Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    Selam sevgili manisalı dostlar Bu hafta sonu ( cumartesi & pazar ) ayvalık gezimiz var sizleride aramızda görmek isteriz artık manisa ve izmir arasındaki kısa mesafeyi aşmış gibi görüyorum kendimizi Mecit kardeşimde sağolsun bir çok toplantımıza katıldı İskender de öyle gezilerimize bile geliyorlar..
    Manisadaki drag yarışlarından sonra bu hafta sonu yapacağımız organizasyonda da hep beraber olabilmek dileklerimizle izmirden selamlar hepinize..!!!!

[ İZMİR ] 18 Kasım / cumartesi tarihinde Ayvalık ( Çamlık ) kamp alanında çadır kamp kurmaya varım diyen tüm MT ve MT izmir üyeleri ...
    Elleri görelim

Ayvalığın tarihi yerlerini gezip görme imkanını kaçıracakmısınız

"Adalarla çevrili cennet..."

Balıkesir'in şirin bir ilçesi olan Ayvalık, eşsiz kumsalları ve mimari dokusu ile tipik bir Akdeniz sahil ilçesi olma özelliği taşıyor. Tarihi bir yerleşim yeri olan Ayvalık'ta bir çok kilise ve manastır var... Bu şirin ilçenin doğal güzellikleri yanında ilginç mimarisi dikkati çekiyor. Daracık sokakları ve eski taş evleri ile Ayvalık, sımsıcak insanların yaşadığı, doğal ve tarihi güzellikleri ile gezmeye doyamayacağınız bir belde. Ayvalıkta Sarımsaklı, Cunda ve Şeytan Sofrası görülmesi gereken yerlerden bazıları. Şeytan Sorfasından Ayvalığın güzelliklerini kuşbakışı seyretme olanağı bulabilirsiniz.

Ulaşım

Ayvalığa ulaşım karayolu ile gerçekleştirilebilir. Ayvalığın karayolu ulaşımını Çanakkale - İzmir ve Balıkesir - İzmir karayolları sağlamaktadır. Bunun yanında İstanbul'dan Balıkesir bağlantılı olarak denizyolu ve havayolu ile Ayvalığa ulaşmak mümkün. Yine Balıkesir bağlantılı olarak Ankara ve İzmir'den, Bandırma bağlantılı olarak İstanbul'dan demiryolu ile ulaşabilirsiniz. Ayvalık - Balıkesir arası yaklaşık 144 km'dir. Ayvalığa İstanbul'dan ve Ankara'dan belli başlı otobüs firmaları düzenli olarak seferler düzenlemektedirler.

Tarih : 18 Kasım Cumartesi

Toplanma saati : 13.00 Hareket / 13.30

İzmir / Ayvalık arası : 150 km civarıdır..

Tahmini varış süresi : 2 mola göz önünde bulundurarak / 1,5 - 2 saat civarıdır.

Konaklama : Sarımsaklıda Marine Otelde Konaklanacak ( klima , sıcak su ) Konaklama ücreti 10 YTL

Kapasite
    31 oda ve 80 yatak

Sarımsaklı merkezde kumsala 20 metre mesafede..

Oda özellikleri
    Deniz manzaralı , Klimalı , 24 saat sıcak su ve balkonlu odalar.... Ayrıca süit odalar.. Süit odalarda Klima ,Tv , minibar...

Katılım Listesi

1 ironline + 1 ( Başak )
    2 duslemek
    3 volkancimen
    4 TenTen35
    5 Kuvva
    6 Akreep
    7 Egeknn
    8 Ruzgar_Bey
    9 Kamberhan
    10 uglychild
    11 ümmetperkitan
    12 gitardando
    13 candyksk
    14 speedygirl şule
    15 güreli
    16 amonghtus

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bandit 650 S

Merhaba

Arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ehliyeti aldım ancak daha kendime uygun bir motor bulamadım. En kısa zamanda motor alıcam kendime. Bu sürede aranızda makinasız olarak yer almak istiyorum. İşim dolayısıyla İzmirden Manisa merkeze taşındım. aktiviteler hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler...

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125

hoşgeldinn ve ayvalıkk

[/COLOR]
    Alıntı dondurmania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar aranıza yeni katıldım, ehliyeti aldım ancak daha kendime uygun bir motor bulamadım. En kısa zamanda motor alıcam kendime. Bu sürede aranızda makinasız olarak yer almak istiyorum. İşim dolayısıyla İzmirden Manisa merkeze taşındım. aktiviteler hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi günler...
    hoşgeldin aramıza
    üyeler cuma akşamı toplanıyor ama etkinlikler konusunda sana çok yardımcı olamıycam çünkü bende bir çok toplantıya katılamıyorum. sesini toplantıları takip eden bir arkadaş duyacaktır ve yardımcı olacaktır sana.
    izmirden geldiğine göre manisa baya bir üzecektir seni bende 3 ay önce çanakkaleden geldim ve denize hasrte kaldımm

bu arada arkadaşlar ayvalık gezisi muhteşem gözüküyor. acaba çanakkaleye gitmesemde ayvalığa mı gitsem diye düşünmeye başladım.

Motosikleti
    Bandit 650 S
    Arkadaşlar aranıza yeni katılan biri olarak gayet yabancılık çekmekteyim. Kısa süre içinde bir akşam buluşup tanışsak nasıl olur? Tabi senin motorun daha yok git al sonra gel demezseniz...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [/COLOR]
    bu arada arkadaşlar ayvalık gezisi muhteşem gözüküyor. acaba çanakkaleye gitmesemde ayvalığa mı gitsem diye düşünmeye başladım.

Daha almadın mı motoru....Hala manisadamısın özlem....Epeydir görüşemedik...
    Hayat nasıl gidiyor??
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daha almadın mı motoru....Hala manisadamısın özlem....Epeydir görüşemedik...
    Hayat nasıl gidiyor??
    walla ne yazıkki hala manisadayım buralar daha da çekilmez olmaya başladı sanırım depresif belirtiler içindeyim. iş güç yoğun gidiyor.hayatın koşturmacası biter miiii
    ve ne yazıktırki hala alamadım da motorumu işallah mayıs 2007 hedef ne kadar yakın bir tarih değilmi umutmuş insanı yaşatan ah bi bitse ödemeler hemen motor taksitine giricem ama karar verdim şubat sınavlarında a2 ehliyeti kapıvericem. sen nasılsın buarada iş güç nasıl gidiyor

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı belifeless adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    walla ne yazıkki hala manisadayım buralar daha da çekilmez olmaya başladı sanırım depresif belirtiler içindeyim. iş güç yoğun gidiyor.hayatın koşturmacası biter miiii
    ve ne yazıktırki hala alamadım da motorumu işallah mayıs 2007 hedef ne kadar yakın bir tarih değilmi umutmuş insanı yaşatan ah bi bitse ödemeler hemen motor taksitine giricem ama karar verdim şubat sınavlarında a2 ehliyeti kapıvericem. sen nasılsın buarada iş güç nasıl gidiyor
    Bİzde de aynı.....Ankaraya gel de benimkini sana ödünç vereyim....Sıkma canını elbet alırsın....sana 2 el temiz şöööle ucuzundan scooter alalım ne dersin??
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı alp_tunay adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bİzde de aynı.....Ankaraya gel de benimkini sana ödünç vereyim....Sıkma canını elbet alırsın....sana 2 el temiz şöööle ucuzundan scooter alalım ne dersin??
    walla ne ödünç anahtar alırım ne de veririm sanırım büyük konuşmıyımda yinede sağol ..
    scooter olayına gelince olmazzz gözüm az daha yukarılarda

lodos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım...
    iskendeeeeer izmir mt nin düzenlediği sarımsaklı gezisi var ve sen ,manisa mt ye çaktırmadan bu geziye katılıyorsun hatta benim dahi haberim olmuyor yandın sen kardeşim gözüme gözükme öpeceğim
    Bu vatan, çocuklarımız ve torunlarımız için cennet yapılmaya layıktır.
    Bu memleket tarihte [B]Türk[/B]'tü, bugün de [B]Türk[/B]'tür ve ebediyen [B]Türk [/B]olarak yaşayacaktır.[B]M.K.ATATÜRK[/B]

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    aaaaaaaaa. valla gizli saklı değil olanlar.nette herkes gördü. hehe. sende gel dostuum. beklerizzzz. bu ara sen sağ mısın???
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iskendeeeeer izmir mt nin düzenlediği sarımsaklı gezisi var ve sen ,manisa mt ye çaktırmadan bu geziye katılıyorsun hatta benim dahi haberim olmuyor yandın sen kardeşim gözüme gözükme öpeceğim
    Hepinize yer var arkadaslar merak etmeyin...

bu arada ben bunu biyerden hatirliyorum ama

Alıntı lodos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    siz bi kesinleştirin şu otel yada çadır işini... canım istemiyor değil
    işim müsait olursa bende gelmek isterim ...
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

japonnicaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 2007

slm arkadaşlar

bu neyaaaaa sıteeee bı anda degışmış manısayı yerden tere vurmuşlar ne var bızım manısamızdakı şikayet edıp duruyonuz anlamıyorum kı hele ozlem sen geldıgın gunden berı hep şikayet ettın bı kerede memnunnum deeee arkadaşımmmmm sana soz denız yaptırcem manısayaaaa

Motosikleti
    MSX 125

he he he

Alıntı japonnicaaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu neyaaaaa sıteeee bı anda degışmış manısayı yerden tere vurmuşlar ne var bızım manısamızdakı şikayet edıp duruyonuz anlamıyorum kı hele ozlem sen geldıgın gunden berı hep şikayet ettın bı kerede memnunnum deeee arkadaşımmmmm sana soz denız yaptırcem manısayaaaa
    bakk bakk bakkk sen japonicaa abimize
    bide taş atarmış bana
    sizde yaptırıverin yapay bi deniz
    bende çanakkale istanbul yollarında helak olmıyımm
    abi lafım şehire ama mt grubuna değil
    lütfen yaniii

haftasonu çanakkaledeyim
    pazarda izmir mt nin gezisine eklenicem belki
    ayarlayabilirsem
    var mı bi isteğinn

japonnicaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 2007

slm belifeless

ohhh kardeşime bak manısa mtyı fet ettı ızmır mtye gezılere katılıyomuş ah sen yokmusun ozlemmmmm bu arada toplantılara bı hafta daha gelmessenız mecıt ve sen bılmıyorum artık ne olacagını kendı cezanızı kendınız verın ıstersenız ıyı eglenceler hafta sonu ıçın dıkkatlı olun yolda belkı bızde eşlik ederız

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı japonnicaaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ohhh kardeşime bak manısa mtyı fet ettı ızmır mtye gezılere katılıyomuş ah sen yokmusun ozlemmmmm bu arada toplantılara bı hafta daha gelmessenız mecıt ve sen bılmıyorum artık ne olacagını kendı cezanızı kendınız verın ıstersenız ıyı eglenceler hafta sonu ıçın dıkkatlı olun yolda belkı bızde eşlik ederız
    ne toplantısı siz saruhanlı ahmetli gezin
    ondan sonra toplantı deyin
    ayıp yahu merkez dururken
    biz varken nereye ilçelere geziyosunuz

ama gelin akşama hava güzel
    grup güzel
    ii eğlence olacak
    ben çanakkaleye gitmedim annemleri ekip
    ayvalığa gdyrm gelmemeniz hata olur

Motosikleti
    MSX 125
    japonicaa kardeş noldu ayvalığa geliyordunuz cümbür cemaat noldu getirin milleti gaza sonra kaçın olmuyorkiii
    walla çok şey kaçırdınız
    güzel bir haftasonuydu

uglychild - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ gs 500 e Bmw r 25("53)
    Manisa mt grubundan Ayvalık'a aramiza gelip nesemize nese katan arkadaslara tekrardan cok tesekurler... umarim daha bi cok ortak gezimiz olur...

Tum Manisali arkadaslara sevgiler,

http://www.motosiklet.net/forum/show...710#post497710
    GET UP STAND UP DONT GIVE UP THE RIDE

linkinpark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA C90 & TVS SCOTY PEP+
    serkan abi iskenderr abi hep gezıyoo bizi çagırmıyoo yaa üzülüyorum hatta sarımsaklıyaa gitti nasıl üzülüdm bılıyormusunn :(

Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı uglychild adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Manisa mt grubundan Ayvalık'a aramiza gelip nesemize nese katan arkadaslara tekrardan cok tesekurler... umarim daha bi cok ortak gezimiz olur...

Tum Manisali arkadaslara sevgiler,

http://www.motosiklet.net/forum/show...710#post497710
    ne demek uglychild manisada yaşamın monotonluğundan sonra valla haftasonu bana nasıl ii geldi analatamam
    vaktim müsade ettiği sürece ben katılmaktan keyif alırım
    rehberlik ve oteldeki ilgi için teşekkürler buarada

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000

tahirabiiiii

ne kızıyon abi yaaa,,iyiki 1 hafta gelmedik ha toplantıya..vermiş veriştirmişin..abi siz takılmıyonuz aleme,,bak iki gün orda resmen hayatımızı yaşadık ya..nasıl eğlendik,,gezdik tozduk..mükemmeldi..fotolareklencek yakındaa,,gör bak ortamı..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler