Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Anket: Bolu' nun neresindensiniz?

Katılımcı sayısı
156. Sizin bu Ankette oy kullanma yetkiniz bulunmuyor
  • Merkez

111 71.15%
  • Mudurnu

12 7.69%
  • Dörtdivan

2 1.28%
  • Gerede

7 4.49%
  • Mengen

9 5.77%
  • Kıbrıscık

3 1.92%
  • Seben

8 5.13%
  • Yeniçağ

4 2.56%

[Bolu - Mt]

Motovento
    REKLAM ALANI
    kroscu14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Salcano SM-200-GY 2
    Güzel gezmişsiniz , tam bu mevsimde hele akşam üstü ne güzel olur oralar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R-125
    Alıntı MT MESUT adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    pazar günü nerede olursun sen köseköy yolumuzun üzeri zaten ama sen çarşı izninde olursun sanırım yanına gelmeyi düşünmedik değil ama çarşını bizim için harcama dedik sonra
    Sağolun düşünmeniz yeter, carsiciyim doğru tahmin etmissiniz, bu taraflara doğru mola verirseniz araba olacak bende bi çay ismarlarim..;)

MT MESUT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı ardawien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun düşünmeniz yeter, carsiciyim doğru tahmin etmissiniz, bu taraflara doğru mola verirseniz araba olacak bende bi çay ismarlarim..;)
    malesef dostum ya hava yağmurlu gidiyor gelemeyeceğiz galiba gelirsek ulaşırım sana bir şekilde.. şafak kaç kaldı senin gel artık
    Yok Öyle 3 Aşağı 5 Yukarı
    1 Aşağı 2,3,4,5 Yukarı ..

Motosikleti
    Yamaha YZF R-125
    malesef dostum ya hava yağmurlu gidiyor gelemeyeceğiz galiba gelirsek ulaşırım sana bir şekilde.. şafak kaç kaldı senin gel artık
    Telefon yanımda mesajla ulaşabilirsin, safak 50 ) yağmura da aldanmayın ya burda çok yagmio yağsada gezin inmeyin motorun üstünden...;) acayip özlüyor insan...:(

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı ardawien adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Telefon yanımda mesajla ulaşabilirsin, safak 50 ) yağmura da aldanmayın ya burda çok yagmio yağsada gezin inmeyin motorun üstünden...;) acayip özlüyor insan...:(
    az kalmış az 2 aydan düşmüş :D yuvacığı iptal ettik. uçak seferleri bile iptal oldu :D

bassy_bolu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bolu mt endurocu krosçu arkadaşlar, benim motor 2 güne hazır oluyor, biraz dağ bayır yapsak ?
    kroscu14 bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    Arkadaşlar herkese merhaba. Önümüzdeki ayın 3'ünde Ankara'dan Bolu'ya günübirlik bir gezi düşünüyorum. Gezi aileyle ve arabalarla yapılacak. Görmemiz gereken yerler noktasında yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.Biz şu an için Abant merkezli bir gezi düşünüyoruz. Yedigöller'i de görmeyi çok istiyorum ama sanırım yolu sıkıntılı biraz. Şimdiden çok teşekkür ederim.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    merhaba.. sanırım günübirlik bir gezi planladın. bunu için abant ve gölcük diyebilirim. yedigöller yolu yapım aşamasınada henüz ve oraya gidersen diğer yerlere zamanın kalmaz ve yorucu olur.. eğer erken gelirsen gölcükte kahvaltı yapmanı tavsiye ederim. bu iki yer 1 gün içinde yetecektir zaten iki yer birbirine oldukça uzak sabah biryere öğleden sonra akşamüzeri biyere gidersen güzel olur.
    ÖMER FARUK İ bunu beğendi.

norace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Address
    Merhabalar. Perşembe sabahı yola çıkıyorum ve Bolu'yu gezmeye geliyorum. 2 gece 3 gün kalıp cumartesi döneceğim. Önerilerinize ihtiyacım var.
    -CBF ile girebileceğim orman ve yayla yolları nerelerde var? Nerelerden gitmemi önerirsiniz manzara açısından?
    -Nerede ne yenir? Meşhur, yöresel ve lezzetli olarak?
    -Motorla ilgili sıkıntı olursa kime götürebilirim? Honda servisi organizedeymiş sanırım, adresini aldım.
    -Şurayı görmeden/şunu yapmadan/şunu yemeden sakın dönme dediğiniz şeyler neler?

sereye - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 Burgman 400 Siyah
    Harun nerelerde Bolu'lu arkadaşlar? myhearth

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı norace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhabalar. Perşembe sabahı yola çıkıyorum ve Bolu'yu gezmeye geliyorum. 2 gece 3 gün kalıp cumartesi döneceğim. Önerilerinize ihtiyacım var.
    -CBF ile girebileceğim orman ve yayla yolları nerelerde var? Nerelerden gitmemi önerirsiniz manzara açısından?
    -Nerede ne yenir? Meşhur, yöresel ve lezzetli olarak?
    -Motorla ilgili sıkıntı olursa kime götürebilirim? Honda servisi organizedeymiş sanırım, adresini aldım.
    -Şurayı görmeden/şunu yapmadan/şunu yemeden sakın dönme dediğiniz şeyler neler?

Merhaba, cbf ile heryere girebilirsin o konuda sıkıntı yapma. gelmeden araştırdığın biyer varmı bilmiyorum yada daha önce gelip gördüğün yer varmı bilmiyorum.. Bolu da Abant, Gölcük, Yedigöller, Akkayalar, Aladağlar, Seben kaya evleri, Mudurnu, Göynük ve Göynük yolunda sünnet gölü var şuanda aklıma gelen. Yedigöller biraz uzak daha önceki yazılarımda belirttim. Seben Göynük ve Mudurnu zaten ilçe. Çele tepesine çıkabilirsin manzara istersen form sayfasında paylaşımları vardı oranın henüz bende motorla çıkmadım oraya Dükkan açmak zorunda olmasam sana eşlik ederdim ama pazara kadar müsait değilim şahsım olarak. Motorun arıza yaparsa yada bakımın gerekirse bana ulaş yardımcı olurum sana hertürlü elimden geldiğince. Balık tutuma gibi bir hobin varsa oltalarını yanında getir Aladağlarda hem kamp yapıp hemde balık tutabilirsin ama yanında bikaç kalın eşya getir Hava bazen akşamları serin oluyor burada. akşamları merkezde olursa saat 7 yada 8 den sonra buluşabiliriz sohbet ederiz.
    numaramı özelden atıyorum kafana takılan birşey olursa arar yada msj atarsın cevap veririm..
    norace bunu beğendi.

ÖMER FARUK İ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Retired Rider
    merhaba.. sanırım günübirlik bir gezi planladın. bunu için abant ve gölcük diyebilirim. yedigöller yolu yapım aşamasınada henüz ve oraya gidersen diğer yerlere zamanın kalmaz ve yorucu olur.. eğer erken gelirsen gölcükte kahvaltı yapmanı tavsiye ederim. bu iki yer 1 gün içinde yetecektir zaten iki yer birbirine oldukça uzak sabah biryere öğleden sonra akşamüzeri biyere gidersen güzel olur.
    Aynen de öyle yaptık. Aileyle kalabalık bir turdu zaten. Abant ve Gölcük fazlasıyla yetti. Gerçekten çok şanslısınız. En basitinden Gölcük gibi bir yerin şehir merkezine yalnızca 13 km olması mükemmel. Herkese kazasız sürüşler
    MT MESUT bunu beğendi.

Motosikleti
    BAJAJ 200NS
    Alıntı ÖMER FARUK İ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen de öyle yaptık. Aileyle kalabalık bir turdu zaten. Abant ve Gölcük fazlasıyla yetti. Gerçekten çok şanslısınız. En basitinden Gölcük gibi bir yerin şehir merkezine yalnızca 13 km olması mükemmel. Herkese kazasız sürüşler
    aynen öyle o konuda çok şanlıyız evimizin bahçesi gibi orası oldukça yakın merkeze. yine yolunuz düşerse mutlaka haberdar edin birlikte plan yapalım.

tekeriniz düz bassın ..

myheart - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Buradayım abicim 2009 da motoru sattıktan sonra ekipten koptuk. Şimdi crf 250 L alıp piyasaya geri dönmeyi planlıyorum
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Mustafa ÖZEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buradayım abicim 2009 da motoru sattıktan sonra ekipten koptuk. Şimdi crf 250 L alıp piyasaya geri dönmeyi planlıyorum
    Harun nasıl burdasın kardeşim sezai abi 30 Temmuzda seni sordu 4 ay sonra burdayım abicim diye 30 Ekimde cevap veriyorsun. Harun hakikatten nerdesin görüşelim.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Alıntı Mustafa ÖZEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harun nasıl burdasın kardeşim sezai abi 30 Temmuzda seni sordu 4 ay sonra burdayım abicim diye 30 Ekimde cevap veriyorsun. Harun hakikatten nerdesin görüşelim.
    Aslına bakarsan yoktum bu ortamlarda içimdeki sesi susturabilmek adına. Yeniden kendimi toparlayarak CRF250 almaya karar verdim. En kısa zamanda aranızdayım inş Mustafa abicim yeni motorunda hayırlı olsun Allah Kaza bela vermesin
    Binlerce Kilometre Bile Tek Bir Adımla Başlar...

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı myheart adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslına bakarsan yoktum bu ortamlarda içimdeki sesi susturabilmek adına. Yeniden kendimi toparlayarak CRF250 almaya karar verdim. En kısa zamanda aranızdayım inş Mustafa abicim yeni motorunda hayırlı olsun Allah Kaza bela vermesin
    Sağol kardeşim en kısa zamanda görüşelim.

Motosikleti
    Honda CRF 250 L
    Motoru aldım abicim. Artık bende aranızdayım. Görüşmelerde haberim olsun katılırım

Motosikleti
    Cbf150
    Aldımı şöyle olacak

Mustafa ÖZEN bunu beğendi.

Motosikleti
    YAMAHA X MAX 250 2020
    Alıntı papazkemal adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harun motoru özlediğin her halinden belli motoruna bakakalmışsın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler