kusura bakmayın.geldiğimizde muhakkak arayacağız söz.Ya birde karadeniz havasını bilirim zordur ama bizde tatlusu motorcusu deili
    z hani ne yapalım iş güç bi fırsat kolluyoruz.görüşmek üzere Bartın a selamlar sevgiler
    Eyvallah Harved kardeşim selamınızı aldık bil mukabele diyoruz.Ben yaklaşık iki haftadır İnternete giremiyorum,hattımda bir problem var.O yüzden mesajını geç farkettim kusura bakma.Rotayı Nuwamda güzel tarif etmiş, Sakarya,Karasu,Kocaali üzerinden Ereğli,Alaplı ve Zonguldak.Sonra Zonguldak'ta Nuwamda'yı buluyosunuz;Bartın'a gelince de beni.Görüşmek dileklerimle.

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    hadi bartın lılar..msj larınızla doldurun burayıı..
    bu arada hayırlı olsn!

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    BARTIN MT camiasının ve Tüm İslam aleminin Mübarek Ramazan bayramını kutlar sağlık,mutluluk ve esenlikler dilerim

Ben bartınlıyım çanakkalede arkadaşlarım okuyor. bandit. bartın güzel mekandır ;)

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Teşekkür ederim harwed sağol.Biz de sizin bayramınızı kutlar,sağlık,mutluluk ve esenlikler dileriz.Saygılar. Onur Çöme,Çöme Giyim le bir alakanız var mı?

Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hadi bartın lılar..msj larınızla doldurun burayıı..
    bu arada hayırlı olsn!
    Sağol cakalaz.Evet Bartınlılar haydi...!

Motosikleti
    hayallere biraz ara...
    harved Noldu karadeniz gezisi yattımı yoksa...!
    [MT Zonguldak]

Motosikleti
    Yamaha Xmax 250 Abs
    Yolculuğu Teknik nedenlerden dolayı gerçekleştiremedik, çok üzgünüm.Şimdiki planımız haziran ayının ilk haftası
    Ayrıca Bartın MT ailesinin; Mübarek kurban bayramını kutlar, hayırlara vesile olmasını dilerim.Yeni yılınız kutlu olsun.

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Özür dilerim harved arkadaşım epeydir siteye girmiyordum.O yüzden bayram mesajını geç gördüm.Geçmiş olsa da yine de bayramın kutlu olsun.Bu sene planlarını gerçekleştirirsen haberim olsun.Saygılar.

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    slm arkadaşlar merhaba ben cideden fatih bu dopinkte banada yer varmı komşuyuz nede olsa şunun şurası
    çek çek kürekleri bin motoruna keyfli neşeli tasasız çıkar hayatın dadını

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    slm,bartınlı dostlarım ben cideden akın (zealsun kastamonu bayii)benim kızdığımda bu bartındada /kastamonudada okadar motorcu tanıdığım halde pc kullanma özürlü çok kişivar sanırım iki koca il ve topicde toplam 5 kişi yazışıyor ,böyle motorcu olunmaz arkadaşlar kaynaşmamızlazım sizler için yapabileceğim birşeyler olursa sevinirim,herkese kazasız keyifli sürüşler ,sağlıcakla kalın

Motosikleti
    fazer 8
    Arkadaşlar merhaba
    Ben bartından taze motoruyla taptaze motorcu
    yapabileceğim yazabileceğim birşey olursa
    selamlar

Motosikleti
    su an yok ama en kısa zamanda alıyorum
    slm bende bartından ama motorum yok keeway sl 150 alcam bı terslık cıkmassa

Motosikleti
    2007 model kara YBR
    Alıntı merkez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    slm arkadaşlar merhaba ben cideden fatih bu dopinkte banada yer varmı komşuyuz nede olsa şunun şurası
    Aleyküm selam Merkez.Topikte sana da ve diğer mt'cu arkadaşlara da yer var tabiiki.Yahu neredeyse bir yıl oldu topik açılalı kimse farketmedi.Arkadaşlar mt'cu arkadaşları bu topiğe davet edin,buluşup tanışalım değil mi ya?Saygılar.

Alıntı apisss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba
    Ben bartından taze motoruyla taptaze motorcu
    yapabileceğim yazabileceğim birşey olursa
    selamlar
    Merhaba apiss,Bartın'ın neresindensin?Ben Kozcağız'da oturuyorum.Görüşelim.Ha bu arada,motorun ne;benimki Zealsun ZS 125-6

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler