Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    İstanbul sessizliğe bürünmüş yine
    Yoruldu anlaşılan koca şehir
    Kaldıramıyor bu kadar Göçü artık

motosiklet sürmeye yol kalmayacak sonun'da gelmeyin yeter artık ! diye bagırıyor Vatandaş...

hayırlı iftarlar,iftardan sonra bogaz turuna devam.
    bu akşam caddebostan sahil
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    2006 Honda CBF 250 - 2006 Honda İnnova
    Herkese iyi hafta sonları diliyorum.. Ben Çatalca Karacaköy'den Erkan.. Bu bulunduğum bölgeye gezi düzenlediğinizde elimden geldiğimce yardımcı olmaya çalışırım ( Mangal,Kömür, Masa,Sandalye vs) .. maksat sadece yeni arkadaşlar edinmek
    deprogadias bunu beğendi.

bpk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşilerim abilerim hayırlı ramazanlar Benim yardıma ihtiyaçım var bir konuda . Kısmetse yarın yeni bir motora bakmaya gideceğim . Maltepe'de okuyorum zaten bakacağım motorda o semtte . Motor tiger 250 kanuni . Biraz karamsarım aslında hani kazık yemekten korkarcasına Eğer bu semte gelebilecek ve benimle motora bakabilecek bu konuda bilgili erdemli abilerimiz kardeşlerimiz varsa bu işten anlayan minnettar kalırım Yok ben anlamıyorum ama genede geleceğim diyen olursada kapımız açık iki muhabbetin belini kırarız elbet
    Mustafa Kemal ATATÜRK .

Rom_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF500
    bende buradayım ama motorsikletim yok...
    deprogadias bunu beğendi.

madsky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xmax 250
    Kadıköy'den sevgiler. Toplanalım, cross yapalım.

by_rebel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni race 200
    Herkese merhaba onceki gun avrupa yakasindan bir kadkoy yapayim dedim motorla bir saate ancak gecebildim olmaz boyle bir trafik emniyet ler bile doluydu o derece herseye ragmen istanbul bir baska kesfetmeye devam bir gun toplanip gezi yapsak hic fena olmaz dusuncesindeyim
    allah standarttan ayırmasın..

OnrMRT - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    meceiks 'F150GS' / Mêgane SW
    bende 2gün önce avrupa yakasında komple boğazı gezdim rumeli fenerine gittim geri geldim yol ve manzara çok güzeldi ama dönüşte trafik fena idi...
    siz hızlı gidebilirsiniz ama heryerde değil

BRAVA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Dün sağdece MOTOTALDA bulabildiğim kasımın vizörünü değiştirmek için öğleden sonra Kadıköye gittim aman ALLAHIM o ne rüzgardı öyle köprüde resmen yatarak gidiyordum fenaydı kısacası

deprogadias - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Transalp XL 650V & CBF 600 & ZX6-R
    Alıntı GazSesi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçükçekmece civarı arkadaslar neredesiniz?
    bi buluşalım yahu mesela fuara avcılar tarafından gelenlerle buluşur gideriz nasıl olur?
    ben küçükçekmecede oturuyorum ama malesef daha motorumu alamadım. aranıza da yeni katıldım kimseyi tanımıyorum. küçükçekmece avcılar civarında oturan abilerimle tanışmak isterim. 19 yaşındayım sizin için yaş sorun olmaz umarım

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:22 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:20 ----------

aynı kaderi paylaşıyoruz desene onur

Camper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f650 twin
    İstanbul Eyüpten selamlar. Gezi ve hertürlü aktiviteye hazır ve nazırım. Ancak sitede organizasyonlar nereden takip ediliyor bulamadım doğrusu.

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    tüm istanbul mt ailesinin ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım .

denizli mt
    okay şen

emell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125znu
    ist kadıköy den bende varım ;)
    hayattaki tek özgür hissettiğim anılarımı oluşturur benim zeytinim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R
    Alıntı emell adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ist kadıköy den bende varım ;)
    Selamlar, Kadıköy civarından bende beraber motora binebileceğim insanlar arıyorum ..

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Biz MT İstanbul Cross Grubu olarak iki haftada bir cross a çıkıyoruz ama ne yapsak İstanbul genelinde büyük bir buluşma mı organize etsek acaba?
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

ACİL REKLAM FİLMİ İÇİN MOTOR!

merhabalar,
    istanbul'da gerçekleşecek bir araç reklam filmi için 4 adet motorsiklete ihtiyacımız vardır..
    9-10-11-12 eylül'le çekimler yapılacak, yalnızca gündüz çalışılacaktır..
    honda goldwing, bmw r 1200rt veya bmw r 1200lt modellerini kabul ediyoruz..
    araçların modelleri aynı olmak zorundadır (4'ü de 2011 model mesela)..
    ve de araçların rengi aynı olacaktır.. farklı olduğu takdirde bizim tarafımızdan kaplanacaktır (çekim bitiminde kaplama çıkartılacaktır)..
    kullanıcıların müsait olmaması durumunda biz şoför tahsis edeceğiz..

ilgilenenler, elinde dediğim model motor bulunanlar lütfen iletişime geçsinler,

teşekkürler

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    R1200RT için günlük fiyat KDV dahil 170 €

4 tanesi 680 € yapar günlük.

4 günlük çekim için toplam 2720 € yapar.

http://www.bmw-motosiklet.com/2342.aspx
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

GeNç61 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hysoung GT 250 R
    selmun aleyküm sultan gaziden selamlar
    bildiğiniz üzere batum festivali diye bir fiyaskovardı
    ve bizlerde bu fiyaskoya gittik ama malesef beklediğimiz gibi bir organizasyonla karsılasamadık ve urkiyenın cesitli yerlerinden gelen kardeslerimiz malesef fistval yarıda kesdik attık zaten yaplan ve yazılan ların yalan oldugubllıydıve malesef uzucu bır sekıld geri gaz acıp dönduk ve ben 1600 km yolu sag salim geldim ama E5 karayolundan 50.yıl istikametine cıkarken oraya yapılan ve ılk defa kullandıgım tünel fazla keskinmiş ve malesef bariyerlere surtmekden kurtulamadım ve yaklasık 20 mt de suruklndım tabiki şans eseri bende hibirsey yok ama motorumun kafa ve alt granalar sağ sol kumanda panelleri aşırı zarar gördu ve bende sevgili arkadaskarımdan yardım ıstıyorum en ucuz sekilde nerden temın ed bilirim diye

motorum Hysoung Gt250 r
    parçalar
    sağ ve sol kafa granaj
    sağve sol alt granaj
    dijital gösterge panel cercevesi
    sağ ve sol kumanda paneleri
    ve 4 adet sinyal
    1 takım ayna yardım için saolun simdiden
    BaNa TaKıL EvDeN aTıL )

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    iyi günler arkadaşlar pazar günü istanbulda olacam motosiklet kiralamak istiyorum kadıköy kozyatağı civarlarında kiralıyabileceğim uygun güvenilir yer varmı? acaba cbf 150 ybr 125 olabilir..
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

DGNK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar istanbulda yakın tarihte bi toplanalım artık ?

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    arkadaşlar geçen sene birincisini düzenlediğimiz yatağan motosiklet festivalinin bu yıl ikincisini kısmetse 6-7-8-9 eylül tarihleri arasında düzenleyeceğiz...bu yıl en büyük sürprizimiz firmalarımız...harley davidson,yamaha,suzuki ve ktm firmaları özel tırlarıyla tanıtıma gelecek...birde aksesuar firmamız olacak...mutlaka bekliyoruz....program ve ayrıntılar için https://www.facebook.com/events/355164477891530/

son gün belediye başkanımızın kendi elleriyle yapacağı mangal ve keşkek ikramımız olacak...

Yemyeşil bir doğada Antik Kent gezileri, halkla iç içe konserleri, ulaşımı kolay, kusursuz kamp alanı, eğlence ve adrenalinin en üst seviyede yaşandığı etkinlikleriyle halkın motorcu, motorcunun da festival anlayışını değiştirmek için sizleri II. Stratonikeia Yatağan Motofest'te aramızda görmekten onur duyarız.

Festival Programı:

6 Eylül Perşembe:
    - festival alanında yol yorgunluğunuzu üzerinizden atacak SICAK bir karşılama, kayıt işlemleri, ikramlar ve katılımcılar için hazırlanmış olan hediyelerin verilmesi
    - Kamp alanında çadırların kurulması, dinlenme ve akşam kamp alanında canlı müzik

7 Eylül Cuma :
    - Saat 10,30 da Baba Ocağı Dizisinin çekimlerinin yapıldığı Tarihi Bozüyük Beldesine hareket,
    - Bozüyük Beldesinde gezi, asırlık çınar ağacı altında buz gibi suyun içinde mola ve ikramlar
    - Pagan kenti olan Lagina Antik Kentine hareket, rehber eşliğinde gezi, Kaplumbağa Terbiyecisi isimli eserin ressamı tarihi Osman Hamdi Bey konağı ziyareti, ikramlar
    - Kamp alanına dönüş, dinlenme
    - Akşam Halkla birlikte KONSER

8 Eylül Cumartesi :
    - Saat 10.30 da festivalimize ismini veren Stratonikeia Antik Kentine hareket
    - Rehber eşliğinde antik kentin gezilmesi
    - Kamp alanına dönüş
    - Şehir Korteji, Atatürk Anıtına Çelenk sunumu ve Aziz Şehitlerimize Saygı Duruşu
    - Kamp alanında Belediyemiz tarafından yapılacak ve Belediye Başkanımız Sayın Hasan Haşmet IŞIK tarafından bizzat ikram edilecek olan Mangal Partisi ve yöremizin vazgeçilmez tadı KEŞKEK ikramı
    - Halkla birlikte KONSER

9 Eylül Pazar :
    Vedalaşma ve Kamp alanından ayrılış

Kamp alanında duş-tuvalet, ihtiyaçları karşılayacak tesis ve aklınızın motorlarda kalmayacağı kapalı ve kilitli Motor Park alanımız mevcuttur. Kamp alanı doğal çim olup, çam ağaçlarının içinde etrafı duvarlarla çevrili güvenli bir alandır.
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 3 kullanıcı var. (0 üye ve 3 misafir)

Bu Konudaki Etiketler