Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[Manisa - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    uzman***** - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR 125 ESD
    herkese iyi bayramlar arkadaşlar...
    " inandığın gibi yaşar, yasadığın gibi ölürsün!!! "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Herkesin bayramı kutlu olsun

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    29 Ekim Pazar Günü MT izmir olarak Manisa da Manisalı motorcu dostlarımızın Kulübü olan MANİSA MOTOR SPORLARI KULÜBÜ M.M.K.D nın organize edeceği Drag Yarışlarını izlemek ve manisaya giderken yolumuzun üzeri olan çiçekli köy de köyüm kahvaltı evinde köy kahvaltısı yaparak güzel bir hafta sonu geçirme fikrine evet diyen tüm MT izmir & Manisa ve MT üyelerini bekliyoruz....

ADINI BAHAR AYLARINDA HER TÜR RENGE BÜRÜNEN DOĞASINDAN ALIYOR
    İzmir'in çiçek bahçesi

1817'de Bosna Sarayova'dan göç eden 17 Boşnak Ailesi'nin gelip yerleştiği Çiçekliköy son yıllarda günübirlik tatilcilerin gözdesi oldu

Adını bahar aylarında çiçek bahçesinı andıran doğasından alan Çiçekliköy, her mevsim farklı bir görünüme kavuşuyor. Özellikle günübirlik tatilcilerin adresi doğanın kucağında konuklarına farklı tatil seçeneği sunuyor. Haftasonları mangal yakmak doğayla baş başa kalmak isteyenlerin tercihi köy, tabiatı kadar tarihi ve kültürel özellikleriyle de ayrı bir öneme sahip.

Tıka basa yiyeceğiniz bu muhteşem köy kahvaltısı için sadece 7 YTL ödüyorsunuz...

Kahvaltıdan sonra Drag Yarışlarını izlemek için Manisaya hareket edilecek...

Drag Yarışlarının başlama saati : 11.00
    Pist : Kenan Evren Organize Sanayii de

Pazar günü buluşma yeri : Ege üniversitesi Kampüs Girişi ( kavşakta )

Buluşma saati : 08.00 / 08.30 teker dönüş saati

Çiçekli köy den hareket saati : 10.30

Katılım listesinde son durum

1-BBRR Geçmiş olsun canım kardeşim acil şifalar diliyoruz..
    2-Egeknn
    3-Kuvva
    4-Akreep
    5-TenTen35
    6-Tess
    7-Pelline
    8-Forrap
    9-Volkançimen
    10-hakanVP
    11-Racing iski
    12-MECİT
    13-rüzgar_bey
    14-Mr.cool
    15-ceydaa
    16-ÜmmetPerkitan
    17-Vınvın
    18-weboy
    19-Tornedo
    20-Erudite
    21-Sulearinci
    22-hedowich
    23-BabyFace
    24-Emrah ( Kalyon )
    25-duslemek
    26-FIREBLADE HRC
    27- ironline
    28-Turlabo
    29-amonghtus

Haydi tatlı su motorcuları belli olacak isim yazdırmaya devam...

kasabalı_45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yeniden Yamaha Crypton-R
    Ahhh ahhh!!! Cumartesi akşamı istanbul yolcusuyum.Keşke burada kalıpta gelebilseydim.Neyse, size iyi eğlenceler

NoFrost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Daelim S3
    Selamlar arkadaşlar manisa merkezden Tonay ben ,daha henüz motorumu almadım ama aranıza katılmak isterim bu arada hemen belirtiyim drag yarışları çok güzeldi ,ödül törenine katılamadım 1 e ceyrek varken ayrılmak durumunda kaldım .Grup olarak etkinliklerde beni de aranıza alırsanız sevinirim.

racing iski - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ÇİÇEKLİ KÖYÜ HARİKAYDI. Yarış için sunu söyleyeyim: Dünyanın hiçbir yerinde sıfır güvenlikli bir drag yarışı olmamıştır. Muhtemelen bu şerefe nail olan biz muhteşem Türkleriz. Motor Federasyonunun pistte insanların dolaşmasına izin vermesine ve güvenlik adına bir önlem almamasına şaşırıyorum. Doğrusu, hatalarla dolu bir yarışı, kazasız ve sorunsuz geride bırakmanın sevincini yaşıyorum.
    YAŞAM SORGULANMAYACAK KADAR KISADIR!!!

belifeless - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MSX 125
    Alıntı racing iski adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ÇİÇEKLİ KÖYÜ HARİKAYDI. Yarış için sunu söyleyeyim: Dünyanın hiçbir yerinde sıfır güvenlikli bir drag yarışı olmamıştır. Muhtemelen bu şerefe nail olan biz muhteşem Türkleriz. Motor Federasyonunun pistte insanların dolaşmasına izin vermesine ve güvenlik adına bir önlem almamasına şaşırıyorum. Doğrusu, hatalarla dolu bir yarışı, kazasız ve sorunsuz geride bırakmanın sevincini yaşıyorum.
    arkadaşım haklısın güvenlik önlemleri yetersizdi ama direk federasyona atmakta haksızlık yapmak olur bence. insanlar o kadar cahilki hiç bir uyarıya aldırmadılar. görevli arkadaşların göbeği çatladı uyarmaktan adamları.29 ekim törenleriyle çakıştığı içinde resmi görevliler geç geldi,gelenlerde zaten bir iş yapmadı.

japonnicaaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha r6 2007
    arkadaşlar yarış ıcın herkes bı şeyler soylemış pekı burada laf soylıyecegınız kadar orada yardımcı olabılırdınız bızde dort dortluk yarış olmasını ısterdık ve nıtekımde çogu ıllerın çogu kulublerın yapamadıgını başardık darısı şimdiye kadar motorcuyuz dıe gecınen arkadaşların kulublerın başina ve unutmayınkı motorculuk fedakarlık ve yardımlaşmanın eserıdır egerkı ızmır yada ılçelerımız bu ışi yapmaya kalksalar bız kımse çagırmadan yardıma koşarız yanı anlıyacagınız burada eleştırı yapacagınız kadar orada yardımcı olabılırdınız .......

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    bayramda annemin elini öpmek için Manisa'daydım. Yüksek okula gimek için 1977 yılında Manisa'dan ayrıldım. O zamandan beri ancak bayramlarda ve fırsat bulduğumda Manisa'ya gelebiliyorum. Neyse esas anlatmak istediğim 1-2 gündeki izlenimlerim.
    bayram süresince şehir içinde yaklaşık 100 den fazla motosiklet gördüm. çoğu 100 cc likti.
    hiç bir motosikletlinin kaskı yoktu. ne kafasında ne selesinde. Şehir dışında gördüklerimin ise ancak bir elin parmaklarını geçmeyecek sayıdaki sürücüde kask vardı.
    Manisa'da kask kullanma alışkanlığının bu kadar düşük olması düşündürücü.
    Doğal olarak bu işi kontrol etmesi gerekenler trafik polisler. ne yazık ki Manisa'da bu işlere bakan polis yok ki; kimse kask takmıyor.
    eskilerin; "eğer bir problemle geliyorda çözümünü getirmiyorsanız sizde o problemin bir parçasınızdır" derler.
    bu durumda bilinçli motosiklet kullanıcılarına görev düşüyor düşüncesindeyim.
    yani sizlere. Artık kampanya mı yaparsınız, yürüyüş mü, yoksa dilekçe verip kasksız motosiklet kullanıcılarını şikayet mi edersiniz bilemem (ülkemizde en iyi çalışan mekanizma şikayet mekanizmasıdır) ama mutlaka bir şeyler yapmak lazım. eğer bu ülkenin yasalarında kasksız motosiklet kullanmak yasak ise ve bu yasaya bir şehrin tüm motosiklet kullanıcıları sözleşmiş gibi karşı geliyorsa sizlere düşen bunu engelleyecek yöntemler bulmaktır. bu yazılanları dikkate alacağınızı umarak geçmiş bayramınızı kutlarım.

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    batı kışladan herkese selam.güzel bi şekilde hatırlıycam burayı

fortuna - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

g120/6972/image312zp3.jpg[/IMG]arkadaşlar Ali kardeşimiz bir türlü siteye giremediğinden dolayı resimlerini ben siteye yapıştırıyorum herkese merhaba der kısadan.
    Hayat bisiklet gibidir,durursan düşersin::wish::

BMW-R-1100-RT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1100 RT
    Selamunaleyküm... Asya150 olan nickimi değiştirme kararı aldım çünkü o motor ufak gelmeye başladı bu motordan sonra ... Buradan Bisikletçi Nevzat abime, Manisa Motorcular Derneği Başkanı Sedat abime ve Öner abime Selamlar Bakalım onlar beni tanıyabileceklermi buradan??? :D
    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6917/motorcu10130zl8.gif[/IMG][/URL]

Motosikleti
    yamaha r6 2007

slm BMW

Kim oldugunuzu bılmıyorum ama bu sıteye nevzat abı sedat abı oner abı gırmıyo bıldıgım kadarıyla ama kım oldugunuzu yazarsanız sızın adınıza slm soylıyebılırım )) bu arada asya ufak geldı demışınız bmw 1150 de 250 kg cıhaz agır gelmesın abı allah kaza bela vermesın

bu aralar uyuyonuz galıba ses seda cıkmıyor kımseden hayırdır bı durumlarmı var benım bılmedıgım

MECİT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KLV-1000
    yok be tahir abi ne durumu olacak..vakit olmuyor sadece gitmeye..sen neler yapıyosun bu arada yahu??hiç görünmüyon??bgn fatihe mesaj attım,,deliriyor ordaa..taaa kurbandan sonra gelcekmiş..yüzünü unuttuk i....

BMW-R-1100-RT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R 1100 RT
    Hilmi'nin selamı var derseniz tanırlar japonnicaaa Büyük motora binince küçük motor ufak geldi demek istemiştim kilo açısından değil
    [URL=http://imageshack.us][IMG]http://img509.imageshack.us/img509/6917/motorcu10130zl8.gif[/IMG][/URL]

Motosikleti
    yamaha r6 2007

:)

mecıt fatıh appılere gelmış valla adam her gece hatunları soruyo bana ben de valla yok dıom bız takılmıyoz o işlerın uzmanı mecıt dıyom ))) hılmı abıcım kesın slmınızı ıletıcem kendınıze ıyıbakın ara sıra mtye bışıler yazında sag oldugunuzu kusmedıgınızı bılelım ))9

Motosikleti
    en 500 kavasaki

kermit kerdeş görüşemiyoz

Bende ( Reklamcı Erol ) Kömür Kentten...

s/img300/1562/japoncaa007sy4.jpg[/IMG]

Motosikleti
    yamaha r6 2007
    gokhan abıcım çok teşekkurler elıne saglık

resimlerde baya sıkı çıkmışsın Tahir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler