Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

[İstanbul - MT]

Motovento
    REKLAM ALANI
    ChAgLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı fear_factor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    listeyi güncelledim...
    çağlar başımın etini yedin +2 diye al sana +2
    hakinen sana da +1
    işi baştan sıkı tutuyorum.. daha 2 ay var, 20 kişilik kontenjanımız neredeyse tamamdır.
    bu arada bildiğiniz üzere şu an ofiste çalışmaya çalışıyorum
    size ii eğlenceler
    teşekkürler teşekkürler
    [I]Hiçbirşey imkansız değildir...[/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    fear_factor abi bende gelebilirmiyim beyaz showa?
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

fear_factor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 cc

I3luee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT07
    çok problemli biriyim
    motorcu dediğin zeki çevik ve ahlaklı olmalı

Bauhaus un önünde epey bekledim, tatil günü ve hava soğuk olmasına karşın motosikletimle geldim ve epey bir süre bekledim ki kimse gelmedi. Kusura bakmayın ama ben söz verdiğim için oradaydım.Benim bildiğim söz ağızdan bir kere çıkar madem gelmeyeceksiniz bu yağmurda beni 2 saat orada niye diktiniz gelemeyeceğini telefonla bildirenlere teşekkürlerimi sunar bir dahaki kimsenin gelmediği buluşmalara gelmeyeceğimi söylemek isterim. herkese iyi günler dilerim.

mucitcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 125 zn
    gerçekten çok ayıp etmişler bilseydim ben gelirdim

deer_152 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı volkan1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bauhaus un önünde epey bekledim, tatil günü ve hava soğuk olmasına karşın motosikletimle geldim ve epey bir süre bekledim ki kimse gelmedi. Kusura bakmayın ama ben söz verdiğim için oradaydım.Benim bildiğim söz ağızdan bir kere çıkar madem gelmeyeceksiniz bu yağmurda beni 2 saat orada niye diktiniz gelemeyeceğini telefonla bildirenlere teşekkürlerimi sunar bir dahaki kimsenin gelmediği buluşmalara gelmeyeceğimi söylemek isterim. herkese iyi günler dilerim.

dostum laf ağızdan bir kere cıktıgı için ben söz verdiğim gibi geldim
    gecen buluşmadan bakıtköy tayfası bilir video cameram sürekli yanımdadır bu yüzden görüntü almayı ihmal etmedim su an gelişim sürücü kıursunun ordayım ve stickerları aldım

gec kalmaya gelince cok erken bi buluşma saati ayarlanmıs ben yolacıktıgımda saat 12:30 olmustu motor kazalı bi motor oldugu için gelirken 90 km üzerine cıktıgımda motor hararet yaptı ve beşiktaş sapagında motorun ön göğüsü fırladı civatalar yerinden koptu bi süre yürüyüp bi bakkaldan su aldıktan sonra tekrar yola koyuldum ve geldim birazdan yavas yavas dönicem artık servise girmesi sart oldu

arkadaşlar bende gelemeyenlerden biriyim.. sabah konuştum volkanla.. ben pendikteyim yağmur yağıyordu burda volkanda dedi abi ben geldim millet gittimi diye.. çok üzüldüm gerçekten.. arabam olsa atlayıp gidicektim.. ama yamurda motorla pek yemedi.. Volkan kardeşim tebrik ederim aslanlar gibi çıktın gittin.. Tekrar özür diliyorum senden bunun telafisini bizzat ben yapıcam sana..

Yoksa fear ın ahı mı tuttu ne??

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Ya arkadaşlar bakıyorum da birileri bu havalarda bırak motosikletle buluşmaya gelmeyi, bakkala gitmeye bile cesaret edemezken; sevgili deer_152 sırf dostlarıyla birkaç saat geçirebilmek için taaaa nerelerden hiç üşenmeden kalkıp geliyor. biyonik misin hocam sen... alkışkar sana

volkancım sana hak vermemek mümkün değil, geçen 2 hafta önce de hakinen veryansın etmişti...

tabi ben çalışayım pazar pazar, siz gezin... çağlar doğru söylemiş ahım tuttu şaka şaka kızmayın...

tabi deer_152 yi de tebrik ediyorum bu arada (sanırım o bakkala gitmeye cesaret edemeyen ben oluyorum burda )

Motosikleti
    Keeway SL 150 cc
    Alıntı ChAgLaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabi deer_152 yi de tebrik ediyorum bu arada (sanırım o bakkala gitmeye cesaret edemeyen ben oluyorum burda )
    alınma hemen kardeşim , al bak bu da senin için
    bütün gün ofiste patladım sıkıntıdan, ben de işte bööle abidik gubidik işlerle uğraşıyorum

Arkadaşlar chaglar' a lafım yok ben çıkmadan mesaj atmıştı gelemeyeceğim diye deer_152 yede diyecek lafım yok nereden geldiğini bilmiyorum ama belliki uzak bir yerden geliyor. Bu arada anadolu yakasında istanbul mt ile buluşacaklara anladığım istanbul mt buluşma kurallarını yazmak istiyorum:
    :D :D
    1-) Buluşmaya gideceksinizki bilmeniz gereken ilk şey gittiğiniz yerde tek başınıza bekleme olasılığınız yüksek. (Bakınız volkan1111) .

2-) Eğer kalabalık bir yerde toplanıyorsanız (mesela bauhaus gibi. ) Yanınızdan her geçen motosiklet'e istanbul mt deki buluşacağınız istanbul mt sakinleri mi acaba diye düşünme olsalığınız yüksek. (Bakınız volkan1111).

3-) 2. maddeye dayalı olarak motosikletlerin uğrak bir yeri olan bir yerde buluşma düzenlemeyin.

4-) Hava yağmurlu ise kesin tek başına bekleyeceğiniz için sakın ola açık bir alanda buluşma belirlemeyin. Yağmurda yaklaşık 1 saate yakın bekleme ihtimaliniz çok yüksek. (bakınız volkan1111)

5-) Gelmeyecek kişilerin sanırım mesaj postunu yükseltmek veya laf olsun diye bende geliyorum deme olasılığı bulunduğu için ilk önce msn lerini isteyin olmadı telefonlarını olmadı adreslerini.

Diğerlerinide siz belirleyin arkadaşlar benden bu kadar :D

teşekkür ederim fear yüzümde tebessüme sebep olduğun için
    Alınmadım, sende yanlış anlama ben biliyorum kendimi

Volkan kardeşim sağolasın ama ben yinede kendimi suçlu hissediyorum sana karşı ve çok mahçubum Dediğim gibi bunun telafisi olcak mutlaka...(Bauhausda buluşmıycaz söz.. Ben senin evine kadar gelicem sonra çıkcaz dışarı )

Buarada deer_152 kardeşim kaç tane sticker aldın acaba fazla varsa alabilir miyiz? Yoksa da bi ara gideriz artık gelişime...

Sevgiler & saygılar..

arkadaşlar öncelikle telefon konusunu chaglar özelede yazmıs ama ben cıkmadan önce foruma yazmıstım neyse...

bu arada fear factor sanada teşekkürler sanırım seninde olabilecegin bi buluşma ayarlar istanbul mt

stickerlara gelince 20 adet mt 20 adette motosikletleri farkedin olmak üzere 40 adet aldım herkese yetecek kadar var sanırım...

birazdan resimlerinide ekliyecem...

toprak_cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 600
    bende buradayım ayıp ettin yaa

pc de ses için driverlar yüklü olmadıgından su an için resimleri atamıyorum ama yarın eklerim...

grileo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZX-9R
    Tambir fiyasko olmuş desenize buluşma.
    Motor sevdası basit bir çizimle bile kendini gösterir..

deer_152 : Biliyorum deer_152 , telefonunu caghlar mesajla iletti yalnız 2 saate yakın bekledikten sonra takdir edersinki insanda heves kalmıyor. Dolayısıyla bende oradan tekrar evin yolunu tuttum çünkü sen de daha yeni çıkmıştın yola. Bana caghlar iletti.

Gelemesemde elimden geldiği kadar organize etmeye çalıştım Bu sefer olmadı ama volkan tekrar söylüyorum, abicim bi daha ki buluşmada ben senin eve gelene kadar çıkma dışarı

Alıntı volkan1111 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    deer_152 : Biliyorum deer_152 , telefonunu caghlar mesajla iletti yalnız 2 saate yakın bekledikten sonra takdir edersinki insanda heves kalmıyor. Dolayısıyla bende oradan tekrar evin yolunu tuttum çünkü sen de daha yeni çıkmıştın yola. Bana caghlar iletti.
    neyse sorun degil...

işte stickerlar...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler