Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    kızlar ben şimdi muğladayım,,kısmetse cuma akşamı toplantıya yetişcem..bana haber verin,,mutlaka gitmeden emi..gerçi motor tepesinde olucam duymamda ama büyük ihtimalle yetişcem..erken gelirsem kardeşimle sizi alırız,,olmazsa ben direk bix'e gidicem toplantıya...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    çöl_akrebi01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam mıllet bende akhısardan ünsal herkese selam aslında bukadar azınlıkta olacagımızı dusunmuyodum manısada motor hastası cok

arkadaslar hepınıze merhaba ben yenıyım mugladayım ogrencıyım herkese saygılar

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    Akhisar'lı arkadaşlar çok pasifiz . 100.000 nüfuslu bir ilçe ki kasabalarını köylerini saymıyorum nerdesiniz kardesim inin şu motor tepesinden oturun pc başına yaa
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    hafta sonu manisaya gezimi yapsak MT izmir olarak

Motosikleti
    sattım...
    walla hava güzel olursa gelin akhisar zeytinliova kasabasında mükemmel bi mesire yeri var gölet kafe kamelyalar şelalesi,ne park sorunu ne trafik sorunu...
    http://www.zeytinliova.bel.tr/galeri/galeri-2.html
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    mecit biz haberleştik özlemle yarın gelcgz inşallah o zaman sen bizi alırsan iyi olur alamazsan da biz arabayla geliriz artık ama bis korkuyoruus o yuzden biriyle gidersek daha iyi olur :D yarın ararım seni artık telefonunu kıpraşıma mı alırsın bilemem bu arada bilen varsa saat kaçta oluyo toplantı

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    Selam millet bende manisa merkez den mert 45FF901 bu arada burada az cok tanıdıgım var..

EgeKnn buyrun gelin manisa ya bekleriz sizleri , lodos abimiz geldi gordu bizleri ;) MECİT abi merhaba bu arada ^_^

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    arkadaşlar bu akşam toplantıdaki tüm arkadaşlara teşekkür ederim
    casper harici hiç bayan olmayacağını bildiğim için çekinerek gelmiştim toplantıya
    ama hiçte korktuğum gibi olmadı
    pazar yarışacak arkadaşlara şimdiden başarılar

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Slmlar herkese.Bu arada pazar günü ne yarışı var?Ben biraz fransız kaldım (Muhtemelen drag yarışıdır ya neyse..)

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı kasabalı_45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slmlar herkese.Bu arada pazar günü ne yarışı var?Ben biraz fransız kaldım (Muhtemelen drag yarışıdır ya neyse..)
    bildiğim kadarıyla drag ve aliağada sanırım ama yanlışım varsa düzeltin arkadaşlar

Motosikleti
    HONDA CBR 125
    ben de kendi adıma grupla tanışmaktan çok memnun oldum sonuçta bu ilk gün oldugu için herkes bize karşı, biz de herkese karşı biraz mesafeliydik. umarım bu grubun adının iyi yerlere gelmesind ebizim de biraz olsun faydamız olur ileride. tekrar çook memnun oldum

bu arada akşam eve geldiiğimde ablama heyecanla görüntünün ve her gelen motorla yankılanan sesin ne kadar müthiş olduğunu acaip bi şekilde anlatınca ablam bana "kevser sanırım artık psikolojik tedaviye ihtiyacın var" dedi. ama biliyorum ki burada bu yazdığımı okuyan herkes benimle aynı heyecanı paylaşyrdur.

Motosikleti
    MSX 125
    kevser ses konusunda bende senle aynı şeyleri hissettim ve ablanın verdiği tepkiye hiç şaşırmadım annem hergün aynı tepkiyi veriyor

MadBikerMert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    unadopted casper ve belifeless bizde sizlerle tanıstıgımıza memnun olduk..

Motosikleti
    KLV-1000

şampiyonuzzzzzzzzzzzzz

İŞTE ARKADAŞLAR BUGÜN ÇOK AMA ÇOK MUHTEŞEM BİGÜNDÜ..MANİSAMIZIN GURURU "DOĞAN KIRBAŞ"MOTO DRAG TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU,,BİZLERDE ONUNLA BERABER TÜM MANİSA GRUBU OLARAK ÖDEMİŞTEDİK..VE BU MUTLU SAATLERİ YAŞADIK..BU ARADA FOTOGRAFLARI EN KISA ZAMANDA BURAYA YÜKLEMEYE ÇALIŞCAM..MUHTEŞEM BİRGÜNDÜ..DELİLER GİBİ SEVİNDİK....SENİNLE GURUR DUYUYORUZ BURHAN ABİ...SEN ÇOK YAŞAAAAAAAAAAAAAAA

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı MECİT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İŞTE ARKADAŞLAR BUGÜN ÇOK AMA ÇOK MUHTEŞEM BİGÜNDÜ..MANİSAMIZIN GURURU "DOĞAN KIRBAŞ"MOTO DRAG TÜRKİYE ŞAMPİYONU OLDU,,BİZLERDE ONUNLA BERABER TÜM MANİSA GRUBU OLARAK ÖDEMİŞTEDİK..VE BU MUTLU SAATLERİ YAŞADIK..BU ARADA FOTOGRAFLARI EN KISA ZAMANDA BURAYA YÜKLEMEYE ÇALIŞCAM..MUHTEŞEM BİRGÜNDÜ..DELİLER GİBİ SEVİNDİK....SENİNLE GURUR DUYUYORUZ BURHAN ABİ...SEN ÇOK YAŞAAAAAAAAAAAAAAA
    mecit walla ne diyim
    gelmediğime gelemediğime bin pişmanım
    ama duyunca ben de çok mutlu oldummmmm
    walla doğan kırbaşa tebrikler ne diyimmmmm

Motosikleti
    sattım...
    Mecit, DOĞAN Abini yaptığı klasik haline geldi zaten ayrıca özlem ile kewser'i neden götürmediniz yarışlara .Bahse girerim bu sabah(pazartesi) bayii ni yakasına yapışmış nerde bizim motosikletler diye herifi sıkıştırıyor olacaklar idi

Motosikleti
    KLV-1000

Himmm

EEE ARKADAŞLAR DAHA DAHA NASILSINIZ YAW...CUMA KİMLER GELİYOR TOPLANTIYA BAKİM????

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mecit, DOĞAN Abini yaptığı klasik haline geldi zaten ayrıca özlem ile kewser'i neden götürmediniz yarışlara .Bahse girerim bu sabah(pazartesi) bayii ni yakasına yapışmış nerde bizim motosikletler diye herifi sıkıştırıyor olacaklar idi
    walla ben teknik nedenlerden dolayı evden dışarı tepinemiyorum ama imkanım olsaydı kaçırmazdımm,üzüldüm yahu şimdi üffff

fortuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    slmmmm millettt. Bilin bakalım ben kimimmm

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    muhittin

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234561454104 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler