Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Mersin - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Herkese merhaba, daha ehliyetimi alıp tam deneyim kazanmadan kendime ''motorcu'' demeye sıcak bakmamakla birlikte aranıza yeni katıldım.Kask, eldiven ve ceket almak istiyorum, internetten almak da bir seçenek evet ama deneyerek almak en iyisidir diye düşünüyorum. Mersin'de ekipman alabileceğim ürün çeşidi bol olan bildiğiniz bir yer varsa çok makbule geçer. Ayrıca her türlü tavsiyelerinizi bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Merhabalar

HoodlumHavoc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Merhaba. Aramiza hosgeldiiz magaza olarak aradigin gibi bol secenekli bir magaza bildigim kadari ile yok. Var ise bilen arkadaslar tarif eder diye dusunuyorum. Benim bildigim motorturkiye var ekipman satan birde yamaha bayisi cosan motor var. Reklam yapma niyetim yok ancak motor turkiyeyi gidip gordugum kadari ile soyleyeyim. Eldiven secenegi neredeyse yok malesef. Mont ve kask secenekleri vardi. Asiri bir bolluk beklemeyin ama guzel secenekler mevcut. Cosan motora da bakarsiniz. Imkaniniz var ise yakin illeri de arastirabilirsiniz adana vs. Tavsiye olarak kesinlikle deneyerek ustune tam olan ekipmani almaniz. Herseyden once ekipman ve egitim. Mumkun ise motosiklet pantolonu ve motosiklet cizmesi almanizi oneririm. Ayrica bol bol okuyup arastirmanizi oneririm.

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Alıntı HoodlumHavoc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Aramiza hosgeldiiz magaza olarak aradigin gibi bol secenekli bir magaza bildigim kadari ile yok. Var ise bilen arkadaslar tarif eder diye dusunuyorum. Benim bildigim motorturkiye var ekipman satan birde yamaha bayisi cosan motor var. Reklam yapma niyetim yok ancak motor turkiyeyi gidip gordugum kadari ile soyleyeyim. Eldiven secenegi neredeyse yok malesef. Mont ve kask secenekleri vardi. Asiri bir bolluk beklemeyin ama guzel secenekler mevcut. Cosan motora da bakarsiniz. Imkaniniz var ise yakin illeri de arastirabilirsiniz adana vs. Tavsiye olarak kesinlikle deneyerek ustune tam olan ekipmani almaniz. Herseyden once ekipman ve egitim. Mumkun ise motosiklet pantolonu ve motosiklet cizmesi almanizi oneririm. Ayrica bol bol okuyup arastirmanizi oneririm.
    Çok teşekkürler. Olmazsa yarın tek tek dolaşarak bir mersin turu yapacağım gibi görünüyor.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Benim soyledigimden baska yerler bulur iseniz paylasmanizi rica ederim. Hem kendim icin hem de gruptaki kisiler icin faydali olacaktir. Baska merak ettiginiz konular var ise elimden geldigince yardimci olmaya calisirim. En kisa zamanda eksiklerinizi tamamlar ve motorunuzu surmeye baslarsiniz umarim.
    Ufak ufak grup hareketlensin de 3 lu 5 li dolasmalara cikalim.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Gunaydin Mersin MT. Hafta ortasinda herkesin keyfi yerindedir umarim.
    Ratel magazalari gezevildin mi? Var mi kafana gore biseyler?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Açıkçası pek mağaza gezmedim. Bir kurye arkadaştan aldığım tüyoyla doğrudan dinamik motora gittim ve sanıyorum mersin'de ürün çeşidi açısından başka bir yer bulabileceğimi sanmıyorum. Hepsini bulamasam da internet üzerinde araştırdığım çoğu markayı deneme fırsatı buldum. Kask olarak mt revenge mat siyah düşünüyordum ama onu bulamadım o yüzden ls2 düşünüyorum.

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Dinamik motoru bilmiyordum ben de bi ara gidip bakayim olmassa belki eldiven fln vardir. Internet siteleri yok galiba bulamadim. Hangi markalar vardi hatirliyor musun?

Motosikleti
    Falcon Freedom 250
    Prosev, scoyco ve venom hatırladıklarım ama daha fazlası da vardı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yeni gelen arkadaşlara hoşgeldiniz diyorum
    en kısa zamanda toplaşıp bi çay içelim derim
    ben mezitlide oturuyorum, telefon numaram profilimde yazıyor, özelden sormak isteyenlere de yardımcı olabilirim.

Dinamik motor
    toprak motor
    Harput motor
    sucular
    Muğdat ( mikdat ) camii civarındaki cross mağazaları
    mersindeki etkin yerler
    ancak
    adanada da gelişmiş imkanlar mevcut.
    ürün yelpazesi genişlemesi için maalesef baharı beklemek durumunda kalabiliyoruz

idmanyurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache(2007),ybr 125 (2014),(cbr 250 2013)
    silifkeden selamlar. kar yağsın da sucuk partisi yapalım

Motosikleti
    Neden olmasın
    Karbogazi rotası mükemmeldir bu konuda ;)

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Rota guzel ise kar da sucuk da aramam 😊.

Motosikleti
    Virajı ben de çok severim. Tasucuna dek dümdüz yol bitmez de antalyaya dek sanki göz açıp kapamisim gibi gelir. Bir de tarsus Çamlıyayla, at dağı tarafları uzun virajlara gebe, andirin-maras arası da öyle. Maalesef viraja varmak için biraz sabır gerek. Kuyuluk girisi-findikpinari mevkii eh işte ama o da 25 km, insu tırmanışı kocahamzali mevkii de 9 km kadar. Değirmendere vs de düzlük. En iyisi tasucu-antalya arası ya da Çamlıyayla -tarsus arası.
    Yolda sucuk ekmek olayı zaten bu guzergahlarda belirli temiz ve uygun noktalar var.

Motosikleti
    Benelli Tnt 250
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Virajı ben de çok severim. Tasucuna dek dümdüz yol bitmez de antalyaya dek sanki göz açıp kapamisim gibi gelir. Bir de tarsus Çamlıyayla, at dağı tarafları uzun virajlara gebe, andirin-maras arası da öyle. Maalesef viraja varmak için biraz sabır gerek. Kuyuluk girisi-findikpinari mevkii eh işte ama o da 25 km, insu tırmanışı kocahamzali mevkii de 9 km kadar. Değirmendere vs de düzlük. En iyisi tasucu-antalya arası ya da Çamlıyayla -tarsus arası.
    Yolda sucuk ekmek olayı zaten bu guzergahlarda belirli temiz ve uygun noktalar var.
    Abi bu hafta sonu için mi plan yapıyorsunuz

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Viraji seven duzlugune katilir moduna gectim su an 😊 genel konusuyorduk ancak yolu bilen birileri varsa olabilir yagnur yoktur herhalde haftasonu

Motosikleti
    Bu haftasonu zor, ancak haftaya tanışmak için toplanıp tanisilabilir. Yol vs hakkında bilgi verebilirim. Daha önce de söylemiştim, su an için motosikletim yok ama güzergahlar hakkında az-cok bilgi verebilirim

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:06 ----------

Haa, şunu da ekleyeyim; ben yağmur kar vs tüm hava şartlarında yol yapmayı seviyorum. motoruma guveniyorsam,uygun giyinip cikarim.. ileride inşaallah beraber teker de çevirmek nasip olur umarim

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200ns
    Umarim en kisa zamanda bir firsat olur ve motosikletinize kavusursunuz. Hava kosulu olarak hem tecrubeme hem lastiklerime guvenmedigim icin yagmurlu havalarda kullanmiyorum. Ancak yeterli tecrubeye eristikce uygun ekipmanlari da edinip her kosulda motosikletimi surmek isterim. Zamanla o da olur umarim.

Fat!h33, haftasonu musaitseniz tanisip ufaktan etrafta dolanabiliriz.

Motosikleti
    Umarim en kisa zamanda bir firsat olur ve motosikletinize kavusursunuz. Hava kosulu olarak hem tecrubeme hem lastiklerime guvenmedigim icin yagmurlu havalarda kullanmiyorum. Ancak yeterli tecrubeye eristikce uygun ekipmanlari da edinip her kosulda motosikletimi surmek isterim. Zamanla o da olur umarim.

motorsuz adamla tanışıp da ne yapacaksınız di mi ))
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Benelli Tnt 250

Patron iletişim numaram profilimde whatsaapdan ulaşabilirsiniz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler