Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

[Kastamonu - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    serkani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Bahsettiğim marka ve modeller dışında birşeyler düşünmüyorum.Bu arada forumda bizden başka biri yok mu ne.Ses verin sesss!!!
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    Made in Japan!
    Kendim yazıyorum,kendim okuyorum.Bu da güzel tabi
    Honda Today 50 • Honda Beat 100 • Yamaha YBR 125 • Kawasaki ER5 • Yamaha Fazer FZ6 • V-Four Racing 800 ABS

ceza_srad_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx135king
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı
    Kendim yazıyorum,kendim okuyorum.Bu da güzel tabi
    yok serkani ben varım kafana takma 2 miz birbirimizin yazılarını okusak yeter
    hıZlı Y@şA génÇ öL

Motosikleti
    CBF 250
    merhaba arkadaslar İstanbulada oturmakta olup aslen CİDE LİYİM CBF 250sahibiyim bende msn ne gelince arifdemirtas@gmail.com

merkez - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    arkadaşlar kusura bakmayın ben işim icabı evden uzaklardaydım nete giremedim yazılarınız için teşekkürler bu topinki ayakta tutalım serkan sana tavsiyem bir kanuni tiger 250 cc var 4000 ytl ye cidede almanı tavsiye ederim o motorda güzeldir sürüşü ben kullandım onu

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    SLM :BEN CİDE POLEN MOTOR BAYİİ MUTLU MOTOR CİDE modellerimiz hakkında bilgi alacak arkadaşlara elimden geleni yaparım.şuan bütün modellerden CİDE'ye getirdim.ilgilenenlere adrese teslim,uygun şartlarda motor da satabilirim,yedek parça mevcut servisimiz sınırsız!! dostlarım hani kastamonu grubu bukadarmı hiç çalışmamışsınınız sen ( MERKEZ) SEN hiç konuşma kankam suçunu biliyorsun daha tavsiye edip senin kadar o makine yi almanda çaba gösteren ben daha test bile edemedim FAZERİ'Nİ neyse koçum benim motorlarım geldi ben onları test ederim şimdiden sonra önemlideğil

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    arkadaşlar motor almak isteyenler için zealsun marka 24 ay garantili türkiyede çok tutulan elimdeki motorların resimlerini gönderiyorum türkiyenin her yerine teslimat yapılır.

bu modeller hakkında bilgi için johannesfalcon@hotmail.com

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    arkadaşlar herkese cideden selamlar bu dopinkde bolca yazışalımki birbirimizle tanışıp kaynaşalım birlikte küçük geziler düzenleyelim artık havalar bayağı ısındı birlikte hareket edelim yardımlaşalım dertlerimizi baylaşalım her konuda böylece daha güçlü oluruz. kankam ben geldim artık merak etme benim motorum demek senin demek lafı bile olmaz her zaman amadende şu rotaj süreside dolduğu an bi uzarız senle şöle bi ok.

desertstorm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx king 135
    beyler merhaba ben fehmi.. ben konyada okuyorum ama yazları ve tatil zamanları kastamonu merkezdeyim... başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim kastamonuda da böyle bi topluluk kurmak çok güzel... selamlar.....

johannes falcon senin elinde şu an az 200 gs var mı..? piyasada hiç bi yerde yok bi cevap verirsen çok sevinirim... Allah'a emanet ol......

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    Alıntı desertstorm adlı üyeden alıntı
    beyler merhaba ben fehmi.. ben konyada okuyorum ama yazları ve tatil zamanları kastamonu merkezdeyim... başlığı açan arkadaşa teşekkür ederim kastamonuda da böyle bi topluluk kurmak çok güzel... selamlar.....

johannes falcon senin elinde şu an az 200 gs var mı..? piyasada hiç bi yerde yok bi cevap verirsen çok sevinirim... Allah'a emanet ol......
    slm , FEHMİ kardeşim ewet yazmış olduğum gibi oradaki bütün modeller şuan elimde mevcut (ayrıca zs 200 gs )modelide var.isteyene adrese teslim ulaştırırız .herkese sevgiler&saygılar.bak hotmail adresimi eklersen daha net ve hızlı cevap alabilirsin. johannesfalcon@hotmail.com

Alıntı merkez adlı üyeden alıntı
    kankam ben geldim artık merak etme benim motorum demek senin demek lafı bile olmaz her zaman amadende şu rotaj süreside dolduğu an bi uzarız senle şöle bi ok.
    saol kanka fakat önemli değil ,ben anlamam zaten rodaşdan modajdan yarar giderim bilirsin, o yüzden elimde falan kalır sonra sen iyi eğitte onu benden ürkmesin

ceza_srad_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha rx135king
    s.a fatih abi dertlerimizi paylaşalım demişsin ben çok dertli biriyim ben,bi başlarsam dertlerimi anlatmaya bitmez ,topiçi kitlerler benim 135 e açık hava filtresi lazım muhtar abi benimle ilgilenmiyo jonnes falcon akın abi oluyor yani neyse bana yardımcı olabilecek biri varmı buralarda hemşerinize yardım edin
    hıZlı Y@şA génÇ öL

Motosikleti
    yamaha rx king 135
    johannes falcon yanlış anlamazsan sana bi soru sormak istiyorum.. acaba kastamonu nun başka yerlerinde de merkezde falan zealsun bayisi var mı...?Allah'a emanet ol.. iyi günler...

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    Alıntı ceza_srad_ adlı üyeden alıntı
    s.a fatih abi dertlerimizi paylaşalım demişsin ben çok dertli biriyim ben,bi başlarsam dertlerimi anlatmaya bitmez ,topiçi kitlerler benim 135 e açık hava filtresi lazım muhtar abi benimle ilgilenmiyo jonnes falcon akın abi oluyor yani neyse bana yardımcı olabilecek biri varmı buralarda hemşerinize yardım edin
    kardeş sen sabri abi ile bağlantı kurdunmu onun bulamayacağı parça yoktur hemde yamaha olunca ben sana araştıracam

johannes falcon yanlış anlamazsan sana bi soru sormak istiyorum.. acaba kastamonu nun başka yerlerinde de merkezde falan zealsun bayisi var mı...?Allah'a emanet ol.. iyi günler...
    desertstorm kastamonu merkezde sealsun markasının bayiliği yok bu arada kankam ilçe dışında ben cevap vereyim dedim eğer almak istersen buradanda(cide) dende almak istediğin modeli temin edebilirsin

Motosikleti
    yamaha rx king 135
    merkez kardeş sen bana şu zs 200 gs hakkında bilgi verirsen sevinirim.. kastamonuda hiç sattınız mı bu makineden sattıysanız şimdiye kadar bi sıkıntı çıkardı mı...? bir de nereye sorsam farklı fiyat çekiyo fiyatı garantisi ve parça olayı hakkında bilgi verirsen sevinirim... tabi en iyisi memleketimden almak onun için soruyorum.... şimdiden teşekkür ederim... iyi günler Allah'a emanet ol....

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    merkez kardeş sen bana şu zs 200 gs hakkında bilgi verirsen sevinirim.. kastamonuda hiç sattınız mı bu makineden sattıysanız şimdiye kadar bi sıkıntı çıkardı mı...? bir de nereye sorsam farklı fiyat çekiyo fiyatı garantisi ve parça olayı hakkında bilgi verirsen sevinirim... tabi en iyisi memleketimden almak onun için soruyorum.... şimdiden teşekkür ederim... iyi günler Allah'a emanet ol....
    kardeş senin msn adresi veya tel numaranı verirsen dha sıcak haberleşme olanağına sahip olursun zealsun marka cide bayisi mutlu motor TEL:03668661032 CEP:05332496129 AKIN MUTLU sizle ilgilenirler

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    arkadaşlar kısa zamanda toparlanıp bir küçük tur düzenleyelim katılım ve zaman olarak birlikte karar verelim böylece daha iyi tanışmış oluruz herkeze şimdiden teşekkürler özellikle kastamonu merkezdekilerden isteğim bu topinke arkadaşlarını yönlendirsinler daha kalabalık oluruz

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    ya nerdesiniz arkadaşlar ne oldu bu dopinke niye ayakta tutmuyoruz hiç varlığımızı gösteremiyoruz böle topraklık olmaz valla millet ne güzel yazışıp haberleşiyor biz daha birbirimizi tanımıyoruz burayı ayakta tutacaklar bizleriz bu topink kastamonunun hepimizin böylemi olması lazım haydi birliğe arkadaşlar

Motosikleti
    Made in Japan!
    arkadaşlar uzun zamandır işimdeki yoğun çalışmalardan dolayı uğrayamadım buralara.öncelikle herkese selamlar.şimdii,halen bi motosiklet almadım.kastamonu mondial bayi de cbr125rr var,pazarlık yaptım ama bir falcon var başka bi yerde aklımı çelen 2003 model.ikinci el satan varsa haber etsin.hem baktın bir de foruma yazan yok ya.neden yazmıyosunuz Kastamonu'ya??? baktım millet fitir fitir yazıyo kendi memkleketinde.biraz birlik olalım.ha bu arada göksel abiyi tanıyan var mı? sfc den irfan abi var sarı 1000 lik fazeri var.merak ta çok meraklı dost ta ama bende motosiklet yok.yardım edin arkadaşlar.bi makina alayım

Motosikleti
    cz 125(1967)+ZS 200 GS
    Alıntı serkani adlı üyeden alıntı
    arkadaşlar uzun zamandır işimdeki yoğun çalışmalardan dolayı uğrayamadım buralara.öncelikle herkese selamlar.şimdii,halen bi motosiklet almadım.kastamonu mondial bayi de cbr125rr var,pazarlık yaptım ama bir falcon var başka bi yerde aklımı çelen 2003 model.ikinci el satan varsa haber etsin.bi makina alayım
    slm serkani ben KASTAMONU CİDE ZEALSUN BAYİSİ MUTLU MOTORSİKLET (AKIN MUTLU) HALEN MOTOR ALAMADIYSAN düşünürsen zs 200 gs var elim de sıfır gibi daha 150 km de bu aleti kaçırmaderim arkadaşım daha faturasını dahi kesmedim direk kaydını sana yaptırabiliriz fiyatıda çok uygun sıfırların dan ararsan görüşebiliriz yalnız elini çabuktutman gerekiyor .ha satış nedenine gelince arkadaşa bunların 250 cc sinden sipariş verdik satış sebebi tek kelimeyle bu yüzden ararsan görüşebiliriz . 0366 866 1032 gsm:0533 249 61 29
    bu arada son derece haklısın insan üzülüyor türkiyenin 3/1 kastamonulu fakat topicde insan yok yazıyazan sanırım herkes yoğun, olur birgün biz bekleriz dostum ya önemli değil ,sabırlı olmak lazım herkese sağlıklı ,keyifli sürüşler

Motosikleti
    fz6 fazer 600cc
    ya arkadaşlar herkes aynı şeyleri söylüyor ama halen kimse yazmıyo bukadar aciz olmayalım şu formu ayakta tutalım kastamonu merkezdekiler arkadaşlarını buraya yönlendirsinki daha rahat irtibat kuralım tanışalım herkes göreve beyler hadi

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12341252 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler