Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    serkan abi aklıma gelmiken söyleyim,zeytinliovadan çıkarken birkaçtane motorcu kardeşim motorlarının üstüne yatmış benimle yarışıyorlardı.baktım ki yanımdan geçiyorlar daha çok kıstım gazı,beni geçince sevinçten ne yaptıkalarını bilemediler.bitanesi öümde zor durabildi az daha uçucaktı zeytin ağaçlarının arasına.eğer sana bişey söyleyen olursa geçtik diye benim yerime de aferin dersin ben diyemedim.

Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evimi ailemi özlemişim zaten bi de üstüne sen teirdağ lafı yapınca bastın bam telime yaniii sen izinde burdasın bende mayısta geliyrm işallah

manisalıları öle 1-2 şişeyle kurtaramazsın söliyim ancak kolisiyle getirmen gerek.
    hele de mecitle gürkay varsa işin içindeee
    motorla ne kadar getirebilirsem söz getiricem.sizlerlede tanışırız.cuma serkan abinin yanındaydım çok iyi insanlar.kısmetse birdahaki sefere sizlerle de tanışırız
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    faruk kardeşim özletme kendini her zaman gece gündüz evimiz damımız bağımız bahçemiz sana ve dostlarına ailene her zaman açık...

ne şekilde yolun bu tarafa düşerse uğramadan geçme gönül bırakırım ona göre...

o senin ile yarıştığını sanan saksağan beyinli motosikletci gecinen zibidiler gelipte bana yaptıklarını söylemezler söyleyemezlerde yani maalesef eferin diyemeyeceğim dostum

fotolara gelince unutmadan, GÜRKAY ani bi şirket kararı ile ANTALYA'ya gidince o'nun cepte kaldı resimler,kusuruma bakma nete veremedim,gelince artık
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    sarı zeybekte amada olur aaaaaaaaaa iştam kabardı şimdii üfff
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

Motosikleti
    sattım...

faruk59 kardeşimiz ayaklarına sağlık üşenmedi UŞAK*eşme'den TEKİRDAĞ'a dönüşte uğradı çayımızı kahvemizi içti ...her zaman bekleriz dostum
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    oy oy akhısarda olsaydımm gelırdımm serkann abıı tühhh

faruk59 abi hoşş gelmişsiinn
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    selamlar Manisa,
    Almanya dan selamlar, cuklata isteyen var mi? Allah in izniyle erken donup 29 undaki ziyarette aranizda olmaya calisacagim
    lodos bende motor yok alirsin artik beni havaalanindan
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

Motosikleti
    sattım...
    sercan atla otobüse gel... zorun ne benle hehe

gitardandoya söyle alıversin seni havaalanından izmirden gelecek bi sürü dostumuz var.

ama olmadı bi aksilik oldu alo de bi şekil paketler getiririz seni buraya

ama ufaklıklara bi şeyler getirmessen Almanya'dan GÖZÜME GÖZÜKME BOZUŞURUZ

faruk59 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt600/97
    Alıntı linkinpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oy oy akhısarda olsaydımm gelırdımm serkann abıı tühhh

faruk59 abi hoşş gelmişsiinn
    hoşbulduk inşallah birdahaki sefere görüşürüz.
    serkan abi resimler için çok sağol.gürkay a da slm söylersin.
    ::tutkuy::

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    arkadaşlar iki gün önce dayı oldum bir gün arayla iki güzel şeyin fotoğrafları
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

Motosikleti
    sattım...
    ALLAH'IM NE TATLI ŞEY ÖYLE O(MOTOSİKLETİ KASTETMİYORUM ) analı babalı büyüsün inşallah tarık kardeşim.

Motosikleti
    KAWASAKİ en 500
    teşekkür ederim dostum
    MOTORCULAR İÇİN UZUN YOL SEVGİLİDEN ALINAN SICAK BİR ÖPÜCÜK KADAR GÜZELDİR.[COLOR="Red"][/COLOR]:bounce:

gürkay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı morningstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar iki gün önce dayı oldum bir gün arayla iki güzel şeyin fotoğrafları

TARIK KARDEŞİM ÖNCELİKLE ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN DİYORUM SONRADA MOTORUN HAYIRLISI OLSUN KAZASIZ BELASIZ İNŞALLAH.

DİYER DOSTLARIMDANDA ÖZÜR DİLERİM HİÇ HESAPTA OLMAYAN Bİ BAYİ TOPLANTISI ÇIKTI KUSURA BAKMAYIN GÜNAHI NEYSE ÇEKİCEZ
    bir zamanlar benimde bir dl 1000'im vardı:salut:

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    tarık abi allah anabalı babalı büyütsünn çk tatlı

yeni motorun hayırlısı olsunn allah kazasızz belasız sürüşlerr dilerımm
    Gerçi bize milliyetçi derler. Ama, biz öyle milliyetçileriz ki, işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz. Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız. Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir. M.K.ATATÜRK

Motosikleti
    Siyah YBR 125
    Selamün Aleyküm Manisa MT herkese merhabalar..29 nisanda ki çocuk yurdu gezisine katılmak için hangi arkadaşımdan motor alırım diye planlar kurarken bu gün bir ybr sahibi olmuş bulunmakta vee size doğru gelmekteyim sağ şeritten umarım aranızda bir çifftlik yer vardır Bundan sonra benzinim olduğu sürece Manisa MT nin her organizasyonunda yer alıcağım Selamlar arkadaşlar
    Aştım artık tek teker dolaşıyorum

Motosikleti
    kross 125
    slm kendini genç hisseden herkez büyük bir aksilik olmazsa pazar günü görüşürüz
    Gerçi bize milliyetçi derler.Ama,biz öyle milliyetçileriz ki,işbirliği eden bütün milletlere hürmet ve riayet ederiz.Onların milliyetlerinin bütün icaplarını tanırız.Bizim milliyetçiliğimiz herhalde hodbince ve mağrurca bir milliyetçilik değildir.[COLOR="Red"]M.K.ATATÜRK[/COLOR]

Motosikleti
    sattım...
    Alıntı umutus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamün Aleyküm Manisa MT herkese merhabalar..29 nisanda ki çocuk yurdu gezisine katılmak için hangi arkadaşımdan motor alırım diye planlar kurarken bu gün bir ybr sahibi olmuş bulunmakta vee size doğru gelmekteyim sağ şeritten umarım aranızda bir çifftlik yer vardır Bundan sonra benzinim olduğu sürece Manisa MT nin her organizasyonunda yer alıcağım Selamlar arkadaşlar
    DOSTUM ARAMIZA HOŞGELDİN tabiki bir çift motosiklet sevdalısı için bizim gruptan daha uygunun yoktur herhalde (kimse üzerine alınmasın ) senide aramızda görmek isteriz...topiği takip ettiğin kanaati oluştu bende ki buluşma yerimizi biliyorsundur o zaman, ANEMON OTEL yanı BİX CAFE'de buluşuyoruz pazar saat 10:30 da seni de dostlarımız arasında görmek isteriz.

Motosikleti
    PARASI HAZIR :) İZİNE GELİNCE CBR 600 F OLACAK
    müdüürrrrrrrrrrrrr fotolar harikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa vala sen yokmusun sen yürüyünbe kim tutar manisa
    mt yi
    bu uzun süre geceyi aydınlatmaya yetmeyecekse gökteki ay,geciken şafak, bir bozkurt uluması ile sökecektir.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tarık kardeşim motorun hayırlı olsun. kazasız belasız binersin inşallah.

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    [B]TARIK ABİ HAYIRLISI OLSUN,,BEBİŞTE MOTORDA...

UMUTUS,,MOTORUN HAYIRLSI OLSUN..

MÜDÜRRRRRRRRRRR,,HANIM GELDİ BENİM..PAZAR GÜNÜ +1 YAZ BANA.......[/B]
    [B][COLOR="Red"][I]==>> SAKALLI <<==[/I][/COLOR][/B]

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]TARIK ABİ HAYIRLISI OLSUN,,BEBİŞTE MOTORDA...

UMUTUS,,MOTORUN HAYIRLSI OLSUN..

MÜDÜRRRRRRRRRRR,,HANIM GELDİ BENİM..PAZAR GÜNÜ +1 YAZ BANA.......[/B]
    Gözün aydınn mecit
    darısı yoool gözleyenlerin başına
    Hak edene değer verilir, Hak etmeyene de yol!!!

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler